S34 - Game Changers - EP09

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 04 kvě 2017, 10:51

Epizoda 9
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod brninho » 04 kvě 2017, 12:36

Naprosto cíleně jsem nekomentoval minulou epizodu, která se na první pohled zdála být více než uspokojující, protože mi bylo jasný, že bych se něják upsal, zbytečně připisoval kladný body, abych to pak při dalším průběhu bral zpět. Víte co má společnýho Caramoan a """""Game Changers"""""? Hra je ovládána fyzicky a ve svých původních sezonách slabými hráči, jejichž jediná síla je v tom, že je jich v """hvězdné sezoně"""" víc než je zdrávo a proto tihle zakomplexovaní blbečci vylučují ty silné a charismatičtější a proto obě sezony u mě skončí v jednom šuplíku. A ano, v obou sezonách hraje jednu z hlavních rolí Andrea, která si tak mocně v Caramoanu hlídala Malcolma kterej byl na odstřel a potenciálně to mohl být dobrej spojenec, aby se brzy po jeho vyloučení balila s imunitou v kapse. Teďka při počtu 6:4 a pocitu neohroženosti s imunitou na krku cílí na Zekea, kterej se jí jednou opovážil ohrozit a zbytečně rozmrdává hru, ve které byla relativně v bezpečí, Zekea si mohla přichystat až na další nebo přepříští volbu. Teď je to díky hlasům pro Sierru a Taie nepřehledný a může se to obrátit jakýmkoliv směrem, i proti zakomplexované Andree. Už jsem pomalu zapomínal na svůj hate vůči té partičce Wine and cheese (Andrea, Sophie, Eliza, a hodně dalších nesympatických existencí ze Survu, kteří se tu a tam schází), ale opět mi to bylo připomenuto.
Sezonu v mých očích nezachrání nic, ale ať to vyhraje kdokoliv kromě Andrey, Sierry a Taie, tak jsem na ni ochoten zapomenout a připomínat ji jen jako odstrašující příklad když zas Probsta něco napadne v budoucnu.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod dias258cz » 04 kvě 2017, 13:17

Souhlasím celou řadu krásně s Brninho. :idea:

Teď to rozvinu trošku i po svém. Jak jsem řekl v minulé epizodě, tak nebudu ani plakat, že Zeke vypadl. Může si za to sám, stejně jako v MvsG. Jeho hloupost se obracet proti vlastní alianci při tak velkých číslech je nepochopitelná a může si za to sám. I tak jsem trochu zklamán, protože jak jsem viděl hlasy na Sierru, tak jsem doufal, že právě ona bude vyloučena. Debbie a pak Sierra po sobě vyloučena? :love:

Neříkám, že to bylo rozumné, vyloučit právě Zeka na téhle kmenové radě. Dneska měl jít někdo z těchto lidí - Sierra, Brad, Troy nebo Tai. Byla hloupost vyloučit Zeka, ten měl být vyloučen příští kmenovou radu, ale když jsou čísla pořád tak těsné.... Radost u Sierry, Brada, Troye a Taie byla pochopitelná, taky bych se vysmál těm blbečkům, že vyloučily jednoho ze svých řad.

Doufám, že Michaela nepůjde s Troyem, Bradem a Sierrou, to už bych ji přestal fandit. V této řadě mě pěkně leze na nervy. Minulou sezonu jsem ji tak strašně moc fandil, ale v této sezoně je strašně otravná. Jedni chvíli na kmenovce je vysmátá a něco žere a na druhé kmenovce brečí. Tak ať si vybere.

Už se nemohu těšit na další sezonu, nebude doufám tak děsná, jako tahle sezona. Ale ... Jeff do toho nasere beztak milion twistů, 2 kmeny se rozdělí na 3 za 2 epizody, pak se to promíchá znovu, do toho jebne 2 společné kmenové rady. "fanoušci" si u fotky Probsta pak budou mastit kládu a zapalovat mu svíčku za to, co za skvělou sezonu zas vymyslel. Jak bych si přál normální sezony před HvsV. Kde šlo o sociální hru a žádné tupé twisty, které jsou jen o náhodě. Zlatý Gabon, Tocantins apod...
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 04 kvě 2017, 15:38

dias: Nebyl to Gabon, kde se kmeny přeházeli asi pětkrát a tak nejlepší hráči jako Ace a Markus vypadli brzo?

K episodě: Zeke si za to může sám a Andrea nadále ukazuje, jak blbá je. Nemohu se dočkat, až ji konečně vyhodí. Tak trochu doufám, že někdo z té čtyřky získá imunitu, a Tai s Troyem zahrají své hii za zbylé tři. By byla hezká rada. A navíc, tato čtyřka je soudržná, a tak při stavu 4:4 by se přinejhorším tahaly kameny, spíš by to dopadlo 5:3
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod vrabejka » 04 kvě 2017, 19:35

To jsou blázni :D
Skvělým blindsidem získají většinu a pak vyhodí Zekea.
Tímto tahem si tato aliance dost možná zkazila hru.
Vyhození Zekea nedává smysl. Ano má good social game a strategii ale na jeho vyloučení byl čas. Určitě by najednou nezačal vyhrávat imunity.
6vs4 ještě není taková většina aby si aliance mohla dovolit vylučovat ze svých.
Kdyby vyhodili Sierru měli by jistou Final 6.
Toto prostě po..Ali
Očekávám že Sarah zase flipne a Tai, Culpepper, Sára, Sierra a Troy budou ve final 5.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 04 kvě 2017, 20:20

Dobrou půlku dílu jsem si říkal jaký by to asi bylo, kdyby byli po sloučení ve hře stále oni silní hráči co vypadli v první etapě hry a jak mě šíleně nebaví sledovat Aubry, Sierru, Michaelu, Troyzana atd. :-? Tahle řada mi připomíná Robinsonův ostrov - před sloučením paráda, po něm strmý pád. Už jen čekám kdo to vyhraje :-?

Dříve jsem moc nepobíral co tu tolik lidí má proti Sieře, ale v tomto díle mě už celkem iritovala, stejně tak je díl od dílu horší Troyzan, taková nechtěná komická postavička... Andrea hraje hodně divnou hru, které moc nerozumím a podle mě vykopnutí Zeka byla blbost :-| Takže po 9 epizodách mi z původní Top 5 nezůstal nikdo a z Hate 5 stále dva, supr...

Celkově pociťuju dost zklamání a rozhořčení nad celým tím vývojem, jediná naděje je, že tam někomu hrábne a celý to tam postaví na hlavu :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod f*ck » 04 kvě 2017, 23:33

Hali: Game Changers
Debbie: Idiots

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod Kenshin » 05 kvě 2017, 07:40

Nechápem ako môžete byť tak zaslepení, keď tvrdíte, že tento ťah bola chyba. To si ozaj myslíte, že pôvodná aliancia idiotov (Brad, Debbie, Sierra, Tai, Troyzan), ktorých spoločný intelekt v rámci taktiky by dnes dokázal prekonať už aj Phillip Sheppard, by mohla v dnešnej dobe ešte nejako zvrátiť hru do final 5? Survivor už dávno nie je o veľkých alianciách, odkedy sa v hre objavili "voting blocs", hráči a najmä produkcia, udržujú hru v neustálej dynamike, aby bola pre divákov zaujímavá (nikoho už dnes nebaví dívať sa na 5 dielov, v ktorých aliancia alá Rich Hatch postupne vylúči jedného protihráča za druhým). A produkcia si to dokáže vo výpovediach hráčov zabezpečiť a nasmerovať ich hru (snáď si nemyslíte, že od strachu posratý Tai s 2 imunitami v taške, by zrazu nabral toľko sebaistoty, že by ani jednu imunitu nezahral - najmä keď padlo jeho meno a on sám hlasoval pre Sierru).

V skratke, Andrea vyhrala imunitu a okamžite využila príležitosť, kedy si na ňu Zeck nemohol dovoliť nasmerovať protiútok. Ako sme videli, on ho plánoval s bandou tupcov a je možné že na ďalšej kmeňovej rade by sa mu to podarilo. Namiesto toho, aby ste si všimli, ako Andrea od svojej prvej hry vyrástla, a ako sa dokázala vyhnúť vylúčeniu tesne predtým, než ju stihli podraziť, sa jej tu vysmievate za zlý ťah. A ešte niekto velebí Michaelu potom, čo sa rozplače na TC za to, že musela vylúčiť evidentnú hrozbu. Som rád, že to nakoniec pochopila aspoň Sarah (naviac nemohla by si dovoliť ísť proti Andrei, znovu preskočiť na druhú stranu, už by jej nik neveril a vo finále by nezískala dostatok hlasov). Verím, že Andrea a Cirie majú rozohratú veľmi dobrú hru, doprial by som im obom FTC, dovolil by som si povedať, že pri zvyšku v kmeni im už stačí len sedieť na zadku, pozerať sa a počúvať. A to je niečo, v tom je Cirie stále TOP :idea:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod Radix » 05 kvě 2017, 14:36

Sice se to úplně neotočilo, ale významně se to pohnulo hned v dalším díle. Z pohledu Andrey jde o logický tah. Zekeovi nevěřila, protože jí chtěl vyřadit, protože je hrozba, a věřila, že by se o to brzy pokusil zase. V tom nás edit utvrdil, protože Zeke, Sarah, Brad, Troy a (snad) Tai se dohodli, že teď vyřadí Sierru a příště půjde Andrea. Nicméně ta hru dobře přečetla a správně zareagovala, když zaútočila první. I Sarah správně sklopila uši a udělala, co se jí říkalo. Teď je situace 5:4, což je nebezpečné. Sice Andrea nemá jistotu, že nepůjde příště, ale má o velkého protivníka méně a nemusí na ní být teď tolik upřená pozornost, pokud se chytře stáhne. Za jedinou vážnější chybu většinové aliance spíš považuju, že vůbec nepočítá s HII.

Každopádně je to podle mě pořád otevřené. Jsem rád, že Troy a Tai nezahráli HII. Myslím, že jak Tai, tak my jsme byli překvapení, že vyskočilo na TC jeho jméno a ne Brada a Sierry. Myslím, že ho vůbec nenapadlo, že je v ohrožení. Těším se na příště. :)

Fandím: Michaela, Andrea, Cirie, Brad
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod kachna » 06 kvě 2017, 09:48

Tak další díl máme za sebou a za mě celkem fajn. RC se mi hodně líbila, skládačka za mě celkem drsná. Možná bych měla problém i s odpočatým mozkem, natož pak po X dnech někde na ostrově.
IC byla pro mě dost napínavá, Andree jsem fandila a byla jsem zvědavá, jestli si to udrží. Nakonec ano, takže se jí muselo hodně ulevit, bylo jasné, že ji jdou po krku.

S výsledkem TC nejsem vůbec spokojená, prostě jsem chtěla, ať se pakuje Sierra, protože je mi hrooozně nesympatická. Naopak Zeka mám ráda a a chtěla jsem ho vidět déle. Škoda no, uvidíme příště :)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod cihi » 09 kvě 2017, 01:50

docela me zarazi... jak tu nekteri pisou o tom.. jak si to ta 6ka posr*la - ale... ze jeste horsi vec udelala ta zbyla 4ka - o tom nikdo nemluvi :D

tim... ze napsali nelogicky jednohlasne Taie... tak mu ukazali... ze u nich s nim vubec do finale nepocitaji... ikdyz top4 je vic jako top5 s urcitym rizikem.. tak podle me Tai diky sve paranoie na zaklade hlasu co dostal... prebehne k Andree a spol.

charlie XX
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2017, 16:55
Nejoblíbenější série: HvV,
Nejoblibenější hráči: Parvatti, Ozzy, Russell,
Nejméně oblíbené série: Nicaragua

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod charlie XX » 09 kvě 2017, 09:18

Potesilo ma vyradenie Zeka, pretoze takticky nehral dobre a realne sa sam odpalil v predchadzajucich castiach. Andrea rozhodne urobila dobry krok lebo pretrhla vazbu Sarah Zeke. Inac pohodova epizoda,Cirie sa jemne stiahla, co je dobre, na odstrel sa vystavuje jednoznacne Andrea,tak ako Sierra predtym, cize tieto dve osoby vo finale neuvidime. Mensia aliancia,najma Troyzan zradil Taia, cize tam bude horuco. Zo slabych hracov je tam uz len Sarah, ostatni si tam zasluzia byt.Tesim sa na dalsiu epizodku. :hungry:

cyppisek
Příspěvky: 16
Registrován: 10 dub 2017, 06:07

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod cyppisek » 09 kvě 2017, 10:35

chXX: v čem je Sarah slabší jak Troy?

charlie XX
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2017, 16:55
Nejoblíbenější série: HvV,
Nejoblibenější hráči: Parvatti, Ozzy, Russell,
Nejméně oblíbené série: Nicaragua

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod charlie XX » 09 kvě 2017, 14:28

cyppisek,

Sarah je typ osobnosti, ktora sa vezie, nie je moc rozhodny typ.Je nevyrazna, urobila krok v minulej epizode len, aby sa zviditelnila, aj to sama o sebe
povedala. Chyba jej sebavedomie. Clovek sebavedomy toto o sebe nikdy nepovie.
Troyzan je stary lisiak, pozri sa na ten usmev na konci epizody, caka na svoju chvilu a uvidis ako zapne v rozhodujucich chvilach.Je distinguovane schovany, lebo vie, ze nema zmysel byt v prvej linii na bojisku.
Trebars Aubrey je vysokointeligentna, a hra svoju hru šprta , je najviac podobna k Sarah, ale zrovna tak daleko lebo v hlave kalkuluje.

Sarah nemala dopustit vyhodenie Zeka a mohli plavat a oslabovat obe aliancie, pretoze jej miesto je prinajlepsom stvrte v oboch alianciach. Vtedy by bola dobra hracka, takto realne nema sancu vyhrat, lebo podpriemerna hracka. :o

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod Rodann » 10 kvě 2017, 12:49

Často se tu zmiňuje, jak je Sarah slabá,
Spoiler!
to asi lidi nebudou mít radost, až se dozví, že vyhrála... :lol:

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod vrabejka » 10 kvě 2017, 13:56

Rodann píše:Source of the post Často se tu zmiňuje, jak je Sarah slabá,
Spoiler!
to asi lidi nebudou mít radost, až se dozví, že vyhrála... :lol:

Asi tak proto je jasné že vyloučení Zekea byla chyba.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP09

Příspěvekod SnowWhite » 30 dub 2020, 20:16

Don't mess with Andrea!
Andrea společně s Cirie? To je splněný sen!
Zeke si za své vyloučení může sám, napřed naprosto nelogicky šel proti Andree, a pak se kamarádíčkuje s Bradem? Uznávám, že je to teď trochu risk, ale když si Cirie povodí Sarah a její steal vote, tak to můžou dotáhnout daleko. Ha, Sierra najednou nešéfuje a diví se. Překvapuje mě, že vůbec nebojuje a nezkouší někoho přemluvit, aby přešel, prostě 'kdokoliv jen ne já'. Sice jí nemusím, ale i tak jsem čekala, že mám větší kvality.

IC mě hodně bavila a Andree jsem to přála. Už v RI ukázala, jak že drsná country girl challenge beast a rozhodně nepolevuje.
Aubry by si zasloužila víc prostoru. :(

Vyloučení Zeka mi ani nevadí. V minulé sérii patřil k mým oblíbeným, i tady měl ze začátku světlé momenty a docela mě bavil, ale tahem proti A. si to pokazil.

Fandím: ANDREA, Cirie, Sarah
Ven: Sierra a její společenstvo

PS: Debbie je v porotě na facku. A to už je co říct, když má vedle sebe Ozzyho.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti