S34 - Game Changers - EP08

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 dub 2017, 07:34

Ok, to jsem nečekal. Mile mě překvapilo, že se opět převrátily aliance a nebude pět nudných episod.
Hlavním příběhem tohoto dílu byla asi ta Cirie. Nu, co k tomu říct? Nejdřív ji tam Jeff skoro přinutí, aby soutěž dokončila a pak z toho dělá úžasný příběh, jak se ona sama rozhodla to nevzdat a vzápětí ještě mluví Cirie o tom, jak se bojí Sarah přejít přes tu kladinu. Kterou ona sama přešla. Jo, a ještě se to zmiňuje na radě.
Nedivím se, že Michaela tu nápovědu neviděla, neb z jejího pohledu prostě nebyla vidět. Určitě se ale chytá za hlavu, když tohle sleduje.

Fandím: Aubry, Zeke, Brad, Troy
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod dias258cz » 27 dub 2017, 11:26

Proč tam ta Žirafa pořád je ? :angry: Já se ji snad nikdy nezbavím ... :fight:

Průběhem kmenové rady jsem dost spokojený, Debbie zde neměla co dělat a měla raději zůstat v té psychiatrické léčebně. Ani jsem nevěděl, že tyhle léčebny dávají propustku.

Poslední minuty jsem fakt nevěřil, že by Sarah hlasovala pro Debbie, ale jsem rád, že drží slovo, co dala divákům - že se bude pokoušet o velké tahy. Za tohle si myslím udělala plus u diváků, kteří ji rádi nemají, protože vyloučila nesnesitelnou Debbie.

V tomhle videu jsem zjistil, že Cirie se opravdu stala legendou Survivoru. Tohle mi připomnělo, že už má ty nejlepší časy za sebou. Dřív se pořád v každém videu na kameru smála, ale teď je to jiná Cirie, než kterou jsme viděly v s16. Taky je to rozdíl 18 sezon, tak se nemůžeme divit.

Strašně jsem křičel na Michaelu, aby se podívala pod sebe, kde byla ta výhoda :D Bohužel mě nejspíš neslyšela, výhoda by byla v lepších rukou, než je teď, ale uvidíme, rozhodně bych Sarah ještě neodepsal. Flipnutí Sary bych hodně připsal Cirie, která pár slovy, dokáže člověka namotat a znervoznět. Samozřejmě tomu nepomohla ani aliance, která se rozhodovala jen mezi sebou o tom, kdo půjde domů a zůstane. Debbie tomu pak dala hřebíček na rakev, když o Sarah mluvila s Aubry. Ještě že máme Aubry, která není tak blbá. :oops:

Opravdu po dlouhé době se těším na další díl, ale nesmím se nahypovat, protože je šance, že to dopadne znovu špatně a ta Žirafa tam bude pořád. Snad uvidí Sierru jako velkou hrozbu a že má pevné spojenectví s Bradem. Snad :hungry: .

Taky musím připomenout, že 5ková aliance má 3 skryté imunity! Tai má dvě, Troyzan má jednu a Sierra má Legacy advantage, takže si myslím, že bude ještě pár podrazů. Bohužel ... imunity a legacy advantage leží ve špatných rukou, tak to nevypadá pro mé favority moc dobře ...


Taky teda napíši komu fandím a komu ne
Fandím - Aubry, Cirie, Andrea, Brad, Michaela
Je mi jedno - Troy, Sarah
Nefandím - Sierra :angry: Tai, Zeke

------------------------------------------------------------------------
Chtěl bych dodat, pamatujete na Život brouka? Myslím že se tak jmenoval ten film o tom kresleném mravenci. Víte že tam hrála Debbie? :lol:
http://www.cornel1801.com/disney/A-Bugs ... -Queen.jpg

Menší zajímavost -
Hali byla 1st member of the jury in Worlds Apart & Game Changers.
Ozzy byl 2nd member of the jury in Micronesia & Game Changers
Debbie byla 3rd member of the jury in Kaoh Rong & Game Changers


Malcolm postnul super tweet, u kterého se zasmějete. :lol: Dokážu si je představit :D
Once, on the pre-jury trip, Tony & I went for massages. They put us in the same room, just feet apart. So we held hands. It was magical.


Nikdy bych si nemyslel, že uvidím Aubry a Malcolma mimo hru spolu. Zajímalo by mě, na čem Aubry jede, ale je to super video :idea: (Myslíte, že pak byl Seks? :oops: )
https://twitter.com/MalcolmWHW/status/8 ... 8116733953

Zajímavý post Aubry o jejích vlasech :D
https://twitter.com/aubrybracco/status/ ... 5644255232

Musím dodat, Sierra dala na facebook video o hatu na ní. Asi viděla moje posty na redditu a tomto foru :fight: :lol:
Pokud by chtěl někdo to video zhlédnout, dávám link.
https://www.facebook.com/sierradawn.tho ... 215144213/
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod Doktor Slovo » 27 dub 2017, 11:53

Velmi uspokojující blindside.Pápá Debbie Mastermind. :mrgreen:

Honzao
Příspěvky: 2
Registrován: 19 bře 2017, 12:15

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod Honzao » 27 dub 2017, 17:25

dias258cz píše:Zajímavý post Aubry o jejích vlasech :D
https://twitter.com/aubrybracco/status/ ... 5644255232

Na instagramu měla taky dobrý post :) https://www.instagram.com/p/BTSfU6tAU3H ... ubrybracco

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod Arnier22 » 27 dub 2017, 18:03

dias258cz píše:Source of the post
Musím dodat, Sierra dala na facebook video o hatu na ní. Asi viděla moje posty na redditu a tomto foru :fight: :lol:
Pokud by chtěl někdo to video zhlédnout, dávám link.
https://www.facebook.com/sierradawn.tho ... 215144213/

Sierra mi nějak nevadila, možná jsem jí i trochu fandil, protože byla v alianci s Bradem, ale po tomhle videu mi začala být hrozně sympatická a doufám, že to dotáhne daleko.
Že je venku Debbie, za to jsem hrozně rád. byla extrémně otravná.
Mimochodem Brad vyhrál svoji první odměnu v Survivoru vůbec za všechny dny, co tam kdy byl, takže jsem mu to o to víc přál.

Ven chci pořád Cirie, Zeka a Aubry
Fandím Bradovi a teď už i Sieře

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 27 dub 2017, 18:42

Jsem velice rád, že nevyjde plán Sierry na final 3, to bych asi fakt nedal :vomit:

Tahle epizoda mě spíš s*ala než cokoliv jiného, hlavně ta retardace některých hráčů - Debbie a ty její debilní kecy se už fakt nedaly poslouchat, takže hlavní pozitivum této epizody vidím v jejím vyloučení :fuck: Už jí Probste prosím nikdy nezvi!! Další je Sarah a její zpovědi snad přes půlku epizody... u ostatních by mi to tak nevadilo, ale poslouchat ten její projev a hlavně tón hlasu a la "jsem polopostižený redneck", to je na mě fakt moc... Nakonec Cirie, která má prostě moc tlustou pr*el aby zvládla soutěž, to by mi ještě nevadilo, ale to jak si to pak musela mermomocí přejít a ostatní jí tak "srdceryvně" pomáhali mi připomínalo spíš žáka zvláštní školy a jeho pomocníky.

Nakonec je na jednu stranu dobře, že se trochu zamíchalo kartama a nebude to do final 6 nudné vyřazovaní "těch druhých", na druhou stranu fandím víc Bradově alianci... ale pořád je jich tam jak much a tak je všechno možné, uvidíme.

Fandím: Brad, Zeke
Ven: Cirie a Sarah!!!

PS: Bylo dost zvláštní jak Sarah získala ten steal vote... 1) Nikomu nebylo divný, že jako jediná skáče do vody, když Jeff řekl, že pro zbytek přijede loď, aby se nenamočili??? 2) Nikdo z hráčů na lodi si nevšiml, že to Sarah nějak trvá na tom molu, že tam něco rozvazuje??? 3) Jak Sarah nastupuje na loď, tak kde jsou ostatní? Někde v podpalubí??? WTF?!... Celý mi to přijde že to produkce prostě chtěla za každou cenu udat a když to neviděla Michaela, tak to předali Sarah...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod dias258cz » 27 dub 2017, 18:58

cypher.eu píše:PS: Bylo dost zvláštní jak Sarah získala ten steal vote... 1) Nikomu nebylo divný, že jako jediná skáče do vody, když Jeff řekl, že pro zbytek přijede loď, aby se nenamočili??? 2) Nikdo z hráčů na lodi si nevšiml, že to Sarah nějak trvá na tom molu, že tam něco rozvazuje??? 3) Jak Sarah nastupuje na loď, tak kde jsou ostatní? Někde v podpalubí??? WTF?!... Celý mi to přijde že to produkce prostě chtěla za každou cenu udat a když to neviděla Michaela, tak to předali Sarah...


Ano, na všechny soutěže je vozí v "podpalubí" kde je naprostá tma a aby neviděly okolí. Takže Saruh opravdu nikdo neviděl brát steal vote.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod Paeris » 28 dub 2017, 00:05

K epizodě: Mám velikou radost, jak to dopadlo.
Jinak to ale perfektně vystihnul cypher.eu, jak ohledně Debbie, tak i Cirie a Sarah.

Chudák Michaela, nemohla se zúčastnit (na úkor Cirie) a ještě si bude muset rvát vlasy za tu výhodu, i když měla jenom minimální šanci si toho všimnout.


Arnier22 píše:Sierra mi nějak nevadila, možná jsem jí i trochu fandil, protože byla v alianci s Bradem, ale po tomhle videu mi začala být hrozně sympatická a doufám, že to dotáhne daleko.



Já to nechápu, co je na to videu zajímavýho? Mně přijde úplně stejně otravná jako ve hře, zvlášť ty její přehnaný reakce.
A ano, asi to video směřuje na lidi typu já. :D

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod Arnier22 » 28 dub 2017, 09:29

Paeris píše:Source of the post
Já to nechápu, co je na to videu zajímavýho? Mně přijde úplně stejně otravná jako ve hře, zvlášť ty její přehnaný reakce.
A ano, asi to video směřuje na lidi typu já. :D


V tom videu ty reakce přeháněla schválně. Ale hlavně mi jsou sympatický lidi, co se takhle uměj přenést přes hejty a jiný komenty na netu a neberou si to osobně. Rozhodně je to mnohem lepší než kdyby na tom videu brečela, jak jsou lidi zlí

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod Radix » 28 dub 2017, 12:12

Vybrat si do soutěže o odměnu místo Michaely Cirie je pro mě vcelku nepochopitelné. Díky tomu bylo prakticky jasné, který tým odměnu získá.

Tak nějak od začátku se to schylovalo k tomu, že Sarah flipne. V poslední chvíli jí ale Sierra sdělila svůj plán na F3, přičemž nebýt příšerné Debbie, tak by Sarah hlasovala s nimi. Debbie si za svoje vyloučení může čistě sama. Jsem rád, že vypadla, protože jí nemám rád, ale zároveň fandím hodně Bradovi, takže její vyřazení podráží jeho alianci trochu nohy. Každopádně jsem rád, že se věci zase zamotávají. Navíc aliance Cirie, Andrea, Michaela, Aubry, Zeke a Sarah rozhodně není tak pevná jako původní pětka Brad, Sierra, Tai, Troy a Debbie.

Myslím, že je velký potenciál k tomu, aby se to celé opět otočilo v příštím či přespříštím díle. Nicméně jak už tu bylo zmiňováno, Bradova aliance má tři HII, takže i to může zamíchat kartami, ještě když Tai a Troy nejspíš nebudou v přímém ohrožení.

Fandím: Michaela, Andrea, Cirie, Zeke, Brad
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod Slim50 » 28 dub 2017, 13:50

Konečně! Konečně tu psycho ženskou vykopli ven. Doufám že už se tam nikdy neobjeví. Sarah flipnula a udělala aspoň nějakej move, ikdyž mi pořád přijde hodně ovlivnitelná (Sierra jí slíbí final 3 a ona jí hned uvěří a skoro si sedne na zadek?). Cirie nemohla svůj tlustej zadek vytáhnout na plošinu a udělalo se z toho zase hrozný drama :D Zeke ublížená transka, co chce bejt ve středu dění a dělat velký moves, ale teprve až když už není takový nebezpečí :fuck: viz. ukázka nadcházející epizoda. Škoda že ty nejhorší hráči jsou napakovaní HII, legacy advantage a kdo ví co jim ještě Probst předhodí.

Fandim: Andrea, Brad, Michaela
Ven: Zbytek, nejlépe nejdřív Tai, Zeke, Sierra atd.

Uživatelský avatar
Brunette
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2013, 23:54
Nejoblíbenější série: All Stars, FvF, Tocantins, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Malcolm Freberg, Jonathan Penner

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod Brunette » 28 dub 2017, 16:09

Vybrat si do soutěže o odměnu místo Michaely Cirie je pro mě vcelku nepochopitelné. Díky tomu bylo prakticky jasné, který tým odměnu získá.

Cirie byla kapitán, takže nebyla možnost, aby se nezúčastnila. Jinak by si ji nikdo při smyslech nezvolil (zdravím možná Debbie). :dance:
Survivor - Hatch (S01, S08), Colby (S02), Lex (S03), Boston Rob (S08, S22), Stephenie (S10, S11), Gary (S11), Penner (S13, S16, S25), Parvati (S13, S16, S20) Todd (S15), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Matty (S17), Sugar (S17), Stephen (S18), Erinn (S18), Jerri (S20), Marty (S21), Brenda (S21, S26), Fabio (S21), Grant (S22), Ozzy (S23), Coach (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Carter (S25), Corinne (S26), Vytas (S27), Hayden (S27), Tyson (S27), Ciera (S27), Laura M. (S27), Spencer (S28), LJ (S28), Tasha (S28), Alexis (S28)

Survivor HATE list - Phillip (S22, S26), Brandon (S23, S26), Lisa (S25), Dawn (S26)

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod SiGi » 29 dub 2017, 21:31

Taky mám radost, že mistryně světa v čemkoliv, co vás napadne už je pryč a neotravuje tam nadále. Asi už zase zachraňuje USA tím, že opět posílila "Letectvo" v blíže nespecifikované pozici. Což může být i úklid? Bohužel se jí nedotkne předpokládané strádání z nedostatku jídla poté, co se zasloužila o vyloučení Ozzyho. Současně ho lituju v Ponderose...

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod kachna » 30 dub 2017, 09:45

Taky po dnešní epizodě nejvíce lituju Haliho a Ozzyho v Ponderose. Připadali mi spolu tak sympatičtí při sezení na kmenové radě.
Za dnešní vypadnutí jsem ale jinak moc ráda, Debbie mě neskutečně vytáčela. Trochu jsem se ale těšila na vypadnutí Sierry, záběry na ni, jak si užívá vedoucí pozici, tomu napovídaly. Tak třeba příště, prosím prosím!!!

Top moment této epizody za mě, Michaela vytahujíc jídlo na TC a sledující dění se spokojeným výrazem :D

charlie XX
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2017, 16:55
Nejoblíbenější série: HvV,
Nejoblibenější hráči: Parvatti, Ozzy, Russell,
Nejméně oblíbené série: Nicaragua

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod charlie XX » 04 kvě 2017, 10:59

Pred zaciatkom tejto casti som netipoval,ze by Debbie dnes vypadla. Som vsak nesmierne rad, lebo ta ma iritovala.
Michaela je torpedo, na ktore som sa tesil, ale zatial ju Cirie drzi v polohe,ktora jej nesvedci,ale chrani.
Brad je dobry, ma potencial vyhrat.
Andrea a Sierra sa oproti starsim seriam zlepsili, ale navzajom sa zostrelia.Ak by spolupracovali, bolo by to hodne zaujimave, to by bol velky tah v ich prospech,ale obe maju silne ega,cize nepravdepodobne.
Tai hra svoju prezlecenu hru za poloblazna resp.zmatkara a pojde daleko.
Aubrey sa zlepsila tiez,este moze zaziarit.
Cirie miesa karty a zatraktivnuje tu hru, prevzala stafetu po Sandre.
Troyzan zatial zamerne nevystrkuje rozky, hra profesionalne.
Ostatni su tam zbytocni. 8)

Odhadnut ,kto vypadne nabuduce alebo z akej skupiny je momentalne nemozne, co hre prospieva.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod jukab » 20 kvě 2017, 23:26

V min. sezoně mi Debbie přišla jako zábavný element a letos asi taky ("Prezidenty a jiné státníky potkávám normálkou, ale Cochran, to je čest :D), ale herně byla mimo obě sezony a spolu s Ozzym prostě nic nezměnila, což si můžou dovolit maximálně vítězové. Doufám, že vydrží nová aliance, i když v to mo nevěřím. Cirie+Míša+Andrejka+Zeke+Sarrah+Aubrey je ale dál mnohem zajímavější než nyní menšina, kde by Tai a Sierra byli prakticky jistí finalisti :(

Fandím: Cirie - chytrá hra, já tam být, tak hráče z Mikronésie vylučuju automaticky první
Michaela - dobrý hlášky, na nic si nehraje
Nevadí mi: Sarrah - "Já rozhodnu,kdo vypadne,a jestli ne,vykopnu někoho z vás! "
Tai - nenapádný, ale baví mě
Troyzan - výhru si zatím nezaslouží, ale jinak sympaťák
Brad - od minule zlepšení, na hrozbu, jakou se, se do dneška drží dobře
Andrea - snad něco předvede
Ven: Sierra - obličej, hlas, arogance? Co je na ní nejhorší, hm?
Zeke - pořád stejná hra,ale skutek utek))
Aubrey - žádná hra

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod Pietro » 15 pro 2017, 23:45

Už kvůli Diazovi by Sierra mohla vyhrát. :hungry:

Debbie dohrála aneb Cochrane, už nikomu neraď...
Sarah je pro mě netradiční typ hráče - nevadí mi, i ta fyzická stránka je dobrá, ale její věčně nechápavý, udivující výraz mě vyloženě irituje. A propos, někdo, kdo chtěl hrát jako zlej, by neměl bejt zároveň takovej samaritán. Alespoň můj názor.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod SnowWhite » 30 dub 2020, 17:56

Skvělá epizoda. :beer:
I ty odměny stojí za to. Zážitek, žádná pizza do tábora.
Sierra mě irituje, myslí si, jak má všechno pod palcem, přitom by si bez Brada ani neškrtla. Aspoň, že se na ní dá hezky koukat, i když Andrea a Hali jsou jiný čísla. :oops:
Sarah to roztáčí, vybrala si dobrou stranu a navíc má ještě advantage. Tak snad se trefí a použije to dobře. Jsem ráda, že nesežrala Sieře tu její pohádku o F3, holt Cirie v sobě ten dar ukecat kohokoliv k čemukoliv má.
Andrea ušetřena, Debbie Cimrman je venku. Krásný podraz. :dance:
Upřímně, teď je mi líto Hali a dokonce i toho Ozzyho. Ti mají v Ponderose společnost. :fight: Z tý ženský mi hrabe jen ji vidím na obrazovce, natož tam s ní žít 20+ dní.

Fandím: Sarah, Cirie, Andrea, Aubry
Ven: Zeke, Sierra
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S34 - Game Changers - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 22 srp 2020, 11:02

Zatím asi nejlepší díl. konečně se to začíná trochu hýbat. Psychopat Debbie vyřazena způsobem, že ani neví odkud to přišlo - k nezaplacení. Formuje se souboj dvou osobností do kterých byste to po jejich řadách neřekli, Siera vs Andrea. Ve hře jsou ještě výhody, hlasy navíc, a imunity. jsem vážně zvědav jak se to vyvrbí.


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti