AU Survivor 2017 - EP08

Upolu, Samoa
2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2017 - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 20 srp 2017, 16:22

Epizoda 8
20.8.2017
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2017 - EP08

Příspěvekod Radix » 27 srp 2017, 13:10

Vezmu to popořadě. Překvapila mě Asaga, když dokázala dvakrát vyhrát soutěže, a obzvlášť v IC to neuvěřitelně otočili. Na odměně přišel parádní moment, kdy Luke a Henry vzali balíček v domnění, že jde o nápovědu k HII, ačkoliv to byla jen sada na manikúru. :D Nicméně to vcelku předznamenává souboj Luke vs. Henry ve dnech příštích.

V Samatau Ziggy pěkně potahala Taru s Lockym, což podle mě byl dobrý tah. Nebezpečný split hlasů nakonec vyšel a Tara byla vyloučena. Ovšem nebyl by to AU Survivor, kdyby tady nebyl twist a s ním druhé hlasování. Logicky šla Anneliese, která to zkoušel zahrát na většinu. Po odhlasování se dozvíme, že Tara s Anneliese, ale jsou vyloučeny jen z kmene, nikoliv ze hry. :shock: :?
Nějakou kujovinu jsem v tom čichal, když se šlo hlasovat podruhé, ale takovýhle blindside na hráče je podle mě špatný. Těžko to mohl kdokoliv čekat a hru to určitě ovlivní. Ziggy teď bude víc v nebezpečí, protože Tara hraje emocionálně. No, uvidíme. Snad se jí zbaví příště v Asaga.

Jsem zvědavý, koho se Asaga rozhodne swapnout do Samatau. Osobně bych tam poslal Bena a Michelle, ale Henry si je určitě bude chtít podržet.

Favorité: Tessa, Luke, Kent, Sarah
Zajímaví: Locky, Henry, Jericho, Jarrad, Peter, AK
Nefandím: Tara, Jacqui, Ben
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2017 - EP08

Příspěvekod Survivorfans » 25 črc 2019, 21:31

Další povedený díl a sem rád, že Asaga válí i bez Marka, což docela čumim. 8)
U Asagy je zajímavý kolik tam je lídrů a přitom nikdo není moc úspěšnej :mrgreen: - Henry s Jacqui který minule byli na ráně, Luke kterej chtěj vyhodit marně Kenta, minule Marka a stejně si myslí jak tomu velí. Aspoň mě taky pobavilo jak si popletli nůštičky na nehty s nápovědou, to se opravdu povedlo. :D

U Samatau se nám logicky menšina pokouší něco udělat a využívají každý příležitoti. Sem rád že jim to nevychází a AKova aliance zatím drží. Anneliese je správně vypatlaná, mohla být s většinou, takhle jí to pěkně vrátili. :fuck:

Twist je zajímavej, ale dost nepravedlivej, protože tuhle šanci dostanou jen 2 hráči, tohle je 1 z mála věcí ve které by se mohli od Americké verze učit. Dost ale nezávidim lidem z Asagy - jít z většinovýho kmene do týmu, který neustále prohrává a má o 2 členy méně + nejsou vůbec jednotný. Sem dost zvědavej jak ty členy budou vybírat.

Gromnir
Příspěvky: 18
Registrován: 18 dub 2014, 10:12

AU Survivor 2017 - EP08

Příspěvekod Gromnir » 25 zář 2020, 21:19

Wtf, co je zase tohle za pí*ovinu, tohle je asi ten nejhorší zvrat vůbec... Trochu mě ovšem uklidnily ukázky na další díl, kdy se jen vymění dva za dva, ale i tak :shock: :shock: Luke je prostě znovu a pořád borec, který si musí holit koule na odměně :lol: :lol: JInak doufám, že situace kolem rozdělání ohně byla jen šikovně sestříhaná, protože jinak by všichni klesli hooooodně nízko, že jen čekají na blesk a mezitím si stěžují, že oheň není :? :? :? Luka nakonec přemohla žízeň a nakonec oheň rozdělal. Ben je u mě teď asi nejhorší soutěžící v historii Survivoru (v té megasilné konkurenci téměř nemožné) slabý ve všech stránkách hry a života, střih doslova ukazuje jeho ubohost a já být jím, tak AUSurvivor žaluju, pokud to není pravda :lol: :lol: :lol: Jinak Ziggy si myslím vodila Locky za nos celou dobu, protože on neví o alianci tří od prvního dne. Chápu jeho frustraci, ale zároveň se díky úsilí drží vždy těsně nad posledním členem na vypadnutí, teď se uvidí, protože vyměnění hráči ze zeleného kmene to budou mít horší, protože můžou pokud nezaexcelují být s Lockym v menšině, zatímco Tara s Annou, můžou být pro někoho kdo se chytne hry rozhodující hlasy. PS: americký survivor má šeptandu na kmenovce AU to zatím nezná, takže pokud se nemůžou domluvit, tak to křičí u hlasování :lol: :lol: Opravdu pobavilo. :D :D

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2017 - EP08

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 21 bře 2022, 01:40

Asi to ode mě není moc hezké, ale chčiju z toho, jak si Jonathan na soutěžích opakovaně dobírá Bena, jak je marný. :lol: Co už je horší, že tam takové tele bude snad až do finále, bych si vsadil.

Proč se musí holky, kterým chci fandit, chytit za ruce s takovýma nesympatickýma slizounama jako jsou Henry a AK, hergot?! To se potom na druhou stranu těžko fandí jejich nezdaru.

Twist úplně hrozný, a když se šlo hlasovat podruhé, už to bylo jasné.

Fandím: Tess, Jacqui, Luke, Sarah, hláškař Clark Kent
VEN: Henry, AK, Tara, Michelle, Ben, Annaliese


Zpět na „Australian Survivor 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů