AU Survivor 2017 - EP10

Upolu, Samoa
2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2017 - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 27 srp 2017, 17:52

Epizoda 10
27.8.2017
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2017 - EP10

Příspěvekod Radix » 03 zář 2017, 17:34

Konečně jsme viděli něco z Bena a nakonec možná nebude tak hrozný, jak se mi zdál. Nicméně ještě mě úplně nepřesvědčil. Henrymu tahle facka ještě může pomoct, i když ho ostatní hráči vnímají jako ještě větší hrozbu teď, ale nemyslím si, že Samatau půjde v dohledné době na TC. Každopádně bylo vtipné sledovat ten jeho pád z namyšlenosti.

Anneliese překvapila, že to dobře zahrála s HII, ale úplně si nejsem jistý, že by měla věřit Sarah naplno. Ta zatím hraje parádní hru, jak to vidím já. Asaga totálně vyhořeli v IC a bohužel vyřadili Kenta, ale zase jsem rád, že jsou v bezpečí Luke a Jericho.

Docela jsem zvědavý, co je ta super výhoda, kterou může někdo příště získat.

Favorité: Tessa, Luke, Sarah
Zajímaví: Locky, Henry, Jericho, Jarrad, Peter, AK
Nefandím: Tara, Ben
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2017 - EP10

Příspěvekod Survivorfans » 19 srp 2019, 21:39

Když si vzpomenu na první epizodu jak málem Kent skončil poslední, tak je docela zajímavý sledovat jak je po tolika epizodách potřebnej a málem ho to u udrželo ve hře. :)
Jinak je bohužel vidět, že Asaga po výměne hodně ztratila a bude v soutěžích dál trpět.

Hodnocení některých hráčů:
Kent - Chápu že se nechtěl ztrapňovat, ale čekal sem od něj větší boj o to, aby se udržel ve hře. Byl ale chytrej a dobře argumentoval.
Michelle - Docela otravná hráčka, která dělá chytrou a přitom prd dokázala. Zároveň se ale dobře bránila Kenotovo útokům.
Luke - Myslí si jakej je super hráč ale tolik toho nedokázal a nechybělo moc, aby v týhle epizodě jen čuměl vykuleně po podrázku.
Ben - Docela směšný jak si pokazil hru sám kvůli svojí blbosti :fuck: . Přitom mohl být v pohodě a potenciálně dál drtit Samatau v soutěžích jako do promíchání.
Jericho - Líbí se mi jak je furt veselej a hraje chytře - jako terč má Lukea a neschopnou Michelle, tedy na něj jentak nedojde.
Sarah - Je asi škoda, že nevyužila tý příležitosti. Myslel sem po minulý epizodě že pevně patří k Lukeovo alinaci. Těžko ale říct jestli ten tah měla udělat, to ukážou další díly. Zatím hraje nenápadně a dobře.

Je jen škoda že nebylo úkazaný kde vzal Henry nápovědu k HII - věřil bych že to byla ta k tý co už našel(myslím že tehdy s Jacqui nějakou měli). :mrgreen:

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2017 - EP10

Příspěvekod jukab » 20 srp 2019, 21:54

Survivorfans said: "Je jenb škoda že nebylo úkazaný kde vzal Henry nápovědu k HII - věřil bych že to byla ta k tý co už našel(myslím že tehdy s Jacqui nějakou měli)."

Bude vysvětleno v dalším díle.

Gromnir
Příspěvky: 18
Registrován: 18 dub 2014, 10:12

AU Survivor 2017 - EP10

Příspěvekod Gromnir » 28 zář 2020, 20:14

První musím zmínit ten nejubožejší výkon kmene vůbec (Survivoru bych ho klidně do Top 3 dal) Málem se poprvé v historii stalo, že nebyla získána skrytá imunita na soutěži, ale Anna to zahrála jak nejlíp mohla. Přijde mi, že i když to vypadá super složitě zpočátku ji takhle na očích získat, tak to zas tolik složitě v provedení nevypadá, ale asi ten stres to hodně ovlivňuje. A její trpělivé získání nápovědy u palmy musím taky ocenit. Kentova snaha o záchranu, byla elegantní :-|. Jako posadit se do písku a čekat až za ním přijde ten kdo potřebuje, za mě značně arogantní, ale vyšlo mu to, bavil se se všemi s kým potřeboval a málem se zachránil :lol: :lol: :lol: Michelle bych si nechal taky od pohledu a střihu je protivná a z odpovědí ostatních i líná, takže ideální štít pro někoho chytrého. Jinak se režie ani nesnažila udělat hlasování napínavé, když bylo jasně vidět, že Sarah píše Kenta :? V druhém Kmeni má Henry bezvýchodnou pozici, ať udělá co udělá bude na odstřel, snaží se je to špatně, kdyby se nesnažil, bylo by to špatně taky :lol: Příště se obávám o superimunitu, která i v méně schopných rukou zajišťuje final 5 a proto ji nemám rád.


Zpět na „Australian Survivor 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů