AU Survivor 2017 - EP02

Upolu, Samoa
2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2017 - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 31 črc 2017, 21:57

Epizoda 2
31.7.2017
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2017 - EP02

Příspěvekod Radix » 11 srp 2017, 12:59

Tak druhý díl, zase jsem si zapamatoval pár lidí navíc. Jsem rád, že na TC šel i druhý kmen, kde mě jen mrzí vyřazení Adama místo AK, ale pokazil si to sám. Zatím to vypadá docela zajímavě, jen mi ti hráči nejsou tak sympatičtí jako v první řadě, ale zase kvituju, že se víc hraje.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2017 - EP02

Příspěvekod Dejvy » 18 led 2018, 13:01

Súhlasím, že sa viac hraje a rovnako aj s tým, že tú ludia nie sú tak sympatickí ako v prvej sezóne kde sa mi hned zapáčilo aj 5-6 ludí. Tu sa mi pozdáva Locky a Michelle inak nič, tak uvidíme ako to bude dalej. AK je totálny blázon, neviem či je len premotivovaný alebo mu aj pekne hrabe. :D
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2017 - EP02

Příspěvekod sextant » 08 srp 2018, 13:15

Zatím nechávám sympatie k jednotlivým hráčům spát. Uvidíme jak se ukáží v další hře. Co jsem nepochopil proč na kmenové radě AK zahrál naprosto zbytečně imunitu za Jarreda, který v hlasování nedostal ani jeden hlas. Domnívám se, že AK sice dosáhl svého a vyřadil Adama, ale aliance v kmeni nejsou zdaleka tak pevné jak by se mohlo zdát. Zbytečné vyplýtvání imunity považuji za hrubou chybu.

Jen malá poznámka k současnému počasí a tropickým teplotám zde. Teď by si ti mudrlanti co sem píší moudra jak by soutěžili oni mohli sami na sobě vyzkoušet jak by sami reagovali v parnu a dusnu při náročných soutěžích. Jen kardiaci ať raději toto nezkouší. Přišli bychom o teoretické diskutéry. :)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2017 - EP02

Příspěvekod Survivorfans » 21 srp 2018, 19:22

Série mě zatím hodně baví, sice není tolik fanditelnejch hráčů jako v první sérii, ale žije to tam a od začátku se tvrdě hraje. :idea:

HII - přijde mi hodně divný a nespravedlivý jejich umístění :down:. U Asagy to nebylo tolik těžký a hlavně to bylo na skrytým místě - u Samatau to celý bylo o tom, že byla na tom ostrůvku na kterej bylo vidět z hlavní pláže.
Třeba se ale dozvím v dalších dílech, že oba kmeny mají ještě 1 HII. Asaga samozřejmě na podobně viditelným místě a Samatau někde na nenapádným místě.
Kmenovka
Nějak sem nepochopil jak blb jako AK mohl dostat jen 1 hlas, zatímco Anneliese kterou nebyla zatím skoro vidět 4 hlasy. Asi to schytala místo AKe nebo se báli HII. V tomhle nám mohla produkce za tu hodinu více ukázat. :arrow:
AKovo zahrání imunitu sem taky nepobral, ale asi chtěl ukázat že umí být někomu loajální. Jinak vážně netušim. :?
Adamovi a jeho skupince sem fandil, ale bohužel si to pokazil sám kvůli svojí blbosti. Chápu že chce HII, ale měl počkat nebo to domluvit s aliancí, aby mu trochu pomohli dostat pár lidí z tábora.

Gromnir
Příspěvky: 18
Registrován: 18 dub 2014, 10:12

AU Survivor 2017 - EP02

Příspěvekod Gromnir » 17 zář 2020, 21:21

Souboj dvou slizounů, co od pohledu každý vzhledově připomíná jiný archetyp pedofila, o to kdo bude nejvíc kmeni nesympatický vyhrál Adam a zaslouženě si to pokazil a vypadl. Líbilo se mi, že režie nechala diváky na pochybách, kdo vlastně imunitu našel. AK když se ohlédnu za epizodou tím chaosem a maličkými tahy, které mu všechny vyšli zahrál skvěle a ještě si zkusil pojistit Jarreda poněkud diskutabilním tahem, ale pokud si zařídil parťáka, tak se mu to může hodit. Ve druhém kmeni si někdo začal hrát na Vlachose, ale tentokrát má na tu pubertu ideální věk :D Soutěž o odměnu mě potěšila mám strašně rád v Survivoru 1v1 souboje. Zatím herně slušné na to že byl nějaký šestý den, tak byla laťka posunuta hodně vysoko. Porovnání kmenů mi chybí u červených trochu ta fyzická síla, ale modří mají zase víc silných holek, tak se to vyrovnává, ale uvidí se až se promíchají kmeny, k čemuž věřím, že dojde, jak to pak bude fyzicky rozložené.


Zpět na „Australian Survivor 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti