S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP03

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 12 říj 2017, 10:07

Tak se to dalo čekat. Vyhodili mi mého největšího oblíbence. A dost mě to mrzí, Patrick mě celou dobu opravdu bavil, nutno ale poznamenat, že si to pokazil sám.
Asi nemá cenu moc uvažovat, co bude dál, dokud nevíme, jak se rozdělí kmeny :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP03

Příspěvekod Spencer91 » 12 říj 2017, 16:51

Já jsem na to docela zvědavej, jestli třeba nebude nějakej extra zvrat k tomu promíchání, přišlo mi z těch ukázak, že tam některý měli docela padlý brady :mrgreen: až moc, řekl bych. Přeci jen, kdo sleduje Survivor posledních pár let, to musel čekat. :D

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP03

Příspěvekod Slim50 » 15 říj 2017, 13:45

Dalo se to čekat, ale je to škoda. Patrick byl takovej ňouma tvrdohlavej, ale upřímnej, a mnohem sympatičtější než Lauren. Dál v tom kmeni fandim už jen Ali :sex: . Doufám že to tam neovládne bellboy aka lord Farkquaad, dalšího krysího vítěze aka Cochran už ne pls. Jinak z preview dalšího dílu kromě promíchání silně smrdí další úžasnej Probstovskej twist. :vomit:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP03

Příspěvekod sextant » 16 říj 2017, 19:22

Je to tak. Patrik si to vyřazení zavinil sám, ale myslím, že to nebylo jen jeho selháním v soutěži, ale i jeho otravností v táboře. Snažil se o oblíbenost a přehnal to tak, že byl všem protivný. Pokud by tomu bylo jinak, třeba by mu to selhání v soutěži i odpustili. Na sloučení ve dva kmeny se těším a jsem zvědav jakou formu teď zvolí. Já osobně bych nechal dál tři kmeny až do stavu umožňujícího sloučení v jeden kmen. Ale necháme se překvapit.

Uživatelský avatar
Russel14
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2017, 13:19
Nejoblíbenější série: S06,S08,S13,S19,S20,S25,S31,S34
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch Boston Rob Rob C Sandra D T Danni B Yul Parvati Todd H Russel H Kim Spradlin Malcolm Hayden Natalie A Jeremy C Kelley Wentworth Spencer Aubry Adam K Sarah L

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP03

Příspěvekod Russel14 » 17 říj 2017, 14:27

Tak tenhle díl trochu slabší než minulý.Docela mě překvapilo ze Roark a Desi dokonce mluvili :D. Příště bude prohození a tady jsem fakt extra zvědavý jestli budou pořad 3 kmeny nebo už nechají dva , no a jinak podle těch reakcí to vypadá na nějaký TWIST ( jaké překvapení že ? :D )
Jsem zvědavý na kmeny no. 8)

matej773
Příspěvky: 18
Registrován: 13 úno 2017, 15:26

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP03

Příspěvekod matej773 » 18 říj 2017, 15:51

Napadlo mne to hned při první epizodě, teď mne ale napadlo, jestli si nejde někde vsadit na vítěze Survivoru. Snažil jsem se hledat na Googlu, ale našel jsem jen minulý roky.
Vzhledem k tomu, jak si CBS hrála na Big Brothera a upravovala ten popis té starší učitelky od Hrdinů, si myslím, že by to mohlo být proto, aby vypadala jako správná výherkyně. :D

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP03

Příspěvekod Radix » 01 lis 2017, 17:30

Tak vyřazení Patricka se dalo očekávat. Zavinil si to sám, jak už tu bylo řečeno. Nicméně je třeba podotknout, že Lauren šla na tu obhajobu správně, a i když do kmene úplně nezapadá, tak se poměrně překvapivě udržela díky svojí logice a tomu, že minimálně působí, že jí můžou ostatní věřit.

Příště swap, z ukázek je znát, že budou tři kmeny, takže jsem dost zvědavý, jak se to sejde. V jednom kmeni určitě budou mít většinu Healers, tak uvidíme, zda se nerozpadnou. Spíš bych hádal, že ano. A které páry zůstanou spolu? Snad v tom nebude zakopaný nějaký další twist.

Favorité: Ryan, Mike, Ali
Zajímaví: Chrissy, Ben
Nefandím: Alan
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP03

Příspěvekod Pietro » 18 pro 2017, 23:00

Zrzek dobláznil.

Patrick > Lauren. Tak nějak bych to viděl. Jasný, je to neřízená střela a těžký sólista, ale fyzicky je přece jen prospěšnější nežli rybářka Lauren. Prioritní bylo ovšem asi vyčištění vzduchu... Byl dost nakrklej, škoda že nebude v jury. :D

Příště se míchají - já cítím nějakou bejkárnu. Je jich 15 - takže 2x 7 a jeden zase půjde do azylu. To už jsem někde viděl... :D

Jessica... :eee:

PS: Já vidím, že tu aktivita poklesla, ale takhle málo lidí u nový série? ...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 24 srp 2020, 15:28

Ten výraz samolibého zrzka po vyřazení to se neomrzí.
Po třech dílech musím říct že mě to baví víc než minulá řada Game changers, cast je fakt zajímavý, tvoří se zajímavé spojenectví a začíná se odělovat zrno od plev, respektive na ty kdo moc rozumu nepobrali, někteří jsou v tomto směru vyloženě umělci a na hráče kteří to mají srovnané a dívají se několik tahů dopředu.
Jsem strašně zvědav na sloučení, tam to pak nabere grády.


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů