Big Brother 19 - EP21

June 28, 2017 - September 20, 2017
Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Big Brother 19 - EP21

Příspěvekod Masarka14 » 11 srp 2017, 14:32

Plán Joshe se podle očekávání neuskutečnil, taky proto nic kromě jakéhosi snažení o tom říct Jessice neudělal. V tomhle díle zase potvrdil, že je prostě mimo. Dál se k němu nebudu vyjadřovat.
Jessica byla vyloučena, to se taky dalo čekat. Líbila se mi její poslední řeč, kde řekla jak to je. Paul je tam všechny ovládá, ale nevypadá to, že by to někomu z nich vadilo. Alex vyhrála HoH comp, všichni to kromě Codyho oslavují a to i přesto, že je klidně možný, že někdo z oslavujících půjde domů (teď už tedy do poroty). Doufám, že Cody vyhraje Temptation Competition a začne se dít něco zajímavějšího. I když by v tom případě byli asi zase nominovaní Mark a Elena. Tahle předvídatelnost mě moc nebaví :(
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Big Brother 19 - EP21

Příspěvekod brninho » 11 srp 2017, 21:42

To zas mě ten průběh těší...Z Jody se dělá nějáká underdog story, jenže oni se do toho uvrtali sami. Odstartoval to Cody během svýho HoH a pak až přišel sled různýho vzájemnýho provokování a výbuchů. Jak Jessica říká, že se k nim všichni otočili zády..To se mě vždycky protočí panenky a říkám si "Bože, ty seš piča". Měl jsem strach z toho příštího pátku, na BB Network byla teorie že bude další battle back a v tu chvíli mi to i přišlo pravděpodobný, že je CBS tak vystříkaná z té konstalace, co je tam teď. Když Julie řekla, že to bude jen výplňová bonus epizoda tak mi spadl kámen ze srdce.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Big Brother 19 - EP21

Příspěvekod Masarka14 » 11 srp 2017, 22:18

Je pravda, že tam kam se dostali je to jen a jen jejich chyba. Ale já prostě nechci, aby ta hra byla takhle předvídatelná. Proto jim, teď už teda jen Codymu jakž takž přeju. A bohužel byli jediný, kdo šel proti Paulovi. Sice tam jsou nějaký náznaky, že by Christmas a Josh mohli proti Paulovi jít, ale kdo ví, jestli se z toho něco vyklube. Taky pořád doufám, že Jason nedělá všechno, co mu Alex řekne a myslí sám za sebe. Protože za Alex rozhodně myslí Paul a tenhle týden se to zase ukáže. A to fakt těžko snášim a nekouká se mi na to dobře. Paul hraje suverénně nejlepší hru, ale letos pro mě není fanditelnej.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Big Brother 19 - EP21

Příspěvekod thistle » 16 srp 2017, 23:02

brninho píše:To zas mě ten průběh těší...Z Jody se dělá nějáká underdog story, jenže oni se do toho uvrtali sami. Odstartoval to Cody během svýho HoH a pak až přišel sled různýho vzájemnýho provokování a výbuchů. Jak Jessica říká, že se k nim všichni otočili zády..To se mě vždycky protočí panenky a říkám si "Bože, ty seš piča". Měl jsem strach z toho příštího pátku, na BB Network byla teorie že bude další battle back a v tu chvíli mi to i přišlo pravděpodobný, že je CBS tak vystříkaná z té konstalace, co je tam teď. Když Julie řekla, že to bude jen výplňová bonus epizoda tak mi spadl kámen ze srdce.


vzájemné provokování??? Nevím jestli sleduješ jen velmi pro-Paul edit v samotných epizodách nebo i co se děje na Live Feeds (doporučuji každodenní krátký recap na RHAP), ale na tomhle vážně nic vzájemného nebylo. Codyho po osobní stránce nijak nemusím, ale jediné co on kdy udělal byl pokus o nominaci Paula a následná nominace Christmas, když mu to produkce nedovolila. Samozřejmě izolování se s Jessicou a stranění se ostatních není úplně ideální strategie, ale nevím jak tím "provokují" ostatní.
To co se děje v posledních týdnech už nemá s hrou moc společného. Celá ta "akce", kdy celý dům řval na Jody byl pokus o vyprovokování Codyho aby někomu (Joshovi) dal pěstí a byl tak vyhozen. Jody vážně zvažovali jít po vzoru Megan dokud někdo s megafonem nezavřal přes zeď "America loves Jess, Paul is a bully".

Chování většiny lidí v domě je hodně přes čáru. Přežila jsem i Frankieho, ale tahle série v čele s Paulem a jeho skupinou hemeroidů se sledovat nedá.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Big Brother 19 - EP21

Příspěvekod brninho » 17 srp 2017, 12:18

Sleduju BB Network a sorry, ale Jody nejsou typický oběti zlovůle ostatních, celá ta věc s Halting Hex a jak to Jess podávala Paulovi nebylo nic jinýho než vyhrožování, jasně že tím víc ho podnítila ať to buď flashne nebo ať Jess nebo Cody vypadnou, jediná věc přes čáru byla ta eskalačka kdy si pak všichni postupně v DR vyslechli ať to umírní..Záleží na úhlu pohledu, kdo nefandí Paulovi, tak mu přijde, že mu edit nadržuje, kdo nefandí Jody, tak mu přijde že se z nich dělají chudáci a oběti hrozné šikany, přitom co z jejich úst padá na hlavu ostatních a v epizodách to ani není..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Big Brother 19 - EP21

Příspěvekod thistle » 17 srp 2017, 17:36

Ta eskalačka byla podle tvého názoru v editu zobrazena férově?
Souhlasím, že Jody se, obzvlášť při jejich HoH, chovali dost nadřazeně, ale byla to hodně slabá káva v porovnání s tím, co slyšíš od Paula a spol. téměř 24/7. Nelíbily se mi ty osobní útoky na Joshe před vyřazením Jess, ale většina lidí by v jejich situaci vypěnila daleko dřív.
Největší oběť šikany je imo Mark, toho je mi už nějakou dobu i líto.
A jak jsi vnímal všechny ty "hádky" tento týden?


Zpět na „Big Brother 19 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů