S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 26 říj 2017, 08:39

Epizoda 5
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Příspěvekod sextant » 27 říj 2017, 13:30

Vy angličtináři sem ani nenapíšete něco o epizodě? Vždy jsem se těšil na Vše postřehy z originálu abych se dozvěděl něco dříve než byly hotové titulky. No a teď kde nic tu nic. Tak počkám na titulky.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Příspěvekod dias258cz » 27 říj 2017, 15:36

Vypadá to, že o Survivor je menší zájem :D
Série po herní stránce je docela dobrá, cast je skvělý, soutěže jsou v pohodě a kmenové rady jsou napínavé. Jen mě osobně se nechce nic moc psát ke každému dílu...

Jsem rád, že kmenová rada dopadla jak dopadla a Roark odešla domů, přišla mi strašně nesympatická a bylo logické vyhodit někoho z Healers kmene, protože mají plný počet hráčů.

Jediný problém u téhle série mám, že na konci každého dílu je ukázka na další epizodu a zatím jsem vždycky uhodl, který kmen prohraje a půjde na kmenovou radu. :-?

Jak jsem řekl, cast je hodně povedený a určitě se najde několik hráčů, kteří se budou moct objevit v dalších sérii :)
Allan už je první kandidát, kterého Jeff doporučil do příští sezony second chance.
Po herní a televizní stránce se v dalších sérii mohou objevit hráči jako Devon ( Určitě populární u mladšího publika jako Joe),
Joe Mena po herní stránce,
Dr Mike, zvláštní charakter a díky imunitě kterou nalezl, tak se může dostat hodně daleko a mám takový pocit, že vypadne jako poslední člen poroty
Patrick jako možný hráč do second chance
Určitě někdy uvidíme Ryana,
u Ashley je taky možnost že se znovu objeví, skvělá fyzická hráčka, ve strategii by potřebovala trochu zapracovat - přirovnal bych ji ke Steph
Lauren jako takový underdog, nevím zda bude dost populární u publika, ale já bych ji rád klidně znovu uvítal
Jessica, které by se možná vedlo lépe kdyby hrála sama, protože Cole vypadá na jednoho z nejtupějších hráčů ever.
Ben jako super character, ikdyž po herní stránce se ještě moc nepředvedl.
A v poslední řadě, kde záleží jak zahrají zbytek je Elliott a Christine. Obě mají potenciál se dostat daleko ve hře.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Russel14
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2017, 13:19
Nejoblíbenější série: S06,S08,S13,S19,S20,S25,S31,S34
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch Boston Rob Rob C Sandra D T Danni B Yul Parvati Todd H Russel H Kim Spradlin Malcolm Hayden Natalie A Jeremy C Kelley Wentworth Spencer Aubry Adam K Sarah L

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Příspěvekod Russel14 » 27 říj 2017, 16:19

Hodně napínavý díl aspoň pro mě teda do poslední chvíle jsem netušil komu dá Ryan hlas a nakonec jsem rád že vypadla Roark už jen z toho důvodu, že jejich kmen je v plném počtu a pokud by se dostali do sloučení v plném počtu bylo by jasný ze ostatní půjdou jeden po druhém takhle to aspoň drží napětí kdo po sloučení ovládne hru , akorát teď je mi trochu líto Ali no, ale tak nemohl jí to říct hned by to Roark vyslepičila , Ali už Ryanovi asi nikdy neuvěří no uvidíme. Mike našel imunitu akorát si to Jessica nechá pro sebe dokud to bude potřebovat pak to práskne (nečekaně)
Od prvního dílu jsem čekal, že Lauren půjde mezi prvními, ale každým dílem ji mám radši , ne hrou ale tím , že je v podstatě Underdog už od začátku a ty já mám rád, ale je jasný, že pokud jejich tribe prohraje imunitu tak půjde. Blue tribe tam to je hodně zajímavý pokud by šli na kmenovku v blízké době pochybují, že někdo bude chtít tahat kameny a riskovat svoje vyřazení než aby dal hlas někomu jinému př: Devon --> Ashley uvidíme co bude dál. Tahle série mě zatím hodně baví a hodně se těším na další díly .
Favoriti: Ryan,Ali,Chrissy,Jessica,Ashley :mrgreen:

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Příspěvekod kata_rina » 27 říj 2017, 17:03

dias258cz píše:Jen mě osobně se nechce nic moc psát ke každému dílu...

Přesně takhle to mám asi poslední tři série, zkouknuto všechno jen se mi nechce k tomu nějak vyjadřovat...

Teď tedy k této sérii. Před zahájením kolovaly zvěsti, že to bude podřadná série, ale za mě zatím velmi dobré, obzvláště po Game changers ... První epizoda byla sice taková prazvláštní ale další díly jsou dobré a těším se co bude dál.

Ze zbytku soutěžících jsou pro mě zajímaví: Ali, Devon, Ryan, Mike a také Lauren a v posledním díle mě překvapila Desi, především tím jak si vedla v soutěžích.
Iritují mě hráči: JP, Ashley, Chrissy a Cole o kterém jsem si myslela, že bude další Joe/Ozzy a ono mu toho v hlavě chybí více než zmiňovanému Ozzymu...
Obrázek

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Příspěvekod vrabejka » 28 říj 2017, 20:10

Jsem strašně rád, že se Ryan rozhodl správně :)
Chrissy by byla velká škoda.
Naopak Roark byla jedna z nejnudnejších hráček celé série.
Jinak jestli bude sloučení ze tří kmenů na jeden tak to bude super.
Jsem zvědavý na duo Chrissy - Ryan, oba by to mohli dotáhnout hodně daleko :)
Fandím: Ryan, Chrissy, Devon

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Příspěvekod strom-z » 30 říj 2017, 18:00

ale jo, série začala slabě, ale už mě to taky začíná bavit, velmi kontroverzní twisty díkybohu neskončily katastrofou a cast se fakt barví zajímavě. roark mohla bejt celkem zajímavá persona (ona fakt jako social worker vypadá;) , ale taky jsem radši, že jde dál Chrissy. moment s Benem silnej, on je myslim jeden z jasnejch kandinátů na výhru - byť jak známo, on to nakonec stejně může vyhrát skoro úplně kdokoli, ještě když tam produkce cpe takový haluze...

matej773
Příspěvky: 18
Registrován: 13 úno 2017, 15:26

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Příspěvekod matej773 » 01 lis 2017, 19:51

Po této epizodě mám zase o něco větší pocit, že to Christy vyhraje... Lidi, fakt nikdo nevíte, kde se dá vsadit?! :D

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Příspěvekod Radix » 05 lis 2017, 08:20

Slušný díl, kdy se mi líbilo, jak si Roark myslela, že je ten swing vote, ačkoliv jím byl Ryan. Podle mě to byl správný tah, ale pokud alespoň nezkusil přesvědčit Ali, tak ho špatně provedl. Uvidíme, jak se z toho oba dostanou. V ostatních kmenech nejvíc vyčnívá Cole, který měl edit trochu jak Patrick v tomhle díle. A pak se vytvořila zajímavá dvojka Devon - Ashley. Podle mě vydrží a vyhodí příště Desi, pro kterou nakonec zahlasuje i Joe.

Favorité: Ryan, Mike, Ali
Zajímaví: Chrissy, Ben
Nefandím: Joe, Cole
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Příspěvekod Pietro » 21 pro 2017, 15:52

Mno.. další série, kde půjdu zjevně proti proudu.

Roark sice pro většinu nebyla jejich šálek kávy, ale můj ano - ženská nemusí mít čtverky prsa... postačí ucházející tvářička. Působila hloupě, ale myslím, že blbá nebyla ani za mák. Ale dobře, fajn, je venku.

Naopak většina je tu žere - já vůbec - "Bratrstvo falešné imunity" , tj. Chrissy a Ryan. Jeden zkazí odměnu, druhý imunitu, přesto zvostávají oba dva. :vomit:
Nemůžu vystát ani jednoho. Stejně tak Joea, který si u mě šplhnul vhodně hranou HII, což moc hráčů nedokáže. Paradoxně, hra této trojice jsou asi to nejzajímavější. Ale pokud půjdou v dalších třech dílech - bude to cajk.

Fandím: Ti, co mi zůstávají v hře a jsou v podpise. (už jen Ben?! :o )
Kdyby odešli, nebyl bych proti: výše zmíněné trio.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP05

Příspěvekod sun.eagle » 24 srp 2020, 17:00

Začíná se konečně trochu více hrát a taktizovat, jen mám dojem že doposud utvoření aliance mají jepičí život, a mění se strany lusknutím prstu. Jessica a "náčelník velká huba" zdá se je u konce a vzniklo spojenectví Mike a Jessica, nesourodá dvojice, která to ale může dotáhnout daleko, navíc jsou krytí HII. Ali a Ryan dostalo po dnešní kmenovce také trhliny. Chrissi to udělala chytře když nasadila na Roark terč kvli imaginární ženské alianci. Roark měla minimum prostoru a vlastně ničím nezaujala, chybět nebude.


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti