S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod Pietro » 18 pro 2017, 21:29

No tak jo...

Vybrat si favority tady byl celkem kumšt. Podařilo se a čtyři si cestu do podpisu našli.
Ale...
- o půlku kratší, to snad bývalo jen u prvních sérií, myslím, a možná ani tam ne.
- bez intra - dokonce i toho superkrátkého
- superidol? Tam jde už taky o zpívání? :D Ne vážně. Co to je jako? A jelikož jej Chrissy nehrála, vyletěl komínem. Čili stejnej průšvih jako byl medailónek moci z Nikaraguy.
- o některých lidech absolutně nic nevím - neměli vstup (nebo až moc krátkej)

Patrick, Ben, Roark, Simone
Joe, a ten rachetickej maník, co našel SuperHyperIdol a byl cpán furt divákovi pod nos... Ryan?
(může se to měnit - byl to krátkej díl)

Tak Katrina je venku - na olympionika dost brzký konec a škodu jako její větrná kolegyně taky udělat nestihla.
A Radim Uzel aka Mike?? Může jen překvapit.

Furt je to jen začátek, lidi...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod rhee » 11 dub 2018, 21:41

Tak jsem vstala z mrtvých... Celou dobu, co jsem tu nepřispívala, jsem Survivor sledovala. Stejně tak jsem průběžně četla vaše příspěvky, akorát jsem byla moc zhnilá na to, abych sama něco připsala. Takže úvodem všecky zdravím, jsem ráda, že tu pořád vidím nějaké známé "tváře" :D
Proč ale nekomentuju aktuální sérii a vracím se k téhle? Vždycky jsem netrpělivě očekávala každou novou epizodu, někdy i odpočítávala dny do nového dílu (i u těch sérií, které mě nebavily), ale u S35 to bylo jinak. Skoro jsem si ani nevzpomněla, že existuje, sledování jsem odkládala, až to došlo tak daleko, že momentálně jede 36. Ale proč o tom píšu... je to takový znak toho, jak můj zájem opadl a pořád sílí ta hořká pachuť ze současného vývoje. Nostalgie je ale nostalgie.

Měla jsem rozepsaný docela dlouhý komentář, bohužel internet nespolupracuje a skoro všecko se mi smazalo. Asi znamení, že bych měla zůstat v pozadí a nepsat raději nic. Tož jenom zkráceně...

Tentokrát jsem zapojila i přítele. Asi to nebylo nejmoudřejší. Kdysi Survivor sledoval, ale skončil tuším u S20, zná tedy prakticky jenom tu zlatou éru. Nepřekvapila mě proto jeho reakce a dojmy ze současného pojetí, střihu, Probsta apod. Ničím mu iluze.

Ani mně se úvod nelíbil, jdu dál s nulovým očekáváním, může to být snad jenom lepší. Soutěžící mi nejsou sympatičtí (použitelně zatím vypadá Ali), superidol... Probst už neví co by. Aspoň, že se směl použít jen při první radě.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 23 srp 2020, 10:06

Cast se podle mě docela povedl. Klube se několik hodně zajímavých hráčů. Každopádně jak vidno je jedno do jaké společenské či sociální vrstvy šáhnete, všude naleznete sympaťáky i totální dementy. Tady je to ještě nakombinováno ve stylu svaly vs 25 kilo i s postelí. To rozdělení na očividné hvězdy střední a tak trochu losery je očividné. Nic proti tomu, za mě ok. Iritovalo mě to šikanování kvůli udajně skryté imunitě, a hned ve dvou kmenech.
První soutěž o imunitu zajímavá, koukal jsem na výběr bludišt a že to nejjednodušší bylo necháno poslednímu v pořadí. No nic.
Superhypergamateraimunita je nakonec možná povedené obzvláštnění, které může hru úplně převrátit. Jen by se s ní mělo šetřit, pokud by byla nalezena třikrát za hru, a jak to tak chodí poslední série tak ještě stejným člověkem, to snad ne.
Čekal jsem že bude jistojistě zahrána a dvě maminy se zachrání. Jestli to bylo moudré rozhodnutí to se ukáže.


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů