AU Survivor 2017 - EP09

Upolu, Samoa
2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2017 - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 21 srp 2017, 13:13

Epizoda 9
21.8.2017
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2017 - EP09

Příspěvekod Radix » 27 srp 2017, 14:29

Nečekal jsem, že Henry se rozhodne pro swap. Jeho rozhodnutí je sice riskantní, ale má svojí logiku. Power couple s Jacqui se rozdělil, takže nyní nebude taková hrozba, a i díky svému HII bude chvíli v bezpečí i v Samatau. A upřímně, v menším počtu lidí je snazší použít HII správně.

Vítězství nového Samatau v IC nebylo překvapivé. Chvíli to vypadalo, že se bude na TC rozhodovat mezi Tarou a Jacqui, takže jsem byl spokojen, protože oběma nefandím. Nakonec Jacqui a Kent správně vytušili, že se něco děje, a zaměřili se na Sarah. Upřímně si myslím, že by měli větší šanci, kdyby šla i nadále po Taře, ale asi by jim to stejně nepomohlo.

Každopádně vyřazení Jacqui znamená, že Henry má HII jenom pro sebe a ví o něm jenom on sám. Navíc se z jeho zad sejmul velký terč. Ale ztratil velkou spojenkyni a Kent jako další v pořadí je ve velkém ohrožení, takže v součtu mi to přijde, že nula od nuly pojde.

Každopádně jsem zvědavý hned na příští týden, jak se to vyvrbí.

Favorité: Tessa, Luke, Kent, Sarah
Zajímaví: Locky, Henry, Jericho, Jarrad, Peter, AK
Nefandím: Tara, Ben
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2017 - EP09

Příspěvekod Survivorfans » 05 srp 2019, 19:06

Teda Henryho sebevědomí mě vážně dostává :mrgreen:. Už minule byl slušně nervózní a Jacqui dostala 3 hlasy, ale on si pořád jel svoje jak tomu velí. Jak je vidět, tak u Asagy ten jeho tah prokoukli a sice mu tam zbyli další spojenci, ale ty evidentně nemají většinu a jen jim dokázal že se na ně kdykoliv v pohodě vykašle. Jedinou jistotu teď má, že se ho kvůli soutěžím Samatau hned nezbaví + má HII, o který ví jen on.
Od Bena ten tah chápu pokud se cítil na dně, ale na začátku mi přišlo že byl s Lukem a jeho alianci, když vtipkovali o Jacqui.

Sem dost zvědavej na další průběh, Asaga dost ztratila a Samatau naopak slušně posílili.
Navíc se Asaga slušně rozdělila a začíná tam být jasný kdo je na vrcholu a kdo na dně, podobně jako u Samatau. Měli podle mě využít 2 snadných terčů a ty vyřadit :arrow: . Nikde není psáno, že ty dvě s nima budou navždy a nepodrazí je jako Penner v americké sérii CI.

Upoutávky na příště zajímavý a Henryho bláznovství bude asi pokračovat. :)

Gromnir
Příspěvky: 18
Registrován: 18 dub 2014, 10:12

AU Survivor 2017 - EP09

Příspěvekod Gromnir » 26 zář 2020, 20:39

Vypadalo to na Henryho sebevraždu, ale nakonec zavraždil celý svůj bývalý kmen a navíc k tomu i jeho nejbližšího spojence, když už jsme u Jackie tak bych si přál, aby moje žena byla po padesátce takhle sexy, opravdu hot mamina :eee: Proč se přihlásil Ben dobrovolně bude asi tím, že má v hlavě brambory.Kent mě trochu překvapil ve hře, i když mu nic nevyšlo, je to asi dobré znamení do budoucna, že hraje a nevzdává se, ale teď to bude mít složité po Odette asi půjde hned on. Nyní jsou opět kmeny fyzicky nevyrovnané Henry s Lockem, dokáží společně vyhrát cokoli. Luke se dostal dost nahoru a já mu to přeju, hraje jak Tony :D Soutěž byla super, ale ten kop bych asi nedal takže respekt k AK, protože rugbyovým míčem, i když jsem býval fotbalista bych to takhle hezky hladce nedal. Zatím to vypadá, že dokud Henry nevypadne, tak se budeme na obrazovkách potýkat stále s tím samým Power couple to jest Henry a jeho sebevědomí. :D Sarah mě příjemně překvapila, že najednou začala hrát, ale vše bylo samozřejmě způsobeno Henryho nepřítomností. Myslím, že je škoda, že se zatím v nejbližší době nedočkáme jeho střetu s AK, protože to by bylo hodně zajímavé. Jinak hodně dobrý díl, i když zase trochu předvídatelný.

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2017 - EP09

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 21 bře 2022, 03:07

Tak Henry všem krásně ukázal, jak se potápí vlastní parťáci. S takovým kámem musí potom chtít každý hrát, ne? :) Doufám, že ho to brzo kousne do zadku, takže teď už fandím i tomu AKovi a budu doufat, že ho brzo vyprovodí.

„Michelle a Ben mají štěstí, že je dýchání automatický.“ :lol: Kent

Gromnir píše:Source of the post Soutěž byla super, ale ten kop bych asi nedal takže respekt k AK, protože rugbyovým míčem, i když jsem býval fotbalista bych to takhle hezky hladce nedal

Sice nevim, proč reaguju na rok a půl starý příspěvek, :dance: ale... V AU jsou rugby jedním z nejpopulárnějších sportů... tam má doma takový balón každý jako my ten klasický. Ti už si do něj určitě párkrát za život kopli.


Zpět na „Australian Survivor 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti