S34 - Game Changers - EP07

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 20 dub 2017, 08:21

Ale lidi, noták! Proč byste vylučovali někoho, kdo tam jen tak existuje a nic nedělá? Celá episoda prakticky o ničem, ani jsem se vlastně nebavil. Což je snad první episoda téhle série, o níž se to dá říct.
Těšil jsem se na vyloučení někoho z dvojice Andrea-Sierra, což se nakonec opět nepovedlo. Spousta lidí tvrdí, jaký je Cirie mastermind. Tady mi přišlo, že umí počítat stejně dobře jako Culpepper. "Jsme rozděleni tak nějak půl napůl, vyhoďme Zeka, který by mohl teoreticky hlasovat s náma." Dobrá práce.
Každopádně jste borci. Dokázali jste vyloučit Ozzyho! Největší Game changing move! Ozzyho se podařilo vyloučit tak snad jen pětkrát! Tímhle jste se zapsali do historie.
Navíc to, co vidím z ukázek na příští díl, je taky slušně k blití. Jestli chápu správně, na koni je skupinka Sierra-Brad-Troy-Debbie-Tai(+Sarah), pak je tam Andrea-Cirie-Aubry-Michaela. A samotný Zeke. Hlavní skupinku tedy lze přehlasovat pouze hlasy všech ostatních. Takže se Andrea za žádných okolností nespojí se Zekem. Ani bych se nedivil, kdyby pro něj hlasovala. Teď se budu fakt divit, když final4 nebude Sierra-Debbie-Tai, a z toho mi je fakt smutno.
Fandím: Aubry, Culpepper, Zeke
Nefandím: Sierra, Debbie, Tai, Sarah, Andrea, Cirie
Jaká škoda, že na konci nebude pořadí všech hráčů opačné. To by byla epická série :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod aqmel » 20 dub 2017, 11:50

zacina to vypadat jak serie zapomenutych nez revolucnich hracu-tak to vypadalo super a nadseni bylo ze si to rozdá tonny JT sandra Malcom kdo skoho ,ale bohuzel vseci super hraci jsu pryc a jsu tam jen hraci zapomenuti ktery ani nevi ze maji nejake vyhody napr skryte imunity tj- tai ktery vypada jako kdyby upadl do nejake doby 19 stoleti a ocekava ze vyhra dojde sama aniz by neco udelal nebo dokazal jak ve sve zapomenute serie,-

to same troyzan ktery se tak moc snazil zaujmout az ho to semnelo -a to nemluvim o cirie andrea ci siere to jsou kapitoly sami pro sebe-
hruza des-
jedine plus bylo ze ozzy je pryc a to diky dvou hlasu debbie -jinak suskanda onicem a vyrazeni prej chytre hracky halli hm -chytre hrace tam moc nevidet.-34 serie a stale stejne chyby -zadne hrozby ale chytre hrace ven -a hrozby nehrozby tam nechat -vyhra na podnose donesena.-

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod dias258cz » 20 dub 2017, 12:05

Tento post není vhodný pro mladších 15 let.

No, tak jsme se dostaly do situace, o které jsem zde několikrát mluvil.
Všem kterým se tato série ze začátku líbila, tak vám teď mohu ukázat fakáče :fuck: , protože si můžete užít finální 5 - Brad, Sierra, Tai, Debbie a Troy.
Takovou pičovskou final 5ku jsme zde dlouho neměly, ale já zapomněl, vám se tato série tak strašně líbila ze začátku a podkuřovaly jste Probstovi co za epickou sérii vytvořil :fuck:

Další kmenové rady budou nudné. Poletí Cirie, Andrea a můžete si doma u televize pak lízat jen své koule.
Sierra která si hraje na největší all star mě snad irituje ze všech nejvíc. Je to největší AROGANTNÍ PÍČA ZA POSLEDNÍ SÉRIE. Jedinému, komu bych přál výhru z té final 5ky, kterou jsem napsal, je snad Brad, který hraje perfektní hru, ale nemyslím si, že se dokáže udržet. Ozzy je pryč a on je zde největší hrozba. Jak jsem říkal ve 4 díle.... jestli vyhraje Sierra, Tai nebo Debbie tak p*ča já budu tak nadávat...

Vyloučení Hali nedávalo smysl. Kam se poděla v nových řadách logika při některých hlasování? To všichni upadly na hlavu? :cry:
Vyloučit někoho, kdo nebyl strategická hrozba, neměl spojence :cry: . No ty pičo, tento díl mě zase hnul žlučí.
Jsem fanoušek Cirie, ale to co předvádí v této sezoně, měla zůstat doma s rodinou.. Její strategie postrádá smysl. Myslím, že hra se vyvinula tak moc od season 16 a 20, že už její strategie nestačí.

Ani nebudu psát komu fandím nebo nefandím, fakt mě tahle série už nebaví. Zkurvily to počáteční twisty a už je malá naděje na dobrého vítěze...

Ještě se potřebuji vyjádřit k Zeekovi, co tohle bylo za debilní taktiku? Proč do piče nešel s Andreou, Cirie, Ozzym, Sarou, Aubry a Michaelou. V této alianci je tolik větších targetů než je on. On piča jde se Sierrou, Taiem a Debbie, kde je větší hrozba. Fakt jsem mu přál ať vypadne, za p*čovský tah se platí. Obrátit se proti své alianci ve final 12? Notak ... Stejnou chybu udělal minulou sezonu a vůbec se nepoučil. Jestli vypadne, nebudu ani smutnit, protože za tohle si to zaslouží.

Začíná mě Survivor pěkně srát.


Líbil se mi tweet od Sandry k Ozzymu (y)
I wish Ozzy had taken me up on my offer. told you they'd come after you. I was Team Ozzy no questions asked.

Bylo jasné, že když vypadne Sandra, tak Ozzy bude hned při sloučení vyloučen. Cirie mu nepomohla a Sandra mu chyběla v této době. Dobře mu tak, hlavně že nechal Taie, který pro něho hlasoval. Holt, on se nikdy nepoučí, hraje po 4té a jeho taktika ani sociální hra se nezměnila ani o procento. Takže ani nelituji, že vypadl.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Arnier22 » 20 dub 2017, 15:34

Mně to docela bavilo. Můj favorit Brad tam pořád je a navíc je ve většinové alianci a nemá na sobě ani největší terč (ten má z jeho aliance sierra). Jsou tam lidi, ktery tam nechci (Debbie, Cirie, Zeke a možná i ta Aubry), ale ostatní jsou fanditelní. Takže jestli příště vypadne někdo z týhle čtyřky /nejlépe blindsidem), tak budu spokojenej. Mně se zatím líbí, kam celkově tahle série směřuje. Ani to nevypadá na ženskou alianci, což je dobže, protože ty taky nemám rád.

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod sph1Nx » 20 dub 2017, 16:11

Napriek tomu, ze je Debbie otravny element a tazko sa mi pozera na tie jej eskapady, musim uznat, ze zarezanie Ozzyho nebol zly tah. Urcite nie pre jej hru. Kazdopadne vo finale dostane od Ozzyho max tak spalujuce pohlady.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 20 dub 2017, 18:53

Prakticky souhlasím s malinko rozhněvaným Diasem, nemám moc co k jeho shrnutí dodat.

I když mě začátek série bavil, tak je pravdou, že vypadávají samí zajímaví hráči, ať už mnou oblíbení nebo nenávidění a zůstává tam ta zbytečná vata typu Sarah, Debbie, Andrea, Troyzan... Neříkám, že nemají své světlé chvilky (Debbie a vyloučení Ozzyho, Troyzan a sebrání HII na soutěži...), ale ve srovnání s pre-merge vypadnutými je to prostě nudná skvadra, s tím tu (a nejen tu) souhlasí nejspíš každý nebo drtivá většina.

Taky jak už tu bylo zmíněno, tak edit hraje do karet Bradově alianci, takže pomalu očekávám, že někdo z ní bude final 3, hodně to smrdí Sierrou a Debbie vzhledem k jejich editu, nevím kdo pak další. Výraznej edit má i Brad, ale u něj fakt nevěřím, že dojde až do finále vzhledem jak o něm ostatní z kmene mluví jako o hrozbě, možná leda by si ještě nějak znepřátelil budoucí porotu a ti to pak dali Sieře (fakt mi přijde že ona má ten winner edit :-? )

Je dobře, že je Hali venku, to byl se Sarah jeden z největších casting nesmyslů téhle řady, žádný Game Changer nebyla a není, jediný co beru, že měla fakt pěknej zadek ;) Co se týče druhého vyloučeného, tak mi to nedá ho nesrovnat se Sandrou - ta tu svou aroganci, za kterou je některými tolik kritizovaná, hraje hodně na kameru, v této řadě to někdy až moc přehrávala, kdo s ní ale viděl nějaký interview mimo hru, tak ví, že je v pohodě... naproti tomu Ozzy si na nic nehraje, on prostě arogantní je a to mě na něm vždycky s*alo. Jsem rád, že tohohle "mistra" vyřadil 2x za sebou psycho nerd (Cocktrain + Debbie) :lol:

Fandím: Brad, Zeke
Ven: Sarah, Cirie, Debbie, Troyzan
Momentálně jsou mi ukradení: Aubry, Michaela, Sierra, Tai, Andrea
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 20 dub 2017, 20:26

cypher.eu píše:Source of the postJsem rád, že tohohle "mistra" vyřadil 2x za sebou psycho nerd (Cocktrain + Debbie)

Prakticky ho Cochran vyřadil opět - jen díky němu začala Debbie hrát :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod brninho » 20 dub 2017, 22:44

Pozor! Sierra dostává takovej edit, že o ní jako o vítězce začínám pochybovat, to je v podstatě jediná věc ke které můžu spojit slovo "pozitivum" v téhle epizodě, ale vlastně ani nemám potřebu tu psát něco žlučovitýho, sérii už jsem pohřbil, vyloučení Ozzyho absolutně nepřekvapilo a klasicky když se něco sere, tak se to sere pořádně, Zekeovi jsem tak něják držel palce už před minulou epizodou- zklamal, i té Cirie jsem byl ochoten při té bídě fandit- zklamala, ty její hlasování nějak nepobírám, vlastně to docela přeju té Michaele která absolutně nemá šanci, ale je opravdová a hraje to tak hezky blbě upřímně, jak bych to hrál i já
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod kata_rina » 20 dub 2017, 23:04

Podle mě jde tahle série do kopru a to už delší dobu. Je to škoda, protože od Filipín se série zlepšovaly, když pominu Caramoan a San Juan del Sur, a držely si svoje kvality, ale tohle ...

Před začátkem jsem za favority označila: Sandru, Aubry, JT, Jeff a Sierra. Bohužel mi tam zbyly jen dvě hráčky. Aubry fandím nadále, podle mě prostě měla vyhrát svoji sérii! Sierra, hmm, myslela jsem si, že bude černým koněm série, ale zatím mě dokonale vytáčí, irituje a já nevím co ještě. Už chápu proč jí nedávali tolik prostoru v původní sérii. Přehrává na kameru a ten její hlas!!!

Ze zbytku překvapil Brad, ale jestli vyhraje tak to na kvalitě nepřidá a hlavně si myslím, že mu vítězství nedopřejí, kvůli jeho hvězdné kariéře atd. Debbi udělala jeden move, ale to zatím vůbec nevyrovnalo to, jak se chovala na začátku. Cirie, Andrea, Michaela, Sarah, Troy, Tai nic nepředvedli.
Obrázek

klok
Příspěvky: 12
Registrován: 02 dub 2015, 12:52

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod klok » 20 dub 2017, 23:30

ony to byly dvě epizody dohromady? co sakra bylo v té první části? :? :D
tento týden nic překvapivého, všechno už je napsané výše, ale divím se, že tu ještě ani jednou nezaznělo, jak zbytečně debbie vyplýtvala extra vote a ještě se tlemila, jaká je borka..

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod dias258cz » 20 dub 2017, 23:38

No, tak doufejme, že Sierra nevyhraje a třeba vypadne v příští epizodě, to už bych měl klidnější spaní, než budu mít dneska. Protože je tak arogantní, hraje si na nejlepší hráčku ever. Úplně to zní cítím, jak se povyšuje... no prostě ... :cry: Fakt nevím jestli je to jen mnou, nebo i ostatním tak připadá, ale tohle fakt nesnesu.

Strašně se mě líbila Hali v Ponderose, fakt bych ji mohl poslouchat! ( Samozřejmě je i k nakousnutí), ale mluvím o tom o čem mluví, miluji, když ženy o něčem mluví a cítíte z těch vět úplnou vášeň, to je to nejlepší! :beer: Tak to citím u Hali a u její Ponderosy.

U Ozzymu, co k tomu dodat, jeho hra se vůbec neposunula od jeho 3 hry. Fakt tam nevidím ani trochu rozdíl. Snad jenom ty vlasy, ale fakt nic víc ... Myslím, že si opravdu měl nechat Sandru, takhle si nechal Tai, který stejně pro něho hlasoval. Tady udělal tu největší chybu kterou udělat mohl ... Ozzy potřebuje u sebe mít někoho kdo má stejný terč na zádech jako on. Nejblíž je k tomu Ciera a Sandra. Nechápu, proč jednoho z těchto dvou lidí vyhodil ...

Jen tak jsem přemýšlel a fakt bych si užil Redemption island do sloučení. Opravdu bych tenhle twist tuto sezonu potřeboval a při těch vyloučených, by ty duely byly opravdu monstrozní! RI není dobrý koncept, když jsou ve hře nováčci, ale když tam je tahle squadra, to je jiná..
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Paeris » 20 dub 2017, 23:50

Dias to krásně shrnul.

Sérii jsem mnoho šancí nedával už kvůli castu, ale pořád tam byla naděje (Sandra, Malcolm), teďko to směřuje skutečně k nudnému vývoji a vítězi, co mě bude štvát.

Fandím asi Bradovi (omlouvám se za hanící příspěvek ze začátku série), Aubry, Zekeovi (i přes jeho wtf tah) a možná i té Michaele.

Vyloženě mě iritují Sierra (už jenom kvůli tomu, že se objevila v sérii, když její hra byl přesný opak Game Changers) a Sarah (protože je tupá). Cirie mi vždycky přišla overrated a tady to jenom potvrzuje.
Andrea ani Tai nejsou ani zábavní, ani dobří hráči. Troi moc nehraje a u Debbie si nějak nemůžu udělat názor, rozhodně by to ale nebyl důstojný vítěz.

Upřímně doufám, že pokračování bude přesně jinak, než to očekávám, jinak se tahle série zařadí na hodně nízkou příčku.

Jsem z toho smutný, ale to už od začátku. Prosím když sérii s navrátilcema, dejte prosím vybrat fanouškům. A podmiňte to nějakým znalostním testem, pls. (já vím, nesmysl)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod dias258cz » 21 dub 2017, 00:06

Paeris píše:Source of the post Dias to krásně shrnul.

Jsem z toho smutný, ale to už od začátku. Prosím když sérii s navrátilcema, dejte prosím vybrat fanouškům. A podmiňte to nějakým znalostním testem, pls. (já vím, nesmysl)



Hele, nejsi tak daleko od pravdy. Původně právě měla Amerika znovu zvolit, kdo bude v téhle sérii, jelikož se to v Second Chance povedlo skvěle, tak to chtěly udělat znovu, ale ... tady přichází to DEBILNÍ ale ... CBS a Probst to nakonec zrušili, nechtěli to udělat tak brzo po second chance...
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Doktor Slovo » 21 dub 2017, 06:38

No,radost z toho vývoje také nemám,ale je samozřejmě dobrou vizitkou zbylých hráčů,že odstranili ty v minulosti nejlepší.Jiná věc je,nakolik tomu pomohly dosavadní twisty-imho zásadně.
Na rozdíl od jiných sérií zde objektivně není žádná mrtvá váha a vítěz bude možná překvapivý,nechtěný,ale vzhledem k výše uvedenému zasloužený.Můžeme s tím nesouhlasit,můžeme o tom polemizovat,ale to je asi tak všechno,co proti tomu můžeme dělat ;)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Radix » 21 dub 2017, 09:20

První vyloučení po sloučení a v takovémhle velkém počtu bylo trochu "klasické". Šel někdo mimo hlavní aliance, který do budoucna mohl mít potenciál převážit misky vah ve prospěch jedné či druhé. Cirie tady velmi dobře vmanipulovala Zekea do pozice, kdy on byl tím, kdo změnil hlavní váhu hlasování z Michaely na Hali, čímž si podržela Michaelu v kapse a hlavní "vinu" vrhla na Zekea.

Druhá polovina už byla zajímavější, protože už šli obě aliance proti sobě. Cirie vyvinula větší aktivitu, než si myslím, že by měla v tuhle chvíli. Hlavně ale Zeke udělal stejnou chybu jako v MvG, kdy nepochopitelně chtěl mít všechno pod kontrolou ve dvanácti (!) lidech. Sierra ho dobře potopila. Druhá strana otočila a hlasovala pro Ozzyho, jehož brzké vyloučení jsem očekával. Ozzy se ukázal ve svém klasickém světle, jeho hra se za všechna jeho působení nikam neposunula. :cry: Debbie sice zahrála hlas navíc zbytečně, ale nebyla si jistá Sarah a kdyby Cirie nepochopitelně nehodila hlas pro Sierru, tak by ten "jistý" výsledek byl 5:5 se Sarah, která to rozhodne.

První vyloučení bylo takové testovací, druhé naprosto očekávané. Teď tu máme jasné dvě aliance proti sobě. Brad, Sierra, Troy, Tai, Debbie na jedné straně a Cirie, Andrea, Michaela, Aubry na druhé straně. Zeke se Sarah jsou uprostřed a můžou to převážit. Bude Zeke vděčný za svou záchranu Bradovi a spol.? Nebo bude naštvaný, že nemá hru pod kontrolou? Zahraje Tai příště HII?

Myslím, že tahle série ještě není úplně v koncích, ale ztrácí dech. Těžké váhy vypadly během prvních dílů, což se dalo čekat. Teď přebírají taktovku jiní a uvidíme, jak to půjde.

Fandím: Michaela, Andrea, Cirie, Zeke, Brad
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Slim50 » 21 dub 2017, 15:52

Předem se omlouvám za vulgarismy. Směřuje to přesně tam, kam jsme se obávali. Psycho kráva Debbie mi leze na nervy :cry: (sorry ale už se to nedá říct jinak), slizkej Tai se svejma produkcí darovanejma HII :angry: má vpodstatě zaručenou final 3 společně s Debbie a arogantní Sierrou (nebo velice hloupou Sarah), Troy osel kterej udělá cokoli mu kdokoliv řekne aby udělal, atd. Odchod Hali nepřekvapil, která ač byla sympatická tak nic moc tam toho neukázala (kromě toho sexy zadečku :sex: ), Cirie zachránila Michaele zadek, tak uvidíme jestli začne konečně hrát. Nejvíc "game changing move" by byl kdyby někdo odpálkoval Debbie s Taiem na Exile Island a už by se nesměli vrátit. Nikdy. :vomit:

Celkem jakžtakž fanditelný: Brad (si to tam šéfuje už od znovurozdělení kmenů zatímco nechává víc vyznívat Sierru aby nebyl hned na ráně,ale bojim se že ho ty vycpávky vyřadí) Andrea (hraje dost silnou social game, a co se týče soutěží taky neni vůbec marná), Cirie (že by se konečne probudila a začla hrát? aby nebylo pozdě)
Ven: TAI ( asi jeden z nejnesnitelnějších účastníků v historii, co neumí hrát ale přesto ho někdo pořád strká před sebou) , Debbie (psychotická kravka co si myslí že je ve všem nejlepší a jakej udělala geniální "move" kdy použila svůj druhej hlas ve chvíli kdy je ještě víc než 10 lidí ve hře :lol: ) Aubry (asi nejvíc neviditelná soutěžící vůbec) Sarah (jedna z nejhloupějších soutěžící co kdy hráli)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod kachna » 21 dub 2017, 20:41

Já už nevím, co napsat. Ten, kdo čte moje příspěvky ví, že já fandím old school hráčům, kteří ste hrají na fyzičku, na zásobování a ne na milion tisíc strategií a idols v každé druhé kapse.
Ozzy je moje srdcovka už asi od 12 let, takže i když je na něm lehce (ehm trochu víc) poznat ta arogance, tak stejně jsem smutná, že je venku. Jako vždycky, když se mu to nepovede.

Tuhle sérii ještě uplně nezahazuju, ať to vyhraje kdokoli kromě Sierry, která mě se*e vystupováním, hlasem a tím obočím (!!!!), to je to co mi na ní vlastně vadilo i minule a pamatuju si diskuzi, kdy jsme to tady silně probírali, Debbie, která mě prostě jenom se*e a Taie, kterej je lehce mimo a přijde mi, že pořád tak valí a koulí očima. No nevím.

Uvidím, co z toho bude příště. Jinak fandím spíše menšinové alianci a taky Brad si získává mé sympatie díl od dílu víc.

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod lVlorf3us » 21 dub 2017, 23:34

kachna > Mrkni na jeho ponderosu, zvláště ta poslední minuta mě tak nějak uklidnila. Už jsem chytal smutný stavy jako u Malcolma, ale dostal jsem se z toho hodně rychle, když jsem viděl, jak to vzal Ozzy v pohodě a hlavně je díky jeho slovům jasný, jak vůbec celou hru vnímá a proč nikdy nebude hrát tu cut-throat hru, což jinými slovy znamená, proč nikdy bohužel nevyhraje.

Každopádně zbytek sezóny už bude takovej "denial", prostě v mojí hlavě tam je pořád Malcom, Ozzy, Sandra, M+O dominují v soubojích, Sandra to tam šéfuje, dostanou se do final 3, rozdají se hlasy, je to remíza mazi Malcomem a Ozzym a tak dostávají titul survivora oba dva. :D

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Lifty » 22 dub 2017, 02:15

Ohledně Brada, doporučuji tento článek: http://funny115.com/v3/84.htm Úplně mi to změnilo pohled na něj v Blood vs Water... Celkově je třetí "řada" funny 115 boží.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Radix » 22 dub 2017, 16:46

Lifty píše:Source of the post Ohledně Brada, doporučuji tento článek: http://funny115.com/v3/84.htm Úplně mi to změnilo pohled na něj v Blood vs Water... Celkově je třetí "řada" funny 115 boží.


Tenhle článek je vážně super! Doporučuju. :idea:
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod kachna » 22 dub 2017, 17:05

lVlorf3us píše:Source of the post kachna > Mrkni na jeho ponderosu, zvláště ta poslední minuta mě tak nějak uklidnila. Už jsem chytal smutný stavy jako u Malcolma, ale dostal jsem se z toho hodně rychle, když jsem viděl, jak to vzal Ozzy v pohodě a hlavně je díky jeho slovům jasný, jak vůbec celou hru vnímá a proč nikdy nebude hrát tu cut-throat hru, což jinými slovy znamená, proč nikdy bohužel nevyhraje.


Pomohlo, díky :idea: :D

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod sph1Nx » 22 dub 2017, 20:41

Lifty píše:Source of the post Ohledně Brada, doporučuji tento článek: http://funny115.com/v3/84.htm Úplně mi to změnilo pohled na něj v Blood vs Water... Celkově je třetí "řada" funny 115 boží.


Najviac ma dostal obrazok s Rupertom, ako bezprizorne pozera a pri nom poznamka, and then there's this other guy. Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod sextant » 22 dub 2017, 21:31

Co kdybyste Vy angličtináři dali pod anglické texty český překlad? Moc byste mně a možná i jiným pomohli. Předem Vám děkuji.

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod Paeris » 22 dub 2017, 22:17

Lifty píše:Ohledně Brada, doporučuji tento článek: http://funny115.com/v3/84.htm Úplně mi to změnilo pohled na něj v Blood vs Water... Celkově je třetí "řada" funny 115 boží.


Tyjo, díky za to. Taky mi to změnilo pohled. Neměl jsem v plánu číst to celé, ale stalo se. :)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP07

Příspěvekod vrabejka » 22 dub 2017, 23:09

Ozzy neeee :(
Fuck You Debbie. Jako určitě si u některých získala kredit ale štve mě to.
Všichni opravdu top hráči jsou pryč. A s vítězem spokojený nebudu.
Přitom část byl hodně slušný z toho se dala vytriskat nejlepší série od Filipín.
Ale debilní twisty produkce to potopily.

Ozzy skončil brzy a tohle je asi poslední jeho vystoupení v Survivoru.
O to víc mě mrzí že nevyhrál soutěž která mu tak jde a porazi ho zrovna Tai.

Ozzy začínal v Survivoru když to ještě bylo Old school soutěž. Šlo o přežití a na taktiku se ještě tolik nehrálo.
Ale bohužel jak se hra vyvíjela byla to Ozzyho herní smrt.

Nedokázal se přizpůsobit.

2x byl strašně blízko výhře. V CI byl o chlup lepší Yul. Ale v SI to měl dotáhnout. Tato řada mu byla ušitá na míru. RI to bylo přesně pro něj. Ale poslední skládačka ho připravila o vítězství.

Ozzy je pravděpodobně nejlepší hráč v historii který nevyhrál.
A ikdyz se mu to nepovedlo pro mě zůstane nejlepší hráč Survivoru ikdyz to není nejlepší stratég. To jak si dokáže to dobrodružství užít, jeho vztah k přírodě a ty jeho schopnosti v soutěžích. Legenda Survivoru.

Tyhle hráče by jsme si měli zapamatovat navždy.
Protože od nějaké 25.rady takoví hráči nejsou. V posledních 9 řadách mám problém si vzpomenout na vítěze ne tak na ty co vypadli hned. Jsou třeba výjimky jako Mike, Joe nebo Wentworth ale to je strašne málo.

To se mi do nějaké 20 řady nestalo bylo vždy několik hráčů kteří se mi vryly do paměti.
Možná je to i tím jak se hra vyvíjí.
Teď už to není o přežití ale jen o taktice. Všichni hrají stejně a proto je možná těžké vůbec někomu fandit.
Fyzické hrozby vypadnou před sloučením a pak všichni hrajou stejně.

PS: Ze vzteku z Ozzyho vyřazení jsem se musel podívat na spoiler Final 4 a není to tak špatný.
Ale když si vzpomenu že místo těchto průměrných hráčů mohl být Malcolm, Ozzy, Sandra a Tony tak se mi chce brečet.


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů