S34 - Game Changers - EP11

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 18 kvě 2017, 07:10

Všimli jste si toho jevu, že se nám z TC staly šaškárny?
Každopádně, vypadla Andrea, které jsem nefandil, a Michaela, která mi byla jedno. Takže za mne úspěch.
Vtipně to teď vypadá, že tři chlapíci jsou docela na koni. V tuto chvíli je to 3:3 a oni mají dohromady 3 idoly. Prakticky nevidím rozumný způsob, jakým by to mohli zbabrat.

Fandím: Aubry, Brad, Troy
Nefandím: Sarah, Tai
Je mi jedno: Cirie
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod dias258cz » 18 kvě 2017, 11:17

Tai: Zbavíme se Sarah
Aubry: Zbavíme se Taie!
Sarah: Zbavíme se Aubry!
Troyzan: Všichni chtějí hlasovat proti mě
Cirie ztratila důvěru u Sarah
...
Michaela byla vyloučena..... Jako wtf tato epizoda :lol:

Jinak si myslím, že by produkce měla zakázat šeptání na kmenových radách do příštích sezon, jako fajn, tuhle sezonu to bylo zajimavé, ale já chci, jako divák, vědět všechno. Aby mluvily samy se sebou, na to mají celou dobu v kmenech. Na kmenové radě by všechno mělo být řečeno na hlas.
Jinak musím pochválit Saruh, jakou hru se nejspíš naučila od Tonyho, který hrál taky podobně. Ten hrál více agresivně, ale hrál taky takovou "vraždící" metodou.
Taky musím zmínit, jak si Cirie dosrala krásně hru. Takhle zkurvit hru dokáže snad jenom JT a teď i Cirie :shock:
Musím zmínit, že to Troy řekl Probstovi, aby Cirie přečetla pravidla výhody! Kdyby na to Troy neupozornil, tak by ji to Jeff nechal zahrát. - Viz Troyuv Twitter
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod brninho » 18 kvě 2017, 11:36

Andrea :lol: To, co jsem k ní psal minulou epizodu se tady ukázalo v plné nahotě. Zakomplexovaná, víc než dívání se do dalšího průběhu hry tady a teď řeší kdo kdy proti ní hlasoval a kdo o ní řekl něco špatnýho a dopadá to jak? Tři účasti, tři blindsidy, a to si ještě neodpustila po svým vyřazení zařadit další zakomplexovanou jedůvku a láskyplně obejmout Cirie. Neměla mít nárok na další účast po Caramoanu, teď ho nemá tuplem, doufám, že sbohem.
Přemýšlím jak vyjádřit svůj názor na Cirie, napadl mě jen jeden takovej hloupej příklad: Vidíte reklamu na Lays, mísu plnou chipsů při koukání na fotbal, lahodnou chuť slaniny a nevím čeho všeho, jdete si to teda na večer koupit, balení vypadá napěchovaně, otevřete to a zjistíte že 70 % balení obsahuje vzduch...Takovej dojem mám ze Cirie, ona umí budit dojem dokonalýho masterminda, ale pak na kmenovce zjistíte že to je jen reklama produkce a že zas takovým množstvím intelektu oproti ostatním nedisponuje. Velká slova, skutek utek.
No zkrátka vypadá to na toho Brada nakonec, pokud je takovej game changer za jakýho ho Jeff zjevně považuje, tak teď je v pozici , kdy se ta FTC dá uhrát, udržet Troyzana a Taie na své straně by měla být povinnost a proti těm nýmandům bude mít v jakékoli IC pokud její součástí bude i fyzička náskok. Byl by to bezpochyby jeden z nejhorších vítězů, ale z té skvadry se už zkrátka vybrat nedá.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 18 kvě 2017, 12:31

Já věděl proč mám Cirie v Bottom 5 této řady :mrgreen: Netřeba se k tomu víc vyjadřovat :fuck:

Jinak byl díl i přes dvě kmenovky velká nuda, ta první byla fakt naprosto uspávající a ta druhá ušla jen díky výsměchu Cirie... Už se těším na Reunion kde bude oznámeno téma nové řady, která bude mít snad lepší průběh ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod dias258cz » 18 kvě 2017, 13:05

Jinak se s váma musím o něco podělit. Už vím, co mi na téhle řadě chybí... příběh. V ostatních all star řadách, tak hráči měly nějaký příběh. Například v HvsV jich bylo několik, myslím, že to bylo z důvodu, že někteří hráči hrály až po 12 sezonách. (Viz Colby, Rupert, Jerri, Rob) Ale i o ostatních jako je Tom W, James, Amanda, Parv a skoro většina.... tohle mi zde chybí, příběhy těch hráčů. Tady většina hrála před 5 sezony max. Tak dlouho jsem nevěděl, co v této serii chybí a to jsou příběhy hráčů.

Taky musím zmínit, že jsem četl na redditu, že tahle série má nejméně promluv na kameru. Je hooodně pozadu za Caramoanen, který je na předposledním místě. Ano pořád chybí finální epizoda, ale prý to nemá šanci dohnat ani Caramoan
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod brninho » 18 kvě 2017, 13:50

V příběhu bych problém neviděl, vždyť produkce do nás až nechutně sune Bradův redemption a jak je jeho žena silná "vzlyk, vzlyk" a poučení Sarah z minulé účasti a jak je teď ona ta, co dělá kroky+ co rozpoutal Varner, už teď vím, že z reunionu si pustím jen přečtení hlasů a přetočím si to až na oznámení nové sezony. Spíš tu hodně věcí přebývá, ale to bych se zas dostal k věcem, který jsem tu řešil už Xkrát.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 18 kvě 2017, 13:58

Game changers? Change gamers!
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod Slim50 » 18 kvě 2017, 14:14

Škoda, Andrea hrála dobrou hru, ale "mastermind" Cirie jí vykopla. Teď už mi tam zbývá jen ten Brad, ostatní hrajou tužku a nezaslouží si vyhrát. Doufám že jim tam natrhne pozadí, a nenechá se vyloučit. Cirie je snad nejvíc overrated hráčka v historii Survu, produkce z ní dělá něco co není (social game mastermind) a v soutěžích o imunitu je jedna z nejhorších vůbec. Vůbec jsem nepochopil, z jakýho důvodu šla na druhý kmenovce Michaela, nedává to smysl. Kompletně bych zakázal to jejich šuškání na TC. Nepamatuju si, že by to takhle vypadalo v jiný řadě. Je to trapný, tak trochu cheating, a divák z toho nemá nic.

filip1995
Příspěvky: 7
Registrován: 14 dub 2017, 11:16
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, Pearl Islands, All-Stars, Cook Islands, Micronesia, HvV, Phillippines, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Richard, Rob C., Johny Fairplay, Boston Rob, Parvati, Penner, Stephen, Tyson, Coach, Russel Hantz, Brenda, Phillip, Andrea, Malcolm, Tony, Jeremy
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thailand, Palau, Guatemala,

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod filip1995 » 18 kvě 2017, 14:52

Nevím kdy naposled jsem se u serie nudil, tak jak u této. One world? snad i ta mě bavila víc. A finále už ve 12. epizodě?? asi nám chtějí ušetřit utrpení dalších tří dilů :lol: :lol:

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod dias258cz » 18 kvě 2017, 16:59

Jinak musím sem repostnout post od Daltona Rosse :idea:

In Dalton's recently updated season rankings, he included this comment about Game Changers:
"But something was missing. It’s hard to put your finger right on it, but it felt like this season lacked a consistent flow. Instead of a gradually building arc, we were instead presented with what could be best described as a random series of events. Said events were all exciting, but they failed to form a cohesive unit."
I think this goes right to the core of why this sub is so divided on this season. There are fans who appreciate the show episode by episode and are comfortable with unpredictability, while there are fans who feel poorly treated if they can't predict what's going to happen next.
An issue that contributes to this is that it's hard to enjoy this season if you have a particular interest or favor for certain players, which is inevitably the case with a returnees season. Like watching your football team inexplicably lose the games they should win, and then win the games they should lose. Enjoyable at times, frustrating at times, never consistent and thus hard to be at peace with it.
This comment by Dalton summarizes the issue perfectly in my opinion and I was glad he described it so aptly.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod Paeris » 18 kvě 2017, 17:48

Tahle série je fakt tragédie.

Nechci se tu opakovt, už tady většina byla řečena.

Měl bych jenom takovou otázku do davu (co nesouvisí s dílem) - jak moc si myslíte, že mají hráči nakoukané předchozí série? Já jsem tak nějak předpokládal, že minimálně takový předpoklad nebo povinnost, co člověk udělá přes hraním, je, že zhlédne všechny předchozí série.
Když ale koukám, jak půlka soutěžících vytváří v soutěži o imunintu nesmysly (stavění věže) jako by tu soutěž nikdy neviděli.

Pak si pustím Ponderosu a Hali říká, že Andreu z předchozích sérií neznala. Jak je tohle možný? :o

Udělal bych sérii Survivor: Superfans. To by mohla být fakt sranda.

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod Arnier22 » 18 kvě 2017, 19:58

Nechápu na co si všichni stěžujete. Mně tahle série neskutečně baví a tu její nepředvídatelnost si užívám.

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod Spencer91 » 18 kvě 2017, 22:20

dias258cz Tomuhle se mi nechce moc věřit... jednak pochybuju, že je Probst takovej hlupák, že by to nevěděl a druhak mi není jasný, odkud by to pravidlo znal Troyzan, kterej neměl o žádný výhodě ani tušení...

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod Arnier22 » 18 kvě 2017, 22:48

Spencer91 píše:Source of the post dias258cz Tomuhle se mi nechce moc věřit... jednak pochybuju, že je Probst takovej hlupák, že by to nevěděl a druhak mi není jasný, odkud by to pravidlo znal Troyzan, kterej neměl o žádný výhodě ani tušení...


Tak jsem se na jeho twitter podival a on si jenom stěžoval, že Probst vystřihnul, že on byl první, kdo na to upozornil vůbec Sáru.
konkrétně:
#SurvivorGameChangers @JeffProbst woulda been nice to get credit letting you know @sarahlacina Advantage wasn't transferable. #IsaiditFirst"

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod kachna » 20 kvě 2017, 16:37

Tak mně dnešní díl připadal až zbytečně uspěchaný. Nechápu, proč to tak střihli, škoda. Vypadnutí Michaely by mě zajímalo blíže, protože určitě to muselo aspoň trochu řešit.

Soutěže byly ok, Aubrey jsem to přála, Bradovi taky. Více k dnešnímu dílu nemám, nějak mě nezaujal...

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod Radix » 21 kvě 2017, 10:54

Ztotožňuju se s kachnou, dnešek byl ohromně uspěchaný. Za Bradovu záchranu jsem rád, ačkoliv mě mrzí vyřazení Andrey a vcelku i Michaely. :-|

Cirie to měla skvěle vymyšlené a to, jak si připravila Taie, bylo famózní. Bohužel to celé ale padlo kvůli technikálii. Je to její chyba, že si to nepřečetla. O tom žádná. Nicméně se přikláním tomu, aby si veškeré výhody, kromě samozřejmě legacy advantage, mohli hráči volně předávat mezi sebou, protože to vyjednávání může dát nový rozměr. Cirie se nakonec z toho vyhrabala, ale trochu jí to ubližuje před porotou. Nicméně Sarah si naopak poškodila vztahy se Cirie, protože evidentně o téhle podmínce věděla, takže předání výhody Cirie nemělo prakticky žádný význam.

Jak už tu psal dias, když citoval příspěvek Daltona Rosse, letošní edit je prostě zvláštní. Je tu několik nevysvětlených věcí a spousta nedotažených příběhů, které se objevily. Proč vyloučili Michaelu? Ačkoliv důvody trochu chápu - spojenkyně Cirie, silná v soutěžích - tak je to jen moje domněnka. Nikdo jí ani náznakem před radou nezmiňoval, ani v předchozích dílech nic nebylo (kromě dne sloučení). Pak jen namátkou: spojení Sarah + Troy z nějakého čtvrtého, pátého dílu; Aubry, Cirie + Brad z dílu těsně před sloučením; spojení Michaely a Taie v minulém díle, které naznačovalo dlouhodobější charakter. A upřímně mi vadí, že je složitější předpokládat, jak se hra bude dál vyvíjet. Chápu snahu produkce, aby hra nebyla čitelná, ale když před námi skrývá důležité dění, tak to naopak působí, že pak ta sezona nemá logiku. A to je prostě špatně.

Teď jsem zvědavý na finálový díl. Pokud bych šel podle editu, jak ho cítím, tak ve final six jsou tři lidi, kteří podle mě nemůžou vyhrát. Troy je úplně neviditelný. Aubry vidíme jen minimálně a to snad jen komentuje dění kolem sebe. Tai je z nich vidět nejvíc, ale mám pocit, že u něj je to způsobeno jen tím, že má dva HII. Mimochodem, nechápu, jak si mohla už poněkolikáté zachovat chladnou hlavu a HII nezahrát! :shock: :idea:

To nám pak nechává prostor jen pro tři potenciální vítěze.
Brad je sympatický, evidentně ho ostatní mají rádi a o to víc si uvědomují, že je hrozba. Navíc teď bojuje z pozice outsidera. O hře celou dobu uvažuje a pohybuje se v ní vcelku správně. Otázka je, jestli se do finále vůbec dostane.
Sarah hraje chladnokrevně a má zajímavou pozici. Ona podrazila prakticky každého hráče po sloučení! Ozzy, Debbie, Zeke, Sierra, Andrea (tak napůl), Michaela (taky napůl). Zrovna Ozzy a Debbie to asi neponesou lehce. Odmění porota její tahy?
Cirie hraje podle mě velmi dobře. S ostatními výborně manipuluje - viz posunutí hlasu z Michaely na Hali, flip Sarah, zpracování Taie. Taky pár lidí podrazila, ale bylo to vnímané mnohem lépe, viz reakce Andrey po blindsidu. Nicméně si myslím, že jí ostatní do finále nepustí.

Příště nás čeká salva skrytých imunit. Sarah má jistou finálovou pětku díky legacy advantage. Přežije i dál? Případně podaří se jí díky tomu někoho vyloučit? Tai má dva HII a Troy má jeden. Zahrají je správně? Uvidíme další Three amigos večer? Za jistých okolností může nastat i situace, kdy domů půjde jediný člověk, který prostě nebude mít imunitu. Jsem zvědavý, jak to dopadne, ale tahle série mi nejspíš chybět nebude.

Fandím: Brad, Cirie
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

charlie XX
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2017, 16:55
Nejoblíbenější série: HvV,
Nejoblibenější hráči: Parvatti, Ozzy, Russell,
Nejméně oblíbené série: Nicaragua

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod charlie XX » 23 kvě 2017, 06:30

No , prva cast s vypadnutim Andrei bola ocakavana a ratal som s tym. Druha pistolnicka je vonku a treba poznamenat, ze odisla so ctou a s usmevom na tvari.
Druha cast ma totalne sokovala, musel som si to pozriet 3x, aby som nasiel dovod preco Michaela? Ale nenasiel.Cize bud to velmi zkratili a chceli sokovat divakov, co nebolo stastne alebo Sarah preplo na kmenovke.
Tai hra skvele, to ze nedal imunitu bol vazne risk, alebo dohodnute so Sarah predtym, lenze rezia nam to neukazala. Zasadny problem je sepkanie na kmenovke, mali by to zakazat, neni to divacky atraktivne a je to aj neferove a neprehladne pre Tv divaka.

Cirie hra velmi dobre, ano urobila chybu, ale kto nerobi? Troyzan je neviditelny a mal by vypadnut.
Sarah bud hra strestene alebo hra velmi dobre. Laviruje medzi dvoma alianciami. Ale preco potom sla po Michaele,ktorej hlas vo finalovej trojke by nedal nik z poroty. Stale si myslim, ze kona impulzivne bez neakej perspektivy videnia vopred.

Toto bola najmenej prehladna kmenovka zatial a mohlo sa to rozhodnut sepkanim na kmenovke.

Nechcem, aby to vyhrala Sarah,Troyzan si to uz nezasluzi,Aubrey nedostane hlas poroty. Ostatným trom Cirie, Tai,Brad to prajem a zasluzia si to. Uvidime kto prejde z nich do finale.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod jukab » 23 kvě 2017, 22:02

Zajímavý díl, odchod Andrey mě trochu mrzí (a bývalou vělkou pětku ještě víc), Michaela ještě víc.

Fandím: Cirie! - ze zbylých jasně nejfanditelnější, Survivor fan, tmel aliance, přes střílečku do vlastních, snaha a zábavná
Tai - doufám tady v move proti Goliášovi...sorry Brade, tenhle mužík má větší koule než ty
Sarrah - začátek nic moc, ale teď tam poletuje dobře
Ven: Brad - "Co můžu dělat s větší aliancí?" - really trubko, 33 sezon ti nestačí aspoň k obšlehnutí něčí taktiky?
Troy - vzduch
Aubrey - nudná hra jako minule

Nechápu, proč sem přispívají vesměs samí wanabe-hateři, fakt radost tuhle diskusi pak číst. Zkuste napsat CBS, že když kvůli její show zaměstnáváte každý týden na pár minut ruce a modem, měla by se víc snažit. Od začátku snad bylo jasný, že vítězové prostě FIN3 tvořit nebudou, být Sierrou nebo Aubrey - i když jim nefandím - fakt byste tam nechali, nedejbože zkusili alianci s Tonym nebo třeba Malcolmem? Sebevražda nebo neznalost hry. Proto Danni, Tina, Tyson a Natalie29 řekli, že by šly už jen do all-winners řady

Těším se na finále

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 24 kvě 2017, 11:27

jukab píše:Source of the post Od začátku snad bylo jasný, že vítězové prostě FIN3 tvořit nebudou, být Sierrou nebo Aubrey - i když jim nefandím - fakt byste tam nechali, nedejbože zkusili alianci s Tonym nebo třeba Malcolmem? Sebevražda nebo neznalost hry. Proto Danni, Tina, Tyson a Natalie29 řekli, že by šly už jen do all-winners řady

Těším se na finále

JFYI Tony i Malcolm byli Aubryni spojenci
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod vrabejka » 24 kvě 2017, 18:51

Tato série je tak nudná. Snad nejhorší řada vůbec. Po vyřazení Ozzyho a Zekea to absolutně ztratilo šťávu.
Tai, Troy, Brad byli už v top 10 v menšině a stejně se dostali do finále to jen dokazuje jak je tato série špatná. Škoda že trošku nevyužili moci HI a jen se vezli mohli z toho vytěžit víc.

Jediná kdo trochu hraje je Sarah. Ve sloučení agresivní hra, logické tahy.
Pěkně nachytala i Cirie, ale podraz na Michaelu nechápu.

Pokud se dostane do final 3 tak si zaslouží vyhrát.

Tato řada je pro mě obrovským zklamáním.

podkosovej
Příspěvky: 6
Registrován: 15 dub 2017, 22:23

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod podkosovej » 24 kvě 2017, 22:45

jukab píše:Source of the post Nechápu, proč sem přispívají vesměs samí wanabe-hateři, fakt radost tuhle diskusi pak číst. Zkuste napsat CBS, že když kvůli její show zaměstnáváte každý týden na pár minut ruce a modem, měla by se víc snažit. Od začátku snad bylo jasný, že vítězové prostě FIN3 tvořit nebudou, být Sierrou nebo Aubrey - i když jim nefandím - fakt byste tam nechali, nedejbože zkusili alianci s Tonym nebo třeba Malcolmem? Sebevražda nebo neznalost hry. Proto Danni, Tina, Tyson a Natalie29 řekli, že by šly už jen do all-winners řady


Drahý Jukabe, jedna věc je to, že jsou vyhazováni lepší hráči, druhá věc je, že těm lepším byli kontinuálně podkopávány šance dementními twisty. Věsmes to většinou funguje tak, že silní hráči si vytvoří dominantní postavení v kmeni, přežijí prvních pár řad ve sloučení a pak jsou na odstřel... to by se dělo i tady - Sandra držela celej kmen za pohlavní orgány a Malcolm taky nebyl na odstřel. Jenže díky Probstovu kreténismu, se to tak míchalo, že se silnější neměli ani šanci na konci bránit.

Uživatelský avatar
Brunette
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2013, 23:54
Nejoblíbenější série: All Stars, FvF, Tocantins, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Malcolm Freberg, Jonathan Penner

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod Brunette » 25 kvě 2017, 07:59

Radix píše:Source of the post
Cirie to měla skvěle vymyšlené a to, jak si připravila Taie, bylo famózní. Bohužel to celé ale padlo kvůli technikálii. Je to její chyba, že si to nepřečetla. O tom žádná. Nicméně se přikláním tomu, aby si veškeré výhody, kromě samozřejmě legacy advantage, mohli hráči volně předávat mezi sebou, protože to vyjednávání může dát nový rozměr. Cirie se nakonec z toho vyhrabala, ale trochu jí to ubližuje před porotou. Nicméně Sarah si naopak poškodila vztahy se Cirie, protože evidentně o téhle podmínce věděla, takže předání výhody Cirie nemělo prakticky žádný význam.


Co jsem četla a pochopila, tak Sarah předala Cirie tu výhodu těsně před kmenovkou, takže Cirie už neměla čas si to přečíst. Skvělej tah z její strany. A Troy seděl za Cirie, takže to stihl přečíst, prý. Probst by jí to jinak asi nechal zahrát. Je vidět, že už se v tom sami ztrácejí a to není dobrá vizitka. Jinak na redditu jsem četla návrh, že pokud nemůžu výhodu někomu přenechat, neměl bych mít dovoleno ji dát vůbec z ruky, což je zajímavá myšlenka.
Survivor - Hatch (S01, S08), Colby (S02), Lex (S03), Boston Rob (S08, S22), Stephenie (S10, S11), Gary (S11), Penner (S13, S16, S25), Parvati (S13, S16, S20) Todd (S15), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Matty (S17), Sugar (S17), Stephen (S18), Erinn (S18), Jerri (S20), Marty (S21), Brenda (S21, S26), Fabio (S21), Grant (S22), Ozzy (S23), Coach (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Carter (S25), Corinne (S26), Vytas (S27), Hayden (S27), Tyson (S27), Ciera (S27), Laura M. (S27), Spencer (S28), LJ (S28), Tasha (S28), Alexis (S28)

Survivor HATE list - Phillip (S22, S26), Brandon (S23, S26), Lisa (S25), Dawn (S26)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod SnowWhite » 02 kvě 2020, 15:09

Moc nechápu hejt na tuhle řadu, mě dost baví, každá kmenovka je nepředvídatelná a to jsou ve hře ještě tři HII. Sarah pasuji na největší borku řady a favoritku na vítězství. Všechny si omotá kolem prstu a maskuje to tím, že vůbec neví, která bije. A do příště má imunitu, o který nikdo neví.

Andrea mě mrzí, radši bych viděla jít Brada. Sice u mě od BvsW dost stoupl, ale jestli se dostane do finále, má jako underdog velkou šanci a to jsem u něj kromě vyhrávání imunit žádnou hru neviděla. Palec nahoru Andree za její reakce nejen na tenhle blindslide, ona to prostě umí a není nikdy zahořklá. :idea:

Cirie přestávám fandit, vždycky jsem jí měla ráda a finále jsem jí přála, ale tady mě už krapet štve. Až se skoro divím, že ještě nepadlo její jméno, když všichni ví, jaká je hrozba a sedět vedle ní na FTC bych taky nechtěla. Podle mě byla ohledně Aubry a Taie moc paranoidní. Nemyslím, že v tom byla hra, jen Tai je prostě dobrák a chtěl Aubry trochu uchlácholit.

Vypadnutí Michaely mě potěšilo, i když vůbec nevím, co k tomu vedlo. Kmenovka hezky živá (výrazy Zeka v porotě mluví za vše), Sarah Cirie docela povodila.

Aubry byla zlatá, když vyhrála IC. :love:

Fandím: Aubry, Sarah, Tai
Ven: Cirie, Brad
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S34 - Game Changers - EP11

Příspěvekod sun.eagle » 22 srp 2020, 16:23

Nejlepší hráč Andrea venku.
Druhá kmenovka ve znamení totálního chaosu a nedorozumění. Nevím jestli těch skrytých výhod a imunit není přece jen trochu moc. Odebrat někomu hlas? Výsostné právo a alfa a omega kmenové rady? Nepokládám to za dobrý nápad. Tai už jsem myslel že to dneska projede a pojede domů s kapsami plných imunit.
Cirie kombinovala až to překombinovala, a Sarah se znovu odkopala jako zákeřná svině, o nepřenosnosti výhody věděla a udělala z Cirie hloupou kravku. Michaela a její konec mě nemrzí, ale nemyslím že byl úplně strategicky dotažený. Jak jsem psal u minulé výhody, mít Michelu před porotou jen přece sen.


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti