S34 - Game Changers - EP10

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 11 kvě 2017, 08:23

Epizoda 10
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod dias258cz » 11 kvě 2017, 09:45

:bye: :woot: :twisted: :hb: :dance: :beer: 8)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod Arnier22 » 11 kvě 2017, 10:08

Snad vyloučení Sierry Bratovi pomůže, když už nebude vnímán jako "power couple".
Jinak to přenechání Legacy Adventage Sáře nedává žádnej smysl. Vždyť si mohla spočítat, že Andrea dostala jenom tři hlasy -> Ona, Brat a Troy -> Sára tedy musela hlasovat pro ní.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 11 kvě 2017, 17:14

Jůů, jsem moc rád za Brada. Mrzí mě, že to má Sarah slušně rozehraný, snad ji/Andreu někdo sejme
Fandím: neviditelná Aubry, Brad, Troy
Nefandím: Andrea, Tai, Sarah
Jsou mi jedno: Michaela, Cirie
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 11 kvě 2017, 18:35

Sierra byla prostě pizda a mimo holka, jinak si její předání Legacy Sarah neumím vysvětlit... na jednu stranu je fajn, že se pakovala, na druhou je znovu více oslaben Brad, kterej dle ukázek bude mít navíc slušnej konflikt s Michaelou... Půlku dílu jsem přeskákal, to se mi už hodně dlouho u Survivora nestalo, prostě tahle řada je v prdeli...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod Radix » 11 kvě 2017, 23:45

Tak teď mi řekněte, to si to tam vážně Sarah tak šéfuje? V jednom díle se chová k Sieře hezky a ta jí sedne na lep? :cry: Sierra díky tomuhle u mě hodně klesla. Vůbec v tomhle díle nasekala spoustu chyb. Tou nejzásadnější bylo, že vyklopila Sarah, že má legacy advantage. Co dobrého jí to mohlo přinést? :?

Díl byl jinak fajn. Byl jsem moc rád, že Brad vyhrál imunitu. Díky odstřižení Sierry teď snad nebude vnímám jako taková hrozba, i když teď je vespod s Troyem, který má HII. Tai se na ně asi nadobro vykašlal, což mu ale těžko můžeme zazlívat. Nevím jak vnímají Sarah ostatní, ale mně je ohromně nesympatická. Ačkoliv si myslím, že hraje vcelku dobře, tak mi prostě nesedí. :-|

Snad se příště udrží Brad, to je moje největší želízko v ohni.

Fandím: Brad, Cirie, Andrea, Michaela
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod Arnier22 » 12 kvě 2017, 16:44

Ideální finále bude Brad, Andrea, Troy (Troy jenom, protože ostatní tam nechci)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod kachna » 16 kvě 2017, 11:20

Sice jsem si řekla, že se budu učit a mrknu na to až jindy, ale stejně jsem to nezvládla, tak nevadí no.
Musím se pochválit, dnes jsem u blízkých nebrečela :mrgreen:

Jinak mi bylo po rozdělení uplně jasné, který tým vyhraje a tipla jsem to správně. Za vítěze jsem ráda, ale čekala jsem, že nyvbrání Michaely bude pro Andreu zásadní chyba a ono nakonec ne.

Za vítěze IC jsem moc ráda, Brad se mi už hodně líbí, tak jsem zvědavá, jak to bude dál.
Odchod Sierry nemrzí nijak extra, uplně její fanynka jsem nebyla.
A Sarrah to má vážně nějak dobře rozehrané, zajímavé. Moc se mi to nelíbí.

charlie XX
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2017, 16:55
Nejoblíbenější série: HvV,
Nejoblibenější hráči: Parvatti, Ozzy, Russell,
Nejméně oblíbené série: Nicaragua

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod charlie XX » 17 kvě 2017, 07:53

V tejto casti som si naplno uvedomil, ze mame zamenu identit muzskej za zensku a opacne. Viac muzskeho charakteru ovplyvnovalo Andreu a Sierru. Naopak Brad ma vela zenskych vlastnosti, preto ho aj zeru, Tai je zzenstily, Troy tiez nie je super ego. :heat:

Pistolnicka Sierra vypadla , dalsia bude na rane Andrea. Inac kludna cast.Prestava sa mi lubit Michaela, sprava sa ako krava, pred zacatim tejto serie bola ta na ktoru som sa tesil. Zacina ma nudit Troy, ktory je najmenej viditelny zo vsetkych hracov. Tymto sposobom pred porotou neobstoji.
Sarah vobec nehra dobre, placa, ani nevie co robi, len sa hybe. Ak by dostala dedicnu vyhodu po vypadnuti na kmenovke, tak by jej to ublizilo.

Paci sa mi preskupovanie tych tretich,stvrtych clenov v alianciach ako vyvijaju aktivity, su tam dobri hraci.

Idealny vitaz Culpepper, pride cas Aubrey. :love:

Sajgon
Příspěvky: 12
Registrován: 29 zář 2014, 17:34

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod Sajgon » 17 kvě 2017, 19:49

Tak zase jsem musel preklikat celou tu traparnu s pribuznyma. Dementni amici a jejich reakce ....

Sarah se projistotu porad tvari jako opice a nechutna michaela uz vubec nevi co se kolem ni deje.

Cirie a troy neviditelny a jediny komu jde fandit je brad a andrea. Kazdopadne i takovej krocan je lepsi vitez, nez cokoli z tohodle.

Uživatelský avatar
4ronRalston
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2017, 20:34

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod 4ronRalston » 21 kvě 2017, 03:16

Když jsem u předchozí ep. přetáčel "příště uvidíte" a na okamžik jsem zahlédl, jak se tam Sarrah hroutí, tak jsem si říkal, že došlo k nějakému úmrtí v rodině. Po shlédnutí této ep. mi opět zůstává rozum stát nad emočním rozpoložení amíků. TRAPNÉ TRAPNÉ TRAPNÉ.

Nikdy jsem neviděl nic podobného na konci letního tábora po třech týdnech při setkávání rodičů a MALÝCH děcek (7-15let). Žádné hysterické záchvaty rodičů nebo samotných dětí. To co furt ti amíci předvádí je něco tak neuvěřitelného a trapného, že nevěřím, že je do toho netlačí produkce, přičemž se za vidinou potenciální herecké kariéry do toho někteří tak hystericky obují až je to k :vomit:

Konečně je tohle utrpení série za námi.

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod jason voorhees » 30 kvě 2017, 22:06

4ronRalston píše:Source of the post Když jsem u předchozí ep. přetáčel "příště uvidíte" a na okamžik jsem zahlédl, jak se tam Sarrah hroutí, tak jsem si říkal, že došlo k nějakému úmrtí v rodině. Po shlédnutí této ep. mi opět zůstává rozum stát nad emočním rozpoložení amíků. TRAPNÉ TRAPNÉ TRAPNÉ.

Nikdy jsem neviděl nic podobného na konci letního tábora po třech týdnech při setkávání rodičů a MALÝCH děcek (7-15let). Žádné hysterické záchvaty rodičů nebo samotných dětí. To co furt ti amíci předvádí je něco tak neuvěřitelného a trapného, že nevěřím, že je do toho netlačí produkce, přičemž se za vidinou potenciální herecké kariéry do toho někteří tak hystericky obují až je to k :vomit:

Konečně je tohle utrpení série za námi.


moje slova, líp bych to nevystih :idea:

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod Pietro » 16 pro 2017, 01:05

No.. a je to... :(

Je to truhlík, děvče vysoké a hubené... A já v ní viděl druhou Kelley. Tak nic, mno... A dá výhodu hráči, co skáče sem tam jak na trampolíně. Měla ji užít v 13 lidech, i ta Debb svou výhodu užila podstatně lépe.

A tak nějak je mě od nynějška šumák, co se stane s ostatníma. Jen budu velebit toho, kdo v téhle sérii zakroutí herně krkem Andree. Čekal jsem, že ji kopnou do zadku za ten výběr u loveones. Zvlášť Michaela - nevzít jí k loveones bylo, jak probudit bájného Krakena. :D

PS: Ta Sarah mě udivuje - celou TC monotonní výraz, jak kdyby jí upadly hračky do kanálu, hlavou točí jak korouhvička dle toho, kdo mluví - udělá flip - někoho napíše, a je to. A takhle to jde už dost dlouho. :? Jestli se takhle dá dojít v současných sériích daleko (a zjevne dá, už je v Final 8 ) - tak to bych tu jury dal minimálně taky. :D

dias258cz píše:Source of the post :bye: :woot: :twisted: :hb: :dance: :beer: 8)

Aby si se z toho ... :smile:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod SnowWhite » 01 kvě 2020, 15:08

Tak Sarah je frajerka. Vykopne Sierru a ta jí ještě předá výhodu. Si to musela spočítat, ne? :lol: Holt neměla hned po sloučení vyhazovat Hali, ta by jim tam ještě byla platnější. Holt Sierra je herně úplně mimo.

Trochu se bojím, že když příště nevyhraje Andrea imunitu, tak letí. Což mě štve, ale s tím obrovským terčem, co má na zádech už musí jenom vyhrávat imunity, když HII mají snad skoro všichni kolem ní. Radši bych viděla jít Michaelu, ale ta je celkem dobrá goat do finále, takže se asi udrží dlouho.

Přítel Taie je sympaťák, kupodivu docela normální člověk, čekala jsem podobnýho blázna jako je Tai. :D

Fandím: Andrea, Sarah, Aubry
Ven: Michaela
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S34 - Game Changers - EP10

Příspěvekod sun.eagle » 22 srp 2020, 15:23

Je podraz a podraz. Sierra doplatila na unáhlené prozrazení tajemství o výhodě, a Sarah jí i přes slib že to bude mezi něma vrazí nůž dozad a využije to ve svůj prospěch. Jedním z heslem je přechytračit, ale zrada je pořád zrada, a tohle byla prasárna. No bývá to většinou tak že takovouhle prasárnu "ocení" porota.
Jsem zvědav na Taie a jeho dvě imunity. Začínám nabývat dojmu že to ten hlupák prokoučuje. Kdyby měl alespon nějakou inteligenci tak má cestu do finále otevřenou. Nemá imunitu jednu, ale dvě. Proboha stačí najít si dva lidi - Culppepera a Troyzana, a nabalamutit něco Michaele - která je ideální osobou do finále, protože ostatní ji mají rádi asi jako 9 metrovou lešenovou trubku zaraženou v zadnici. Easy many.
Přeju to Andree nebo Aubrey, boužel si myslím že půjdou jako další přesně v tomhle pořadí.


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti