S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 14 pro 2017, 10:07

Epizoda 13
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cyppisek
Příspěvky: 16
Registrován: 10 dub 2017, 06:07

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod cyppisek » 14 pro 2017, 10:35

Ať mi nikdo neříká, že ta imunita pro Bena nebyla dárek od produkce. Hodně trapný.

Tohle je snad nejhorší série co se týče imunit, kterou jsem viděl. Je jich tam přehršel a zbytečně moc.

Vyřazení Ashley mě nemrzí. Hrozně mi začíná vadit ta sebejistota Chris a Devona.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod sextant » 14 pro 2017, 11:14

Epizodu jsem shlédl jen tak letem světem. Jen mně napadlo, jak byla vedoucí čtveřice hloupá když se začala stavět proti Benovi. Kdyby byli zůstali pevní, tak dnes měli situaci naprosto pevně v rukou a Chris by byla dávno v Ponderose. Takhle veškerou moc co měli ztratili a můžeme jen hádat jak dopadne poslední závěrečný díl za týden.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod Radix » 14 pro 2017, 16:08

Tak předfinálový díl byl slabší. Nicméně Ben se udržel, takže finále bude o tom, jestli ostatní dokážou Bena konečně vyhodit, za což jsem docela rád. To, že se mu povedlo najít HII může být podezřelé, ale zase se mi zdálo, že byl jediný, kdo ho (a to) dlouho hledal. Docela zajímavý mi přišel jeho pokus, kdy zahrál HII ještě dřív, než musel.

Na finále jsem zvědavý. Mám pocit, že každý z hráčů si to vítězství svým způsobem zaslouží. Nicméně fandit budu nejvíc Benovi, ačkoliv nevěřím, že se do FTC dostane.

Favorité: Ryan, Ben, Devon
Zajímaví: Mike, Chrissy
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod Spencer91 » 14 pro 2017, 22:41

Já myslim, že Ben se na FTC dostane,nápadně mi to připomíná tažení Mika v S30.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod Dejvy » 14 pro 2017, 23:10

Fuha, tak toto je tazka fraška. Tento US Survivor je uz tak strasne iny a slaby, ze to uz pozeram len zo zotrvacnosti. CBS velmi chce aby vyhral veteran s rodinkou tak mu podhadzuju HII ako Hantzovi svojho casu + este final secret advantage, no pre koho tu asi mame sancu :mrgreen:

Ja keby som sa momentalne ocitol v US Survivor tak hladam len HII kazdy den a vsetky mozne vyhody. Final 3 by som mal istu. Hrozne.

Chapem, ze hra sa vyvija, ale toto uz je naozaj moc. Najlepsie je, ze tie imunity uz sa valaju kade kde, v muslicke, pod vlajkou, pri studni (uz poslednych X serii) atd. keby to aspon poriadne schovali. Vid Craig
Spoiler!
ako dlho to v AUS hladal a aj tak to nenasiel on
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod Pepi » 14 pro 2017, 23:52

Už mě s prominutím sere, jak se ze Survivora postupně stala hra typu "Find an idol or go home". Přidávání dalšího idolu do final 6 je fakt k smíchu. Když výjimečně produkce najde cast, který je zajímavý, ať ty lidi do hajzlu nechá hrát. Tohle totálně posílá klasickou hru s aliancemi do patřičných míst. Je to škoda, obzvlášť u téhle řady. Má cenu na to pořád koukat, když už i aliance, poslední věc, která se pořád v show držela, mizejí?

Ze špatné řady, kterou posrala produkce (rozuměj S34, S35), je mnohem horší pocit než ze špatné řady kvůli castu, to se někdy zkrátka stane.

Jediná šance na dobrý konec je Chrissy jako vítěz, jediná hráčka na úrovni old-school řad (a hlavně bez idolů). Pokud vyhraje Ben, končím na dobro s touhle sračkou.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod sextant » 15 pro 2017, 21:09

Já bych docela uvítal, kdyby jednou nechali hru hrát bez skrytých imunit. Tak by se lépe ukázaly hráčské kvality. Ovšem to se asi nestane a proto bych uvítal alespoň aby se po použití skrytá imunita už nevracela do hry.
Co se týče různých výhod myslím že stačila jedna, kterou si hráč zakoupil při dražbě nebo ji vyhrál v soutěži o odměnu.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod Rodann » 15 pro 2017, 22:04

Hm... Opakuji to tu díl co díl... Tahle sra*ka se fakt někomu líbí? Bohužel se na to dodívám už jen z nostalgie. Kam se vytratilo to dobrodružství? Vždyť to je horší, jak kdejaký Big Brother. :down: Doufám, že se rozšíří povědomí o australské mutaci... a ona i ta novozélandská byla lepší než toto.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod vrabejka » 16 pro 2017, 07:22

Tato řada ma parádní finiš další super epizoda.
A opět ji ovládla královna Chrissy. Když vyhrála s Devonem odměnu říkal jsem si, že vxbrat Mikea by davalo větší smysl ale nakonec to bylo správné decision. Ryan s Devonem obnovili spojenectví a maji teď největší moc ve hře.

Imunita konečně trochu v pohybu. Chrissy ji opět ovládla. Ona je nejlepší hráčkou. Ovládá všechny aspekty hry. Strategicky hraje jasně nejlíp. Ano po sloučení udělala pár chyb ale stejně sw dokázala zase dostat te dna na vrchol. A teď na nic nečekala okamžitě se chytla šance a zosnovala možnou final 3.

Ben se nevzdal a opět našel imunitu. Nechápu proč mu šlo tolik o to aby ho nikdo neviděl hlavní přece bylo aby zachranil sebe a pětka se roztrhla. Ale jak jsem ho nesnášel tak mě poslední díly baví.

Veškeré pochybnosti brzo vyvratil i na kmenovce a bylo jasné, že zustane. Tentokrát jsem si byl jistý že pujde Ashley. Vyloučení Mikea by nedavalo žádný smysl. Jsem rad že Devon ukazal ze je hráč Ashleyho ho stejně táhla dolů. Zklamala mě. Pořád opakovala jak chce dělat velké tahy ale neudělala žádný a že měla příležitostí. Jeji vyřazení je proto naprosto zasloužené.
Timto krokem udelala Chrissy velky posun a jeji šance do finale visi už hodně vysoko.
Těším se na finále a doufam, že vyhraje nejlepší hráč sezony (Chrissy) ale nevadil by mi ani tolik Ben.

Fandím: Chrissy, Ryan, Devon

supertom96
Příspěvky: 4
Registrován: 01 čer 2017, 19:12
Nejoblíbenější série: China,Micronesia - Fans vs. Favorites
Nejoblibenější hráči: James,Jonathan,Russell,Terry

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod supertom96 » 16 pro 2017, 11:58

Tak za prvé....Ben tu iminitu hledal, takže si ji zaslouží. Nevíme, jak dlouho, což je škoda. Rád bych věděl,jestli ji hledal 2 hodiny nebo 10. A je ostatních blbost, že ji nehledali.....Taky je škoda,že téhle skryté imunity víc Ben nevyužil.

Za druhé.... Co to tady zkoušíte, že by měla vyhrát Chrissy? Jasně nejhorší hráčka. Jak vůbec netušila po sloučení, že by mohli jít proti nim. Byla si tak jistá, že Ben nemá imunitu. A to ani napodruhé, kdy už se měla poučit. Nechápu,že ji Ben nevyloučil místo Lauren, když ho tak štvala. Takže Chrissy je na tom strategicky jasně nejhůř. Těží z velkých chyb ostatních.

Vítěz: Ben - Nevím, proč by to nemohl vyhrát jen proto, že je to veterán. Je jako každý jiný hráč. (dřív to bylo se sportovcema)
Mike - Zástupce Fair Play

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod Megis » 16 pro 2017, 14:39

Nesouhlasím, že by Chrissy byla jasně nejhorší hráčka. Jasně, herně je hodně slabá, ale tato řada má herně slabučkou většinu castu, takový Ryan je jeden velký strategický omyl a Mike vůbec neví, jak se dostal do Final 5. Ben hraje agresivně, ale i tak nejlíp ze všech zbylých (i když sorry jako, to podstrčení HII od produkce je fakt už hodně okaté). Ashley neodehrála absolutně vůbec nic. No a Devon, na finále hraje dobře, to jo, ale hraje tak nudnou a nezáživnou hru, že bych mu ve finále hlas teda nedal, protože v konečném důsledku neudělal vlastně vůbec nic.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod cihi » 17 pro 2017, 01:40

podle me to zcela s prehledem vyhraje Chrissi - protoze se Ben nedostane do finale

jako jo... ona hraje dobre... ale proste z myho pohledu je absolutne nefanditelna a nijak zvlast ji to nepreju

finale Devon - Ryan - Chrissi by podle me dopadlo... ze Chrissi ziska vsechny hlasy - Ryan tam celou dobu vypada jako jeji mladsi bracha a Devon se ted pred porotou naprosto odkopal svou aroganci + ani ty jeho sibalsky usmevy mu na finalove kmenovce nepomuzou... spis uskodi

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod sextant » 17 pro 2017, 04:43

Chris ve finále určitě všechny hlasy nedostane. Ben jí hlas zaručeně nedá a možná, že i další budou mít na ni pivku.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod kachna » 20 pro 2017, 16:05

Jsem zpátky :mrgreen: Zkouškové období a čas vánočních úklidů je tady, a proto není lepší čas na čtení diskuzí :mrgreen:
Já musím říct, že mě se to líbí. Ze začátku jsem sice nesledovala pravidelně, protože nebyl vůbec čas, ale pak jsem zhlédla asi 5 dílů za jeden den a prostě se mi to líbí.
Ben si imunitu zasloužil, vyloučení Ashley mě mrzí, Devon mi nevadí, Chrissy mě začíná prdět tou svou sebejistotou a Mike je mi nějak jedno.
Já doufám, že Ben se do finále dostane a předvede nám perfektní kmenovku. Protože ať si kdo říká co chce, on si to zaslouží.

happypanda
Příspěvky: 8
Registrován: 19 lis 2013, 16:43

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod happypanda » 21 pro 2017, 02:19

Přiznám se, že tuhle sérii nesluduju úplně pozorně. Mohl by mi tak někdo vysvětlit, proč se Ben rozhodl pro Ashley, což byla sice z pohledu diváka nejlepší volba, protože z těch všech mi přišla nejméně výrazná a nebyla pro Bena hrozbou jak herně tak ve výzvě ve srovnání třeba s Devonem. Z pohledu hráče proto nechápu, proč Ben nevyloučil raději Devona nebo Ryana, kteří jsou herně výrazní a pro něj obecně silnější soupeři než Ashley. Takovej Devon mu veřejně dává čočky a je jasný, že s ním nemůže počítat, zatímco Ashley by mohl zviklat pro další kolo na vyloučení Chrissy.

Díky

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod Pietro » 22 pro 2017, 00:48

Mariňák opět útočí! :hungry:

Tentokrát to donesla Ashley, který je mi i líto (i když nakonec nic neudělala) - raději bych viděl zhaslý jiný lidi. Devona za ty kecy, Ryana za jeho idiocii, a Chrissy za její panovačnost.

Final 5? Až na Bena jsem silně zklamán. Hlavně Ryanem a Chrissy, ti měli vyletět už před jury. Bohužel, přežili a dle toho, jak jsou pořád servírováni, asi i skončí ve finále. :vomit: Na to už jsem si ale mohl taky zvyknout - že se tam dostávají lidi, kteří by si jinak neměli ani čuchnout k finále....

A přitom ty poslední díly vůbec nejsou špatný. Jen ty imunity a odměny vyhrávají lidi, co by nemuseli. Před finále doufám ve výhru buďto - Bena, ale musel by prokličkovat to minový pole, co na něj už nějakou dobu chystaj a ve kterým se už koneckonců motá nebo Doktora Mikea. A když to bude někdo z té zbylé trojice, no co, taky se s tím smířím, ale nerad.

Rodann píše:Hm... Opakuji to tu díl co díl... Tahle sra*ka se fakt někomu líbí?

Čoveče líbí. A poradím ti, už se neopakuj. ;)

Spencer91: Mám takovýho tucha, že ani Holloway nebyl tak na odstřel. Ale oprav mě případně.

A že je přeidolováno? S tím souhlasím. Některé výhody jsou i dobře vymyšlené, jenže je dostanou lidi, co s nimi nezvládnou zacházet a raději je zablokují a nezahrají je (Lauren), pak jsou i naprostý voloviny, který bych oželel (SuperIdol té zlé paní v modrých plavkách)

Na US Surva koukat nepřestanu, to by ta série musela stát za opravdu velký kulový (např. dávat HII u vstupu na ostrov každýmu) - abych to přestal sledovat, na to jsem u toho strávil spoustu času, vyplácal spoustu nervů a zničil pár klávesnic a mnoho dalšího.
Ruku na srdce - po S26 (a že ta musela odradit daleko víc lidí než S35) jistě byla taky spousta lidí, co řekla, že už nikdy víc - a kolik z nich sedělo před prvním dílem S27?? ;)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod Zeck » 29 pro 2017, 02:46

Na té nápovědě k imunitě chyběl už jen nápis: "Je to přesně v místech kde spíš. Nemáš zač, Bene, tvůj Jeff"... Už jak našel první imunitu způsobem, že naprosto nepřirozeně vylezl na skálu přečíst dopis a když se vracel, ejhle, u cesty pod skálou nápověda k imunitě. Jak vyráběl falešnou imunity z materiálu, který prostě nesežneš, pokud nemáš nakloněnou produkci, už tehdy mi to bylo podezřelý, ale teď se to ukázalo v plné nahotě. Nejtrapněji schovaná nápověda k imunitě v celé řadě. Vsadím trencle, že před soutěží o imunitu tam nápověda nebyla, vyčkávalo se jak dopadne Beník na soutěži a pak se mrskla do tábora imunita a na strom nápověda, protože Ben hledal před soutěží rozhodně déle než po ní a nápovědu, kterou by minul jen slepej nenašel. Pro jistotu ani neukázali záběr jak tu imunitu sebral, aby to bylo jakože "napínavý". No, spíše nechtěli ukázat, že nemusel ani kopat, jinak by si ho spoluhráči všimli. Byla tam prostě pohozená, aby ji mohl snadno sebrat ještě před kmenovkou a na ní ji epicky zahrát. Tohle tu hru naprosto SERE. Zásah produkce, kdy je pár protekčních pseudohrdinů s pěkným příběhem protěžováno na úkor těch ostatních, kterým se klidně účelově posere hra, aby ti druzí mohli uspět. Vsadím se, že bejt v Benově situaci kdokoliv jiný, mezi poslední šestku imunitu vracet rozhodně nebudou. Dřív se to snažili alespoň maskovat, teď už se s tím neserou a diváky mají za úplné dementy, kteří jim sežerou snad úplně všechno.


Ashley jsem měl rád, mám slabost pro tyhle sportovní mladý holky. Nic nepředváděj, krom soutěží, ale alespoň se na ně dá dívat, což se o zbytku říct nedá. Devon a Mike, zbytek je mi vysloveně nesympatický. Příště budu jak ovce fandit tomu, koho mi cpe edit a pak možná budu spokojen. Stačí nemyslet a nechat se unášet oblíbenci Jeffa v této zfixlované hře.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP13

Příspěvekod sun.eagle » 29 srp 2020, 20:38

Tuhle show miluju od první série kterou jsem sledoval kolem r. 2001 když jsem se učil na maturitu, i díky tomu se stala tak nějak mou součástí, snad chápete co tím chci říct, možná ne ale whatever.
A musím říct že mě štve kde se to ubírá. Nepřestanu tu show milovat a sledovat, pokud to nepujde ještě do větších hoven. Už u některých předchozích sérií byly zásahy produkce a protěžování vybraných hráčů očividné. Boston Rob aneb nejtrapnější vítěz ever spolu s Tysonem kterým bylo vítězství šité na míru. :vomit:
Ale tahle poslední série jsou až příliš ovlivnované spoustou HII, různých výhod, hlasů navíc, sebráním hlasů, super imunit a nevím čeho ještě.
HII jsou fajn prvek a dávají hře na dynamice a zajímavosti, ale to jak je doslova podstrkována vybraným hráčům, kteří mají čistě náhodou největší prostor je věc který show jménem Survivor pohřbívá. Dělá ze mě blbce a uráží mou inteligenci. Jak si pak můžu tohohle pořadu vážit a brát ho vážně? Jak?
To že Ben najde úplně náhodou HII že přes ní málem zakopne bylo trapné, ale že najde i druhou ještě trapnějším způsobem? Vážně jděte někam.
Jak to na mě působí? To že všichni vědí že Ben nachází HII a nechají ho běhat po ostrově? Nikdo jiný ji nehledá?
Nevěřám že tam ta HII byla byť jen den předem prostě se čekalo jestli Ben vyhraje ICH nebo ne. Nevyhrál, tak za ním přišel chlapík se štábu a říkí Bene za pět minut se běž projí tam k tomu stromu uděláme na kameru tvé dojmy. Hej, vy ostatní čekejte v táboře a nic nedělejte. za chvíli jsem s Benem zpět.
Tak Bene budeš u díváků oblíbený, sestříháme to tak že budeš velký hero. Vidíš tamten strom? Běž k němu. Ano je to značka Bene, postaráme se abys nevypadnul, budeš mít sledovanost a lidi tě milujou, přece tam nenecháme ty nudné nýmandy. Prones zase na kmenovce nějaké ty kecy o marinácích lidi to žerou, a udělej rozruch na kmenovce, ty to umíš. To bude parádní díl, ok, běž si pro tu HII a uvidíme se na kmenovce. :vomit: :vomit: :vomit:
jsem přesvědčen že tak nějak to boužel probíhá. Takže je to podvod na diváky? není to reality show, ale divadlo zrežírované produkcí, něco jako wrestling? To je smutné ne?
Pořád doufám, že další série už to bude lepší, nebo ne tak očividné. Pokud se show bude ubírat dám tímto směrem, tak plánuju vydržet do 40 série na kterou se těším jako malej, a pak po dvaceti letech půjdu a dům dál. Australský Survivor je jak jsem slyšel jiný level.


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů