S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 16 lis 2017, 09:18

Epizoda 8
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cyppisek
Příspěvky: 16
Registrován: 10 dub 2017, 06:07

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod cyppisek » 16 lis 2017, 12:52

Desi je škoda, Joe je pro mě fakt nesypatickej blb. Výhodu Lauren sem nějak nepobral a TC byla díky tomu zmatená. Špagety oproti tomu byly super. :hungry:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod Radix » 16 lis 2017, 21:13

Situace na odměně byla dost povedená a Ryan měl jasně nejlepší nápad, když zahodil talíř. Bylo vtipné, jak rychle sebral HII a pak sledoval ostatní, jak se o něj perou. Škoda jen že to příště řekne Benovi a Devonovi.

Desi je škoda. Chvíli jsem si opravdu říkal, že může jít i ten Ben. Chápu, proč vyhodili jí oproti Joeovi, i když ten je fakt otravný. Příště se to může nějak mixnout a možná nepůjde Healer, ačkoliv bych byl rád, kdyby šel třeba Cole nebo Joe.

Favorité: Ryan, Mike, Chrissy, Ben
Zajímaví: Devon
Nefandím: Joe, Cole
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod Pepi » 16 lis 2017, 23:35

Můžete mi někdo vysvětlit, proč v revotu nehlasovali pro Joea? Konečně měli příležitost ho vyhodit... vždyť přece celej revote byl vyvolanej kvůli němu a jeho potenciálnímu třetímu idolu. Místo toho vyhodí Desi, která za celou hru nepředstavovala žádnou hrozbu. :cry: :cry: :cry: Až na absolutní zklamání z revotu, epizoda byla celkem dobrá a celá řada se zatím vyvíjí dle mých přestav. Pokud nevyhraje Joe nebo Cole, tak se snad nedá nic pokazit.

Fandím: Chrissy, Devon, Lauren, Ryan
Ven: Joe, Cole

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod dias258cz » 17 lis 2017, 01:01

Tahle série začíná být opravdu zajímavá a zábavná. Trochu to zkrátím, protože je skoro jedna hodina a já už po práci usínám :D

Odměna byla fantastická, jsem rád, že Survivor přišel na tenhle nápad a není to dovezení pár krabic číny nebo krabice pizzy do kempu jak jsme byly zvyklý v předešlých sérii. Bylo to kvůli rozpočtu? Pochybuji. Rozdělování kdo půjde první mi připomnělo krásnou odměnu z All Star :beer:

Výhoda Lauren je prakticky její druhý hlas, který může použít do final 5ky? Konečně to není, že pergamen navíc našla, ale musela si ho vybojovat a musím říct, že Lauren to zahrála bravurně. Při opakování si další pergamen vzít nemohla a jelikož nemohla hlasovat, tak ho zahodila někam na zem :dance: :hungry: Takové výhody do hry patří, které si opravdu hráč musí vybojovat :idea:

Hlasování pro Desi chápu, ikdyž mě to docela šokovalo, ale je to velmi psychická a fyzická hrozba narodíl od Joe. Desi si v každé soutěži co jsem pozoroval vedle skvěle a proto se nedivím, že byla vyloučena.

Komu fandím? - Ben, Chrissy, Lauren, Ryan, Devon, Mike
Mezi půlky - Jessica, Joe
Koho nesnáším - Cole :?

Vlastně už nemůžeme mít ani zlého vítěze když nad tím přemýšlím. :angry:

Prakticky tahle sezona je teprve v polovině a laťku dává fakt hodně vysoko. Takhle dobrý cast dlouho nebyl! Někdo by řekl MvsGX ale u té série jsem se tak nebavil jak zde a k tomu výhra Adama, která tu sérii pohřbila :vomit: :vomit: (Alespoň u mně)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod vrabejka » 18 lis 2017, 08:06

Obrovská šance vyhodit Joea a oni vyhodí Desi :D
Aby je to ještě nemrzelo :D

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod sextant » 19 lis 2017, 10:54

Podle mého názoru vyloučili Desi proto, že měla fyzické předpoklady vyhrávat soutěže o individuální imunitu. Naproti tomu Joe je sice lhář a intrikán, ale v soutěžích o individulní imunitu nikterak nezáří. Pokud nezíská zase nějakou skrytou imunitu je menší nebezpečí pro současnou alianci.

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod Moly » 19 lis 2017, 21:21

Výborný díl. Baví mě tyhle originálně působící twisty, viz odměna (perfektně ukázáno, jak každý se situací naložil jinak), ale i výhoda pro Lauren. Ryana si ale stále nedovedu zařadit. Jeho hra působí až trochu schizofrenně, kdy v jednom díle má záblesky brilantnosti a v následné ukázce naopak totální idiocie. Asi syndrom nezkušeného hráče podléhajícího adrenalinu ze hry?

Baví: Dr. Mike, Ben, Lauren, Ryan, Devon
Nebaví: Ashley, J.P., Chrissy
Ven: Cole, Joe

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod kata_rina » 19 lis 2017, 22:54

Musím říci, že tahle série mě baví čím dál více! Už zase cítím takovou tu zvědavost na nový díl a to se mi poslední řady nestávalo ... Pamatuju si, jak se před touhle sérií psalo, že bude o ničem, že ani samotný Probst o ní nikde zvláště moc nemluví, ale opak je pravdou, alespoň pro mě. Do sloučení se dostali více méně ti, kteří si to zasloužili.Většina se snaží hrát a to je dobře.

P.S.: Můžete mi někdo osvětlit tu výhodu pro Lauren? Někam jsem ji nepobrala. Zdálo se mi, že ani na první pergamen nic nepsala :? a ten druhý rovnou vyhodila.
Obrázek

supertom96
Příspěvky: 4
Registrován: 01 čer 2017, 19:12
Nejoblíbenější série: China,Micronesia - Fans vs. Favorites
Nejoblibenější hráči: James,Jonathan,Russell,Terry

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod supertom96 » 20 lis 2017, 11:16

kata_rina píše:P.S.: Můžete mi někdo osvětlit tu výhodu pro Lauren? Někam jsem ji nepobrala. Zdálo se mi, že ani na první pergamen nic nepsala :? a ten druhý rovnou vyhodila.


Ona ani neměla psát nic na ten pergamen. Měla si ho schovat a dát do urny tu výhodu. Tím získala hlas navíc na nějaké příští hlasování. Pak se ale muselo hlasovat znova a ona nemohla pro nikoho hlasovat. Byl jsem zvědavý,jak to nakonec udělá :D.

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod TripleM » 24 lis 2017, 00:39

Mám rád rozumné, silné černošky v tejto hre. Desi bola obľúbenec. Nezahrala nič.
Lauren perfektná. Ale tú som mal rád taktiež od začiatku. Zvyšok je tragikomédia. Nie, zvyšok je tragédia.

A idem teraz strašne zje*ať tých amíkov....

Ben a jeho príbehy o mariňákoch môžu tak akurát zapôsobiť na amerických divákov, ktorí sú na môj vkus príšerne vygumovaní tou ich marináckou propagandou. Môj sused vojak vie, že ak ide do Afganistanu tak si ide dobre zarobiť a častokrát doslova terorizovať. Zážitky príjemné nemá, tož každému dle zásluh.

Ďalej, keď hovorila Jessica o tom, že je panna jej zvýšeným hlasom, ktorý jej zovrel hrdlo tak, že som čakal, že do nej vstúpi duch svätý, dostal som prestrih na Chrisy a dostal som rovnaký trafený americký fakeový tón hlasu. Tie ženské komunikujú tak neprirodzene, že niekedy sa pristihnem, ako si ich tu pred monitorom parodujem. Hej, cítim sa potom lepším človekom. Asi to má niečo do seba a možno sa tie američanky vlastne iba parodujú a vysmievajú samé seba navzájom a tiež sa potom cítia lepšie... no a už keď som pri tých fejkových amíkoch,

to je jednoducho masaker, ako sa dokážu navzájom všetci kvázi "kamarátsky", síce nechutne neúprimne potľapkať stokrát gratulovať napríklad po súťaži a začať daného obdivovať, aj keď by ho najradšej utopili v lyžičke vody. Fuuuuuj, mňa seriózne naplo, keď gratulovali tomu vypatlanému špúlipery Coleovi. Ja NEVERÍM, že to je zdvorilé v takejto "americkej forme", ja by som sa asi začal príšerne smiať. Úprimne by som vysmial ich neúprimnosť.

Takže detičky, nezabudnite nabudúce poďakovať, keď vám Jeff zhasne fakľu (pochodeň).
Láska a mier a lá USA!
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Slim50
Příspěvky: 17
Registrován: 10 říj 2015, 15:22

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod Slim50 » 24 lis 2017, 18:48

Vyloučení Desi mě fakt zklamalo, konečně jí začali dávat více prostoru, a bylo vidět že je jak fyzickou tak sociální hrozbou a má to v hlavě srovnáno (navíc má taky skvělej zadek ;) ) ale myslím, že jí nevidímě naposledy. Všichni teďka pujdou po Joeovi, tak snad se mu nějak podaří přežít, nemusim ty aliance všichni proti jednomu.
Jinak po dlouhé době řada která mě fakt baví.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod jukab » 16 pro 2017, 21:39

Zajímavá série, po nějáké době se děj po sloučení odehrává ve prospěch mých favoritů. Dnešní odměna jen dokázala, že tu hraje hodně lidí :)
Chrissy je možná nejzajímavější, hned na začátku klidně nezachrání snad jediného spojence ve hře, a to ani časově omezenou výhodou. Jako fanoušek ví, že za pár dní může být vše jinak. Přitom se o své posedlosti nevychloubá jako duo Matt a Shirin, má kolem prstu omotané chlapy a řekl bych, že vše řídí. Ben je výjimkou potvrzující pravidlo, že všichni mariňáci jsou namyšlení nudní trubci. Ryan a Mike jsou zábavní a pálí jim to, super kombinace :) Nerdů nám v posl.době přibývá a je to super kontrast k JPmu nebo Joeovi, kteří se buď vezou (JP) nebo si myslí, že jim to pálí (Joe). Devon a Ashley doufám ještě překvapí, hlavně A. vypadala dle popisků na fanynku, tak snad něco předvede.

Třeba by jí nebo matematičce Christty mohlo dojít, že jeden hlas na dnešní kmenovce jaksi chyběl...jak to mohli nepoznat ani po druhém hlasování??

libuna
Příspěvky: 1
Registrován: 18 pro 2017, 21:02

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod libuna » 18 pro 2017, 21:06

Chápete někdo proč chtěli dělit hlasy na 4-4-3? Nějak mi uniká smysl toho. Když trefí dobře imunitu tak stejně vypadne někdo z většiny a akorát dávají šanci na flip. Možná to byla chyba střihu (jak se občas stává) a už měli osmého, ale v díle to nikde řečené nebylo.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 27 srp 2020, 23:47

Aliance to začíná vyhazovat a je to ta k trošku nuda, ale tyhle silné aliance se zpravidla dříve nebo později rozpadnou a pak je to jízda. tak uvídíme jak dlouho vydrží tahle. (poznámka) Chrissy je nemilosrdná kudlanka.


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti