AU Survivor 2017 - EP06

Upolu, Samoa
2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2017 - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 13 srp 2017, 16:58

Epizoda 6
13.8.2017
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2017 - EP06

Příspěvekod Radix » 26 srp 2017, 14:53

Další docela zřejmý díl, kdy bylo celou dobu jasné, že Asaga prohraje IC a že vyhodí Sam. Dokonce hned ze segmentu "Previously on Survivor" mi to přišlo zřejmé. Sice to i kvůli tomu nebyl tak dobrý díl jako minule, pořád jsem si ho docela užil.

Henry konečně dokázal zahodit IC, ačkoliv mi přišlo, že to bylo docela očividné, když to dostavěl do půlky a pak skoro nic nedělal. :shock: :D
Mark W se díky vyřazení Sam snad dostane z ulity, což už trochu ukázal teď (a že mu to šlo!), a bude moct začít hrát. Doufám, že to příště přežije.

Favorité: Tessa
Zajímaví: Locky, Henry, Luke, Kent, Sarah, Jacqui, Jericho, Jarrad, Peter, AK, Mark W
Nefandím: Tara
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2017 - EP06

Příspěvekod Survivorfans » 21 dub 2019, 19:12

Je pravda že díky těm ukázkám z předchozích dílů bylo fakt "nenápadný" kdo asi tak půjde na kmenovku a že vyletí velitelka Sam. :)

Sice fandím kmenu Asaga, ale konečně sme se taky trochu o nich dozvěděli něco víc a vypadla Sam, tedy něco co se dalo lehko očekávat díky minulím dílům.
Henry hraje zajímavě, ale podle mě zatím zbytečně tvrdě, hlavně když je v kmeni ještě 10 hráčů. Asi bude otázka času kdy se toho všimne více hráčů a bude pro ně moc velká hrozba. Zahození soutěže mě taky docela překvapilo, protože minule do toho dal vše a tam to mohl prohrát hodně lehko.
Mark W. sice není blbec, ale pokazil si hru sám svojí blbostí. Vždycky se přeci jde po párech. V dalších dílech to bude mít hodně těžký, když je taková hrozba a k tomu ve většinovým kmeni, který může vyřadit silný hráče.
PS. Tím jak strašil lidi mi trochu připomněl Matta z Amazonky, z americké verze. :mrgreen:

Samatau - Až na Taru nic zajímavýho a přirozený reakce. Tara je ale hrozně otravná a divná, asi je v jejím osobním životě vždycky vše po jejím.
Když ona zradí Adama a jeho alianci, málem AKye, tak je vše ok. Jakmile někdo zradí ji tak tam nadává a div se z toho psychicky nezhroutí. :fuck: :vomit:

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2017 - EP06

Příspěvekod jukab » 18 srp 2019, 00:04

Konečně se vracím ke "druhé" AU verzi, začnu dílem s mou oblíbenou soutěží :) Po US sériích je to zatím neskutečnej balzám. Máme tu borce na imunity Asaga a borce na odměny Samatau, dál jednu mrchu Taru, blázna Lukea, slibný cast, delší formát, super soutěže...co víc si přát?

Líbí se mi: Jericho, Jarrad, Henry, Luke, Ziggy
Nefandím: AK, Tessa, Locky, Kent, Ben

Tara je special. Trochu australská Missy. Bez ní by ale byla u S nuda. Ostatní zatím neutrál. Holky krom Zig zatím slabota! Jak fyzicky, tak herně. Ale věřím, že hru brzy zdramatizují :)

Gromnir
Příspěvky: 18
Registrován: 18 dub 2014, 10:12

AU Survivor 2017 - EP06

Příspěvekod Gromnir » 23 zář 2020, 20:49

Mark si u mě zase o trochu zvýšil renomé, ale bohužel jen bezchybnou analýzou toho co se děje v kmeni, i když věděl co se stane neudělal proti tomu vůbec nic, Jinak Locky ho drtí v každém osobním souboji což je pro mě trochu překvapení. Henry konečně zjistil jak prohrát challenge a to tak, že zkurví skládačku. Asi si toho lidi všimli, ale v sestřihu na to nikdo nezareagoval. Ale uznávám, že si to silně povodil a přemluvil úplně všechny. Jinak moje sympatie k Lukovi vstoupají kažým dílem, slušný hláškař a zpovědí při hlasování to úplně zabil :lol: V soutěži o odměnu ukázal Ben jak je superultra marný, i když postavu na rychlost má slušnou, připomíná mi trochu v obličeji Jana Křtitele. Tara se zase ukázala jako prvotřídní pokrytec a její slova jsou jen označení indiánského jména Velká huba. Kent se pro mě překvapivě dostal do trojice s Jaquie a Henrym a mohl by být goat finále, pokud se tam oni dostanou. AK zatím pořád předvádí hru hodnou vítěze , ale určitě pomáhá delší pobyt na ostrově dní, to jsem si uvědomil u jeho hlášky, že za 13 dní se dostal from zero to hero, což by v US verzi bylo už dávno na vyloučení. Zatím to opět nevyadá na promíchání a proto jsou karty zatím rozdané jasně.

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2017 - EP06

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 20 bře 2022, 21:34

Minulý týden jsem sledoval předchozí řadu (už když jsem nad US Survivorem první epizodou 41. série zlomil hůl a na ten CZ/SK porod se nedá koukat už vůbec, tak bylo na čase) a zároveň pročítal tady i komentáře ke každé epizodě. Občas tam někdo v roce 2020 napsal něco jako: „Tady už si to asi nikdo nečte, ale stejně něco napíšu...“ Hele, čte si to někdo i v r. 2022. Možná jeden člověk po dvou letech, ale aspoň něco. A tak jsem se rozhodl, že taky něco občas napíšu, kdyby tudy někdo šel třebas za další dva roky. :)

Chtěl jsem jako svůj první příspěvek (no ne tak docela, už jsem tu před dlouhou dobou byl, ale jsem si už nevzpomněl na uživatelské jméno, tak mám nové :cry: ) napsat, jak "previously on" zkazilo celou epizodu hned v prvních sekundách, ale vidím, že jste tady byli tak chytří už i před skoro pěti lety, tak nic. :lol: Nedá se nic, bude se muset od teď přetáčet. Jinak jsem přál jako vždy kopanec do prdele tomu, kdo zahodí soutěž. Líbilo by se mi, kdyby ho na kmenovce Jonathan práskl, to by byl aspoň twist. :angry:

Miluju: Tess, Jacqui
Nenávidím/ven: Tara

Jsem zvědavý na Sarah, jestli se dostane až k nějakému padesátému dni, co z ní zbyde, jsem si říkal už v první ep.


Zpět na „Australian Survivor 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti