S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
cyppisek
Příspěvky: 16
Registrován: 10 dub 2017, 06:07

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod cyppisek » 23 lis 2017, 07:49

Vcelku nezajímavá epizoda. Pěkná soutěž o individuální imunitu a Cole je konečně pryč. Osobně si myslím, že nevyhození Joea se Benovi nevyplatí.

Ryan je hodně divná postava. O imunitě Benovi podle mě neměl říkat. Dr. Mike taky spláchl imunitu zbytečně a podle ukázky z další epizody by se jim příště hodila. Lauren se mi líbí, není vůbec blbá a je jí jasný, že aliance sedmi je nesmysl.

Nejvíc fandím asi Lauren, Dr. Mikovi a Ryanovi, ale podle mě ani jeden nebude ve trojce. Možná Lauren.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod sextant » 23 lis 2017, 12:57

Mně se epizoda celkem líbila i když nerozumím anglicky, takže spíše odhaduji o čem se účastníci domlouvají. Je fakt, že Joe měli vyřadit už dávno. Podle reakcí je dosti otravný v táboře.
Dr.Mike zahrál imunitu zbytečně. Mohlo jej napadnout, že se koalice zaměří spíše na Cole, který svojí zdatností byl velkou hrozbou. Těžko říci zda imunitu vrátí do hry nebo ji již nevrátí.
Jak soutěž o odměnu, tak i soutěž o imunitu se mi líbily. Bylo to zase něco nového ve hře.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod Radix » 24 lis 2017, 08:45

Za mě epizoda v pohodě. Sice žádná bomba, ale vcelku to šlo. IC byla zajímavá a divil jsem se, jak dlouho někteří vydrželi.

Jako už tradičně v téhle sezoně, Ryan jednoduše řekl dvěma lidem o svém HII. :shock: :cry: Alespoň že ta Lauren ví, že o své výhodě nemá říkat každému. Ben si solidně kope hrob, když rozhoduje sám o hlasování a neposlouchá cizí argumenty. Vyřazení Colea chápu a je podle mě správné. Joe je v soutěžích slabý a určitě bude možnost ho vyhodit i dál. Doteď nechápu, proč Mike zahrál HII. Upřímně jsem chvíli i čekal, že ho zahraje za Cole a vyřadí se tím sám.

Tak jsem zvědavý na příště, kdy už to vypadá, že se sedmička rozpadne.

Favorité: Ryan, Mike, Chrissy, Ben
Zajímaví: Devon, Lauren
Nefandím: Joe
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod Megis » 25 lis 2017, 00:20

Pošahaná epizoda, která mě jenom utvrzuje v tom, že štáb si dělá, co chce... Aliance 7 rozdělí hlasy na 5 pro Colea a 2 pro Mikea a my nevíme proč... Joe a Mike hlasovali pro Colea a my nevíme proč (ano, narážím na to, že kdyby hlasovali s Colem, letí Ben). Mike zahraje imunitu a my nevíme proč... Soutěž o imunitu byla divná, někteří s tím lomcovali všelijak a neohrozili se, jiným to prostě spadlo, aniž bychom viděli nějaký pohyb. Jediné, co se mi líbilo, bylo to, jak Joe vytmavil Ashley, že je tam naprosto zbytečně a nehraje vůbec nic, což je pravda. Nevím no, nějak mě už nebaví čekat, až to celé vyhraje
Spoiler!
Chrissy
:-|

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod sextant » 25 lis 2017, 12:58

Teď když jsem viděl epizodu znovu s titulky mohu napsat, že souhlasím s předpisatelem. Na tom jaká bude epizoda pro diváka má hlavní rozhodnutí produkce a mám dojem, že nedělá svou práci dobře. Chápu, že ve 40 minutách vidíme vše zhuštěně, ale na druhé straně by neměly být opomenuty pro diváka důležité scénky.
Proč Dr.Mike zahrál imunitu mi není vůbec jasné. Kdyby ji uplatnil pro Cole, měli daleko lepší postavení ve kmeni.
To, že sedmička je neudržitelná musí být všem jasné. Jestliže jsou fanoušky Survivoru měli se poučit od Boston Rob který říkal: Udělej si alianci v ní další alianci. Jakmile zbude 7 hráčů musí nastat doba pro další alianci která dovede 3 (2) do závěrečného boje o vítězství. Znamená to další alianci 4.
Dost mně udivuje jak hráči nedokáží udržet tajemství o imunitě nebo výhodách do hry.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod Rodann » 26 lis 2017, 09:17

Je to sra*ka... Radši koukejte na první nebo druhou řadu australské mutace... nebo i novozélandská první řada je lepší. :idea:

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod TripleM » 27 lis 2017, 23:09

Ešteže sa ten Mike sám nazval "Amerikou" v tejto epizóde, lebo potom už všetko, čo robí dáva ten správny (ne)zmysel :mrgreen:
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod Dejvy » 28 lis 2017, 11:45

Ryan je pako. Nechápem prečo najprv nepovedal Devonovi, že sa chystá o HII povedať Benovi, takto si zbytočne naštrbil jeho dôveru aj keď si myslím, že to nebude ťažké mu vysvetliť.

Tiež by ma zaujímalo čo to bolo s tým hlasovaním. Vôbec to nedávalo zmysel.

A normálne mám pocit, že toto produkcia ovláda, mne sa nechce veriť, že by boli tak blbí a nevyhodili už 2x Joea keď mohli, veď je úplne jasné, že teraz bude HII opäť v hre a je rovnako úplne jasné komu ho produkcia podstrčí. Po tejto chybe verím, že mu to klapne a podrazí Bena alebo niekoho. Síce týchto Hantz týpkov nemám rád ale bez neho by to bola už úplna sračka lebo tam aspoň kalí vodu.

Fandím: Ryan, Chrissy, Devon
Ven: Ben, tá škaredá blonska
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod dias258cz » 28 lis 2017, 14:08

Zdravím, ohledně dnešní epizody objasním hlavní věc o které jsem se dozvěděl.

-Mike vytáhl svoji imunitu už v průběhu kmenové rady, taky vytáhl falešnou imunitu a dal ji Joeovi. Tady máme nejspíš odpověď, proč někteří hlasovali pro Mika.



Původní rozhovor s Colem-

What happened at Tribal Council? Did something happen that we didn't see?

There was a pretty large part you missed. Mike's Statue of Liberty speech, as we like to call it in our group text, was a little bit more involved and longer. He went on a whole spiel about how he thought there were a bunch of hypocrites in the group who were putting a target on my back for things that had not actually happened, while they themselves were being dishonest and manipulative. He was scolding them, hoping they would vote for him and his idol. Also, Mike pulled his idol out before the votes and put it around his neck. He pulled out a fake idol and put it around Joe's neck.

Oh, wow. How did people react?

I wasn't clued in at all. I knew Mike had his idol, but I didn't know he had a fake idol. Earlier in the day, Mike asked me if I had an idol, because if I had an idol, we could make something happen tonight. I wasn't sure if I could trust Mike, because I knew he was in with Ben. I gave him a half-hearted answer: "I don't know, man. I might!" Maybe if I had told him, "No, I don't. I absolutely don't." Maybe things would have been different. But he thought I still had the idol from the beach.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 29 lis 2017, 00:05

Wow, už dlouho jsem neviděl vlákno kde by byla pohromadě skvadra kmetů jako Megis, Dejvy, či TripleM (!!) :beer: Celkem retro feeling! :mrgreen:

To je vše co jsem vám chtěl sdělit :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod TripleM » 03 pro 2017, 23:27

dias258cz píše:Zdravím, ohledně dnešní epizody objasním hlavní věc o které jsem se dozvěděl.

-Mike vytáhl svoji imunitu už v průběhu kmenové rady, taky vytáhl falešnou imunitu a dal ji Joeovi. Tady máme nejspíš odpověď, proč někteří hlasovali pro Mika.

Původní rozhovor s Colem-


No tak to už dáva trošku zmysel, ale iba čiastočne sa Mikeovi ospravedlňujem.

Zdravím cyphera taky! :sex:
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod Dejvy » 05 pro 2017, 14:34

cypher.eu píše:Wow, už dlouho jsem neviděl vlákno kde by byla pohromadě skvadra kmetů jako Megis, Dejvy, či TripleM (!!) :beer: Celkem retro feeling! :mrgreen:

To je vše co jsem vám chtěl sdělit :mrgreen:


Stále tu chýbajú ľudia ako Brninho napr. a aj Milan či Zeck, ale tí to už predpokladám ani nesledujú. Ale zdravím aj ja teba :beer:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod Pietro » 21 pro 2017, 21:29

Jak si jistě pozorní povšimli, nepíšu ke každý epizodě. Zjevně bych tu byl v minoritě.
Radim Uzel zazdil HII. Nebude první ani poslední.
Sérii si užívám, jasný, byly tu větší trháky, ale pořád to neurazí.
Ben mi zůstává, ale tancuje na tenkým ledě (a Joe ještě ten led profukuje fénem na vlasy)

PS: nepamatuju většího tichošlápka, než je JP. S nikým se neba, hru neřeší, jede si svý stranou od ostatních. Moc mluvení do kamery taky nepobral.

A rybářka se dere k moci...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 27 srp 2020, 23:55

Kmenovka docela zajímavá, Mike předvedl docela silly move a zbavil se esa v rukávu v podobě HII. Joe to zazračně přežil, opět. Takže zbývají dva a začne se to řezat mezi členy aliance. :dance:


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti