AU Survivor 2017 - EP21

Upolu, Samoa
2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2017 - EP21

Příspěvekod ItalianManiac » 25 zář 2017, 01:40

Epizoda 21
26.9.2017

Info: od tohoto dne budu 12 dnů mimo internet a nikde jsem nedohledala spolehlivý rozpis na zbytek AUS 2017, tak vás poprosím o vytvoření topiců k následujícím epizodám.
Předem děkuji :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2017 - EP21

Příspěvekod Masarka14 » 27 zář 2017, 09:45

Tara si vůbec neuvědomuje, že Locky je a bude její jediný spojenec. Upřímně si myslím, že Tara nemá šanci na výhru proti nikomu ze zbývajících hráčů, takže její uvědomění, že Locky je vlastně hrozba je fakt mimo. Bohužel nás opustil nejzajímavější a nejzábavnější hráč letošní série a to Luke. Odešel na úkor floatera Ziggy, která je podle mě strašná hráčka a její hra se superidolem by se dala shrnout nějak takhle:

Obrázek

Fandím: Jericho, Peter
Neutrální: Locky, Michelle
Nefandím: Tara, Ziggy :cry:
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2017 - EP21

Příspěvekod hozu » 29 zář 2017, 01:14

Jo, hodně lidem jakoby z ty zvraty vlezly na maják a všichni maj potřebu někoho podrazit. U Tary to působí, že si tak nějak přebrala tu hru, a proto se chce hned zbavit svého jediného spojence. Hodně zvláštní, ale budiž, její hra mi stejně moc logicky nedává. I tak bych raději viděl pryč Lockyho než Luka. Vlastně kohokoliv jiného než Luka. Ano, tyhle dvě epizody jen dokonaly to, proč byl onen podraz na Tess taková chujovina, jakou se to jevilo.
Jsem ale zvědav, jestli ten Jericho něco vymyslí. No minimálně bude mít určitě nějaký podivný příspěvek na kmenovce :D .

Komu přeju vítězství? Těžko říct. Asi Michelle, Jerichovi nebo Peterovi. Ačkoliv ona první jmenovaná mě místy docela irituje a poslední jmenovaný má na vítězství až moc mizerný edit. Tak nevím jestli jsem vsadil na správné koně :D .
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2017 - EP21

Příspěvekod strom-z » 30 zář 2017, 16:22

zatim nečekaně úžasná sezóna se touhle trojicí epizod podle mě lehce podělala, kmenovka s Tessou ještě stála hodně za to, ale klíčoví hráči sezóny Luke a Sarah vypadli vlastně strašně snadno a bez náležitejch fireworks
musim říct, že Michelle jsem doposud celkem fandil, je to sice trochu koza, ale zároveň jeden z příkladů toho, jak je letošní cast jeden z nejlepších v historii Survivoru - Michelle nebo Lockyho jsou naoko takový "purple Kelly"/"dumb jock" typy, ale ve skutečnosti Survivor evidentně znaj a vůbec nejsou špatný.
ovšem Michelle teď dostává tolik edit prostoru, že i mně, kterej roluje očima při různejch RHAP analýzách "(s)he's definitely getting a winner's edit" (moje oblíbená série byla v tomhle San Juan del Sur, kdy Rob se Stephenem skálopevně prohlašovali, že Josh a Jeremy maj winner's edit, aby oba záhy vylítli;) ...úvahy o winner's editu hodně naskakujou.
a byť se Sarah s Lukem ukázali jako ne až tak geniální hráči, jak to zprvu mohlo vypadat, velmi hloupý je, že Michelle by s nima nejspíš dokráčela až do finále a tam by asi jasně prohrála (aka velmi slabý povědomý o šancích proti konkurentům ve finále - hi, Tasha and Troyzan)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2017 - EP21

Příspěvekod strom-z » 30 zář 2017, 16:29

hozu píše:Jo, hodně lidem jakoby z ty zvraty vlezly na maják a všichni maj potřebu někoho podrazit. U Tary to působí, že si tak nějak přebrala tu hru, a proto se chce hned zbavit svého jediného spojence. Hodně zvláštní, ale budiž, její hra mi stejně moc logicky nedává. I tak bych raději viděl pryč Lockyho než Luka. Vlastně kohokoliv jiného než Luka. Ano, tyhle dvě epizody jen dokonaly to, proč byl onen podraz na Tess taková chujovina, jakou se to jevilo.
Jsem ale zvědav, jestli ten Jericho něco vymyslí. No minimálně bude mít určitě nějaký podivný příspěvek na kmenovce :D .

Komu přeju vítězství? Těžko říct. Asi Michelle, Jerichovi nebo Peterovi. Ačkoliv ona první jmenovaná mě místy docela irituje a poslední jmenovaný má na vítězství až moc mizerný edit. Tak nevím jestli jsem vsadil na správné koně :D .


dost souhlas, musim říct, že i Tara už mi je sympatická, ale touhle dobou už jsou její šance na výhru asi tak či onak mizivý - naopak velmi oceňuju, že jde proti Lockymu, proti němuž by prohrála sto-pro-cen-tně. takhle aspoň může jeho eliminací získat pár bodů a začít přesvědčovat jiný hráče (Peter, Michelle) že je v jejich společnym zájmu dojít spolu do finále. Tara asi stejně prohraje, ale furt pro mě lepší přístup než třeba u Tashy v Second Chances, kdy bylo všem kromě ní jasný, že to s Jeremym projede.

jinak ten nulovej edit u Petera už mě docela irituje, touhle dobou už je TAK slabej, že jeho vítězství už se dá téměř vyloučit - radši bych, kdyby to trochu líp vyvážili, protože případnej výsledek střetu Michelle vs. Peter na finální kmenovce by teoreticky vůbec nemusel bejt jasnej.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2017 - EP21

Příspěvekod Radix » 08 říj 2017, 23:27

Tak nám vyřadili Lukea. :( Za mě rozhodně největší postava této řady. Bohužel z druhé půlky epizody jsem tak nějak věděl, že půjde Luke. Mimochodem, Ziggy podle mě hraje vážně špatně. Svůj superidol v kombinaci s HII totálně vyplácala. Vidím to tak, že teď už to může reálně vyhrát pouze Jericho, Michelle a Locky. Tara je podle mě jasně mimo, i když si dobře uvědomila, že Locky jí ve finále porazí. Peter má fakt mizerný edit a Ziggy dělá strašně moc chyb. Doufám, že to vyhraje Jericho, možná pak Michelle. Tak jsem zvědavý.

Favorité: Jericho
Zajímaví: Locky, Peter, Michelle
Nefandím: Tara, Ziggy
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2017 - EP21

Příspěvekod jukab » 05 zář 2019, 21:50

Škoda odchodu Lukea, ale jsem zvědavý, zda to Jericho teď nějak zvládne. Locky dál překvapuje, není to jen fyzická hrozba. Sarah je asi nejošklivější modelka, kterou jsem kdy viděl :) I Tara je zajímavější, a to jí ani nefandím :)

Fandím: Jericho
Nevadí mi: Michelle, Locky

Jednoho z těchto i tipuju na vítěze, ostatní doufám nemají šanci, vzhledem k tomu, že moc neovlivňují chod hry a vzhledem k lidem v porotě.

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2017 - EP21

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 24 bře 2022, 07:49

Tara a její uvědomění o tom, jaká je pro ni ve finále Locky hrozba, k popukání, když to je tam pro ni kromě Petera snad každý. :lol: Jericho a jeho metafory pokaždé zakončené vraždou/zabitím. :lol: Michelle nemůžu vystát a je mi jedno, jestli umí o hře dobře žvanit. Ziggy chvíli vypadala fanditelně, ale potom co se v některé z předchozích epizod "na moment" okoupala s Henrym a Lockym v moři a hned jim vyžvanila o své HII, potom ten její nonsense s použitím superimunity pro záchranu Lockyho, aby ho za další dvě kmenovky zase napsala, a celkově její hra, jak kdyby si házela kostkou (přičemž za přebíhání kritizovala v předchozí ep. Sarah)... s takovou jde potom nějaké fandění těžko. To její missnuté zahrání HII v předchozí ep. ještě beru - to ji zazlívat z gauče může jen Jarmil. :fuck: No aspoň je docela challenge beast. Locky zajímavý maximálně svým vzrůstem a taky vzrůstem svého ega, u kterého je jistě zvyklý, že mu ho musí furt někdo kolem masírovat, jinak není ve své kůži. V té souvislosti se mi líbilo, jak těžko rozdýchával dominanci takového nýmanda, jakým byl AK. :lol:

Lukea velká škoda, přál jsem mu to (přestože jsem si po první ep. říkal, jak mě bude brzo lézt na nervy), ale holt pos*ali to s Jerim a v té době ještě Sarah sami. A na to, jakým byl samozvaným kingem, nechápu, že neměl HII. KING jeden :D
Tady už musí vyhrát jedině Jericho, aby to nebylo zklamání z jinak výborné série. Finále v nějaké kombinaci trojice (tomu docela věřím) Michelle, Tara, Peter bude neskutečný FAIL po takovém hráči nabouchaném sloučení.


Zpět na „Australian Survivor 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti