S34 - Game Changers - EP12 - finále

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod sextant » 10 čer 2017, 03:11

Pro jukab
Ano, máš pravdu, opravdu Brad by byl chtěl titul a ne peníze. Nevzpomenu si kde, ale říkal to. Jenže tohle v Survivoru nelze, takže by museli udělat nějakou zvláštní řadu pro milionáře kde by šlo jen o titul.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 11 čer 2017, 19:26

sextant píše:Source of the post Pro jukab
Ano, máš pravdu, opravdu Brad by byl chtěl titul a ne peníze. Nevzpomenu si kde, ale říkal to.


Říkal to ve finálovém díle těsně před FTC, když byli finalisté na ostrově poslední den a rekapitulovali celou svou hru a přípravu na FTC :)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod sextant » 12 čer 2017, 03:02

Napadlo mně, jak by vypadala hra soutěžících v případě, že by šlo v Survivoru výhradně o titul a s titulem byla spojena jen symbolická odměna. Třeba jen diplom a pohár.
Myslíte, že by to zásadně ovlivnilo hru?

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod lacSzlo » 12 čer 2017, 20:42

sextant píše:Source of the post Napadlo mně, jak by vypadala hra soutěžících v případě, že by šlo v Survivoru výhradně o titul a s titulem byla spojena jen symbolická odměna. Třeba jen diplom a pohár.
Myslíte, že by to zásadně ovlivnilo hru?


Tak určitě. 1000% k horšímu. Hlásili by se tam jen bohatý lidi, co se můžou uvolnit kdykoliv z práce jen tak pro nic za nic, skalní fanoušci a lidi, co chtěj bejt vidět v televizi. Stala by se z toho strašná šaškárna a celej Survivor by šel rychle do kopru. Do háje, o ty peníze snad jde ze všeho nejvíc, ne?
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod sextant » 13 čer 2017, 00:49

To jsi mi špatně rozuměl. Měl jsem na mysli jedinou soutěž výhradně pro bohaté, kteří baží po titulu vítěze a ne po penězích. Je mnoho bývalých hráčů Survivoru, které vyloučili spoluhráči jen proto, že byli bohatí a peníze dle nich nepotřebují. Proč by si nemohli zahrát bez obavy, že někdo jim bude závidět majetek?

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod Megis » 17 čer 2017, 22:44

Hodně špatná série, kterou přímo doj***l štáb a Probst (kterého už delší dobu nemůžu vystát), tolik šaškáren nacpat do jedné série, to je hnus. Vypadnutí Cirie to jenom krásně dokresluje. Ze Survivoru začíná být pomalu hra na náhodu, doufám, že se nesmysly typu "pošleme dva kmeny na kmenovku, kde dohromady vyhodí jednoho hráče", několik variací na různé "super" Immunity Idoly a kradení všeho možného, nebudou moc opakovat. Začínám čímdáltímvíc doceňovat krásu starších sérií, ono i ti soutěžící mi tam ve většině případů připadají takoví fanditelnější a zapamatovatelnější. V posledních řadách se musím hodně snažit, abych někomu fandil a abych si něčí hru vůbec zapamatoval. Vítězka ani její hra mi není ani za mák sympatická, ale musím uznat, že z té bídy nebylo moc koho vybírat. Bradovi jsem sice fandil, ale čím víc se blížil konec, tím marnější mi připadal takticky, finálový díl a jeho problém Tai to jenom podtrhoval. No a kdo skončil třetí, to už si pravděpodobně za týden pamatovat nebudu, přitom Troyzan je sympaťák, na které už štáb bohužel kaká.

TOP 3 hráči: Brad, Cirie, Andrea

Uživatelský avatar
4ronRalston
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2017, 20:34

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod 4ronRalston » 19 čer 2017, 18:59

Tak Sarrah nehrála špatně,... bohužel ma projev a ksichty s otevřenou hubou jak retardované zabržděné dítě, a tím přebíjí jakýkoliv pozitivní dojem z jejího herního skillu. ;)

survivorbigfan1
Příspěvky: 2
Registrován: 30 črc 2017, 17:51

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod survivorbigfan1 » 30 črc 2017, 17:59

4ronRalston píše:Source of the post Tak Sarrah nehrála špatně,... bohužel ma projev a ksichty s otevřenou hubou jak retardované zabržděné dítě, a tím přebíjí jakýkoliv pozitivní dojem z jejího herního skillu. ;)
Nevim jestli hrala spatne nebo ne protoye jsem jeji strategii nesledoval ale se zbytkem souhlasim. Je otravna.
Tento clanek to vystihuje.
https://marianohanny.wixsite.com/mysite ... 6/Survivor

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod Pietro » 17 pro 2017, 23:30

Hmm,

Tak Laciná Sarah... aneb "Kobylka". Já se tomu dojmu nemůžu ubránit, ale mám prostě pocit, že vyhrál největší flipflopper, co jsem viděl (nebo jeden z největších) - když byla v majoritě, fajn, jela s většinou, ale když v minoritě, hned hupsla k těm druhým. Sorry jejím fans, kteří si to nemyslí.

Koukám, že 4ronRalston se toho chytil taky. Jednorázový výraz člověka s těžkou mentálkou, kterým symbolizovala prakticky každou TC. Když mluvila, mluvila, jinak jen točila hlavou jak korouhev - někoho napsala a tradá...

Culpepper by byl asi lepší vítěz. A vyhodit Taie byla kravina - Tai byl tak obtěžkán hříchy, že by to byla snad jednohlasná volba. A Monica by byla nakrklá, že manžílek to dokázal.

Troyzan - dovezl se s Bradem kam chtěl. Co více říct. Na FTC se s ním skoro nikdo stejně neba. ;)

Série celková má podle mě do caramoanských kvalit daleko. Stejně tak do mikronéských. Celek je solidní, ale většina detailů v podobě "herních" proměn to hatí. A že si lidi stěžují, že vyletěli vítězové brzo - a co jste čekali? Vybraní vítězové totiž byli prokouknutelní. Sandra, ze který jsou všichni furt na větvi (nevím proč, fakt ne), potřetí vyhrát nemohla, i kdyby měla za soupeře cast z R.I. (22) nebo OW (24). (což dle mě byly ty nejhorší sebranky z castů nováčků (Caramoan z castů navrátilců), navrátilci z těch sérií to stvrdili - čest vyjímkám), Toník byl takový cvok, že se prostě odpravil sám, JT je trouba od pohledu, ten mohl zase někomu napsat dopis s imunitou.

Jo kdyby vrátili vítěze např. Nikaraguy, South Pacificu, nebo i toho vola Cochrana, tak ti by vydrželi jistě dýl, páč svou výhru "utrpěli" a zopakovat ji podruhý v opravdu konkurenčním castu, by pro ně byla mission impossible.

Prosím už nikdy nevracet Michaelu a Sarah se Sandrou. Moc prosím, smutně koukám. :oops:

Na pár lidí jsem změnil názor pozitivně - Brad (ukázal, že i bez Moničky umí fungovat (a líp než ona)), a jmenuju např. ještě Cirie (od S12 je to úplná proměna a její konec zde bych snad přirovnal k tzv.
Spoiler!
"Paschalovu jevu" - Paschal z Marquesas
vyletěl v podstatě stejně, také bez jediného hlasu (tehdy na šutříky).

Ciriein konec je ale důsledek přeidolovaných posledních sérií - kde prostě několik šťastných pomocí nálezů HII, LA (Legacy Advantage), SV (Steal Votes) a já nevím, čeho všeho kumuluje moc, a syslí si jí všichni povětšinou až do nejzazžích konců použití.

Pár lidí mě i zklamalo - hlavně "moje" dvě favoritky - Ciera, která je prostě už truhlík a projevuje se prostě moc brzo, přidat na plyn umí, ale dělá to dost hloupě - S31 mi to ukázala taky). Prostě děvče, co bylo schopno ve hře "zakroutit krkem" vlastní matince je nenávratně fuč a nerad to povídám, že účast č. 4 by byl jen vyhozený flek v castu.
Druhá je její skorojmenovkyně - Sierra - z té mohla být při troše štěstíčka druhá Wentworthka (které se snad do potenciální S40 potřetí dočkám) - moc měla slušnou, ale jak se to dá podojit, jsme viděli... V podpise zvostanou ale obě. Nezklamaly mě chováním, ale tím, že brzo skončily, nebo skončily hloupě)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod Kill Kenny » 25 led 2020, 21:45

Uff....uff... serie, kterou jsem nejdéle sledoval ( 2 roky) a celkově je pro mě velkým zklamáním.

Největší chybou serie je naprosto šílený edit, kdy polovinu času ani nevím, co se děje, aby z kmenových rad byly často vystřiženy důležité pasáže, takže by ani CHuck Norris nedal dohromady vyřešení určitých zápletek.

Dalším problémem byl cast, kdy se do majority dostali takoví nekňubové, kteří zcela devalvovali hru a sami si spíše léčili určité komplexy (podobně jako Jenna v All-stars) + bonus mrtě twistů, které nedávaly smysl. Imunity, které byly snad všude na ostrově a lidi o ně doslova zakopávali. Další jiné výhody, které, no... sakra, co to bylo? DAlší, že mi vylítli mí velcí oblíbenci a to jsem i fandil Ozzymu ... zbytečně.

Kmenová rada s vyřazením Cirie byla další perla toho celého absurdního nesmyslu a ač šlo o mou těžce neoblíbenou hráčku už z Panamy, tak souhlasím, toho nebylo zcela důstojné. viz Pascal v Markézách.

Jediné, co tento neuvěřitelný děs zachránilo byla hra Brada a Sarah, kteří se dostali do finále neuvěřitelným způsobem a podle mě to byla po dlouhé době jedna z nejlepších dvojic (Troyzan tam byl jako komparz), která se ve finále sešla. Sarah jako osoba, která naštvala snad každého a každému ručně zakroutila krkem se naprosto mistrovsky obhájila jako málokdo a vyhrát Brad, byl bych stejně spokojen, protože takovíto přeživší hráči do finále, kdy je velkou hrozbou a musí vyhrávat imunity dokázal snad jen Tom.W , Tony a Boston Rob. Ať by vyhrál, jeden nebo druhý, tak bych byl spokojen, protože od vyloučení Ozzyho jsem tak nějak podvědomě jim přál, jako jediným.

Je jednoduché říci od televize a zpětném přehrávání, že Brad udělal chybu, že si vzal do finále Sáru (ne tak velkou jako Colby), protože tam mohl kalkulovat s tím, že naštvala každého a stála za vyhozením prakticky celé poroty a že se neobhájí. Zpětně je pěkné říci, měl jsi to udělat jinak, ale spíše mě překvapuje, že Tai nezahrál imunitu, myslím, že ještě jednu měl.

Serie naštěstí za námi a jedno se dá říci, takhle opravdu ne. Nepovedlo se to moc s All- Stars, a tady se to nepovedlo ještě více. Chybí mi větší povídání hráčů, co se děje v táboře, kdo si s kým povídá, protože si nemohu udělat "nové sympaťáky". Celkově edit je zabíjející a tím kazí i dost dojem z celé serie.

Hodnocení serie : 3/10 (tak někde mezi OW, Markézy, Samou)
Hodnocení vítěze : 9/10 , těším se, jestli bude serie s vítězi, jak tato výherkyně zahraje.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod SnowWhite » 02 kvě 2020, 20:30

Cirie jsem sice nefandila, ale takhle vypadnout si nezasloužila. Z toho důvodu mě její vyloučení neskutečně mrzí. Celkově poslední epizoda byla hodně uspěchaná IC-kmenovka-IC-kmenovka, přitom by mě docela zajímalo, jak probíhala diskuze po 'vyloučení' Cirie. Poslední epizodu bych rozdělila nejméně do dvou dílů, aby člověk viděl i něco jiného než challenge a kmenovky.

Jestli mě něco vyloženě štve, tak je to ten nový způsob FTC. Dříve dostal každý porotce rovnoměrný čas, vznikaly i dost památné momenty (had a krysa, Tammy, Eric v Samoe etc). A tohle byla katastrofa, nebylo to vůbec koordinované, Ozzy si tam po většinu času vybíjel svoje komplexy a na úkor toho se Aubry, Hali a dokonce i Sierra skoro nedostaly ke slovu. To stejné platí i pro F3, tady byl bohužel Troyzan úplně upozaděn, jako by ani nehrál. Na druhou stranu :idea: pro Michaelu a její přístup, tím mě mile překvapila a hodně u mě stoupla.

Sarah je u mě jako vítězka zcela zasloužená. Neřadím ji sice na úroveň Kim nebo Parvati, ale vyhrát si zasloužila a přála jsem jí to daleko víc než Bradovi a Troyzanovi, který za celou hru nic herně nepředvedli - Culpepper vyhrával imunity a Troy se vezl s ním. Sarah, ač neměla pevné spojence, hrála skvělou sociální hru - viz vyloučení Sierry. Takže s vítězkou jsem spokojená, což se mi moc častou nestává. :D

Celou sérii shrnu až u Reunionu, ale jsem spokojená.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod sun.eagle » 22 srp 2020, 19:00

Nové vedení FTC se moc nepovedlo. Místo v porotě je odměna a uznání, a každý měl tu čest promluvit přímo k finalistům. Každý do toho vnesl osobitost a líbilo se mi to, na některé proslovy jsem se vyloženě těšil. Přinesly spoustu skoro až kultovních momentů. Snad se k tomu zase vrátí.
Jinak za mě musím říct, že mi bylo fuk kdo vyhraje. Ani jeden si mě ničím nezískal, naopak. Culpepper někdy až nechutný, hlavně jeho až šikana Taie to bylo na zblití, Troyzan sice sympaták, ale jen se vezl, a čekal co ostatní, s tímhle se vhrát nedá. Sarah předvedla nejvíc, ale způsobem který neuznávám, dá se vyhrát a zachovat si čest, a podívat se do zrcadla bez morální kocoviny.
Série celkově celkem průměrná, pár momentů jakože wau!!! ale když to srovnám třeba s Parvati jak dokázala odrovnat celou kmenovku zahráním imunit...tady měl skoro každý něco v kapse, ale nedokázali to až na výjimku zahrát účelně a využít to k nějakému velkému zvratu.


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů