Finále

June 28, 2017 - September 20, 2017
Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Finále

Příspěvekod brninho » 21 zář 2017, 17:47

No ty vole...Jakmile skončilo hlasování a kamera přelítla přes soutěžící, tak už jsem něco začínal tušit, takovej ten spikleneckej smích Alex a Jasona byl docela podezřelej, ale pořád jsem si říkal že sakra ta Paulova hra byla tak suverénní že nemůže prohrát. No zmýlil jsem se, porota byla zahořklá teda pořádně, dokonce tak že si svou blbost (nechat Paula ovládat hru) "zahladila" tím, že volila Joshe, kterej ať už Codyho, Marka nebo Elenu provokoval podstatně víc.
Co takovej Dr.Will? Ten se musel popasovat s porotou, která dokonce viděla jeho DR, stokrát útočnější než Paulovy btw- vyhrál, protože porota zachovala na závěr rozum. Z toho co jsem z BB viděl bych Paulovu situaci asi nejlíp přírovnal k Danovi v BB14, čistě strategická hra, hrát to hlavně na sebe...Ale Ian na rozdíl od Joshe předvedl několikanásobně víc...
Ze Survivoru se mi vybavuje asi příměr k Russelovi v Samoe, ale tam to zas bylo podobnější minulýmu Paulovu finále..
Tady ty mý dojmy píšu pár minut po dokoukání, asi je to z toho poznat, ale pořád nemůžu pochopit zahořklost v něčem jako reality show, k fan favoritovi se nebudu vyjadřovat vůbec. Každopádně dvě finále za sebou je hodně solidní počin, nemám moc náladu dohledávat, ale s Danem jsou snad jediní?
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Finále

Příspěvekod brninho » 18 pro 2017, 23:58

Přidám něco do téhle výživné diskuze, nedá mi to se nepochlubit :D Teď jsem se vrátil z roadtripu po jihozápadě USA, mj. jsem navštívil i Las Vegas, kde na mě v jednom kasinu zářilo červené tričko s oným nápisem "Whistle Nut", byl jsem už trošku v podroušenějším stavu, proto jsem se radši na fotce "zanonimizoval", ale stačil jsem mu říct, že hlasovat pro Paula teda měl, po něm mu to řekla ještě jedna ženská a Jasonovi nezbylo než přikývnout :D Zrovna v tu dobu byly v LV nějáký rodeo závody, hrozná zhůvěřilost.
whistlenut.jpg
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)


Zpět na „Big Brother 19 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů