Big Brother 19 - EP19

June 28, 2017 - September 20, 2017
Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Big Brother 19 - EP19

Příspěvekod Masarka14 » 07 srp 2017, 14:47

Díl vcelku povedený, i ten Josh byl vcelku snesitelný. Překvapilo mě, jak Christmas hezky nasměrovala Joshe, že to je jeho HoH a ne Paula. Taky mě překvapilo, že se toho Josh doopravdy chytil, nic nevykecal Paulovi a plánuje si vyřazení Eleny. I když vyřazení Eleny není moc pravděpodobné. Jessica by musela vyhrát PoV a i potom spíš vyloučí Marka než Elenu, protože Paul si jí tam chce udržet a s Markem nemá nic moc vztah. Nedokážu si představit, že by někdo udělal to, co chce udělat Josh a ne to, co chce udělat Paul. Trochu mi to připomíná Codyho první týden, kdy taky o jeho plánu nikdo nic nevěděl a proto tedy nevím, jak to chce Josh udělat. Každopádně by to mohlo Joshovi dost ublížit a pohoršit vztah s Paulem. Tím by se hra zase trochu zatraktivněla.

Fandím: Mark, Kevin, Jason, Cody?? :lol:
Nefandím: Paul, Josh, Raven
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Big Brother 19 - EP19

Příspěvekod brninho » 09 srp 2017, 00:06

Je to od Christmas chytrý, v podstatě pořád hraje podle Paulových not, ale to že si pomalu začíná získávat od Joshe větší a větší důvěru je taková předzvěst toho, že až se Jody vystřílí nebo jestli Cody bude nedejbože HoH a podaří se mu proti sobě postavit právě Christmas a Paula (což by byla z jeho pohledu asi nejlepší kombinace) tak by klíčoví hráči mohli být spíš na její než na jeho straně. U Paula je to vachrlatý, on je určitě jeden z top manipulátorů za poslední série, ale zároveň čas od času někdo bokem řekne, že to hraje až moc tvrdě. Každopádně budu mu držet palce, produkce ho sice servíruje snad každou druhou minutu (když náhodou ne vyloženě každou minutu), ale baví mě.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)


Zpět na „Big Brother 19 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti