S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - cast

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - cast

Příspěvekod ItalianManiac » 05 zář 2017, 15:50

A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - cast

Příspěvekod cypher.eu » 13 zář 2017, 00:36

Halóó, je tady ještě vůbec někdo?? Přijde mi to tu jak po apokalypse :mrgreen:

Nevím jak v USA, ale v ČR nám dlouhodobě nějak upadá zájem o Survivor, kde jsou časy onoho boomu, kdy se začal vysílat na Prima Cool a internet byl plný milovníků "Bostonského Roba" či "Parváty" :D btw nechápu kdo dělal na Coolu ty překlady jmen, velký peklo bylo místo J'Tia jakási "Žaktýja"...

Ale zpět k věci, a to je nezadržitelně se blížící S35 - Hrdinové vs Léčitelé vs Pasáci :fuck: Přiznám se, že nevím, jestli už je info ke každému soutěžícímu, nebo zatím jen kmeny, ale jedno je jisté - ten hubeňour s divným výrazem od červených je mi nesympatickej od prvního proma a ten jeho ksicht mě dost irituje :mrgreen: Ale název jeho kmene je pro Čecha velmi sympatický, i anglicky to maj foneticky správně napsané :P

Jestli sem ještě někdo chodíte, tak si rád přečtu Vaše dojmy z castu :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - cast

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 zář 2017, 11:05

Mně je zatím sympatickej jen zrzek z červených, tak jsem zvědav, jak zapůsobí ostatní :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - cast

Příspěvekod brninho » 19 zář 2017, 08:24

Tak ono to "prázdninový" období bylo vždycky hluchý, až se série rozjede tak věřím, že se to zas trošku probudí :D Samotnýho mě už to úplný nadšení, kdy jsem hltal všechno před sériema a po jednotlivých epizodách jsem si dával ještě hodinku na RHAP přešlo. Ono stejně to bio ti de facto nic neřekne, teďka navíc když vidím jak se čachrovalo s tím od té "hrdinky", tak jsem si dal takovej soukromej facepalm, ty původní odpovědi podle mě byly real, ale produkce chtěla v kmeni Heroes vzornou matku. Hodnotit jednotlivce asi budu až po první epizodě, pokud to na mě udělá dojem tak si zpětně přehraju všechny ty meet the castaways videa a pročtu si všechny bia.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - cast

Příspěvekod hozu » 21 zář 2017, 01:15

Já jsem teprve nedávno zjistil, že ono už to bude příští týden. Ale pro mě je už asi prioritnější spíše ten australský Survivor, pokud bych měl zůstat u podobné show, takže teprve teď jsem se pořádně podíval, kdo vlastně v tom castu je :D
Hráči úplně zle nepůsobí. Asi budu fandit Simone z červených (jo, jméno jsem googlil :D), ale jak to tak bývá, čekám brzké vyřazení.
Ty upravené odpovědi pobavili.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - cast

Příspěvekod cypher.eu » 23 zář 2017, 21:19

A co že se přesně stalo s odpovědmi? Nějak jsem nic nezaregistroval :-|
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - cast

Příspěvekod ItalianManiac » 25 zář 2017, 12:26

cypher.eu píše:A co že se přesně stalo s odpovědmi? Nějak jsem nic nezaregistroval :-|

U profilu Chrissy se "nenápadně" změnily některé odpovědi pár dnů po zveřejnění. Podle typu změn to vypadá, jako kdyby z ní CBS chtěli mít vzornou matku a typický archetyp "starší ženy". Např. u otázky "Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci..." odmazali lahev vodky nebo u otázky "Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš?" zmizela odpověď, že by se Chrissy také svlékla za burákové máslo a čokoládu jako Jenna z Amazonu a nahradila ji nudná odpověď o Taiovi a Spencerovi.
V článku jsem schválně nechala oba typy odpovědí, můžeš je najít zde: http://reality-show.eu/survivor-s35-kme ... cjW_sZpG70

Jsem zvědavá na to, jak bude Chrissy vykreslená editem. Když jsem si četla názory ostatních hráčů na Chrissy ve článku od Hollywood Reporter, mám pocit, že rozhodně nebude ztvárňovat nudný archetyp "starší matky". Např. Cole zmiňoval, že s ním před začátkem hry nenápadně flirtovala nebo Patrick přiznal, že mu ve výtahu z letiště zmáčkla zadek. :lol:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - cast

Příspěvekod cypher.eu » 26 zář 2017, 21:09

Ahaaa, no tak to jsem zvědav na její edit ve hře ;)
Završením Survivora měla být 40. řada


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů