S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 19 říj 2017, 07:37

Sledoval jsem tady http://www.openload.link/f/5ZIW7tkgA9A/444

Dnešní díl se mi opravdu líbil. Mám sice pořád problém si zapamatovat některé hráče, ale promíchání do tří kmenů bylo hezky překvapivé. O to překvapivější bylo, když kmen, který se mi líbil nejvíc, tedy ten tvářící se nejméně zdatně, vyhrál první a následně i druhou výzvu. Dění v táboře taky bylo zajímavé, zvlášť opět v tomhle kmeni. Jsem zvědav, jak se tam situace dál vyvine, ale byl bych šťastný, kdyby spolu vydrželi až do sloučení.

Navíc musím říct, že Joe to zahrál úplně skvěle, jak se podíval na soupeře během té otázky, zda může zahrát idol za někoho jiného. Opravdu dobrá práce, začínám mu fandit.

Jen se mi nelíbí ty náhodné výhody létající od jedné strany na druhou. Jsem rád, že aspoň zatím ještě neovlivnily hru

Favoriti: kmen Yawa, hlavně Ben a Mike, Ali, Joe
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Zobrazit nejnovější příspěvek S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod sextant » 19 říj 2017, 14:18

Tento díl se mi také moc líbil. To promíchání kmenů bylo výborné už tím, že zůstávají 3 kmeny. Sice nevím co si mezi sebou říkali, to se dozvím až budou titulky,ale pokud ve hře nebudou nějaké překvapivé výhody bude hra ještě hodně zajímavá. Líbilo se mi také, že za díl jsou dvě soutěže -- o odměnu a o imunitu, jako tomu bylo dříve.
Jsem rád, že Joe přišel o idol a hlavně, že jej zahrál účelně. I když se mi nejvíc líbí když dotyčný zahraje idol zbytečně a pak kouká jako puk. Určitě teď zase vypukne hledání idolu, protože při zahrání idolu se tento vrací do hry. Docela bych si přál, aby jej tentokrát Joe nenašel.
Jen dodatek: Nejde opravit název tak, aby byl bez "Zobrazit nejnovější příspěvek"?

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 19 říj 2017, 16:51

Jsem to, koukám, trochu pohnojil. Snad je to teď ok :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod Rodann » 19 říj 2017, 18:36

Jeffe Probste, jsi *****! :?
Podle tebe je tedy Survivor God = R N God? Bohužel diváci už několik let vidí, že to ty si hraješ na Boha... :down:

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod dias258cz » 19 říj 2017, 19:22

Díl se mi opravdu líbil a vlastně i předešlé. Jenom se mi nelíbí jak se produkce snaží o zahrání všech výhod které hráči dostanou. Zdá se mi, že se snaží pre-game hru udělat hodně zajímavou a komplikovanou, tak každý druhý díl najebou nějakou výhodu a aby se opravdu zahrála, tak ji hráč musí převést někomu z druhému kmeni.

Jeff Probst hned po vyřazení Alana uvedl, že ho na 100% uvidíme v sérii second chance. Já osobně jsem Alanovi fandil. Byla to zajímavá postava a myslím, že v second chance se mu bude dařit o hodně lépe jako Jeremymu. :hungry:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod sextant » 20 říj 2017, 11:17

To převedení výhody do jiného kmene může být zajímavé teď po promíchání. Lze pomoci někomu z původního kmene a původní aliance. To by dokázalo hru hezky zamíchat a nikdo by ani netušil odkud výhoda přiletěla.

Uživatelský avatar
Russel14
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2017, 13:19
Nejoblíbenější série: S06,S08,S13,S19,S20,S25,S31,S34
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch Boston Rob Rob C Sandra D T Danni B Yul Parvati Todd H Russel H Kim Spradlin Malcolm Hayden Natalie A Jeremy C Kelley Wentworth Spencer Aubry Adam K Sarah L

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod Russel14 » 20 říj 2017, 19:27

Tak promíchaní do tří kmenu se mi hodně libí a hráči jsou zajímavě prohození takže radost sledovat. Cole je naprostý idiot být Jessicou tak už mu nic neřeknu jen ho držet u sebe jako jistý hlas. V tom kmeni jak je Ryan se to docela zajímavě vyvíjí jsem zvědavý co bude dál v podstatě Chrissy chtěla použit ten fake idol jako normal idol ale těžko říct jestli ji to někdy v budoucnu vyjde protože Ryan o něm ví no uvidíme. Jako je hezký, že Joe chtěl upoutat na sebe pozornost ale tím si zhoršil reputaci a bude terč, ale idol zahrál parádně, tah s tím jak se kouknul jak reagují byl geniální a home šel Alan , byl zajímavá postava jestli je pravda, že bude v second chance tak za to jsem rád. Jinak pokud Joe nenajde idol tak asi bude muset hlasovat pro Desi jedině tak se zachrání ikdyž těžko říct co bude no. Těším se na další díl 8)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod Spencer91 » 21 říj 2017, 00:37

Taky vám přijde jako ohromná náhoda, že to zablokování hlasu se týkalo zrovna Devona, který mohl Joea poslat domů? :D Samozřejmě za předpokladu, že by nezahrál symbol. Smrdí mi to stejně, jako když Tai našel symbol zrovna před kmenovkou, kde vypadl Malcolm v GCH :cry: Prostě bylo potřeba zamíchat kartama.

Jinak mimochodka: Joe to zahrál skvěle, ale ty trapný reakce pokaždý, když Probst vytáhl pergamen s jeho jménem, si mohl odpustit. Celkově mi ten člověk vadí, jeho chování není to, co bych tam nutně musel vidět. Škoda Alana, symbol je svině, no. Radši bych viděl blind bez použití symbolu, to je teprve umění. Anebo blind po zahrání symbolu ve chvíli, kdy ten člověk nevěděl jistě, jestli je v ohrožení. Takhle to bylo jasný, že se bude rozhodovat mezi Joe/Desi/Alan. Za sebe musim říct, že by ve mě v tu chvíli vyhrál pud sebezáchovy a zahrál bych to za sebe. :D

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod Megis » 21 říj 2017, 22:50

Spencer91 píše:Taky vám přijde jako ohromná náhoda, že to zablokování hlasu se týkalo zrovna Devona, který mohl Joea poslat domů? :D


Co je na tom za náhodu, když o tom, komu bude zablokovaný hlas, rozhodovala Jessica? Spíš mi to přišlo jako pitomost, zablokovat hlas měla někomu z dvojice Alan/Ashley, zablokovat hlas potenciálnímu swing votu je hovadina, když si dokáže spočítat, že hrdinové jsou dva a těžko půjdou proti sobě...

Jinak to, co předvádí Cole :lol: :lol: Doufám, že ho Jess odstřihne co nejrychlejc, ten jí tu hru maximálně tak zkazí.

Jinak celkově série zatím naprostý propadák a hlavní vinu má na tom samozřejmě produkce, opravdu nás zajímá hra na náhodu a na každé radě zahraný HII? Mě teda opravdu ne :evil:

Fandím: Jess, Ali - kvůli sympatiím, herně zatím nelze fandit nikomu

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod sextant » 22 říj 2017, 02:14

No, mně by nějaký takový tajný hlas ani tak nevadil, pokud by byl vtipný. Příkladně: máš dva hlasy nebo nemohou tě vyloučit. To by zamíchalo hrou daleko víc než znemožnit někomu hlasování. Ještě bych přijal když už má někdo znemožněno hlasovat, aby dostal nějakou jídelní odměnu, aby měli spoluhráči vztek.:)
Je to nový prvek ve hře a je otázkou jak se osvědčí. Produkce chce zase nějak obměnit hru jen nevím zda k lepšímu nebo k horšímu.

tomtou
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2015, 12:13

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod tomtou » 22 říj 2017, 16:27

v momentě kdy Devon ztratil hlasovací právo tak bych jako Heroes hlasoval pro něj...

co by se asi tak mohlo stát?

tak buď remíza stim, že dost možná mam šanci na odstranění immunity

nebo

vypadne Devon njn sry kámo...

jako zahráli to blbě, čekal jsem, že to hned pochopěj, ale smůla (Allena škoda byl by dobrej prvek ve sloučení hlavně hráč NFL ty mám rád :D)

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod Megis » 22 říj 2017, 19:16

tomtou píše:v momentě kdy Devon ztratil hlasovací právo tak bych jako Heroes hlasoval pro něj...

co by se asi tak mohlo stát?

tak buď remíza stim, že dost možná mam šanci na odstranění immunity


Při remíze se hlasuje znovu bez těch, kteří "vyhráli" první hlasování, tzn. by hlasovali dva healeři a zbylí hrdina - to by rozhodně pro hrdiny dobré nebylo

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod vrabejka » 22 říj 2017, 22:48

Tak to byl parádní díl :)
Přišlo promichani ale nezměnil se počet kmenů což kvituju.
Modří prohráli ICH a začala zábava.
Černý Petr si vytáhl Devon a nemohl hlasovat.
Joe nakonec výborně zahral imunitu a překvapivě skončil Alan.
Joea fakt nemusím ale jsem rád že dnešní kmenovku přežil. Každá sezóna potrebuje mit svého villaina aby byla kvalitní.
Dnešní díl mi dal naději že by tato řada nemusela patřit do bottom 5, které nechci nikdy už vidět. Snad bude mít kvalita řady vzrůstající tendenci.

Fandím: Chrissy, Devon, Ryan

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod Radix » 01 lis 2017, 23:03

Tak promíchání proběhlo docela slušně, když je v každém kmeni alespoň jeden zástupce Heroes, Healers a Hustlers. Ryan a Chrissy pěkně navázali spolupráci, ten jejich kmen mi je sympatický. Cole hraje příšerně, až to bolí. Pro Jessicu bude nejlepší, když rychle zmizí. Taky ale nechápu, proč vzala možnost hlasovat Devonovi. :?

Joe to zahrál sice dobře, jak se na ně podíval, ale jinak z toho tak vítězně nevyšel z dlouhodobého hlediska. No, uvidíme dál.

Favorité: Ryan, Mike, Ali
Zajímaví: Chrissy, Ben
Nefandím: Joe, Cole
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 24 srp 2020, 15:50

Ve zlaté éře se míchalo kmeny v momentě kdy jeden z kmenů už byl početně tak malý, že to už dále nešlo. Zpravidla pak vznikly ze tří kmenů dva etc. Dávalo to smysl a logiku. Nevidím žádný smysl proč udělat ze tří kmenů tři kmeny? Proč? Hustlers najednou nejsou hustlers?
Produkce se potřebuje vyřádit a honí sledovanost, nic jiného v tom asi nebude. Měli udělat dva kmeny a hotovo. Lidi si na sebe zvykli, navázali spojenectví a pak jejich hru pošlete k šípku random losováním kmenů :down:
Twist se secret advantage, kterou můžete poslat napříč kmeny se mi líbí, je to určitě oživení a nabízí nové strategické možnosti.
Kmenovka je toho důkazem. Jessica chtěla zachránit dva členy Healers a vyřadila Devona z hlasování? Dává to smysl. Odnesl to Alan, který byl pro mě takový neutrální, po první kmenovce to bylo -10, pak jeho score stoupalo na nějakých +5, jako fyzická hrozba by se stejně asi nedostal moc daleko, a jsou tam zajímavější hráči.
Jinak synonymum healers = no brains platí? Chudák Jess si vybrala špatně holka, ten trouba vyžvanil celému kmenu o nalezení výhody. Tupec. Snad to Jess neodnese


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti