AU Survivor 2017 - EP05

Upolu, Samoa
2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2017 - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 08 srp 2017, 00:25

Epizoda 5
7.8.2017
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2017 - EP05

Příspěvekod hozu » 08 srp 2017, 11:56

Survivor AU postupně ukazuje, proč ho mám tak rád a zároveň i to co mi na něm vadí. Tohle byl vážně parádní - dalo by se říct dvojitý - podraz. Musím říct, že AK si tu hru postupně začíná dávat. Problém je, že jsme zase u nějaké páté epizody a já si říkám, jestli se vůbec někdo z těch favoritů, kteří jsou ve fialovém kmeni, probojuje i do druhé půlky hry (i když čekám zase tak jedno, dvě promíchání). Přesto hodně napínavá epizoda. Přijde mi, gradovat to ti Australani umí skvěle. I když občas něco zatají.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2017 - EP05

Příspěvekod Radix » 23 srp 2017, 21:13

Tak tohle byl dle mě dosud nejlepší díl série. Ačkoliv byl extrémně čitelný, tak byl velmi dobře natočený. Bylo jasné, že na TC půjde Samatau, když z Asangy jsme prakticky nic neviděli. Zdálo se mi i dost jasné, že domů půjde Aimee (i když měla snad jen jeden confessional za epizodu). Nicméně přeci jen mě dokázali Australani napnout a ohromně pobavit. Krásný pád arogantní Tary je prostě paráda. Příště by mohli vyhodit Taru, to bych si pískal. :dance:

Co se mi ale nejvíc líbilo, bylo, že oproti předchozí řadě tady lidi hráli. I ti, u kterých jsem to vůbec nečekal. Jarrad to skvěle zahrál s Peterem, AK by ho podle mě nepřesvědčil (i když možná by ho stejně přesvědčil proslov Aimee na TC). Jarrad výborná hra, Peter jakbysmet, ačkoliv jsme od něj skoro neslyšeli, tak bylo vidět, že o hře přemýšlí.

Ve druhém kmeni jen přemýšlím, jestli to Jericho trochu nepřekombinoval s tou Sarah. Ona není úplně hloupá, jak se jeví (a jak se chce jevit). Jsem zvědavý na příště.

Favorité: Tessa
Zajímaví: Locky, Henry, Luke, Kent, Sarah, Jacqui, Jericho, Jarrad, Peter, AK
Nefandím: Tara
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2017 - EP05

Příspěvekod Survivorfans » 25 zář 2018, 21:17

Konečně díl kde se něco dělo a nezůstalo se klasicky jen u plánování. 8) :)

U Samatau se konečně něco děje a nečekaně začali hrát už všichni, což samozřejmě jedině překvapilo :smile: . Konečně se většina děje netočila zas kolem Tessy. Navíc přišel bonus vypadnutí Aimee, u který mi vadili ty její věčně tupý výrazy.
AK se u mě stává "Russell ze Samoy" , kterýho sem na začátku nesnášel ale začínám mu fandit. Překvapil mě "asi" pevnou aliancí se Ziggy + Jarradem(u toho sem to čekal), která spolu prý drží od začátku. Nečekal sem že ty 2 budou chtít něco podniknout, očekával sem loajalitu vůči 8 členný alianci. Udělali ale dobře, že to plánovali dýl a nebylo to ukvapený, což možná Lockymu a jeho ovečkám nepomohlo.

Peterovo rozhodnutí chápu - byl by hodně ve stínu siláka a "kápa" Lockyho, navíc Aimme s Anneliese byli spíš loajální jemu. S Tarou si sice rozumí, ale popsal jak se cítí a chápu ho, navíc s takovým člověkem by to po promíchání neměl nejlehčí. Jinak hraje nenápadně ale dobře :mrgreen: , měl rozhodující hlas aniž by to někdo tušil.

Příště by mohla letěl "drsňačka" Tara, která koukám může přebíhat jak chce, ale ostatní ne - jakmile ano, je scéna. Viz ukázky na další díl.

U Asagy se sice tolik zajímavýho neděje, ale fandím jim a jejich dominance mi určitě nevadí 8) . Pobavuje mě tam Jericho se sušenkama, dělá to chytře protože to chce logicky každej utajit, ale je jedině dobře, že už je dojedli. Jinak by to řekl snad každýmu a brzo by se to provalilo. :mrgreen:
Dál u nich nic nestojí za řeč a dá se asi stále očekávat podrázek "velitelky" Sam.

Fandím - Luke, Jericho, Henry, Jacqui, zbytek z Asagy je mi zatím volnej.
Ze Samatau AK a jeho alianci.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

AU Survivor 2017 - EP05

Příspěvekod Kalam » 25 zář 2018, 21:20

Naprosto paradni dil,kterej jsem zkoukl dvakrat za dva dny.Libilo se mi jak Tessa rikala ze se prida ke komukoliv kdo ji prvni zasepta do ucha,coz udelal Jarrad hned po prohre o imunitu.Musim Akmu uznat jeho herni kvality i kdyz mi je krajne nesympatickej tak dokazal slozit peticlenou alianci coz jsem vazne necekal...aimee neni vubec skoda,nudna debilka s prorizlou hubou.zajimalo by me jestli byl Peter rozhodlej pro ni hlasovat uz pred kmenovkou nebo se sama pohrbila na kmenovce pekne s usmevem jaka je to sranda.Kravaaaaa a Locky s Tarou to stejny.smejou se tam jak blbci ze i slepej by poznal ze neco chystaj...Ak s pokerfacem hral svoji roli az do konce az by me malem znervoznil jestli fakt hlasuje pro aimee nebo tessu..ale uz chci vazne kmenovku druhyho kmene.Kdo je treba sakra michelle?dneska jsem tam to jmeno zaslechl ale netusim jestli uz nekdy promluvila...

Gromnir
Příspěvky: 18
Registrován: 18 dub 2014, 10:12

AU Survivor 2017 - EP05

Příspěvekod Gromnir » 22 zář 2020, 21:38

No sláva, že se pakovala Aimee pryč, vůbec jí nerozumím ani slovo ten slang je strašnej :D i když mě režie trochu napínala, protože Aimee nebyla vidět celou episodu, až na konci, tak jsem si říkal, ž nemůže vypadnout, ale pak jsem si uvědomil, že ta holka, podle toho co vidím nemá všech pět pohromadě, možná by dohromady nedala ani dvě, a prostě neměla co říct. AK přesedlal na mnohem účinnější hru a miluju, když se někdo dokáže takhle hezky adaptovat. Soutěž byla pecka, jen byl zase vidět ten velký rozdíl v síle obou kmenů, je to až nefér rozdělené a protože to ani příště nevypadá na promíchání, tak to ještě chvíli takhle zůstane. Co musím hodně ocenit je Luke, nakažlivá puberta a schopnost vtipkovat za každou cenu a užívat si co to jde z něj sálá a nakazil tím i mrňouska Jericha. Takovýhle šílenci mi v Survivoru chybí, pokud tam nejsou viz sypání zbytků sušenek na spící kolegy :lol: :lol: Příště čekám konec Tary, která si o sobě myslela jaká je BigBrain a zatím ji střih pěkně zesměšnil, ale i když je mi nesympatická, umí dostat lidi na svoji stranu pokud chce a mohla by se z toho ještě vyhrabat.


Zpět na „Australian Survivor 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti