S34 - Game Changers - EP12 - finále

Mamanuca Islands, Fiji
March 8, 2017 – May 24, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 25 kvě 2017, 08:07

Epizoda 12 - finále
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod Lamik.lamity » 25 kvě 2017, 08:14

Tak špatná série si zaslouží nejhoršího vítěze všech dob.
Mrzí mě, že se Aubry nedostala do finále, a o chvíli později jsem byl zas zklamán, že si tam Brad vybral Sáru.
Série měla skvělý rozjezd, prvních 5 episod bylo epických. Ale ve chvíli, kdy odešel Varner začala série ztrácet tempo a sice bylo hezké vidět 5 lidí být v bezpečí na jedné radě - ne, počkat, nebylo, opravdu mi bylo líto Cirie -, ale po sloučení to byla opravdu tragédie. Už se těším na další sérii, která, doufám, bude dobrá po celou dobu
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod vrabejka » 25 kvě 2017, 09:37

Cirie je fakt škoda, nefandim ji ale takhle vypadnout musí být strašné.
Pak bohužel vypadla Aubry. Musím její hru fakt uznat a hrála opět skvěle před radou měla padne argumenty kdyby si ji Tai udržel měl by final 3 jistou. Ale v této řadě byla 70% hry na dně tak je 5.misto skvělé.

Culpepper vyhrál 5.imunitu ale pak bohužel udelal největší chybu jeho skvělé hry kdy obětoval Taie místo Sáry.

A FTC už jsem vůbec nepochopil. A jak mohl la Sára vyhrát už vůbec ne. Dobře ve sloučení měla pár slušných tahu ale Brad hrál o dost líp.

Od začátku hry byl terčem, vyhrál 5 imunit, od začátku sloučení byl v menšině přesto jeho aliance vydržela do top 4. Hrál hodně čistou hru a kdyby vyhrál dala by se tato řada ještě trochu hodnotit pozitivně.

Ale porota mě fakt tímto zklamala.

Proto si tahle rada zaslouží označení nejhorší v historii.
Nejhorší vítěz, debilní twisty které vyřadili nejlepší hráče, poslední díly byly tak nudné. Tohle se prostě nepovedlo

Přitom podle části tahle sezona měla pro potenciál top 10 je to škoda.

Ale jedno vím určitě na tuhle řadu chci rychle zapomenout.

tomtou
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2015, 12:13

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod tomtou » 25 kvě 2017, 09:48

Nechápu jak si někdo může vybrat do finále Saru před Taiem... asi trochu ego ze strany Brada což je škoda... I Troyzan to věděl, že porazit Taie ve finále je jednoduchý... měl to Bradovy natlačit do hlavy a pak to třeba i použít na konci...

Faktem je, že Sara hrála Tonyho hru ikdyž se mě to nelíbilo a mám radši Brada, kterej podle mě taky hrál hlavně dokud měl silnou alianci velmi dobrou hru, tak pak co se týká sociálna težko něco mohl udělat... měl být snad přeběhlík jako Sara? řekl bych, že málo zatlačil ve finále na tuhle notu na to, že v jaké byl situaci hrál nejlíp jak mohl a Sara se tam dostala jen díky němu a tak prostě... A taky ho totálně sundala Michela a vůbec celá aliance co po něm celou dobu šla... hodně to podcenil

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod cypher.eu » 25 kvě 2017, 13:05

Tak se nám vyplnily spoilery, ani nemůžu napsat bohužel, protože Brad se choval v posledním dílu jak dobrej kokot, takže mě ta výhra Sarah nesere tolik jako někdy v dubnu když jsem psal blicí smajlíky do onoho topicu v sekci Spoilery... Přesto je pro mě Sarah jeden z nejnesympatičtějších vítězů této show a doufám, že jestli jí v budoucnu vrátí, tak poletí mezi prvníma :down:

Co se týče jiného, snad ne nového formátu FTC, tak to byl vážně kentus, nevím kterou hlavu to napadlo, očividně chtěli nasrat co nejvíc twistů do jedné řady a nezbývá než doufat, že se vše vrátí do normálu v S35... Porota byla stejně jako Sarah hodně nesympatická, nemastná neslaná a celý mi to připomnělo Robinsonův ostrov.

Celkově si jdu dát tuhle řadu do naprostého dna svého žebříčku, někam před navždy poslední Caramoan. Přitom jsem se na ní tak těšil... jenže ta část castu, co neměla vlastně ani v řadě s tímto názvem co pohledávat, získala kontrolu nad hrou a po mergi se z toho stal neskutečnej shit a utrpení pro diváka. S láskou vzpomínám na Second Chance...

Oblíbení po skončení řady: Sandra - v konečném součtu je to pro mě jediný klad řady
Posrali si to u mě: Brad, Varner
Stejný či vyšší hate než před začátkem: Sarah, Cirie, JT
Zbytek je naprosto neutrál
Završením Survivora měla být 40. řada

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod Spencer91 » 25 kvě 2017, 15:48

Tahle řada by se dala rozdělit na dvě poloviny, jak už tu bylo víceméně zmíněno... první pre-merge půlka byla z hlediska nezaujatého diváka skvělá, blindside střídal blindside, výrazní hráči jeden po druhém vypadávali a Probst si v duchu maloval, jak mu za tu skvělou show zase všichni poděkujeme.

Bohužel ta druhá polovina vyeskalovala v to, co tu mnozí logicky prorokovali už před sloučením. Reální game changers a hvězdy řady byli pryč a kdekomu bylo po vyhazovu Ozzyho jasný, že tahle nadějná řada směřuje k totálnímu průseru. Za mě byl cast fakt dobrej, jasně, našlo se několik hráčů, nad jejichž účastí zůstával rozum stát. Ale jinak to nebylo špatný složení a kdyby se do sloučení dostala alespoň polovina z pre-merge vyřazených, zřejmě by se o průběhu série vyjadřovalo o dost pozitivněji. Jenže z finálový šestice s účastí Taie nebo Sarah nic moc velkolepýho není. Sarah si výhru v rámci mezí zasloužila, ale celkově rozhodně mezi nejlepší vítěze nepatří. Na druhou stranu vyhrát Brad, bylo by to totéž, jako výhra Mika ve Worlds Apart a ten tu byl přitom často kritizován, že nebýt imunit, nikdy by na konec nedošel.

Osobně jsem z final 6 přál výhru Cirie, je mi jasný, že jí tu lidi moc nemusejí, ale z celýho castu byla u mě v pětici lidí, kterým jsem to přál nejvíc, něco už odehrála, dvakrát skončila před branama finále a konečně uspět by si zasloužila (a Cirie´s haters by měli konečně klid s vědomím, že popátý ji snad neuvidí :mrgreen: ). Navíc po vyhazovu Michaely jsem už ani favorita neměl... no a chudák ženská nakonec dopadne takhle. To si snad nikdo nezaslouží, vypadnout, protože nebylo prostě pro koho hlasovat... fuc*ing idols.

Jinak souhlasím s tím, co psali lidi nademnou, obzvlášť bych podtrhnul to, co u Reunionu psal brninho, Probstova vášeň a snaha, udělat z totálně neschopných hvězdy a mastermindy se s ním táhne už od Caramoanu a nebudem si nalhávat, že minimálně v naší kotlině nepřesvědčil. Docela by mě zajímaly názory fans z USA. Asi si udělám průzkum.

Další řada se opět ponese ve znamení VS, což už je vážně na ko*ot. Kde jsou ty časy, kdy byl podtitul jednou za pět, šest sérií... pokud nechtěli cpát další VS do názvu, klidně mohli S34 pojmenovat jen "Game Changers" a S35 se mohla jmenovat Survivor: Mamanuca (Islands) a pořád by to znělo líp. Na soutěžící si udělám názor až v průběhu série, popř. si pustím "meet the cast..." videa před sezonou. Klika je, že nepůjde o hvězdnou sérii a tudíž od ní nejspíš nikdo nebude mít přehnaná očekávání.

Hodnocení: 6/10

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod Kenshin » 25 kvě 2017, 19:26

Konečne po dlhšej dobe víťaz, s ktorým som spokojný. Sarah hrala skvelú sociálnu hru, jej agresívny štýl mi pripomínal niečo medzi Tonym a Boston Robom, pričom si dokázala udržať hlasy poroty. To je úžasné. Narozdiel od Brada, ktorému som ten agresívny "štýl hry" na Taia nezožral, on je podľa mňa ko.ot od povahy (spomeňme si na BvW). Nechápem v čom sa Vám jeho hra zdala lepšia, veď to už taký Colby v Australii hral lepšie (áno a to myslím aj sociálne).

Je škoda, že si túto víťazku niektorí nedokážu užiť a priznať jej kvality len vzhľadom na sympatie / nesympatie k ostatným. 8)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod Pepi » 25 kvě 2017, 21:18

Jsem docela znechucený tím, jak si v Americe všichni chválí, jak epická byla kmenovka, kde letěla Cirie. Podle mého to je docela průser, který akorát značí, že všechny tyhle rádoby zábavné twisty hře akorát škodí. Čtyři idoly na jedné kmenovce jsou opravdu přes čáru, bohužel Jeff si to bude neustále chválit, takže ve 40. sérii (pokud to tam Survivor opravdu dotáhne) počítám s tolika idoly na každý kmenovce, že snad ani nebude v celé sérii zapotřebí hlasovací urna. Vlastně celkově nebýt těch Jeffových DIY twistů, dopadla by série tisíckrát lépe, protože na to doplatili hráči, kteří celou tuhle sérii měli tahat, co se týče kvality. Bohužel se to dalo sledovat, dokud nevypadla Sandra.

Musím pochválit styl finálové kmenové rady, konečně něco inovativního, co nepřibilo hřebík (mezi těch dalších tisíc hřebíků) do rakve téhle série. Vítězka +- zasloužená, hrála obstojně. Challenge jsem podruhé v životě (naposled u BvW2) přeskakoval, takže nemohu hodnotit. Epizoda v rámci možností ušla, řada jako taková už moc ne. Post-merge fáze doslova na poblití. Jsem rád, že to už skončilo.
-------------------------------------------------
Epizoda: 6/10
Vítězka: 7/10
Celá série: 4/10 :cry:
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod kachna » 26 kvě 2017, 16:13

Já své názory shrnu sem, protože s Reunionem vždy čekám na titulky, ale zase se chci vypovídat, ať to vše nezapomenu.
Začnu asi nejvíce nepochopitelnou situací pro mě a to je ta, proč si Brad vzal do finále Sarah a ne Taie. Ano ano, chlapská hrdost, s Taiem měli problém, ale tak to snad překousnu, bylo nad slunce jasné, že Sarah to dá, Tai že to nemá šanci ukecat. Ale tak co se stalo, to se stalo. Z mého názoru je asi i pochopitelné, že mi Sarah jako vítěz zase tak nevadí. Ona nehrála marně, jak tu hodně lidí poznamenalo, problém je ta nesympatičnost na naší straně. Asi je naživo příjemnější.

Odchod Cirie byl hrozně trapný. To není žádný Top Moment of Survivor, to je trapas a naprosto nezasloužený odchod... Ale bohužel mi bylo jasné, k čemu to směřuje, když se začali všichni zvedat.

Mrzí mě, že se do finále nedostala Aubrey, mně je prostě sympatická, takže asi tak.

Sérii hodnotím průměrně, pro mě to hodně dlouho bylo parádní, jako pro jednu za mála, ale konec mě uplně nenadchl no. Tak příště :)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod jukab » 26 kvě 2017, 22:46

Gratulace Sarah, druhou půlku série odtáhla sama a jen díky jejím tahům a nej přátelením s půlkou castu to nebyla totální nuda Bradovy šestky. Minule krásně odhadla duo Cirie+Michaela, pak riskla vykopat Aubrey a nechat si Troyzana, no proč ne. Při finále jsem se fakt modlil, aby Brad nevyhrál, bylo vidět, že už hru zvládal pouze díky fyzičce a jak mi byl v půlce hry i sympatický, tak to jsem asi neměl svůj den :)

Sarrah - z TOP3 zasloužená vítězka, silná lidsky a jak řekla, krom první kmenovky po sloučení vždycky na straně většiny
Brad - mistr světa amoleta , silný slovní "game changer", + iritace Monikou :( Proč musel na konci předvést všem, jak nehrát tuhle hru, fakt nechápu
Troyzan - pár ftipných momentů ("Porazím kohokoli"), finálovku zvládl s přehledem, ale už nikdy do hry
Cirie - pro mě prostě žijící legenda show a i když mi finálový díl přišel jako loučení z její i produkční strany, klidně ji opět uvítám ve hře
Michaela - jedna z nejlepších černošek v téhle show vůbec a navrch krásná slečna :)
Andrea - pozitivní překvapení, ale ne dost silné vztahy s ostatními
Ozzy - tolik her a tolik (nedůležitých) výher a (důležitých) proher. Někdo pochopí už napodruhé, že změny je třeba
Tai - ke konci jsem čekal víc, jinak zábavný element, ale socially asi neschopný
Debbie - negativní překvapení řady, často úplně mimo, žádné tahy, aspoň zábavná
Sandra - nejftipnější hráčka řady, na dvojnásobnou vítězku parádní přežití a Queen stay queen!!

Zbyteční: Hali, Sierra, Zeke, Varner a asi i JT za svoji blbost
Líto mi jen Malcolma!, Ciery, Tonyho

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod Slim50 » 27 kvě 2017, 14:42

Odpad. Nejhorší "vítěz" ever :D Rigged. Je vidět že v produkci opravdu scháněli ženského vítěze za každou cenu kvůli budoucí all winners řadě, a samozřejmě by se přeci nehodilo aby vyhrál někdo kdo je za vodou a má prachy, ikdyž hrál zdaleka nejlepší hru z těch existencí co tam zbyly.
Brad si to tam vodil už od začátku, nechal Sierru aby vypadala jako boss v popředí, přitom to řídil on.
Nikdo na něj neměl, což jasně potrvdil v druhý polovině hry, kde všechny smázl jak hovínka a vyhrál pět imunit. To se ale nenosí. Probst a spol navíc nutně potřebovali ženskou vítězku.
Všechny tyhle twisty a "game changery" měli těžce negativní dopad na hru, a doufám že v některé z dalších sezon už nebudou, a že se vrátí redemption island, kterej umožní silným hráčům zůstat ve hře, aby tam pak zas nezbyli samí wannabe "social mastermindi" který kdyby měli někde přežít, tak chcípnou během prvních pár dní.
Tímto se Survivorem končím, jak tahle série vypadala slibně, tak trapně skončila s jednim z nejhorších vítězů všech dob. Je vidět že hra se změnila, a je to hlavně o politický korektnosti (naperem tam co nejvíc homosexuálů a přihodíme transku, to to bude mít tu správnou sluníčkářskou atmosféru a všichni se nad tim budeme dojímat po dobu několika dílů (příště přibudou non-binary gender existence atd.), pak si vyberem kdo se nám bude hodit do některé z dalších řad a toho necháme vyhrát. :D

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod jason voorhees » 30 kvě 2017, 22:00

Tak jsem shlídnul teď o víkendu ceou řadu najednou a mě teda nepříde (jak tu někteří tvrdí) že máme nejhoršího vítěze ever (co třeba Fabio?). Mě příde že to Sarah hrála víc než dobře a šla si za tim bez chyby. Začal jsem jí dokonce fandit po cca 5-6 epizodě ;) a nějak výrazně nesympatická mi taky nepříde... Řeknu Vám, že proti tý holce bych nechtěl hrát poker, ta se pořád tváří, že člověk neví co si má myslet :o

Nápad pro Jeffa: co takhle řada SURVIVOR Mad vs. Insane ?!

moh by tam vyslat např: Debbie, JTiu, Michaelu, Abi-Mariu, Denise, Shambo, Philipa Shepparda, Randyho, Coltona, Tonyho, Russela a Brandona Hanze, Fabia, Rockyho, Shanea, Fairplaye, Russela S. atd... To by bylo tóčo :fight:
Myslim, že magorů už tam za ty léta prošlo dostatek...

Mě by velmi bavilo sledovat alianci Shepparda s Debbie, FBI vs Letectvo :D :D :D

supertom96
Příspěvky: 4
Registrován: 01 čer 2017, 19:12
Nejoblíbenější série: China,Micronesia - Fans vs. Favorites
Nejoblibenější hráči: James,Jonathan,Russell,Terry

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod supertom96 » 01 čer 2017, 20:16

Sakra, proč vyhrála ona :-? . Neustále přebíhala z jedné aliance na druhou a všem lhala. Hra se mění k tomu, že je to všechno jen o taktice. Kdyby hrál Russell až teď,tak by musel suveréně vyhrát. Loajalita nic neznamená. Vítězství v imunitách nic neznamená. Přitom ty soutěže o imunitu jsou hlavně skládačky.........Ozzy měl jediný pravdu. Škoda, že takovýho hráče nikdo neposlouchal. Všichni si jeli svoje hloupé řeči. Brad výborně četl hru a v důležitých chvílích si dokázal vypomoci vyhranou souteží o imunitu. Ve finálové trojce by možná mohl být Tai, kdyby se Brada nebál a dal mu jednu z imunit...... Líbil se mi #ImmunityTrain, hlavně reakce všech z poroty. A nemyslím, že by těch výhod bylo nějak moc, jen se prostě využily všechny na jedné radě a proto to tak dopadlo.........Ještě něco k těmu twistům. Myslím,že jich dal Jeff hodně proto, že se prostě ta řada jmenuje Game Changers a chtěl vidět, kdo se na to nejlíp adaptuje.

georgVII
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2016, 11:08

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod georgVII » 02 čer 2017, 07:10

Survivor 34 skončilo, titulky na 12 + 13 nikde a vypadá to že ani nebudou, kde to vázne ???
:-? :-| :-? :-| :-? :-|

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod Dejvy » 02 čer 2017, 15:53

georgVII píše:Survivor 34 skončilo, titulky na 12 + 13 nikde a vypadá to že ani nebudou, kde to vázne ???
:-? :-| :-? :-| :-? :-|


A čo takto učiť sa po anglicky? :)
Dievčina písala, že nemá čas, vonku je teplo, treba si užívať a nie len sedieť za PC a robiť zadarmo titulky. ;)

Myslím, že je na nejakom festivale a budúci týždeň to dokončí.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

buffalo
Příspěvky: 3
Registrován: 07 zář 2016, 09:58

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod buffalo » 04 čer 2017, 01:18

nepisu tak dobre a obsahle jako vy. ale pro mne sarah vyhrala zaslouzene. dostala kam dostala, nehlede na to ze nekteri prej jako ozzy jsou vic survivor tvare nez jini, ale takova je hra. sara mi nebyla sympaticka v prvni hre, tu uz vypadala zkuseneji a ze vi za cim jde, takze si zaslouzi, a finale bylo dojemnejsi s ni nez kdyby vyhral brad ktery ale zas byl frontmanem finalove hry.
to vic mne stve vyhry te namyslene sandry ktera nic neudelala ale dostavala do finale. a cirie sem vubec nefandil, mozna je to tak nejboubaletejsi nejuspesnejsi hrac survivora tot vse.

georgVII
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2016, 11:08

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod georgVII » 05 čer 2017, 15:25

Dejvy píše:Source of the post

A čo takto učiť sa po anglicky? :)
Dievčina písala, že nemá čas, vonku je teplo, treba si užívať a nie len sedieť za PC a robiť zadarmo titulky. ;)

Myslím, že je na nejakom festivale a budúci týždeň to dokončí.


Díky za info :-)....anglicky trochu dávám, ale oni občas tak melou, že jsem mimo :-)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod cihi » 08 čer 2017, 00:35

skoda... pral jsem to Bradovi.... ale udelal obrovskou chybu - mel si vzit Taie... protoze s jeho vyjadrovacima schopnostma a nulovym Troyzanem by jasne vyhral on - toto byla velka chyba... takze Sarah asi zaslouzene (ikdyz je nesympaticka jak cesta do prace)

ale je to skoda... pral jsem to Bradovi dost za tech 5 imunit + prvni 2/3 skvele socialni hry... na finalove kmenovce mel urcite rict... ze to nedela kvuli penezum... ale ze chce ten titul + mel vzpomenout Monicu... ze by chtel dokoncit to... co ona zacala... a jak by na nej byla hrda bla bla bla... mozna slzicku (ukazat te lidskosti - takhle tam byl jak brucoun... coz mu moc nepridalo) - podle me by to prineslo minimalne remizu... a na tu ja cekam kazdy finale a ne a ne prijit :D tady sance byla slusna

vrabejka píše:Source of the post

Culpepper vyhrál 5.imunitu ale pak bohužel udelal největší chybu jeho skvělé hry kdy obětoval Taie místo Sáry.

A FTC už jsem vůbec nepochopil. A jak mohl la Sára vyhrát už vůbec ne. Dobře ve sloučení měla pár slušných tahu ale Brad hrál o dost líp.

Od začátku hry byl terčem, vyhrál 5 imunit, od začátku sloučení byl v menšině přesto jeho aliance vydržela do top 4. Hrál hodně čistou hru a kdyby vyhrál dala by se tato řada ještě trochu hodnotit pozitivně.

Ale porota mě fakt tímto zklamala.


Culpepper si to bohuzel neobhajil na kmenovce :-? viz. muj post

tomtou píše: řekl bych, že málo zatlačil ve finále na tuhle notu na to, že v jaké byl situaci hrál nejlíp jak mohl a Sara se tam dostala jen díky němu a tak prostě... A taky ho totálně sundala Michela a vůbec celá aliance co po něm celou dobu šla... hodně to podcenil


ano... byla to zasadni chyba... Tai by dopadl podobne jako Toyzan + navic od Taie hlas nemohl absolutne ocekavat... Sarah by mu ho asi i sama dala - velika chyba... asi moc premyslel nad soutezema :D

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod sextant » 08 čer 2017, 04:01

Nedělejte si iluze. Culpepper nemohl vyhrát. Všichni věděli, že byl profesionální sportovec a jako takový, že vydělal hodně peněz. Tohle mu zlomilo vaz. Vždy jsme slyšeli: On ty peníze nepotřebuje.
To by museli rozdělit peníze jednomu a titul jinému. Jenže to v Survivoru nelze.

charlie XX
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2017, 16:55
Nejoblíbenější série: HvV,
Nejoblibenější hráči: Parvatti, Ozzy, Russell,
Nejméně oblíbené série: Nicaragua

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod charlie XX » 08 čer 2017, 08:03

Najvacsi pruser tejto serie bolo neskutocne vypadnutie Cirie. Podla mna sa malo hlasovat odznova,pretoze nemala ani jeden hlas.
Najvacsie sklamanie celkovo pre mna bola hra Troyzana.
Brad sa citil vitazom a jednoznacne Tai nebol pre neho takou hrozbou ako Sarah.
Brad malo komunikoval pred porotou ,a Sarah energicky razila svoje, preto to tak dopadlo.
Opat nie som spokojny s vyhercom a myslim, ze jednoho vitaza by mala vybrat porota a jednoho nezaujati divaci a vyhru rozdelit napoli.Ak by sa zhodli dostal by vitaz vsetko. Bolo by to spravodlivejsie. Celkovo sa mi seria velmi pacila, ale vitaz nebol mojim oblubencom.
Posledni vitazi plavaju medzi alianciami a sekaju ludi postupne z jedneho kmena a potom z druheho. Sarah je ta, ktoru som necakal, ze vyhra.
Atmosferu celej serie momentalne ovplyvnuje zaver a v nom negativa, ale ked sa pozriem na celu seriu, tak bola to dobra seria, oblubenou sa vsak nestane kvoli zavahaniu Brada, vyknokautovani Cirie a nesympatickej vitazke. Ak by vyhral Brad vsetci by boli spokojni a hodnotenie serie by bolo ine.

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod Kamhal » 08 čer 2017, 08:15

charlie XX píše:Source of the post Najvacsi pruser tejto serie bolo neskutocne vypadnutie Cirie. Podla mna sa malo hlasovat odznova,pretoze nemala ani jeden hlas.

A kdyz by se hlasovalo znovu, tak co? Tak by hraci s imunitou najednou imunni nebyli?

charlie XX
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2017, 16:55
Nejoblíbenější série: HvV,
Nejoblibenější hráči: Parvatti, Ozzy, Russell,
Nejméně oblíbené série: Nicaragua

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod charlie XX » 08 čer 2017, 08:28

Kamhal,

presne povedane> Malo sa oznamit, ze nikto nevypadava na tejto kmenovej rade a isli by znova sutazit, niekto by vyhral imunitu a vyhadzoval by sa jeden ak by to casovo nezvladali tak dvaja na kmenovke.

Problem je v tom, ze Cirie nemala ani jeden hlas, tak preco vypadla? Ostatnich imunita ochranila , ale to neni dovod ,ze vlastnictvo imunity je viac ako ziaden hlas. Ak by Cirie mala jeden hlas aspon ,tak je to v poriadku, ale takto vypadla neopravnene.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod jukab » 08 čer 2017, 13:37

charlie XX

Přesto, že fandím Cirie, tak už v minulosti vypadli hráči bez toho, aby dostali jediný hlas, vždyť je to princip, užívaný při nerozhodě hlasů na kmenovkách

Sextant:
Myslím, že Brad někde říkal,že chce ten titul, ne ty prachy, na fin.kmenovce to možná vystřihli,ale řekl bych,že to tam mohl zmínit

charlie XX:
Kdyby diváci volili vítěze, přišli bychom o jedno z hesel Survivora, a té chvíli jsme na úrovni ostatních nudných realitek

charlie XX
Příspěvky: 16
Registrován: 02 dub 2017, 16:55
Nejoblíbenější série: HvV,
Nejoblibenější hráči: Parvatti, Ozzy, Russell,
Nejméně oblíbené série: Nicaragua

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod charlie XX » 08 čer 2017, 14:27

Tato seria nahnevala vela ludi, bolo tu velmi vela milacikov publika, a vyhrat mohol iba jeden. Samozrejme, milacikovia postupne odpadavali,co divakov dislokovalo a vyhrala Sarah s nizkou oblubou. Ale aj HvV malo vela oblubenych hracov a napriek tomu ta seria vyznela lepsie. Preco? Lebo HvV malo silnu finalovu ucast? Brad by realne medzi Russelom,Parvatti a Sandrou neuspel. Troyzan bol cisty modny doplnok a Sarah ? Asi nie.Russel bol strateg, hladal imunity,bojoval, sundaval ludi. Parvatti tiez komplexny hrac silna fyzicky, dokonala takticky,bojovnicka,socialne dobra, Sandru sme videli, co dokaze,silna,empaticka,manipulatorka,vodca a co ma Sarah,fyzicky nic moc, empatia mozno,taktika stredna,jedina jej silna stranka je bojovnicka.
Som nasraty, nedopadlo to dobre a den mam v kybli. :ass:

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S34 - Game Changers - EP12 - finále

Příspěvekod jukab » 08 čer 2017, 19:18

S HvV nemůžeš vůbec srovávat, ta série je dokonalá :) Závidím těm,co ji ještě neviděli ..


Zpět na „S34 - Game Changers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů