S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP06

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP06

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 lis 2017, 07:37

Díval jsem se tady: https://thevideo.io/0r5p6x75csu0

Díl mě opravdu bavil, ale největší vrchol podle mě přišel hned na začátku, kdy Dr. Mike chytil rybu a pak ji hodil do ohně. Ale i tak se musí nechat, že se s ostatními rozhodl podělit, což mu určitě nějaký ten kredit dalo.

RC nebyla zas tak zajímavá, ale musím smeknout před JPm, který zachoval chladnou hlavu a počkal si na vhodný okamžik, to bylo bravurní.
Když jsem poprvé viděl IC, říkal jsem si "sakra, tohle je fakt těžký, vždyť je to výzva, kde když ji dělá jeden člověk, tak s tím má obrovské problémy, a teď tu ještě musí kooperovat čtyři!" YAWA nakonec vytřela zrak, když zvolila úplně jiný přístup a vyplatilo se! Vždycky mi udělá radost, když se někdo rozhodne neplnit výzvu tak, jak její kreatoři zamýšleli.

Podle editu mi tak nějak bylo jasné, že Ali půjde a skutečně to tak dopadlo. Takže moje největší ženská favoritka je v tahu. Mrzí mě to, ale být Ryanem, udělal bych to samé. JP je naprosto ideálním člověkem do aliance, klidně i do finále. Nicméně, těch zajímavých postav, o kterých moc lidí nečekalo, že se dožijí sloučení, je tam opravdu požehnaně, což je rovněž strašně fajn.
Chudák Cole má naprosto příšerný edit. Zajímalo by mě, zda tam opravdu byl tak hrozný :D

Fandím: Dr. Mike, Lauren, Ben, Joe
Nefandím: Ashley
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP06

Příspěvekod kata_rina » 02 lis 2017, 23:08

Musím říct, že tohle byla parádní epizoda. Je teda škoda Ali, byla to moje favoritka z dámského osazenstva, ale po tom svém výbuchu byla tak nějak jasné, že pokud prohrají tak poletí. Je škoda, že neprohráli červení a neodešel Cole, protože tohle je pro mě zklamání sezóny :( Ale to co předvedli během IC klobouk dolů. To bylo skvělý! :idea:

To sloučení přichází čím dál dříve, nezdá se vám? Bylo jasné, že je třeba něco udělat se zbylými členy žlutého kmenu, ale čekala jsem ještě jedno promíchání :/

:idea: Ben, Dr. Mike, Devon, Ryan, Desi, Lauren
:down: Cole, Ashley, Jessica
Neutral: JP (ani nevím, že tam je), Chrissy, Joe
Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP06

Příspěvekod sextant » 04 lis 2017, 00:28

Tak epizoda se mi moc líbila. Napřed jsem se díval bez titulků a teď i s titulky které byly expresně vyhotoveny za což překladatelům moc děkuji.
Obě soutěže jak za odměnu tak za imunitu byly neotřele zajímavé i nakonec řešení držení základny kdy 3 členové drží a jeden se pohybuje bez držení základny bylo velice chytré.
Že přijde co nejdříve sloučení jsem očekával. Zůstalo 12 hráčů což by odpovídalo schématu 9 lidí v porotě a 3 uchazeči o vítězství. Pravda dřívější schéma 7 porotců a dva uchazeči bylo zajímavější, ale asi režie chce dát více hráčům možnost rozhodovat o vítězi i si nakonec odpočinout v Ponderose.
Co se mi nelíbí je snaha vylučovat fyzicky zdatné hráče jen proto, aby fyzicky slabá nemehla nakonec vyhrála celý Survivor i když je jasné, že by sami na ostrově nepřežili ani den. Ale to už je zase na soutěžích v individuální imunitě, kde většinou na síle vůbec nezáleží a ukáže se kdo je taktik a hlavně šikovný na skládačky.
U skryté imunity se mi více líbilo předání imunity až po hlasování, když se vítězoslavné obličeje najednou změnily na úplnou porážku. V současnosti je zase možné skrytou imunitu z jejích majitele lstí vymámit tak, že ji použije zcela zbytečně.

Uživatelský avatar
Russel14
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2017, 13:19
Nejoblíbenější série: S06,S08,S13,S19,S20,S25,S31,S34
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch Boston Rob Rob C Sandra D T Danni B Yul Parvati Todd H Russel H Kim Spradlin Malcolm Hayden Natalie A Jeremy C Kelley Wentworth Spencer Aubry Adam K Sarah L

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP06

Příspěvekod Russel14 » 04 lis 2017, 09:06

Do poslední chvíle jsem tak nějak věřil ze nakonec půjde JP a když jsem viděl 2x Ali úplně mě to dostalo. Ali jasná Second Chance!!!!!!!!
Zajímavé soutěže hlavně IC to jak vyhráli Red bylo geniální :o . A další už je MEGREEE sice nějak dřív než obvykle ale sem rád teď to teprve bude megaa zajímavé nemůžu se dočkat 8)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 04 lis 2017, 12:17

Tuto řadu moc nekomentuju, protože mě, na rozdíl od většiny tady, nebaví, např. minulou epizodu jsem úplně skipnul, což se mi naposled stalo myslím u Caramoanu, kde jsem přeskočil snad půlku řady a pustil si akorát neuvěřitelně nudný finále. Ne, že by tahle sezóna byla tak špatná jako Cocktrain řada, to tím nechci říct, třeba tento díl nebyl úplně špatný, ale jako celek mi to prostě přijde nudný. Z castu mi pozitivně vyčnívá akorát duo Ben a Dr. Mike, zbytek mě spíš irituje, viz rádoby Tony co má 2 HII, vyzáblý bellhop a jeho produkcí protěžovaná kamarádka Chrissy, viz to změnění jejích odpovědí v profilech hráčů před začátkem řady, koketující páreček dvou nesympatických lidí (nepamatuju si jména, myslím, že Cole a...?) a tak dále... Pamatuju si, že před 30. řadou jsem byl odpůrce častých řad s navrátilci, ale po season 30 když mám určit jaký řady mě nejvíc bavily, tak jednoznačně Second Chance a první půlka Game Changers, než vylítali všichni zajímaví hráči a skuteční "game changers"... Řady s nováčkama po s30 jdou za mě rok co rok dolů a celkově to v mých očích pohřbívá tuhle kdysi kultovní show, od který jsem se nemohl odtrhnout.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP06

Příspěvekod Radix » 05 lis 2017, 22:57

Docela slušný díl před sloučením. Pokud se nepletu, tak nám každý něco řekl. Cole vypadá fakt bídně a bohužel Jessica není připravená hrát bez něj, takže se potopí s ním. Líbí se mi, že se spolčují Ben a Dr. Mike. Joe zase našel HII, ale je otázka, jestli ho to zachrání na víc než jedno hlasování. RC byla ok, JP si pěkně vyčekal správný moment. IC byla zajímavá a řešení Yawa bylo super.

Ač mě to mrzí, tak si jsem přesvědčený, že Christy i Ryan udělali správně, když vyloučili Ali místo JP. On teď bude terčem a navíc na ně není naštvaný, takže jsou s ním trochu víc safe. Jsem zvědavý, jak zamíchá kartami sloučení ze tří kmenů. Určitě to bude zajímavé.

Favorité: Ryan, Mike
Zajímaví: Chrissy, Ben
Nefandím: Joe, Cole
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP06

Příspěvekod Dejvy » 09 lis 2017, 14:18

Tak ja na Vaše odporúčanie sledujem paralelne aj AU Survivor a musím povedať, že je to iná kávička. Teraz ako to sledujem naraz úplne vidím ako má to baví viac. Dlhšie diely nie len, že bum súhrn predošlého diela, bum súťaž o odmenu, minúta v tábore, bum súťaž o imunitu a TC.

Ale aby som ne-off topicoval, tak tento diel bol celkom fajn aj keď sezóna je slabšia, nájde sa tu zopár ludí čo vedia hrať, ale napríklad aj taký imbecil ako Cole. To som už dlho nevidel, úplný šašo maminkin maznáčik čo len doma vylizuje misky. :shock: A celkom sympatická Jessica sa ešte doňho buchne (vidno čím asi tak rozmýšla). Už dva krát ju dosť zarezal a urobí to znova lebo chce pozornosť a páči sa mu keď môže ľudom vytárať veci. Treba sa ho zbaviť ASAP.

Páči sa mi underdog Dr. Mike, Ryan je taká lasička, ale nevadí mi. Chrissy je prvá staršia žena asi za 1000 rokov ktorej fandím (oproti takej mame Baylor /ako sa volala?/ je to poklad na zemi).

Mometálne mi to vychádza naraz na zlúčenie tu aj v AU tak som zvedavý ako to pôjde dalej.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP06

Příspěvekod sun.eagle » 24 srp 2020, 20:39

Zajímavý díl. Rozhodně zaujaly nové a napínavé soutěže jak o odměnu tak samotná ICH. Neskutečné jak se Yawa dokázali vrátit a soutěž ještě vyhrát, klobou dolů. Právě Yawa má nejsympatičtější hráče. Jessica, Ben, Mike a nakonec i ta Lauren je dobrá.
Ale ten Cole to je teda exemplář. Přerostlé dítě, nepoužitelný pro život. A zabouchne se do něj holka jako Jessica :?
Soko kmen znova na kmenovce a škoda že to odnesla Ali, o to víc to mrzí že příště už bude sloučení. JP je jako golem, silný ale musíte mu říkat kde má jít, vytáhnete mu kuličku a zůstane stát. Nemyslím si že po sloučení bude všechno vyhrávat, soutěže už dávno nejsou jen o fyzické zdatnosti.
Chrissi taková nenápadná, ale řekl bych mix Sandry, Cirie a Parvati, podle mě je to zatím nejlepší hráč.


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů