AU Survivor 2017 - EP09

Upolu, Samoa
2017
ItalianManiac
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, Pearl Islands, Palau, China, Gabon, Tocantins, Heroes vs Villains, Philippines, Blood vs Water, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, AUS (2016-2019)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua

AU Survivor 2017 - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 21 srp 2017, 13:13

Epizoda 9
21.8.2017
A fan of Survivor & Australian Survivor
S01: Kelly, Rich; S02: Jeff, Elisabeth, Colby; S03: Lex, Ethan, Teresa; S04: Kathy, Rob; S05: Shii Ann; S06: Rob C, Alex, Christy; S07: Sandra, Ryno, Andrew; S09: Leann, Eliza, Chris; S10: Ian, Tom, Stephenie, Bobby Jon, James; S11: Brian, Judd, Jamie; S12: Cirie, Shane; S13: Ozzy, Penner; S14: Yau-Man, Rocky; S15: Courtney, James; S17: Randy, Corinne; S18: Tyson, Debbie, Coach, Stephen; S19: Russell H., Dave, Russell S.; S21: Alina, Kelly B.; S22: Rob, Stephanie; S23: Sophie, Ozzy, Coach; S24: Kim, Kat, Chelsea, Troyzan; S25: Malcolm, RC, Abi, Denise; S26: Reynold, Eddie; S27: Tyson, Kat, Hayden, Ciera; S28: Spencer, Sarah, LJ, Tasha; S29: Natalie, Reed; S30: Jenn, Joe, Mike; S31: Varner, Kelley, Ciera, Joe; S32: Jenny, Jason, Anna; S33: Adam, Ken, Jessica, Michaela; S34: Sandra, Varner; S35: Ali, Devon, Lauren; S36: Michael, Stephanie, Wendell; S37: Davie, Lyrsa, Nick; S38: Aurora, Chris, Reem, Victoria; S39: Chelsea, Elaine, Janet, Kellee, (Sandra); S40: Danni, Ethan, Sandra, Tyson, Yul
AUS 2016: Rohan, Phoebe, Kristie, Matt, Kate, Nick; AUS 2017: Sarah, Luke, Jericho, Henry; AUS 2018: Jenna, Moana, Sam; AUS 2019: Daisy, David, Luke, Pia; AUS 2020 All-Stars: David, Henry, Jericho, Nick, Phoebe

Obrázek

Radix
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2017 - EP09

Příspěvekod Radix » 27 srp 2017, 14:29

Nečekal jsem, že Henry se rozhodne pro swap. Jeho rozhodnutí je sice riskantní, ale má svojí logiku. Power couple s Jacqui se rozdělil, takže nyní nebude taková hrozba, a i díky svému HII bude chvíli v bezpečí i v Samatau. A upřímně, v menším počtu lidí je snazší použít HII správně.

Vítězství nového Samatau v IC nebylo překvapivé. Chvíli to vypadalo, že se bude na TC rozhodovat mezi Tarou a Jacqui, takže jsem byl spokojen, protože oběma nefandím. Nakonec Jacqui a Kent správně vytušili, že se něco děje, a zaměřili se na Sarah. Upřímně si myslím, že by měli větší šanci, kdyby šla i nadále po Taře, ale asi by jim to stejně nepomohlo.

Každopádně vyřazení Jacqui znamená, že Henry má HII jenom pro sebe a ví o něm jenom on sám. Navíc se z jeho zad sejmul velký terč. Ale ztratil velkou spojenkyni a Kent jako další v pořadí je ve velkém ohrožení, takže v součtu mi to přijde, že nula od nuly pojde.

Každopádně jsem zvědavý hned na příští týden, jak se to vyvrbí.

Favorité: Tessa, Luke, Kent, Sarah
Zajímaví: Locky, Henry, Jericho, Jarrad, Peter, AK
Nefandím: Tara, Ben
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Survivorfans

AU Survivor 2017 - EP09

Příspěvekod Survivorfans » 05 srp 2019, 19:06

Teda Henryho sebevědomí mě vážně dostává :mrgreen:. Už minule byl slušně nervózní a Jacqui dostala 3 hlasy, ale on si pořád jel svoje jak tomu velí. Jak je vidět, tak u Asagy ten jeho tah prokoukli a sice mu tam zbyli další spojenci, ale ty evidentně nemají většinu a jen jim dokázal že se na ně kdykoliv v pohodě vykašle. Jedinou jistotu teď má, že se ho kvůli soutěžím Samatau hned nezbaví + má HII, o který ví jen on.
Od Bena ten tah chápu pokud se cítil na dně, ale na začátku mi přišlo že byl s Lukem a jeho alianci, když vtipkovali o Jacqui.

Sem dost zvědavej na další průběh, Asaga dost ztratila a Samatau naopak slušně posílili.
Navíc se Asaga slušně rozdělila a začíná tam být jasný kdo je na vrcholu a kdo na dně, podobně jako u Samatau. Měli podle mě využít 2 snadných terčů a ty vyřadit :arrow: . Nikde není psáno, že ty dvě s nima budou navždy a nepodrazí je jako Penner v americké sérii CI.

Upoutávky na příště zajímavý a Henryho bláznovství bude asi pokračovat. :)

Zpět na „Australian Survivor 2017“