S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 21 pro 2017, 15:05

Epizoda 15 - Reunion

(...jestli se to tak dá vůbec nazvat...) :? :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

matej773
Příspěvky: 18
Registrován: 13 úno 2017, 15:26

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod matej773 » 21 pro 2017, 18:30

Takže, vůbec jsem nečekal, že to Ben vyhraje, tím spíš, že ten milion dolarů rovnou mohli rozdělit mezi produkci a bylo by to. :D :fight:

Smysl Reunionu se někam vypařil, nic jsem se vlastně nedozvěděl od těch, kvůli kterým jsem se celou dobu těšil na Reunion (Patrick, Jess, možná trochu i Joe...), a prostor dostalo jen pár "vyvolených?"... Možná způsobeno ještě kratší dobou než obvykle, nebo si to fakt nedokážu vysvětlit...

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod sextant » 21 pro 2017, 23:42

O tom, že Ben vyhraje jsem nepochyboval. To bylo jasné předem a ostatní hráči byly jen nudné kulisy k jeho vítězství. Je přece jasné, že marines (Námořní pěchota) vždy vyhrává a nějací civilisti jí nebudou stát v cestě.
Jakmile jsem viděl, že Ben vyhrál rozdělání ohně bylo prakticky o vítězi rozhodnuto.
Je škoda, že se Reunion nevrátil k tomu co bylo dříve, kdy se ke hře postupně vyjádřili všichni zúčastnění hráči.
Z ukázky 36. sezóny je vidět, že to bude snad zajímavý díl, pokud ovšem produkce předem neurčí vítěze.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod brninho » 22 pro 2017, 00:04

Tak v diskuzi k finálové epizodě jsem se vyjádřil, že uvidíme co další sezona...přetočím si reunion (už je to fakt užitečný jen na výsledek a představení další sezony) a vidím, že další sezona bude zas a jenom o twistech :D Vidím to tak, že Probst má v CBS nějákou otrockou smlouvu že dokud Survivor bude, tak i on bude součástí a jelikož chce jít třeba do důchodu, tak se to snaží potopit seč může :D Jediný pozitivum je že to není versus.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod cypher.eu » 22 pro 2017, 01:44

Tenhle rok pro mě zemřely dvě legendy mého dětství - Star Wars a Survivor.

Druhý jmenovaný se se skomíráním potýkal už nějakou dobu, ale vlastně už díky Game Changers a nyní této srajdě je pro mě dokonáno, končím s tím. Z týhle řady jsem viděl jen cca 4 epizody a bohatě mi to stačilo - klasicky obrovský a hlavně umělý tlačení na pilu aby řada měla od začátku nějaký hlavní a vedlejší příběh, všichni hráči furt omílají jak je každý jejich sebemenší uprdnutí naprostej mastermind krok, debilnější a debilnější twisty, čím dál víc okatý protlačování oblíbenců produkce atd... Bylo naprosto nechutný, jak se snažili z Bena udělat Kapitána Ameriku, ať už házením HII pod nohy, extrémně imbecilní """"advantage"""" pro Chrissy, to je opravdu jeden z nejubožejších momentů týhle show, nebo cca třetina Reunionu věnovaná sestřihu Benových úúúúúžasných momentů :? Takovou adoraci neměl snad ani Cochran...

Celý je to už příšeně fakeový, přímo to z toho čiší, ta tam je pocit ryzí, skutečné REALITY show, kdy člověk sledoval obyčejné lidské reakce obyčejných lidí v neskriptovaném ději bez větších zásahů produkce, kdy mohl vyhrát i někdo naprosto nevýrazný, když byl prostě ve správný čas na správném místě... To pro mě bylo to největší kouzlo a důvod, proč jsem to sledoval. Takže jak by pravil jeden můj dětský hrdina, nyní podobně doje*aný jinou produkcí: "It's time... for Survivor... to end" :vomit:
Završením Survivora měla být 40. řada

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod couts » 22 pro 2017, 10:50

Je neuvěřítelné že Survivor se začíná přiblížovat Slovenské verzi.
Produkce si řekla, že vyhraje Ben a taky se tak stalo. Musí přeci vyhrát člověk, který má příběh jako to bylo v minulé řadě.

Původní podoba Survivoru neexistují a produkce jí totálně zničila. To nastrkování imunit Benovi až bylo do očí. V TOP 6 už bych imunity nevracel aby se skutečně ukazovala hráčová sociální hra strategie. Když sem se těšil jak v TOP 4 Ben vyletí tak Probst nečekaně vytáhne další twist, který znevýhodní Chrissy a pošle Bena do FTC. A totálně jsem zklamaný z FTC. Nechápu jaký toto přeřvávání má smysl. To jak se každý člen poroty ptal samostatně mělo takové kouzlo a vždy to byl jeden z nejlepších okamžiků dané řady a oni to takhle zničí hnus.
Ben je pro mě jeden z nejhorších vítězů v historii. Ok našel 3 imunity. Sociální hra nula, strategie nula, stačí mít příběh a máte vítězství téměř jisté.
Na Twitteru se objevili celkem negativní reakce na finále tak doufám, že CBS to trochu začné brát vážně a vrátí Survivor kde byl před pár lety.

Tato řada i přes ty twisty měla aspoŇ u mě potenciál na jednu z nejlepších řad po Filipínách ale poslední epizoda ji totálně zničila.
Za mě jasně nejlepší hráčkou Chrissy. 4 imunity, výborná strategie i sociální hra pro mě je vítězkou. Měla vyhrát ona nebo Devon.

Pokud se CBS rychle nevzpamatuje tak si říkám, jestli se vůbec dočkáme 40.řady.

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod Pepi » 22 pro 2017, 13:56

Z reunionu se mi zvedal kufr, jakmile začali ukazovat tu Benovo "mastermindskou" hru den po dni, a nehodlám to dokoukat. Takže se vyjádřím k řadě obecně.

Co se týče průběhu, celkem zajímavá řada s trošku pomalým(za to skvělým) rozjezdem. Po dlouhé době mi byla drtivá většina castu sympatická a po odchodu Joea mi fakt bylo jedno, kdo vyhraje, protože mi všichni zbylí hráči přišli v pohodě. Dokonce jsem napsal, že se snad nedá nic pokazit. Spletl jsem se. Začala se do hry míchat produkce, protože chtěla z herně nemožného, arogantního Bena udělat hvězdu, a to zcela nepochopitelně. Nový idol ve final 6 převrátil můj dojem z řady vzhůru nohama a ten další mě totálně odrovnal, nemluvě o tom podělaným twistu ušitém Benovi na míru (který se mimochodem vrací i v S36, asi aby produkce zahladila stopy a lidé si mysleli, že to není twist vymyšlený z fleku). V životě bych nečekal, že se z povedené řady stane během dvou posledních epizod totální shit, a to jenom kvůli zásahům produkce, o to horší je to pocit.

Vítěz je nejhorší za celých 17 let. Bez pořádné aliance, bez špetky sociální hry, neuvěřitelně arogantní. Nechápu, proč produkce nadržovala absolutně nefanditelnému hráči. Už i aliance, jediná zbylá věc, co činila Survivora Survivorem, vymizely. Smutné.

Zajímaví hráči: Chrissy, Lauren, Devon, Ali, Ashley (sympatie)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod Radix » 22 pro 2017, 17:29

Tak Ben vítězí 5-2-1. Myslím, že nehrál vůbec špatnou hru. Celou hru měl v podstatě pod kontrolou až do momentu, kdy byl příliš velká hrozba a musel zahrát HII, aby se zachránil. Do final 6 hrál podle mě dobře, ale pak už závisel jen na HII a přízni produkce. To mě ohromně mrzí a je kvůli tomu těžké zkousnout Bena jako vítěze. :-?

Celkově se mi sezona na zpočátku líbila. Edit nám dovolil poznat dost hráčů lépe, což naopak způsobilo, že jsme někoho prakticky nepoznali vůbec (Katrina, Simone, JP). Střední část byla velmi povedená, ale celý závěr řady to silně kazí. Viděli jsme spoustu výhod, ať už HII nebo jiné, což se mi nelíbí, protože se ze sociální hry stává tak nějak honba za výhodami. Cast mi byl vcelku sympatický, ale nikoho jsem si neoblíbil natolik, abych si tu kousal nehty, aby ho nevyřadili. :-|

Suma sumárum, viděli jsme slušnou řadu, která ale po zhlédnutí zanechává silnou pachuť. :???:
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod Spencer91 » 22 pro 2017, 19:57

Pepi: Odkud víš, že se ten twist bude vracet? Ani Redmond o Ghost Islandu zatím nic konkrétního nepsal.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 22 pro 2017, 22:18

Spencer91: Jeff to říkal během finále, tuším že v živém vstupu hned potom, co Ben vyhrál firemaking. Něco na způsob "it's part of the game now". ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod jukab » 22 pro 2017, 23:20

Pepi: Proč proboha nejhorší vítěz za 17 let, viděl jsi všechny řady? Jestli Ben nějáký je, tak sebevědomý, arogance vypadá jinak. A proč ne, on by v prvních řadách přežil - tu svoji poruchu vytáhl někde v půlce série, místo škemrání o aliance se snažil vzít osud do vlastních ruk, jakkoli mu o už produkce umožnila a přesto, že to popírá jeho znalosti základních aspektů hry

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod jukab » 22 pro 2017, 23:25

K vítězi: Slabší vítěz, herně i takticky, za mě byli nej Chrissy a Devon a někdy příště bych rád viděl hlavně Roark. Celkově série slušná, hlavně oproti min. sérii nám do sloučení zůstali všichni lepší hráči krom Roark a snad nikdy se hra nedostala do bodu, že bylo jasné, kdo v následujících dvou třech dílech poletí, jak to bývalo v nejstarších i některých nových sériích. Těším se dál

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod Lamik.lamity » 23 pro 2017, 08:08

https://t.co/Fq6Vixrqft Takže tak.
Letošní série nám ukázala, co všechno produkce dokáže. A bylo to dostatečně trapnou formou. Dá se Ben vinit z toho, že vyhrál? Asi těžko. On se prostě snažil hrát a ikdyž to bylo tím nejhorším způsobem: hledáním imunit a využíváním výhod od produkce. Ale kdo by to nedělal, kdyby byl na jeho místě. Ale ta výhoda v final4 byla už něco tak moc trapného, že se tomu může rovnat snad jen Robinsonův ostrov.
Po hlasu pro Mika jsem už viděl Devona jako celkem slušného adepta na vítěze, bohužel pitomý twist mu totálně pokazil hru a dost možná i výhru. Popřípadě se to samé dá mluvit o Chrissy
Reunion byl spíš Reunionem Benova klubíku než Survivor HHH
K hráčům:
Katrina - fakt bych rád od ní slyšel aspoň jedno slovo.
Simone bohužel nezapadla, o tý bych se rád dozvěděl víc
Patrick - čekal jsem, že se dostane o něco dál, ale chápu, proč se ho zbavili. Můj první favorit venku
Alan - bohužel vyhozenej imunitou. Nicméně jsem rád, že vypadl takhle brzo. Navíc to ukázalo, jak dobře Joe dokáže hrát
Roark - další favoritka venku, velká škoda, že se Ryan nespojil s ní a Ali namísto Chrissy. Bych pak ve sloučení pomalu neměl nikoho, komu bych nefandil
Ali - moje největší favoritka, bylo vidět, jak se celou dobu snaží, a jak do toho dává srdíčko. Doufám, že se ještě někdy vrátí
Jessica si tam neměla nechávat Cola. To byla její asi jediná chyba během hry
Desi fyzicky silná, řekl bych, že i takticky nebyla marná. Nicméně díky twistům a různých dalším reproverzním jevům neměla moc co hrát
Cole - nevím, co přesně hrál za strategii, že si pak mohl velkolepě otvírat hubu na final3. Za mě asi nejhorší hráč série
JP - jeho vyloučení byla největší chyba, které se hráči dopustili. Protože byl opravdu neškodný. Měl vůbec nějakou zpověď mimochodem? Nějak si nevybavuju
Joe hrál hodně agresivně a dost vířil vodu. Tak trochu mi jeho hra připomínala Kass víc než tady často připodobňovaného Tonyho. Protože Tony hrál dobře, Joe jen náhodně rejpal do ostatních. Ne, že bych se mu divil
Lauren - vidět mou poslední velkou favoritku odejít takovým způsobem, kde se v průběhu celé kmenovky hroutila židle, bylo opravdu až lítostivý. Bohužel si to tou chybou zasloužila a nedivím se Mikovi, že udělal to, co udělal. A vlastně kdyby to neudělal, velice pravděpodobně by letěl on.
Ashley mi celou dobu nebyla příliš sympatická, takže mi i udělal její odchod radost. Celkem jsem taky byl otrávenej z jejího vystupování na FTC typu "Je to holka, pro tu musíte hlasovat"
Mike byl můj další oblíbenec a v životě by mě nenapadlo, že se dostane tak daleko. Obecně mi přišel celou dobu do hry tak zapálený, že prostě byla zábava ho sledovat
Devon z top4 můj jasný favorit, byť ze začátku jsem o něm neměl moc ponětí. Jak se postupně začal víc profilovat, říkal jsem si, že je fakt dobrý a tu výhru si jistě zaslouží. A hle, twist.
Ryan - ani nechápu, jak se mu povedlo dostat se takhle daleko. Hlavně díky sociální hře a i trochu toho štěstíčka. Obhajoba na FTC byla více než slušná
Chrissy - inu. Byla bezpochyby jednou z nejlepších hráček téhle série. Komplexně dobrá v sociální hře, strategii i soutěžích o imunitu. Kdyby jich nevyhrála miliardu po sobě, jistě by letěla hned. Mně bohužel nebyla zrovna sympatická. Dost často až příliš tlačila na pilu a s každým dílem její ego rostlo výš a výš. Takže v konečným součtu jsem i celkem rád, že nevyhrála
Ben - dobrá hra až do nějaké půlky sloučení. Pak bohužel se stal terčem a nezbylo mu moc co dělat. A když Chrissy vyhrávala imunity, musel Ben nacházet idoly. A stejnak se mu to dařilo. Bohužel to finále byla prostě fraška. Vítěz jako hráč je ok, ale vše je drsně zastíněno tou kravinou ze strany produkce.

I tak ale chci vypíchnout, kolika z toho seznamu hráčů jsem fandil: Patrick, Roark, Ali, Desi, Joe, Lauren, Mike, Devon, Ben - to je rovné půlce castu! Opravdu dobrá série z pohledu hráčů
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod Pepi » 23 pro 2017, 16:17

Spencer91 píše:Pepi: Odkud víš, že se ten twist bude vracet? Ani Redmond o Ghost Islandu zatím nic konkrétního nepsal.

Reunion jsem neviděl, já to vím ze Survivor Wiki.

jukab píše:Pepi: Proč proboha nejhorší vítěz za 17 let, viděl jsi všechny řady?

Nefunguje mi krytí spoilerů, tak to kdyžtak nečtěte.

Viděl. Proč je nejhorší vítěz? Protože se především do té final 3 neměl dostat. V minulých řadách bylo plno favoritů, co vypadli před branami finále, a produkce té řadě nechala volný průběh. Přesto byly jejich řady díky nim skvělé. Ben třeba takovým hráčům jako Cirie, Malcolm... nesahá ani po kotníky, přesto ho produkce nepochopitelně protlačila. Jinými slovy: I kdyby v minulých řadách vyhrály Becky (CI) nebo Cassandra (Fiji), měl bych k nim jako vítězkám větší respekt než k týhle produkční tlačence.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

matej773
Příspěvky: 18
Registrován: 13 úno 2017, 15:26

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod matej773 » 23 pro 2017, 17:46

Radix píše:Tak Ben vítězí 5-2-1.

Jses si tím jist? Já myslím, ze 4-3-1... Tím pádem Devonův hlas rozhodl, protože Ryan by určitě volil pro Chrissy, žjo...

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod Dejvy » 27 pro 2017, 20:01

Kam tato kedysi uzasna show smeruje?! :shock:

O Benovi ste uz napisali vsetko aj ked suhlasim tuto s kolegom, ze sa mu neda vycitat, ze vyhral, on chcel a bolo mu to umoznene. Velmi zly vitaz bez cohokolvek okrem odhodlania.

Moc nespominamte Devona, nebol to taky klasicky mladik ako povedzme Woo či Cole. Sice nedominoval v sutaziach (co je prekvapive ked sa tak nanho pozreme), ale mal velmi zaujimave herne napady - Benovo tvarenie sa aka spion ci hlas pre Mike. Toto sa mi pacilo, nevideli sme taketo kroky casto za 35 sezon. Nakoniec skoncil lebo nezlozil ohen :facepalm:

Chrissy a Ryan boli dobra dvojka. Moze sa zdat podobna tej z Tocantis, ale je vlastne dost ina. Ryan sa snazil poukazat na jeho tahy, ale tie tam ani moc neboli, neviezol sa, ale ani nerobil velke veci. Chrissy si vyhru rozhodne zasluzila po kazdom aspekte hry a je smutne, ze jej vyhru zrusila jej vlastna “””Advantage””” :mrgreen:

Vysvetlite mi niekto ten koncept Ghost Island? Lebo tomu gulasu nejako nerozumiem, ale uz teraz sa toho bojim. Esteze tu mame Survivor Australia.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

janceb
Příspěvky: 1
Registrován: 15 led 2016, 07:43

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod janceb » 28 pro 2017, 18:09

. Nakoniec skoncil lebo nezlozil ohen :facepalm:

Mě ale hrozně zaráží, že Devon na začátku 14. dílu rozdělá v táboře oheň jako nic a pak na rozhodujícím rozdělávání si doslova ani neškrtl....

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod Megis » 28 pro 2017, 22:30

Jedna z nejhorších řad v historii amerického Survivora. Tohle byla bída střídaná s nouzí, kde ty zásahy produkce musely přesvědčit i toho největšího ignoranta, že se skutečně dějí. Díky tolika skrytým imunitám jsme ve fázi, kdy je vlastně celá cesta soutěží jenom jednou velkou haluzí a tím, jak dobře dokázal daný hráč zapůsobit na produkci. Ty poslední dvě skryté imunity byl výsměch a myslel jsem si, že to byl top toho, co dokáže produkce zmršit. Ale rozdělávání ohně ve Final 4, aby byl Ben ve finále? Tohle by nedokázala snad ani česká/slovenská verze, tak hluboko už americký Survivor spadl. O samotném Reunionu se ani bavit nebudu, 80 % reklam mě baví víc než tohle 25minutové martyrium, Final Tribal Council v takové podobě stačila jednou, po druhé už to byl vážně humus a nepřišlo mi to vůbec zajímavé.

K hráčům: Je škoda, že je Ben odsuzován na základě toho, že ho produkce vybrala jako vítěze. Nějak se zapomíná, že hrál dobře před tím nacházením skrytých imunit a jeho role dvojitého agenta je snad to nejlepší, co tahle řada vyprodukovala (velké plusové body Devonovi za nápad). Jakmile si hráči uvědomili, že je obrovskou hrozbou, nezbylo mu nic jiného, než hrát tak, jak hrál, několikrát jsme jasně viděli, že s ním nikdo spolupracovat nechce. Chrissy byla dost silná v soutěžích (i když podle hráčů to byl JP - když už konečně přestaneme slyšet, že svalovec je silný v soutěžích, když v nich vůbec o sílu nejde?), ale jinak nezaujala. Ego měla dost vysoko, to je pravda, ale herní tahy neměla nic moc žádné (dobře, stala se mámou Ryana, ale to je tak všechno), pravděpodobně nejpřeceňovanější hráčka série. Ryan měl slušný náběh, ale pak se dostal k Chrissy a bylo vidět, že je to jenom klučík, který se schovává mámě za sukni, od prvního promíchání totálně o ničem. Devon měl pár fakt dobrých nápadů (dvojitý agent, hlas pro Mikea ve Final 5), jistý herní potenciál tedy skrývá, šanci by dostat mohl, ale moje sympatie stejně nezískal, přišlo mi na něm něco slizkého a úlisného. Zbytek byla taktická tragédie (rád si vyslechnu, jak skvěle hráli někteří hráči, u kterých někteří uživatelé napsali, že hráli dobře), počínaje Lauren a jejím epic failem v podobě mušle a vyhození neškodného JPho, pokračuje Jessicou a jejím seznamovacím pobytem, po doktora Mikea, který měl pusu plnou keců, ale skutky naprosto nulové, kromě teda zbytečného zahození HII. Vidět bych tak chtěl jenom Ali, která se nejevila zle ani herně, ale hlavně sympatiemi přebila celý zbylý cast přímo neskutečným způsobem.

Na jaro čichám čichám další průser, ani bych se nedivil, kdyby další řada trhla suverénně rekord v počtu skrytých imunit. Přesně takhle na mě působila upoutávka a přesně tohle v Survivoru vidět nechci :vomit:

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod Zeck » 30 pro 2017, 03:27

Nic tak uboze zfixlovaného a účelově upravovaného ve prospěch jedné konkrétní osoby jsem ještě v životě neviděl. Tak si to zopakujme.

1) Ben čte zcela nepřirozeně dopis od rodiny na skále. Na skále, na kterou ho poslala přečíst dopis produkce, aby mohla udělat zajímavé romantické záběry, podkreslit je smutnou hudbou, zkrátka vyrobit sentimentální vsuvku do dílu ve jménu Benova editu. Jakmile se Ben vracel ze skály, hned pod ní na cestě náhodou našel nápovědu k imunitě. Produkce tedy minimálně poslala (připravila mu to tam) hráče do míst, ve kterých je nápověda k tajné imunitě. Zvláštní, všichni ostatní podobná místa musí hledat po celém ostrově, Bena "cvrnknou" do hlavy jako kdyby byl Popelka. Tři imunity pro popelku, tak by se vlastně celá tahle řada mohla i shrnout.

2) Ben vyrábí falešnou tajnou imunitu. Samozřejmě opět z materiálu, který sežene jen díky pomoci produkce.

3) Ben nachází narychlo schovanou tajnou imunitu pohozenou pod přístřeškem, která se vrátila do hry až když nevyhrál soutěž o imunitu, díky nejtrapněji schované nápovědě v dějinách hry, ve final 6 (podivné), za pět minut dvanáct před kmenovkou, na které by na 100 % letěl.

4) Ben nachází imunitu ve final 5 (neskutečný) díky nápovědě na jeho oblíbeném voru v !táboře!. V nápovědě se píše: "Kopej, imunita je odsud 5 cm". Rekord v nejtrapněji schované nápovědě a imunitě v historii hry byl právě překonán, po doslova pár hodinách.

5) Ben prohrává poslední soutěž o imunitu, ale díky vychytralé produkci, která narychlo splácala naprosto účelový twist (změnila pravidla soutěže platné od roku 2000) ještě před soutěží jako pojistku pro Beníka, má vlastně i tak jistotu finále, stačí porazit v rozdělávání ohně nějakého imbecila, který na něj zbyde, což je strašně fér souboj, zvláště pokud jsi z námořní pěchoty a kurzy přežití v čele s rozděláváním ohně je vlastně součást tvých profesionálních schopností. Za normálních okolností, což jsou tak nějak pravidla posledních 34 řad a posledních 17 let, by Beník skončil před finále (vlastně by skončil na 7. místě), naprosto bez šance se do něj dostat. Takhle měl jistotu finále (ačkoliv ho v něm nikdo nechtěl) ještě než přišel na souboj o imunitu.

No a Chrissy? Ta vyhrála soutěž o imunitu, Bena porazila a její "výhoda" spočívala v tom, že dostala do finále člověka, kterého v něm nechtěla. Kdyby žádnou "výhodu" nevyhrála, bude to pro ní větší výhoda než vyhraná "výhoda". Místo poloviční kontroly nad obsazením finále by měla kontrolu 100% a vlastně by i díky tomu vyhrála celou řadu. Takhle kontrolu nad třetím finalistou získala produkce a naprosto cynicky to nazvala "výhodou" pro Chrissy.

Výsledek? Ben vyhrál, WOW, to nikdo nečekal.
---------------------------
Chrissy mi byla nesympatická, ale byla manipulátor, rétor a hráč první jakosti. Nepříjemná arogantní píča, která se evidentně sama miluje, ale hráčka na zcela jasné a neohrožené vítězství. Taky by vyhrála, nestát ji v cestě Probst. A ten se poráží o dost hůř než Ben, kterého porazila několikrát, ale Probsta holt ani jednou, protože ten se jaksi porazit nedá. Když jsem si v roce 2001 tuhle hru ještě jako dítě zamiloval, ani ve snu mě nenapadlo, že někdy budou muset hráči hrát nejenom proti živlům a sami proti sobě, ale především proti produkci, kterou pokud neporazí v její zfixlované hře, nevyhrají. Chrissy, Devon, Ryan, Ashley a Mike dostali od Probsta k hraní ruské rulety plně nabité zbraně a překvapivě nikdo z nich nepřežil, přežil jen Ben, který neměl v zásobníku ani jeden náboj a stupidní diváci tomu ještě vestoje tleskají jako neskutečné schopnosti si nevystřelit mozek.

Já jsem si říkal, co stojí za tak suchým a zdvořilostním pogratulováním Bostona Roba vítězi této řady na twitteru, teď už to chápu.

OBLÍBENCI ŘADY: Ashley, Devon, Mike.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod Pietro » 30 pro 2017, 23:33

Herdek, Benouši, jako dobrý, nakonec jsi to minový pole probruslil a vyhrál, za což jsem rád,

ALE JAK?

Cestou pár dobrých věcí ukázal - doubleagent (vidíš, Phillipe, tohle byl agent), první HII šok a ohýnek proti Devovi. To ostatní byla berlička pánů show, a to hru Benoušovi hatí ukrutně. Ruku na srdce - USA by nebyla USA, kdyby marína nevyhrála.

Chrissy sice byla hajtra, že jí rovno nebylo a za tu její sebejistotu bych jí opravdu ze hry nejradši sestřelil při první možnosti, ale v tom finále měla smysl - i jako winnera bych jí skousl. 4x II už o něčem svědčí.
Ovšem to nedochůdče Ryan - hyperfanda šou? CO TEN TAM DĚLAL? Ten kdyby vyhrál - potěškoště - měla ho Chrissy zazdít a poslat ho na ohýnek (možná by ho na rozdíl od Devona i zapálil)

A co se FTC stylu made in S34 týče, dejte jim bambitky a poslední přeživší vyhraje sérii. A nebo je nechte se poprat.
Ad S36 - trailer namlsává, ale čuchám čuchám, že se o HII, ať pravé či falešné bude přímo zakopávat.

Můj skromný tip ohledně S36...
Spoiler!
Tak si myslím, že v S36 se do hry vrátí imunity z minulých sérií, na nichž bývalí vyhořeli - a jelikož jsou to nováčci, tak bude záležet jak moc Surva znají - když nějakou najdou, jestli ji využijí (poznají, že je pravá, leč nevyužitá - James S15) a nebo jestli jí nechají ladem (klacek Jasona S16) - ovšem jen odhad, proč by se jinak tolik voháněli historií


Mno... případná S40 by měla býti poslední. V zájmu všech, kdo to má rád. Jeffe, všechny obyvatele USA stejně neprotočíš. :fuck:

Pepi: Tu Cassandru z S14 nemyslíš vážně, že ne??? Proti ní byl i Ben mastermind.

PS: Asi mi unikl okamžik, kdy se z této show stal cukrkandlový koncert pro těžké patrioty a vlastence...

Reunion... podstata byla splněná - všichni se sešli. Toť všechno. ;)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod TripleM » 31 pro 2017, 01:11

Chalani, ja scrollujem reakcie na internete, lebo moja duša tento finálový podraz nevie stráviť, ale videli ste toto?
Obrázek

Chrisy tiež písmenko S trošku ušlo, no produkcia si to nevšimla, nebolo to veľmi zjavné. Aj keď to mohlo zmeniť zloženie finálovej trojky, nemyslím, že je tento argument obhájiteľný oproti všetkým imunitám (podstrčeným) a poslednému zvratu na poslednej kmeňovke.

Každopádne víťaz (Adam), ktorý sa tiež preslávil citovým vydieraním poroty na FTC podobne ako Ben skonštatoval, že hráči by aspoň v závere hry mali poznať jej koniec a adaptovať k tomu vlastnú stratégiu. Čo vlastne tento twist znemožňuje.

Fishbach zase trefne skonštatoval, že nevie si predstaviť do akej pozície tento zvrat postaví hráča, ktorého si víťaz vyberie so sebou na FTC. Čo je veľmi dobrá pripomienka!!

Možno by mohli zvážiť aspoň návrat k finálovej dvojke. Alebo prestať byť tak odporne prehľadní v tom, čo robia. Keď sa obujem do Amíkov tak to platí v dnešnej dobe už všeobecne vo všetkom, čo od nich dostávame naservírované.... chvalabohu, mne a ľudom v mojom okolí kritické myslenie nechýba, preto ja do tejto americkej siete pre chodiacich imbecilov nepadnem. Survivor asi iba drží krok pre módny trend.
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod kata_rina » 31 pro 2017, 18:43

Všše tu bylo řečeno a ve spoustě souhlasím. A poprvé za celou show se mi zdá, že i Amíci jsou dosti nespokojení s průběhem série. By nebylo na škodu, kdyby si Zecku svůj příspěvek postnul někam na oficiální fb stránky CBS nebo Survivora, byla bych zvědavá na reakce. :beer:
Zeck píše:Nic tak uboze zfixlovaného a účelově upravovaného ve prospěch jedné konkrétní osoby jsem ještě v životě neviděl. Tak si to zopakujme.

1) Ben čte zcela nepřirozeně dopis od rodiny na skále. Na skále, na kterou ho poslala přečíst dopis produkce, aby mohla udělat zajímavé romantické záběry, podkreslit je smutnou hudbou, zkrátka vyrobit sentimentální vsuvku do dílu ve jménu Benova editu. Jakmile se Ben vracel ze skály, hned pod ní na cestě náhodou našel nápovědu k imunitě. Produkce tedy minimálně poslala (připravila mu to tam) hráče do míst, ve kterých je nápověda k tajné imunitě. Zvláštní, všichni ostatní podobná místa musí hledat po celém ostrově, Bena "cvrnknou" do hlavy jako kdyby byl Popelka. Tři imunity pro popelku, tak by se vlastně celá tahle řada mohla i shrnout.

2) Ben vyrábí falešnou tajnou imunitu. Samozřejmě opět z materiálu, který sežene jen díky pomoci produkce.

3) Ben nachází narychlo schovanou tajnou imunitu pohozenou pod přístřeškem, která se vrátila do hry až když nevyhrál soutěž o imunitu, díky nejtrapněji schované nápovědě v dějinách hry, ve final 6 (podivné), za pět minut dvanáct před kmenovkou, na které by na 100 % letěl.

4) Ben nachází imunitu ve final 5 (neskutečný) díky nápovědě na jeho oblíbeném voru v !táboře!. V nápovědě se píše: "Kopej, imunita je odsud 5 cm". Rekord v nejtrapněji schované nápovědě a imunitě v historii hry byl právě překonán, po doslova pár hodinách.

5) Ben prohrává poslední soutěž o imunitu, ale díky vychytralé produkci, která narychlo splácala naprosto účelový twist (změnila pravidla soutěže platné od roku 2000) ještě před soutěží jako pojistku pro Beníka, má vlastně i tak jistotu finále, stačí porazit v rozdělávání ohně nějakého imbecila, který na něj zbyde, což je strašně fér souboj, zvláště pokud jsi z námořní pěchoty a kurzy přežití v čele s rozděláváním ohně je vlastně součást tvých profesionálních schopností. Za normálních okolností, což jsou tak nějak pravidla posledních 34 řad a posledních 17 let, by Beník skončil před finále (vlastně by skončil na 7. místě), naprosto bez šance se do něj dostat. Takhle měl jistotu finále (ačkoliv ho v něm nikdo nechtěl) ještě než přišel na souboj o imunitu.

No a Chrissy? Ta vyhrála soutěž o imunitu, Bena porazila a její "výhoda" spočívala v tom, že dostala do finále člověka, kterého v něm nechtěla. Kdyby žádnou "výhodu" nevyhrála, bude to pro ní větší výhoda než vyhraná "výhoda". Místo poloviční kontroly nad obsazením finále by měla kontrolu 100% a vlastně by i díky tomu vyhrála celou řadu. Takhle kontrolu nad třetím finalistou získala produkce a naprosto cynicky to nazvala "výhodou" pro Chrissy.

Výsledek? Ben vyhrál, WOW, to nikdo nečekal.
---------------------------
Chrissy mi byla nesympatická, ale byla manipulátor, rétor a hráč první jakosti. Nepříjemná arogantní píča, která se evidentně sama miluje, ale hráčka na zcela jasné a neohrožené vítězství. Taky by vyhrála, nestát ji v cestě Probst. A ten se poráží o dost hůř než Ben, kterého porazila několikrát, ale Probsta holt ani jednou, protože ten se jaksi porazit nedá. Když jsem si v roce 2001 tuhle hru ještě jako dítě zamiloval, ani ve snu mě nenapadlo, že někdy budou muset hráči hrát nejenom proti živlům a sami proti sobě, ale především proti produkci, kterou pokud neporazí v její zfixlované hře, nevyhrají. Chrissy, Devon, Ryan, Ashley a Mike dostali od Probsta k hraní ruské rulety plně nabité zbraně a překvapivě nikdo z nich nepřežil, přežil jen Ben, který neměl v zásobníku ani jeden náboj a stupidní diváci tomu ještě vestoje tleskají jako neskutečné schopnosti si nevystřelit mozek.

Já jsem si říkal, co stojí za tak suchým a zdvořilostním pogratulováním Bostona Roba vítězi této řady na twitteru, teď už to chápu.

OBLÍBENCI ŘADY: Ashley, Devon, Mike.



Dejvy píše:Vysvetlite mi niekto ten koncept Ghost Island? Lebo tomu gulasu nejako nerozumiem, ale uz teraz sa toho bojim.

Někdo něco tuší? Taky jsem zoufalá.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod lacSzlo » 02 led 2018, 15:40

Možná jsem to pochopil špatně já, protože to zní ještě směšnějš, ale mě přišlo, že ta Chrissyina "výhoda" nebyl ten twist jako takovej, ale to, že o něm byla dopředu jediná informovaná :lol:

Jinak se pomalu ale jistě dostávám do stavu, že už se na novou sérii ani netěším, americkej Survivor potřebuje nutně renovaci ve stylu Ausvivoru, vykopnout Probsta, kterej to šíleně dojebává (na Sucks jsem četl, že měl údajně někde v rozhovoru prohlásit něco ve smyslu "vždycky mi hrozně vadilo, že někdo může hrát perfektní hru, ale pak si ti ostatní ve final 4 řeknou: "my ho nemůžem porazit" a jen tak si ho klidně vyhoděj, tak proto tenhle novej super twist", zkrátka Probst si zakládá na fyzický hře a sociální hra mu je ukradená, idoly očekávám, že budou čím dál trapnějš schovaný, aby je vždycky našel ten, kdo je potřebuje, co nejdřív a jako první bez toho, aby u toho taky musel myslet)... zkrátka to celý nějak ztratilo všechno kouzlo, co to pro mě mělo (respektive jim ho ukradli Australani, tak pevně doufám, že se ještě vzmůžou na nějaký další pokračování).
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod sextant » 05 led 2018, 23:34

Mně se serie celkem líbila i když ty seriové idoly byly spíše směšné. Co se mi nelíbilo byla skutečnost, že v soutěžích o individuální imunitu vždy soutěž končila skládankou. Proč nedali fyzické soutěže? Například stání v rámu na zužujících se podpěrách nohou? Takhle bylo jasné, že skládanku vyhraje vždycky Chrisis a nebylo co řešit.
Na další seriii se samozřejmě těším. A těm, co tady horují pro Australskou verzi: koukejte se na ni a diskutujte na strákách pro to určených. Podíval jsem se a nijak mně nenadchla.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP15 - Reunion

Příspěvekod strom-z » 28 kvě 2018, 22:20

sextant píše:A těm, co tady horují pro Australskou verzi: koukejte se na ni a diskutujte na strákách pro to určených. Podíval jsem se a nijak mně nenadchla.

Opět - je zcela logický, že mimo jednotlivý epizody se občas bavíme o Survivoru jako celku a pokud se stane, že hodně z nás přijde AuSurvivor třeba i lepší než ten americkej, proč to proboha nezmínit a neporovnat. Kdyby tim bylo fórum nějak vyloženě zatrollený nebo šlo o spoilery, pak OK, ale jinak tyhle tvoje požadavky na informační embargo jsou podle mě fakt těžce mimo :mrgreen:


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů