S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Příspěvekod ItalianManiac » 30 lis 2017, 10:50

Epizoda 10+11
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cyppisek
Příspěvky: 16
Registrován: 10 dub 2017, 06:07

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Příspěvekod cyppisek » 30 lis 2017, 13:49

Super dvojdíl.

JP byl tak trošku do počtu, vcelku nezajímavý hráč, vzal to sportovně. Nic moc nepředvedl.
Poslední TC mohla být zajímavější kdyby vyhodili Bena, měli docela šanci ho poslat domů s imunitou. Teď půjde asi hodně daleko.

Chrissy si zachránila prdel výhrou individuální imunity. Mike trošku smolař, ale baví mě na něj koukat. Mohl by se dostat daleko, ale do finále si ho asi nikdo nebude chtít vzít jelikož mi přijde vcelku oblíbenej.

Ryan je těžce v prdeli a posral co mohl. Ať už to byla zrada Ali tak prozrazení toho, že má imunitu.

Tahle série mě hodně baví.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Příspěvekod sextant » 30 lis 2017, 16:09

I když to mám zatím zase bez titulků a proto nevím co si hráči říkali, tak se mi dvojepizoda líbila. To, že vyloučili JP mně celkem překvapilo. Byl jsem na tom, že se nejdříve zbaví Joea. Ale JP byl dobrý fyzicky a proto v něm asi viděli hrozbu. Souhlasím s předpisatelem, že Ryan si to pohnojil jak jen mohl. Mám dojem, že to překombinoval a zdá se, že se sedmička rozpadla na čtyřku a trojici. Chris zachránilo jen to, že měla imunitu, ale jsem rád, že je Joe konečně pryč. Chápu, že Joe hrál na to, že jej vezmou do vítězné trojky jako nehlasovatelného darebáka, ale přepočítal se. Jsem moc rád, že další imunitu našel Ben. Už se těším na další díly a jsem zvědav koho vyloučí příště.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 lis 2017, 20:34

Hezký dvojdíl, celkem mě mrzelo, že hlavní aliance zacílila na nevýrazného J.P.ho, když se mohla zbavit nebezpečné Chrissy či Ryana. Na druhé radě jsem, přestože mu fandím, doufal v podraz na Bena, protože by byla strašná sranda - dělej, jako že jsi členem skupiny na dně. A protože jím budeš, tak jsi další na řadě.
Joe mě mrzí, ale mohlo by to uvolnit Dr.Mika a ten by tak mohl mít výrazně větší šance
Fandím: Mike, Ben, Lauren
Nefandím: Chrissy, přestože je dobrá, ale nesedí mi, Devon, Ashley
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Příspěvekod Radix » 01 pro 2017, 13:50

Tak tenhle dvojdíl se mi moc líbil. :) Pěkně to vymyslela nová čtveřice a především Devon, kdy vymyslel plán s Benem jako dvojitým agentem a pak i dělení hlasů před vyřazením Joe. Na jejich místě bych zacílil nejprve na Ryana, protože by ho vyřadili i s HII. Nicméně jsem rád, že šel JP, protože ten byl stejně bez šance. Mám pocit, že ze zbývající sedmičky lidí má reálnou šanci na vítězství prakticky každý, což je příjemná změna.

Ben našel HII a konečně je první, komu došlo, že by to nikomu neměl říkat! :idea: Sice nejspíš nebyl úplně daleko od vyřazení, což by bylo taky vtipné, ale udržel se a podle mě ho ostatní příště ještě nevyhodí, resp. nepokusí se o to. Možná se mu nakonec bude hodit, že hrál dvojitého agenta.

Favorité: Ryan, Chrissy, Ben, Devon
Zajímaví: Mike, Lauren
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Příspěvekod TripleM » 03 pro 2017, 23:34

Tohle bylo boží!

Lauren pripravila pôdu pre zaujímavú alianciu a Devon to trikovo vyšperkoval, aj keď si nemyslím, žeby to nejako mal všetko premyslené, skôr je šťastko. Kiežby tam nebolo toľko imunít, človek by sa cítil ako za starých čias.
Po čase nemám žiadnu výčitku (a imunity nie sú výčitka, to je len môj zdvíhač tlaku, keď sa objavia na scéne ;) ) a skutočne ma to bavilo.
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Příspěvekod vrabejka » 04 pro 2017, 05:14

Chrissy a Ryan byli tak naivni. Jak si mohli myslet ze je nemůže nikdo v alianci podrazit. Po sloučení přestali hrat a to je pravdepodobne bude stát TOP 5 nejgor že na kmenovce vubec nevěděli a to tam měli napovedy, ktere naznačovali, že se neco stane. Naštěstí aliance Lauren vyloučila JP uff. Snad Chrissy a Ryan začnou zase hrat maji imunitu tak třeba to ještě otočí.

Chrissy naštěstí vyhrála imunitu ktera ji zachranila. Ryana chapu asi bych ji taky zahral byl by to moc celky risk to nezahrat. Bohužel ale tak přišli o 1 výhodu.

Budou to mit těžké ale snad budou chtit všichni vyloučit Bena a vrátí se na vrchol

Fandím: Ryan, Chrissy

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Příspěvekod Megis » 04 pro 2017, 15:30

Fraška pokračuje, vyloučit JPho nedávalo naprosto žádný smysl, kór když všichni věděli o Ryanově imunitě. Holt se ale Ryan hodil produkci do krámu víc než naprosto zbytečný JP, takže jsem si téměř jistý, že došlo k našeptávání, koho vlastně vyloučit. Kromě toho už mě neskutečně vytáčí to, když někdo o nějakém svalovci řekne, že je silný v soutěžích. Kolik z těch soutěží je v dnešní době na sílu, proboha? Tohle fakt nežeru... Kdyby vyletěl nejprve Ryan a posléze Ben, byl by to naprosto epický díl, který by trojici Devon/Lauren/Ashley vynesl do finále... Takto se zbavili dvou nejsnadnějších soupeřů do finále. Říct na to bravo? Děláte si srandu? Jak přesně se tohle liší od scénáře, kdy by zůstala původní sedmička a čtveřice Lauren, Devon, Ashley a Ben by vyrazila někoho z trojice Chrissy, Ryan a JP? Jo, vlastně, nadělali si z Chrissy a Ryana nepřátele dřív, než bylo potřeba. Fakt skvělý tah :-|

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Příspěvekod sextant » 04 pro 2017, 15:46

Mně také vyloučení JP nedává smysl. Jenže my vidíme jen malý kousek života v táboře. Nevidíme jak se jednotliví členové kmene zapojují do práce v táboře ani jak jsou či nejsou příjemní svým chováním ostatním. Produkce asi dost zasahuje do výběru co vidíme na obrazovce a tak máme často neúplné informace.
V každém případě se domnívám že Benova imunita o které nikdo neví může ještě hezky zamíchat kartami. V další epizodě bude dost záležet na tom kdo vyhraje imunitu. Přál bych ji Benovi, aby musili vyhodit Chris nebo Ryana.
V ukázce bylo vidět, že Ben trojici už tak bezvýhradně nevěří a tak mohou být další díly ještě velmi zajímavé.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Příspěvekod Pietro » 21 pro 2017, 22:57

Ejejej, mohli kopnout do zádele Chrissy a Ryana. Jak ale furt Chriss vyskakuje (můžete mi jako vysvětlit...) :angry:
Ne, on skončí JP (jo, furt tam hrál) a Joe, který konečně vyletěl.
A ta tůůůt vyhraje IC. no, co se dá dělat...
Jo, kde jsou v téhle sérii časy, kdy Ashley a Lauren byly na odstřel (první dva díly) - najednou jsou vládkyně HHH.
Benouš sice má HII, ale záleží, jak ji zahraje - třeba ji, jako mnozí, zbytečně vyhodí komínem. :?
Mike jakožto "Last Healer" je teď k mání pro každou špatnost.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP10+11

Příspěvekod sun.eagle » 28 srp 2020, 00:46

Zatím nejlepší díl série. Ty spadlé brady podražené čísti aliance(Chrissy, Ryan) to bylo k nezaplacení. Jestli bylo chtyré vyhodit nemyslícího golema před dábelskou Chrissy nebo hadem Ryanem je otázka, podle mě ne. JP je ideální kandidát před porotu, své případné vítězství by neměl jak obhájit, takového tam chcete, a ne v porotě :-?
Tyhle konce skálopevných aliancí jsou nejlepší momenty Survivora, to se neomrzí a tahle bude patřit do mého osobního zlatého fondu TOP momentů Survivora ever.
Jinak Ben je Marlon Brando. Mají to geniálně rozehrané, ta hra nové aliance nemá chybu. Hlas navíc, nastrčený Ben, imunita...už dlouho jsem neviděl tak dokonale rozehranou hru. Do popředí se dostává Devon, který klame zjevem jednoduchého surfaře a začíná tahat za nitky, Ashley se pouze veze a zatím toho předvedla co se týče nějakých velkých tahů nejméně. Asi si to začala uvědomovat a navrhla vyloučit Bena, ale to by byla škoda, ještě bych ho nechal hrát jeho roli špiona, jde mu to skvěle. Chudáci Ryan a Chrissy, a vlastně i Mike, jsou úplně v loji a neví vůbec co se děje.
Vždy jsem fandil outsiderům, a fandím Chrissy protože hraje skvěle. Nepřeběhla jako Ben a Lauren po sloučení, a drží se svých lidí od začátku. No jsem zvědav co vymyslí paní "invulnerable" proto aby se zachránila další dny. Finále snů by bylo Chrissy, Ben, Devon. Posledně jmenovaný to má dobře rozjeté a kdybych vypisoval kurzy na vítěze, tak právě Devon by měl kurz nejmenší.


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti