Dosavadní průběh série

June 28, 2017 - September 20, 2017
Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Dosavadní průběh série

Příspěvekod brninho » 04 srp 2017, 17:27

Přiznám se, že zatím dost dobrý u mě! Zrádný na tom všem je, že zábavnost série stojí a padá na rivalitě dvou největších charakterů- Paula a Codyho, z jehož showmance Jessicy se stala třetí výrazná osobnost série. Ostatní hrají druhé housle a tuším nudnej konec jestli se hlavní aktéři vystřílí.
Jsem Paulův fanoušek, podle mě měl minulou sezonu vyhrát, bohužel však nebyl "ten likeable návratilec" tak to shrábla Nicole. Teď už v pozici veterána je on a získává na tom všechno co jde, ať už ze strany produkce, která mu nějákou formu ochrany (kterou by podlě mě ani nepotřeboval) musela dát a hlavně ze strany navazování spojenectví- všichni až na Codyho a Jessicu se mu chtějí zalíbit. V podobné pozici byl v podstatě od začátku hry Boston Rob v RI a všichni víme jak to dopadlo..Uvidíme, polovina sezony je vždycky takovej předěl, často to pak začíná stát za hovno, ale zatím se držím a epizody si pouštím jakmile je ráno najdu online.
Favs: Paul, Kevin, Christmas
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Dosavadní průběh série

Příspěvekod Masarka14 » 05 srp 2017, 16:11

Minulou sezónu jsem strašně fandil Paulovi, ale teď mu prostě fandit nemůžu. Vůbec nepopírám, že hraje nejlepší hru a že mu všichni kromě Codyho a Jessicy zobou z ruky (viz. komentář nade mnou). Podle mě je namachrovanej, sice zatím asi po právu může být, ale trochu skromnosti by mu neuškodilo. Další věcí je to zorganizování házení špíny a "otravování" Jody. To bylo pro mě fakt už moc.Tím přecházím k další kapitole a to je Josh. Nevím, jestli ten člověk je mentálně zaosatlej nebo tak něco, ale to jeho chování je fakt přes hranu. Být Markem, tak nevím, jestli bych se zvládl udržet a udělat jen to, co zatím udělal. Vítězství Joshe v poslední HoH comp (která byla jen o štěstí) je pro mě asi nejhorší možný scénář, protože asi dostane ještě víc času na obrazovce a tenhle týden bude teda fakt peklo. Počítám s tím, že udělá všechno, co mu Paul řekne, takže tu máme další HoH week Paula.

Paul - zatím ovládá celou hru, ale je ještě dost času na to, aby si to někdo pořádně uvědomil a něco s tím udělal, jinak si Paul letos pro těch 500k letos dokráčí

Cody - horká hlava, nedokázal si zlepšit vztahy ani napodruhé, moc dlouho už nevydrží, ale ještě by něco mohl vyhrát a třeba se zbavit Paula (kdyby s ním byla nominovaná Christmas, kdo by šel ven?)

Jessica - svojí znovuizolací od všech společně s Codym v podstatě zazdila svojí hru, každopádně by ještě chvíli mohla vydržet a něco vyhrát a udělat nějaký větší kroky

Elena - vleze tam, kde je ten týden moc a tím si pohoršila vztah s Paulem, takže pokud nevýjde někdo z dvojice Cody Jessica, ona s Markem je další na řadě

Mark - mám ho rád, ale svojí náklonností ke Codymu si dost možná zkazil celou hru a je na ráně, možná si s Elenou konečně začali uvědomovat, že Paul to tam celý ovládá, ale nevypadá to, že by s tím něco chtěli dělat

Matt - ovečka Paula, nic neudělal, nic nevyhrál, team player, co by se klidně nechal nominovat jako pawn. Pořád tajně doufám, že jeho strategií je lay low a pak, že něco udělá. Taky by si mohl víc měnit triko :angry:

Raven - herně nevýrazná až špatná, nedivím se, že předtím nedostávala vůbec čas na obrazovce

Kevin - hodně mě baví, super hlášky, všechny ty jeho tajný hlasy a vyzrazování plánů mu vychází, Paul mu hodně věří

Christmas - po zranění není nikomu hrozbou, nemá šanci na výhru, na druhý místo má ale velkou šanci

Alex - po slibném začátku se stala další Paulovou ovečkou a její game moves jsou fakt strašidelně špatný, hodně riskuje svůj herní život a myslím, že její brzký konec vzhledem k její dobré schopnosti v soutěžích je nevyhnutelný

Jason - na to, že o BB vlastně nic pořádně nevěděl hraje docela solidní hru a není v nějakém velkém ohrožení i přesto, že hodně riskuje (viz jeho nominace z temptation comp)

Josh - Josh :cry: :cry: :cry: kriste pane, tenhle člověk je to nejotravnější a snad i nejhloupější stvoření na planetě, už jen pohled na něj bolí a budu se asi i modlit, aby se hodně brzo pakoval
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George


Zpět na „Big Brother 19 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů