S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP07

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
cyppisek
Příspěvky: 16
Registrován: 10 dub 2017, 06:07

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP07

Příspěvekod cyppisek » 09 lis 2017, 13:42

Dobrá epizoda, konečně Joe pochopil, že není mistr světa. Nějak mi nesedí. Jessica mi taky chybět nebude.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP07

Příspěvekod sextant » 09 lis 2017, 13:48

Ta kmenová rada byla suprová. Joe si myslil jak zase správně použil skrytou imunitu a při tom ji krásně a zbytečně zahodil. O něj při hlasování vůbec nešlo. Teď asi už ví, že se bude muset hodně snažit pokud se chce někam dostat, protože hru řídí zcela jiné aliance. Jsem zvědav jak bude hra pokračovat.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP07

Příspěvekod Radix » 11 lis 2017, 01:32

Sloučení mě bavilo. Líbilo se mi, že jsme slyšeli od soutěžících i před sloučením. Očekávaně se spojili Heroes a Hustlers proti Healers, jen jsem nečekal, že se Lauren bude tolik cukat. Chrissy hraje opravdu skvěle, jen se zdá, že už o tom ostatní taky ví, takže ten terč na zádech má hodně velký. Když Joe vytáhl HII na TC, tak jsem si myslel, že si ho nechá do příště, protože to by bylo nejchytřejší. Jenže Joe si věřil až přespříliš a spálil se, což by mu paradoxně mohlo pomoct do budoucna. Nepřestává mě udivovat, kolik informací hráči snadno předávají. Alespoň Dr. Mike je teď jediný, kdo ví o svém HII.

Favorité: Ryan, Mike, Chrissy, Ben
Zajímaví: Devon
Nefandím: Joe, Cole
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP07

Příspěvekod sextant » 15 lis 2017, 00:17

Teď když jsem viděl znovu díl s titulky tak souhlasím s předpisatelem, že mne také překvapuje, jak netakticky se sdělují závažné informace. Cole je slepičí prdelka což bylo vidět i v předchozích epizodách. Joe mi připomíná Tony jen nevím zda je stejně taktický nebo spíš bláznivý. V dalších epizodách bude asi dost záležet na získané individuální imunitě v soutěži.
Dr.Mike má výhodu, že o jeho skryté imunitě věděla jen Jessica a ta už je ze hry venku. Je jen otázkou zda se někomu nesvěřila, pak by měl Dr. Mike na zádech terč. Je také možné, že Dr.Mike odejde s imunitou v kapse, protože vůbec nebude tušit, že bude vyloučen.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP07

Příspěvekod vrabejka » 15 lis 2017, 03:36

Vyplatilo se na titulky počkat :)
Tohle pro mě byla nejlepší epizoda této sezóny.
Bylo skvělé že byly 3 kmeny až do sloučení strašně to zvedlo kvalitu hry. Ta početní válka by mezi 2 kmeny nebyla možná. Strašně jsem se bavil.
Léčitelum kmenovku pokazil paradoxně Joe když myslel jen na sebe a neudržel jazyk za zuby. Kdyby se nepřiznal že ma imunitu a že je s Cokem pevný spojenec tak si myslím, že by Lauren asi nezradila.
I kdyz by nedavalo moc smysl ani kdyby byla jako jedina Hustler v alianci Léčitelů.
Skvělý blindside zosnovany princeznou Chrissy, která vyřadila královnu Jessicu.A ještě zbavila Joea imunity takže plán vyšel na 1000%
Jesna z nejlepších merge episode za poslední léta.

Fandím: Chrissy, Ryan, Devon

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP07

Příspěvekod Megis » 15 lis 2017, 13:10

Od One World další hodně slabučká série (společně se sérií 32, z které si vlastně skoro nic nepamatuju, což je hodně smutné - kdože to tam vlastně vyhrál?), kde se vlastně neděje nic zajímavého. Ani střih této epizody mě nepřesvědčil, že Ben drží s červenýma, když na Colea vlastně konstantně nadával, takže bylo jasné, že půjde nějaký Healer. Tady se musí nechat, že to Chrissy vymyslela dobře, jinak mi je ale krajně nesympatická, s egem větším než Mount Everest. Ryan mi jakožto slizák taky nesedí, zbytek té jejich slavné aliance jsou jenom přívěsky, které se vezou (ostatně to šlo vidět i při tom, jak Chrissy navrhovala, kdo půjde, nikdo neřeknul ani prd). Odchod Jessicy vítám, sice jsem jí zezačátku fandil, ale pak se přetransformovala na Coleův stín bez jediného názoru ("Colea potřebuju, protože ho miluju" nepovažuju za názor) a na nejnudnějšího (a nejzbytečnějšího) účastníka celého castu. Jediný, kdo je fanditelný, je dr. Mike, teď jsem i zvědavý, jak se Joe popasuje s nepříjemnou pozicí. Oproti souběžně sledované Austrálii naprostá katastrofa :vomit:

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP07

Příspěvekod sun.eagle » 24 srp 2020, 23:13

Aliance Yawa shořela jak papír. Nejdřív kecy o tom jak musí držet při sobě, aby se Ben a Lauren trhli při první příležitosti. Jessica byla dobrá a fandil jsem jí, ale začínala mě štvát těma poblázněnýma hormonama. Cole sem, Cole tam. Tyhle páry jdou první na odstřel. Možná si Survivora popletla s nějakou show pro single kteří hledají rande nebo co :shock: A nejhorší že blbec Cole jede dál.
Chrissy válí. Jak jsem už psal u minulé epizody jasně nejlepší hráč. Marně vzpomínám kdo s té starší generace takhle válel, že jí nešlo nefandit. Možná Amy na Vanautu. Boužel nemyslím že vydrží dlouho, ostatní si uvědomí jaká je hrozba a půjde.
Fandím Chrissy, Mike, dál asi nikdo
Pod dnešní epizodě nemůžu fandit Benovi a Lauren, Joe se chová jako kretén od první epizody co to vybalil na Mikea, kvůli HII.


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti