S34 - Game Changers - EP07

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Arnier22 » 22 dub 2017, 23:43

vrabejka píše:Source of the post

PS: Ze vzteku z Ozzyho vyřazení jsem se musel podívat na spoiler Final 4 a není to tak špatný.
Ale když si vzpomenu že místo těchto průměrných hráčů mohl být Malcolm, Ozzy, Sandra a Tony tak se mi chce brečet.


To si mohl hodit do spoilerů, já nechci znát ani reakce někoho na final 4, to je pro mně spoiler taky

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod vrabejka » 23 dub 2017, 11:05

Arnier22 píše:Source of the post

To si mohl hodit do spoilerů, já nechci znát ani reakce někoho na final 4, to je pro mně spoiler taky


Jelikož jsem neřekl jména a průměrní hráči jsou tam vsichni tak to spoiler fakt není :D

Pavel.Mortos
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2017, 09:53
Nejoblíbenější série: Cooks Island
Nejoblibenější hráči: Penner,Ozzy

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Pavel.Mortos » 23 dub 2017, 17:00

Říkejte si co chcete, ale Ozzy je jedna z největších Survivor legend a tu výhru si za těch X let za mě určitě zasloužil. Ano, nemá v rukávu 150 taktik, intrik, lží a spojenců v záloze, on prostě lhát a intrikovat neumí, to je jeho slabina. Na druhou stranu, nikdo nikdy v Survivorovi nehrál tak dobře jako on (co se týče soutěží a fyzičky) a nikdo se nikdy o kmen a celkově o přežití nestaral tak dobře jako on (zásoby, táhl celý tým v soutěžích apod.).
2x měl sakra blízko k výhře a je škoda, že tenkrát ty Cookovi ostrovy o ten jeden hlas nevyhrál. Tenkrát Cookovi byly klasický old school survivor, který sem měl nejraději - drsné podmínky, doslova "boj o přežití" a o tom Survivor v samotném základu má být a ne jak dnes, kdy tam mají XX slepic, tuny rýže, ovoce apod. Cookovi měl prostě vyhrát. Tam, kam se Survivor časem vyvinul (intrika střídá lež a ten kdo je fyzicky silný prakticky nemá šanci na výhru), tak na tu verzi Survivora prostě bohužel nemá.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod dias258cz » 23 dub 2017, 19:06

Pavel.Mortos píše:Říkejte si co chcete, ale Ozzy je jedna z největších Survivor legend a tu výhru si za těch X let za mě určitě zasloužil. Ano, nemá v rukávu 150 taktik, intrik, lží a spojenců v záloze, on prostě lhát a intrikovat neumí, to je jeho slabina. Na druhou stranu, nikdo nikdy v Survivorovi nehrál tak dobře jako on (co se týče soutěží a fyzičky) a nikdo se nikdy o kmen a celkově o přežití nestaral tak dobře jako on (zásoby, táhl celý tým v soutěžích apod.).
2x měl sakra blízko k výhře a je škoda, že tenkrát ty Cookovi ostrovy o ten jeden hlas nevyhrál. Tenkrát Cookovi byly klasický old school survivor, který sem měl nejraději - drsné podmínky, doslova "boj o přežití" a o tom Survivor v samotném základu má být a ne jak dnes, kdy tam mají XX slepic, tuny rýže, ovoce apod. Cookovi měl prostě vyhrát. Tam, kam se Survivor časem vyvinul (intrika střídá lež a ten kdo je fyzicky silný prakticky nemá šanci na výhru), tak na tu verzi Survivora prostě bohužel nemá.



Sorry, ale Yul si to zasloužil o něco více. Považuji ho za jednoho nejlepších vítězů (určo top 10 vítězů.) Ozzy má šanci vyhrát podobně stejně jako Mike, vyhrát většinu individuálních imunit a najít skrytý symbol imunity pro jistotu, jinak šanci se do finále dostat nemá. Jeho problem je, že vylučuje nesprávné lidi a to zásobování bych taky jako plus moc nebral. Takhle si sám na sebe namaluje terč a všichni ostatní si pomyslí. Toho mají všichni rádi, udržuje kmen nad vodou, proto ho vylučme.

Jak říkám, vyhrát si zaslouží člověk jenom, když vyhraje :) Žádné kdyby v životě a ani v Survivoru neexistuje.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod lVlorf3us » 24 dub 2017, 13:52

Tak ona je to někdy spíše "sportka" anebo volba menšího zla. Tvůj argument má určitě něco do sebe a každý, kdo vyhrává, si to svým způsobem zaslouží, ale to neznamená, že tam nebyli lepší hráči, kteří si to zasloužili více. Dejme tomu, že by Yula vyřadili těsně před koncem, protože by si uvědomili, jaká je to hrozba. Spadl by u tebe hned do škatulky "holt si nezasloužil vyhrát"? Jen proto, že hrál skvělou hru a to se mu stalo osudným? Anebo kdyby v Borneu nebyla ta řeč o hadovi a myši a někdo z poroty by nebyl přesvědčen a hlasoval jinam. Taky by se rázem stal Hatch horším hráčem jen protože nevyhrál? Ne vše je v rukou samotných hráčů a velmi záleží na tom, co se honí hlavou ostatním. V této řadě víc než kde jinde se vyřazují dobří hráči na začátku. Pokud by nějakým haluzem vyhrála třeba Debbie, stávají se tím ostatní účastníci nehodni vítězství? Opravdu by tě ani na vteřinu nenapadlo, že ten či ona si to nezasloužili jen proto, že nevyhráli? To samé by se dalo aplikovat naopak i na ty špatné věci – co třeba ty twisty a vypadnutí Malcolma a Sandry, taky si to "zasloužili" jen proto, že vypadli a kdyby nevypadli, tak si to nezasloužili?

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Kamhal » 24 dub 2017, 17:08

Lifty píše:Source of the post Ohledně Brada, doporučuji tento článek: http://funny115.com/v3/84.htm Úplně mi to změnilo pohled na něj v Blood vs Water... Celkově je třetí "řada" funny 115 boží.

Ja prave ten hate na Brada nikdy nechapal, me bavil a pak podlehl paranoie (jako spousta dalsich pred nim).
Ale vybornej je ten text u Coltona :mrgreen: So he quits the game like the little bitch that he is :lol:

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod dias258cz » 24 dub 2017, 22:25

lVlorf3us píše:Source of the post Tak ona je to někdy spíše "sportka" anebo volba menšího zla. Tvůj argument má určitě něco do sebe a každý, kdo vyhrává, si to svým způsobem zaslouží, ale to neznamená, že tam nebyli lepší hráči, kteří si to zasloužili více. Dejme tomu, že by Yula vyřadili těsně před koncem, protože by si uvědomili, jaká je to hrozba. Spadl by u tebe hned do škatulky "holt si nezasloužil vyhrát"? Jen proto, že hrál skvělou hru a to se mu stalo osudným? Anebo kdyby v Borneu nebyla ta řeč o hadovi a myši a někdo z poroty by nebyl přesvědčen a hlasoval jinam. Taky by se rázem stal Hatch horším hráčem jen protože nevyhrál? Ne vše je v rukou samotných hráčů a velmi záleží na tom, co se honí hlavou ostatním. V této řadě víc než kde jinde se vyřazují dobří hráči na začátku. Pokud by nějakým haluzem vyhrála třeba Debbie, stávají se tím ostatní účastníci nehodni vítězství? Opravdu by tě ani na vteřinu nenapadlo, že ten či ona si to nezasloužili jen proto, že nevyhráli? To samé by se dalo aplikovat naopak i na ty špatné věci – co třeba ty twisty a vypadnutí Malcolma a Sandry, taky si to "zasloužili" jen proto, že vypadli a kdyby nevypadli, tak si to nezasloužili?


Tenhle post je na mě? Protože jestli jo, tak si brousím sekeru. 8)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod sextant » 25 dub 2017, 00:02

Pro vrabejka
Plně s Tebou souhlasím. Myslím, že by se měl Survivor vrátit ke "staré škole", kdy museli trosečníci skutečně dokázat svoji dovednost přežít. Taktika je hezká, ale domnívám se, že kdyby "taktiky" rozvezli po osamělých ostrovech jen s kotlíkem, mačetou, křesadlem a sudem vody tak by po týdnu nalezli jen jejich ohlodané kosti. :)
Mně se také nelíbí, že schopnost přežít v cizím prostředí je nahrazena schopností oblbovat spoluhráče. Nejvíc mně naštve když největší intrikán není ani fyzicky zdatný natolik, aby vyhrál individuální imunitu nebo dokázal rozdělat oheň křesadlem.

Ovšem uznávám, že se jedná o americkou show a že cítění amerických diváků může být rozdílné od našeho.

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Arnier22 » 25 dub 2017, 14:26

sextant píše:Source of the post
Myslím, že by se měl Survivor vrátit ke "staré škole", kdy museli trosečníci skutečně dokázat svoji dovednost přežít. Taktika je hezká, ale domnívám se, že kdyby "taktiky" rozvezli po osamělých ostrovech jen s kotlíkem, mačetou, křesadlem a sudem vody tak by po týdnu nalezli jen jejich ohlodané kosti. :)
Mně se také nelíbí, že schopnost přežít v cizím prostředí je nahrazena schopností oblbovat spoluhráče. Nejvíc mně naštve když největší intrikán není ani fyzicky zdatný natolik, aby vyhrál individuální imunitu nebo dokázal rozdělat oheň křesadlem.

Ovšem uznávám, že se jedná o americkou show a že cítění amerických diváků může být rozdílné od našeho.

Mně třeba to taktizovaní baví mnohem víc, než jen nějaký přežívání. Kdybych se chtěl dívat, jak někdo někde přežívá, tak se podívám na vyvolený. Na survivorovi se mi právě líbí to, jak se lidé snaží hrát hru a ne jenom přežívat.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod sextant » 25 dub 2017, 23:32

Pro Armier22
Na taktizování není třeba Survivor. Taktizovat mohou účastníci libovolné soutěže někde ve studiu.
Mně právě baví jakým způsobem se účastníci vypořádají s novými podmínkami žití, jak se o sebe dovedou postarat a ta taktika je jen třešnička na dortu. Bohužel dneska v několika prvních epizodách už myslí účastníci na konec hry (kterého se vůbec nedočkají) a vyřazují nejschopnější hráče. Takže nakonec se díváme často na soubor nemehel, kteří by kvalitní soutěž o imunitu ani nedokončili pro naprosté vyčerpání. Jestliže nyní takto vypadá americká společnost všeobecně tak potěš Pán Bůh.
Myslím, že by na prohlédnutí soutěžících stačilo zopakovat jedno Palau a noví účastníci by začali myslet zcela jinak.

Pavel.Mortos
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2017, 09:53
Nejoblíbenější série: Cooks Island
Nejoblibenější hráči: Penner,Ozzy

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Pavel.Mortos » 26 dub 2017, 06:54

Arnier22 píše:Source of the post
Mně třeba to taktizovaní baví mnohem víc, než jen nějaký přežívání. Kdybych se chtěl dívat, jak někdo někde přežívá, tak se podívám na vyvolený. Na survivorovi se mi právě líbí to, jak se lidé snaží hrát hru a ne jenom přežívat.


Vyvolený? :D To je přežívání jak prase teda :lol:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod sextant » 27 dub 2017, 06:57

Pro Pavel.Mortos
On se asi spletl a nechtěl napsat přežívání, ale přežírání na Vyvojených. :lol:

charlie XX
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2017, 16:55
Nejoblíbenější série: HvV,
Nejoblibenější hráči: Parvatti, Ozzy, Russell,
Nejméně oblíbené série: Nicaragua

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod charlie XX » 27 dub 2017, 09:30

Hali vypadla, co je dobre, bola slaba. Zeke je amater, sam sa dostava pod palbu zlymi krokmi. Ako spolahliveho ho nebude vnimat ani jedna ani druha strana. Cirie zacala hrat excelentne, ale myslim, ze skoro.Na obrazovkach to vidiet i ked hraci ju zatial tak nevidia, ale prezradi sa to. Ziskala si odovzdanu Michaelu, dufam, ze to buducu hru uhra aj ked pocty nepustia. Vypadol milacik divakov aj moj, ale realne sa ten chlap nezlepsuje, hra rovnako. Uz by sa nemal hlasit do dalsej serie, nech ostane legendou, ktora nikdy nevyhrala.

Tai hra skvele, takticky,fyzicky,socialne a podcenuju ho.Urcite nevyhra Michaela, Debbie,Zeke. Culpepper je v centre diania, ale nie je na odstrel, hra dobre.Je fyzicka hrozba, posledna chlapska, potom su tam fyzicke hrozby zenske Sierra a Michaela. :) :) :)

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod SiGi » 27 dub 2017, 09:50

Paeris píše:Source of the post

Tyjo, díky za to. Taky mi to změnilo pohled. Neměl jsem v plánu číst to celé, ale stalo se. :)

Taky děkuji, taky se mi pohled na B.C. změnil. I když článek je to docela tendenční - ale doufám, že objektivní,

boxi22
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2015, 20:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs Villains, Cagayan, All stars, Australian
Nejoblibenější hráči: Colby, Brenda, Jerri, Jenna, Russel, Tony
Nejméně oblíbené série: Thailand, Markézy

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod boxi22 » 30 dub 2017, 19:28

Ozzymu jsem fandil, skoda. Ale on nikdy nemel silnou socialni hru a bez toho se to da vyhrat jen s velkym stestim.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Dejvy » 02 kvě 2017, 00:23

Sooo boring :vomit:

Vyhodit Hali? To vážne? Vy ste tí slávni gamechangeri?

K Zekovi... škoda slov, neviem čo si tento týpek myslel.

Debbie je totálne nesympatická psychopatka. Mne je normálne trápne ked sa na nu pozerám, to je presne ten typ človeka ktorému sa v živote snažím vyhýbať.

OSCAR OZZY LUSTH...

Viem, že ho tu mnohí nemusíte, áno je arogantný, jeho sociálna hra sa opat raz nezmenila žial. Trošku ma sklamal, že poriadne ani nehladal HII. Ale... nemusíte ho mať radi, ale objektívne musíte priznať, že je jednou velkou legendou tejto show. On jednoducho nikdy nevyhrá ani keby sociálnu hru zlepšil o 100%, on má okolo seba taký survivor príbeh, že jednoducho sa vždy nechajú všetci nakrmiť a potom ho vyhodia, je super, že sa dostal aspon do poroty. Tento maník je uplne inde než ostatní a to aj po tých rokoch. Zábery ako loví ryby v hlbkach kde by sa 90% ludi ani nepotopilo sú famozné. Jeho skills sú proste uplne inde, dokázal to niekolko krát a patrí mu za to velká poklona a titul najlepšieho hráča čo sa týka súťaži a prežívania. To mi nikdy nikto nevyhovorí. Jediná jeho šanca bola hned pri prvej účasti, ale tam som aj ja sám držal palce Yulovi, ktorý si to proste zaslúžil viac, ovela viac. Vlastne bol ovela bližšie k výhre v tej tupej sezóne s Koučom, kde ho od výhry delila jediná súťaž.

Táto séria skončila a môžeme za to podakovať hlúpemu vidlákovi JTmu, ktorý úžasne zachránil slepicu od Breda. :idea:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Koval
Příspěvky: 1
Registrován: 02 kvě 2017, 21:23
Nejoblíbenější série: Game changers,One world,Blood vs Water,Heroes vs Villiants
Nejoblibenější hráči: Malcolm Ferberg , Ozzy Lusth , Troy "Troyzan" Robertson , Tina Wesson
Nejméně oblíbené série: Žiadna :D

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Koval » 02 kvě 2017, 21:31

dias258cz píše:Source of the post Tento post není vhodný pro mladších 15 let.

No, tak jsme se dostaly do situace, o které jsem zde několikrát mluvil.
Všem kterým se tato série ze začátku líbila, tak vám teď mohu ukázat fakáče :fuck: , protože si můžete užít finální 5 - Brad, Sierra, Tai, Debbie a Troy.
Takovou pičovskou final 5ku jsme zde dlouho neměly, ale já zapomněl, vám se tato série tak strašně líbila ze začátku a podkuřovaly jste Probstovi co za epickou sérii vytvořil :fuck:

Další kmenové rady budou nudné. Poletí Cirie, Andrea a můžete si doma u televize pak lízat jen své koule.
Sierra která si hraje na největší all star mě snad irituje ze všech nejvíc. Je to největší AROGANTNÍ PÍČA ZA POSLEDNÍ SÉRIE. Jedinému, komu bych přál výhru z té final 5ky, kterou jsem napsal, je snad Brad, který hraje perfektní hru, ale nemyslím si, že se dokáže udržet. Ozzy je pryč a on je zde největší hrozba. Jak jsem říkal ve 4 díle.... jestli vyhraje Sierra, Tai nebo Debbie tak p*ča já budu tak nadávat...

Vyloučení Hali nedávalo smysl. Kam se poděla v nových řadách logika při některých hlasování? To všichni upadly na hlavu? :cry:
Vyloučit někoho, kdo nebyl strategická hrozba, neměl spojence :cry: . No ty pičo, tento díl mě zase hnul žlučí.
Jsem fanoušek Cirie, ale to co předvádí v této sezoně, měla zůstat doma s rodinou.. Její strategie postrádá smysl. Myslím, že hra se vyvinula tak moc od season 16 a 20, že už její strategie nestačí.

Ani nebudu psát komu fandím nebo nefandím, fakt mě tahle série už nebaví. Zkurvily to počáteční twisty a už je malá naděje na dobrého vítěze...

Ještě se potřebuji vyjádřit k Zeekovi, co tohle bylo za debilní taktiku? Proč do piče nešel s Andreou, Cirie, Ozzym, Sarou, Aubry a Michaelou. V této alianci je tolik větších targetů než je on. On piča jde se Sierrou, Taiem a Debbie, kde je větší hrozba. Fakt jsem mu přál ať vypadne, za p*čovský tah se platí. Obrátit se proti své alianci ve final 12? Notak ... Stejnou chybu udělal minulou sezonu a vůbec se nepoučil. Jestli vypadne, nebudu ani smutnit, protože za tohle si to zaslouží.

Začíná mě Survivor pěkně srát.


Líbil se mi tweet od Sandry k Ozzymu (y)
I wish Ozzy had taken me up on my offer. told you they'd come after you. I was Team Ozzy no questions asked.

Bylo jasné, že když vypadne Sandra, tak Ozzy bude hned při sloučení vyloučen. Cirie mu nepomohla a Sandra mu chyběla v této době. Dobře mu tak, hlavně že nechal Taie, který pro něho hlasoval. Holt, on se nikdy nepoučí, hraje po 4té a jeho taktika ani sociální hra se nezměnila ani o procento. Takže ani nelituji, že vypadl.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Zeck » 09 kvě 2017, 05:38

Jeden z posledních pojmů, který přežil ten kmenový holokaust Probsta, který si snad ustanovil, že do sloučení nesmí dojít nikdo nadprůměrný, vypadl. Jak jinak v této řadě než úplně nesmyslně a nahodile. Stačilo, že si vylízaný kelímek od jogurtu řekl:

"Andrea nebo Zeke? Já nevím pro koho se rozhodnout, hrozby jsou to oba. Co by asi udělal diletant, teda mentor, Cochran??? Ozzy!!! Lidi u TV ho považují za skvěleho hráče, on nás sice vůbec nijak neohrožuje, protože takticky a sociálně je na tom hůř než ten krab, který se tady plazí po pláži, ale budeme vypadat fakt epicky, když ho napíšeme, protože před 11 lety ho nikdo nedokázal porazit v soutěžích! No a já na to ještě vyplácám svojí výhodu, abych vypadala ještě víc epicky, i když jsem úplně vylízaná. Srát na to, že jsou tady jiný a mnohem větší hrozby, u vyřazení toho Ozzyho budeme vypadat fakt dost hráčsky, a o to jde!" ...

Epicky to nevypadalo a z jakého důvodu samozvaná expertka přes strategii Cirie dobrovolně zahodila většinu v kmeni tím, že hlasovala pro Sierru? To jsem nepochopil, to je vážně tak uboze zapšklá, že se vzdala potenciální většiny v kmeni jen díky tomu dobrému pocitu, že to tomu Oscarovi znovu nandala jako v Mikronésii? Její tah nedával sebemenší smysl, záchrana Zeka v tom nebyla. Odůvodnila to tak, že chce vidět ten chaos, ale ten se zákonitě projeví jen tak, že se velmi organizovaně vytvoří jasná většina, do které ona nepatří.

Že se zaměřili v první kmenovce na mrtvou váhu Hali jsem naopak kvitoval. Je načase, aby začaly vypadávat, je jich tam dost. A tímto tempem fakt netuším, jaké trosky zase skončí ve finále. Andrea mě konečně začíná oslovovat, nesnášel jsem jí a považoval za vylízanou, ale fakt bych jí ho tam ochotně frknul, moc pěkná tvářička! V soutěžích válí a konečně mi nepřipadá jako retardovaná, ale že má i něco v hlavě. No, stejně je to ale herní béčko, jako skoro každej, kdo tam zbyl.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Pietro » 15 pro 2017, 23:06

A to jsem se zařekl, že ke každé epizodě nebudu psát... Když ono se nedá nenapsat aspoň písmenko...

Likvidace Hali a Ozzyho... Hali OK, ona je jedno z mnoha nominačních (po mém tzv. "caramoanských" dle nesmysleného výběru) překvapení. Ozzyho sestřelila všestranná Debb za pomoci toho telete promovaného na rádce. To je konec Ozzyho nehodný. Tipoval jsem Ozzyho na F5 a ono houbelec.

Sierra jakožto poslední z těch, jež jsou mi nejbližší z této série, se stále drží (a zjevně dost lidí to sejří :lol: ) - ale nějak čuchám problém a její konec - ca. do dvou dílů. Impérium Sierry a Brada se sype. Zatím to není vážný, ale sype. Jen odhad... Mno... uvidíme.

I tak se musím ptát... jak by to vypadalo s Toníkem a Malcolmem... Toník by byl půlkiláku zahrabaný v zemi a špehoval. :D
Hodně hráčů si ale u mě vylepšuje renonc, tj. jak jsem je nemusel, tak měním názor. A taky jsou tací, co si ho zkazili.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod SnowWhite » 29 dub 2020, 18:36

Ne, mojí Hali ne. :( V závěrečné řeči to řekla přesně - ty lidi jsou úplně blbý. Jsem ráda, že Cirie rozjela svoje mastermind skills, i když bych radši viděla jít Michaelu místo nevinné a sladké Hali. Aspoň, že je v porotě, takže na těch kmenovkách mám na koho koukat. Upřímně se divím, že někoho jako Cirie nenapadl blinside na Sierru. Ta mě vytačí - nový šerif ve městě, to víš, že jo. Chudák Hali doplatila na ty časté swapy.

RC byla dobrá, Andree jsem to moc přála. :idea:
Po hodně povedené kmenové imunitě přichází individuální, která se taky hodně povedla. :idea:

A teď druhá půlka - OZZY JE KONEČNĚ VENKU!! :dance:

Ale popořadě - co Zekovi šiblo? :?
Tai je starej pošuk, ale baví mě. A imunitu jsem mu přála, ty sloupy mám ráda.
A Debbie se docela rozjela, v Ozzyho vyloučení má opět prsty Cochran a to ani nehraje. :lol: Jsem ráda, že je konečně venku, ale nedělám si iluze, že se zase předvede na FTC. :vomit: Jak řekla Andrea - hope to see you never. Ten chlap má jedinou strategii - já lovím ryby, takže mě uctívejte. Padej. :fuck:

Do budoucna jsem zvědavá, jak to bude se Zekem. Nechápu, proč šel po Andree. Troyzan není skoro vidět, což mě mrzí. Chybí mi ten starej blázen z OW.

Fandím: Cirie, Sarah, Andrea,Tai, celkem i Aubry a Brad
Ven: nikdo mi nevadí,ale nejmíň mě bude mrzet Debbie a Michaela, možná i Sierra
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod EdBrush » 03 kvě 2020, 05:35

SnowWhite píše:Source of the post :vomit: Jak řekla Andrea - hope to see you never. Ten chlap má jedinou strategii - já lovím ryby, takže mě uctívejte. Padej. :fuck:

To směřovala ale na Zekea.

Každopádně je pravda, že Ozzy to zase hrál na živitele kmene a to už dnes nestačí. On měl stejně (bohužel) tak moc velký terč na zádech kvůli soutěžím, že to prostě nešlo. Jen mě mrzí, jakým způsobem se rozloučil se Survivorem (pochybuju, že ho ještě někdy uvidíme - a i kdyby, tak se na něj všichni zase hned sesypou). Ozzy je prostě legenda a svým způsobením ztělesnění té přežívací části Survivora.

Hali - ačkoliv doteď netuším, čím si zasloužila účast v Game Changers, z Worlds Apart si žádný její move nevybavuju, prostě tam "byla" - je nakonec velká škoda. Na mě poměrně hodně zapůsobila reakcema na několika TC. Dost pohotová a strategicky rozhodně ne marná, jen s ní ale nikdo nechtěl hrát. Když si vzpomenu např. na Parvatiny začátky v S13: CI a co se z ní pak vyklubalo... :hungry:
Třeba se ještě někdy dočkám.

Jinak od začátku celkem fandím Bradovi. Jasně, není to žádný Survivor Einstein, ale je docela likeable. To, jak byl vybarvený v S27: BvW, bylo dost překroucené a dostával naprosto nesmyslný hate (tady zmiňovaný odkaz jsem viděl už dříve), takže doufám, že tady vynikne. Zatím se mu to daří a snad se z něj stane ještě pořádná challenge beast, jak už párkrát ukázal v týmových challengích.

Ze sezóny celkově ale nemám moc dobrý pocit a nelíbí se mi, kam se ubírá.
Spoiler!
Začínám chápat její obrovskou neoblíbenost, i proč je tak nenáviděná a jedna z nejhorších vůbec
Všichni "zajímaví" hráči jsou už de facto pryč.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod SnowWhite » 03 kvě 2020, 20:22

EdBrush píše:Source of the post


Vím, ale ta hláška se mi dost líbila, tak jsem si ji půjčila. :D
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů