AU Survivor 2017 - EP27 Reunion

Upolu, Samoa
2017
jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2017 - EP27 Reunion

Příspěvekod jukab » 09 říj 2017, 15:17

Epizoda 27 - Reunion
10.10.2017

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2017 - EP27 Reunion

Příspěvekod strom-z » 11 říj 2017, 00:51

co si budem povídat, původně skvělá sezóna šla po vyloučení Tessy, Sarah a Lukea (byť hlavně dva poslední jmenovaní šli celkem zaslouženě) trošku do kytek. přesto jsem rád, že mě ošálil edit, kterej mi hodně napovídal vítězství Michelle a že to navzdory PŘÍŠERNÝMU výkonu na finální kmenovce zaslouženě vyhrál Jericho, děsil jsem se, že to naprosto nečekaně suverénně vyhraje Tara, ale porota díkybohu nereagovala jen na Tařino sebevědomí a Jerichovu zmatečnost na final tribalu. Taře všechna čest, že se rvala a snažila se hrát, ale byla po většinu hry tak absolutně mimo, že její vítězství by bylo tragickou tečkou sezóny, ozvlášť když měla bejt dávno vyřazená a ve zbytku sezóny to fakt nevykompenzovala (ještě když připočtu její poměrně nesnesitelný chování, kdykoli měla zrovna trošku "power" - za její snahu vykreslit Petera jako slabšího hráče než je ona bych ji, pardon, nejradši jednu lísknul, byť opět, beru, že se nevzdávala, ale bullshity vypouštěla z pusy hrozný) - tímto děkuju neznámýmu člověku, kterej na facebooku AS "vyspoiloval", že Tara vyhraje; drželo mě to v napětí až do konce;-)

ve Final 5 jsem to z dost chudý nabídky (ale opět, dominantní hráči jako Luke, Sarah a Locky vypadli zaslouženě, o Henrym ani nemluvě, skvělej cast, ale blindside naaaprosto zasloužená;-) přál s dost přimhouřenejma očima Jerichovi, Michelle, nebo Peterovi - Michelle ale celkem krásně (sama přiznala) vypadla díky vlastní lenosti a Peter holt v (pevně doufám) přímym souboji o titul prohrál final challenge s Jerichem, taky by to nebyl rozhodně žádnej zázračnej vítěz, ale bylo osvěžující slyšet jeho zdaleka nejlogičtější argumenty, jak se blížil finiš.

každopádně navzdory horšímu finiši Australani předvedli celkově skvělou práci a Americe oficiálně vyrostl víc než zdatnej konkurent. prosil bych Ameriku nevyplácat perspektivní all-star jména na další uspěchanou sezónu a la Game Changers a snad se dočkáme mezinárodní luxusní sezóny USA (Kelley Wentworth, Jeremy, Kim, Malcolm, Natalie A., Tony...) VS. AUS (Phoebe, AK, Luke, Henry, Craig, Brooke.. - tady jména přibejvaj, ale určitě to chce ještě pár sezón počkat)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2017 - EP27 Reunion

Příspěvekod strom-z » 11 říj 2017, 02:00

PS: tak dokoukal jsem reunion a tady teda spíš kritika... pokud se Jeffu Probstovi vždycky vyčítala posedlost alfa-samcema, Jonathan to bohužel dotáhl snad ještě o level vejš. je zcela v pořádku, že dost pozornosti se dostalo Lukovi, AK nebo Henrymu (beru ještě Lockyho), ale dost času pro lidi jako Mark a ŽÁDNÁ otázka přímo pro Sarah a Tessu?? (respektive: "Sarah, when did you realise Luke was such a great strategist?" - jasný Johnny, a Sarah byla asi coattail-rider :cry: ) a nechci bejt přecitlivělej a někam nuceně cpát LGBT tématiku, ale medailónek věnovanej "aussie mateship" (eye-roll) a ani drobná zmínka o scéně Petea a jeho táty? za tohle bohužel jedno "fuck you", Jonathan.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2017 - EP27 Reunion

Příspěvekod Dejvy » 05 dub 2018, 13:24

Fúha ten Jonathan to je ako dvojča Probstove keď sa oholí.

V krátkosti, sezóna to bola zaujímavá, určite ma obe austrálske sezóny bavili aj keď v oboch vypadli silní hráči strašne skoro a potom do dobačovali všelijaké kreatúry. Ale musím uznať, že táto druhá sezóna bola lepšia, dlhšie napínavejšia. Z final 4 som mal síce veľkú nechuť, ale zase z tej štvorky vzišla ideálna final two. Jericho aj Tara boli v pohode, aj keď už ako som písal, Jeri bol v tieni Luka a Tara bola celkovo v tieni (čo vlastne aj sama "chlapsky" priznala) a ukázala sa len od final 6. Ja som hlavne rád, že to nevyhrala žumpa Michelle, ktorá ani doteraz nevie ako sa dostala k autu. Takže celkovo u mňa nakoniec ta sezóna až tak nepadla.

A čo je podstatné, už z týchto dvoch sezóny by okamžite dokázali postaviť viac než dôstojnú hviezdnu sériu čo sa o US Survivore povedať nedá ani po 5ich.

Phoebe, Nick, Brook, Craig, Lee, AK, Luke, Sarah, Locky, Ziggy atd.
Dúfam, že raz sa tak stane lebo rád by som tieto ksichty ešte raz videl :)
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2017 - EP27 Reunion

Příspěvekod Radix » 02 kvě 2018, 09:30

Koukám, že jsem zapomněl shrnout celou sezonu. :oops: Tak to alespoň v krátkosti teď napravím, protože tahle sezona si to rozhodně zaslouží. Musím říct, že se náramně povedl casting, od čehož se to všechno odvíjí. Tolik lidí, kterým jsem fandil či jen přál, aby se co nejdéle udrželi, to se hned tak nevidí. Naopak, jen pár lidem jsem vyloženě nefandil.

S vítězem jsem spokojený, ačkoliv mým ultimátní favoritem byl Luke a hned v závěsu za ním Sarah. Škoda že si tahle dvojka pokazila hru zbytečně brzkým vyloučením Tessy. Kromě již zmíněných hráčů, byl v první části hry nejvýraznější AK na jedné straně a Henry na straně druhé. A když nad tím tak přemýšlím, tak mám pocit, že stejně vynechávám spoustu dalších výrazných hráčů. Pozitivní je, že bych byl schopen i takovou dobu po dokoukání vyjmenovat snad všechny hráče. :idea:

Nicméně jak už tu bylo řečeno, reunion byl za mě nepovedený, protože se Jonathan zaměřil pouze na velké chlapy. Chtěl jsem vědět o Sarah, Tess a spoustě dalších. Bohužel, tady australská verze výrazně překročila originál. :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2017 - EP27 Reunion

Příspěvekod jukab » 08 zář 2019, 11:24

Mám zkouknuto, super série. Naštěstí Tara v posledních dílech zachránila situaci, když vyhodila Lockyho a pak zachránila Jeriho, takže finále jsem jí nakonec přál. Parádní poslední soutěž jen podtrhla celou sérii a těším se na další.

Plusy:
plno zajímavých hráčů - Jeri, Luke, Analiese, Henry, Jackie, AK, i ten Locky a Tara
plno blindsidů, zajímavých kroků a kmenovek a naopak špatných kroků
zasloužený vítěz
žádný vyloženě slabý díl
skvělé soutěže - závěrečná, předvádění zvířat, držení disků, hodně na výdrž, o auto...
moderátor, znělka
Reunion i s finálovou trojkou + Phoebe z min. série

Mínusy:
přibývajícící twisty
vyřazení člena poroty
na Reunionu měli dát slovo všem


Zpět na „Australian Survivor 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů