S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 05 říj 2017, 07:11

http://www.openload.link/f/T5jbrraTL0s/4 tady jsem sledoval online


Hezký díl, je vidět, jak se moc každou chvíli přelévá z jedné strany na druhou
Na TC jsem měl trochu dilemma: Na jednu stranu fandím Patrickovi a chci, aby se dostal dál, na stranu druhou fandím víc Ali, která podle mě hraje zatím hodně dobře a tímto krokem vlastně přišla o šanci na nějakou větší alianci, protože zbylí členové se navzájem nesnesou. S ohledem na výzvy je to žel nejlepší, co v tuhle chvíli mohla udělat.
Na obrazovce za mě bylo příliš málo Mika, tak snad se ještě ukáže. Ale mohl by na tom být hůř, když jsem si vyhledával jména hráčů, tak jsem zjistil, že u léčitelů je nějaká Desi, kterou jsem v životě neviděl :D

A obrovské překvapení! V příštím díle nedojde k promíchání za vzniku dvou kmenů! :o

Zatím nemůžu říct, že by se mi série nelíbila, uvidíme, jak se to rozeběhne

Fandím: Mike, Patrick, Ali, Ben, Chrissy
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod Pepi » 05 říj 2017, 20:14

O dost lepší díl než pilot. Konečně jsme měli příležitost vidět na kameře víc lidí a tím si o nich udělat obrázek. Z herního hlediska jsou nejhorší Healers.

Nejneoblíbenější hráč: Joe. Z hodně hledisek připomíná Tonyho, akorát je hloupější než Tony (a to je co říct) a ještě míň sympatický než Tony (a to je taky co říct). Doufám, že to jako Tony nevyhraje. "I found the idol. I'm so good." - ne, nejsi...

Největší facepalm: Cole. Hloupý a bezradný Joe přijde za Colem s vodítkem k HII a ještě hloupější Cole mu řekne, kde ten idol je a jde s ním hrabat, místo aby to našel sám. Makes sense. Hlavně že pak jde to vodítko mačetou smazat. To je hlavní. :cry: No co, třeba toho využije v příštím díle podle ukázek.

Další neoblíbení hráči:
Lauren, Alan, Mike

Challenge: Poslední část docela nápaditá. Mám rád challenge, kde se vracejí do předešlých sezon, ačkoliv tam byla napsaná akorát místa natáčení. Místo nich tam vlastně mohlo být cokoliv jinýho, takže to je jedno. Jinak ale docela inovativní challenge. :idea:

Oblíbení hráči: Líbí se mi nejvíc, jak hraje Ali. Patrick je jedním slovem magor :D, ale je s ním sranda. Chrissy se nerozehrála špatně. Potom fandím i Devonovi a Ryanovi. Hustlers jsou rozhodně nejsympatičtější.

Zatím jsem s řadou spokojený. Nečekal jsem, že mě 2. díl bude tak bavit. :hungry:
9/10
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod Rodann » 06 říj 2017, 00:01

Nevím, jestli je to tím, že jsem v poslední době sledoval australskou mutaci nebo jsem si toho dříve u amerického originálu nevšímal, ale děsně se tu tlačí na pilu. Ten cast nebude zase tak špatný, ale produkce to kurví. Působí to tak nějak vykonstruovaně, strojeně. Všechno musí být podle nějaké šablony, za vším stojí nějaký příběh, odpovídající typologie a z toho plynoucí klišovitost. Jako by se hrálo podle scénáře seriálu. Nelíbí se mi to. :-? :down:

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod strom-z » 06 říj 2017, 05:46

taky mi to přišlo asi o něco lepší než pilot, ovšem cast Simone se teda úplně nepovedl - sice zajímavý, že má podobně jako Phillip Sheppard asi 10 sourozenců, ale byla sociálně tak mimo, že její vyřazení bylo jasný jako facka. nevim, jestli je americkej rybník oproti australskýmu už trochu vysbíranejch, ale je fakt pozoruhodný jak moc dobrej ten letošní australskej cast je - a to maj 24 hráčů. bohužel to tady pak vypadá, že napohled zajímavý lidi/charaktery jako Simone nebo Lauren prostě nebudou dobří hřáči...
Ali to doufám dotáhne daleko.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 06 říj 2017, 18:58

Rodann píše:Nevím, jestli je to tím, že jsem v poslední době sledoval australskou mutaci nebo jsem si toho dříve u amerického originálu nevšímal, ale děsně se tu tlačí na pilu. Ten cast nebude zase tak špatný, ale produkce to kurví. Působí to tak nějak vykonstruovaně, strojeně. Všechno musí být podle nějaké šablony, za vším stojí nějaký příběh, odpovídající typologie a z toho plynoucí klišovitost. Jako by se hrálo podle scénáře seriálu. Nelíbí se mi to. :-? :down:


S těma šablona a tlačením na pilu ohledně příběhů naprostej souhlas :idea: Musím si udělat čas a mrknout na ten AU Survivor, tahle řada a hlavně její cast mě fakt nudí
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod brninho » 06 říj 2017, 20:49

Tu holku co byla vyřazená jsem minulej díl snad ani nezaregistroval, to stejný všechny ženský ze žlutých :D Ta mulatka od červených je dost hot, ale tak to je všechno co k tomu mám, fakt by měl Probst to tříkmenový schéma opustit, je to furt o tom samým, teď jen otázka jestli se bude rozdělovat na dva kmeny teď nebo ob-jeden díl (nejspíš druhá varianta). Když už nic kloudnýho nemám, tak si zahraju na jasnovidce, taková ta vítězná aura je tam z editu zatim jen u mulatky, bellboye a toho klučiny co dopomohl k HII, tuhle epizodu žádnej Dr.Mike, tam je to jasný sloučení a kandidát na Fan Favorita a k tomu účast v nějákým "hvězdným" něco vs. něco a možná ještě vs. něco dalšího.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod couts » 07 říj 2017, 15:57

Simone škoda, určitě měla potenciál dostat se daleko. Patricka nemůžu vystát.

Uživatelský avatar
Russel14
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2017, 13:19
Nejoblíbenější série: S06,S08,S13,S19,S20,S25,S31,S34
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch Boston Rob Rob C Sandra D T Danni B Yul Parvati Todd H Russel H Kim Spradlin Malcolm Hayden Natalie A Jeremy C Kelley Wentworth Spencer Aubry Adam K Sarah L

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod Russel14 » 09 říj 2017, 17:32

Noooo tak rozhodně lepší a o něco zajímavější než první díl

Heroes: Zatím to tam Chrissy rozjela ve velkém a troufnu si říct do čela kmene, rozhodně něco v hlavě má.
Ben,Alan,JP - Nějak velkou pozornost nedostávali
Ashley - přidal jsem jí ke svým favoritům zatím v téhle sérii

Healers:
Joe našel Idol ale Cole probohaaa v tu chvíli jak řekl , že to je studna jsem si říkal OMGGG co to dělá , dyť teď ví přesně kde je Idol a řekne to jemu rly? , ale jak jsem čekal , že už hodně brzo se to dozví Jessica a postupně i celý kmen a přesně to bylo v ukázce.
Třeba , že tam je nějaká Desi a Roark jsem vůbec nevěděl :D

Hustlers No stejně jako u Heroes to zase tady rozjela Ali akorát nevím no zdá se mi, že pokud zase prohrají půjde Lauren a ona zůstane jediná a tehdy se na ní Patrick vykašle a přidá se ke klukům , ale kdo ví cítím , že brzo bude prohození takže nemusí být sama,Simone by mohla být její jistý hlas něco jako má Ryan Devona , ale jo dalo se čekat, že půjde až moc měla pozornosti v tomhle dílu. Na TC , opravte mě když tak ale všichni mluvili kromě Devona jako nevím jestli je pro Jeffíka tak nezajimavej nebo tak ale asi to náhoda nebude , že neřekl ani slovo. No každopadně na tomhle vyloučení vyhrál Ryan jelikož Lauren nemá rada Patricka kdyby chtěli jít po něm a Devonovi takže to nemůže být 3 na 2 ale tak no. :)

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod Slim50 » 10 říj 2017, 18:55

Dobrej díl. To že pujde Simone bylo jasný už od začátku dílu, žádná škoda. Ali :love: chci domů. Complete package - brains, beauty a v challenges taky neni marná. Zatim hraje asi nejlíp, v závěsu za ní Chrissy z Heroes která to má v hlavě dost srovnaný. Healers zatim jako asi největší tragédi. Chci nějakej screen time pro Desi a Dr.Mika :D Z týpků se zatim nikdo moc neukázal, kromě Joea a Cola který jsou jak Blbej a Blbější. Patrick je dobrej magor, ještě bych ho tam alespoň pár dílů nechal na pobavení. Vypadá to na jednu z lepších řad, jen to nepo**** Probstovskejma twistama.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod strom-z » 11 říj 2017, 02:17

Slim50 píše:...v závěsu za ní Chrissy z Heroes která to má v hlavě dost srovnaný...

Jako celkem jo, ale souhlas s Kass v RHAP podcastu, že některý její hlášky zněly až nezdravě sebevědomě ("we can make it all the way..") - což v Survivoru jak víme, dopadá katastrofálně...

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod Radix » 27 říj 2017, 23:49

Druhý díl byl mnohem lepší. Hráči dostali víc prostoru, což je super. Chrissy hraje chytře a Ben vypadá začíná vypadat docela zajímavě. Zbytek z Heroes není tolik zajímavý. Z Healers jsme toho moc neměli. Joe našel HII a Cole mu pomohlo. Já se třeba tolik Coleovi nedivím, že mu pomohl. Vzhledem k tomu, že tam Joe běhal a vykládal všem, že Mike má HII, tak by se snadno mohlo stát, že by šel proti Coleovi. Mike mi je sympatický a sice nebyl extra vidět, ale ostatní říkali, že je chytrý, takže pozor na něj.

Trochu jsem tušil, že prohrají Hustlers, protože dostali dost prostoru. A zdálo se mi, že Simone jde jasně domů. Patrick trochu zalamil na TC, ale bylo podle mě logické si ho udržet kvůli IC. Ryan hraje velmi dobře a líbí se mi, že má trojici s Ali a Devonem, ale Ali neví, že má s Devonem dvojku. :idea:

Docela se i těším na další díl.

Favorité: Ryan, Mike
Zajímaví: Chrissy, Ben, Ali
Nefandím: Alan
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 23 srp 2020, 20:32

Až na blbinky toho zrzka z Hustlers to byla do IC docela vata. Za zmínku stojí dábelsky záludná šifra nápovědy HII v kmeni Healers. Já věděl za setinu sekundy že je to studna, tak se mi zdá že healers budou synonymem pro "no brains"
Zatím je to takové čekání na twist s promícháním kmenů které se nutně blíží.


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů