S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Mamanuca Islands, Fiji
April 3, 2017 – May 11, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 21 pro 2017, 15:01

Epizoda 14 - finále
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

matej773
Příspěvky: 18
Registrován: 13 úno 2017, 15:26

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod matej773 » 21 pro 2017, 18:01

Tak máme tuhle sérii za sebou.
Hned od začátku jsem byl přesvědčen, že to vyhraje Chrissy, hlavně tedy kvůli tomu "přešlapu" co se týče změny jejího popisku a snahy udělat z ní "příkladnou mámu". Každou epizodou se mi to umocňovalo, tím spíš už u finále, až se mi to začalo zdát jako fraška.
Ovšem, Benovy imunity byly teda opravdu velká fraška - tý první bych klidně věřil, ikdyž bych se o ní taky klidně mohl hádat (hodně znevýhodněná, ostatní moc neměly šanci...), ale další dvě rozhodně byly podstrčené produkcí, to bez debat.
A to ještě nezmiňuju ten twist, ten mu byl taky jasně ušitej na míru.

Ale snad největší fraška byla FTC, až jsem si říkal, jestli nekoukám na špatnej pořad a nekoukám na "Máte slovo"... Strašnej zmatek, a určitě to hodně ještě zamíchalo hodnocením.

Zbytek si nechám k Reunion epizodě, abych to náhodou někomu nespoilnul. ;)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod Pepi » 21 pro 2017, 18:19

Bez nadsázky nejméně zasloužený vítěz ever. Parodie na hrdinu. Parodie na underdoga, který si svou nulovou social game za svou pozici ve hře mohl sám. Protlačenej produkcí třema idolama a Chrissyinou výhodou, která jí ironicky pokazila hru. Viděli jsme hodně věcí, které smrděly produkcí, tohle ale je absolutní špička. Na FTC se vlastně ani nijak neobhájil, jenom všechno zase hodil na city ohledně rodiny a PTSD bla bla bla. Bude mi trvat dlouho tohle překousnout. Už bych se i na Survivora vysral, kdyby to téma další řady nebylo sakra tak lákavý. Zkusím ještě jednu řadu, přestože vím, že se po dalším finále budu zase proklínat. Škoda, jinak to nebyla špatná řada, ale jsem velmi zklamaný z výsledku.

Kromě toho mě ještě vytáčelo, že si na FTC nejvíc bral slovo šašek Cole, snad nejvíc vymletej hráč posledních řad. Jakmile Ben "našel" třetí idol, přetáčel jsem všechny challenge, protože bylo jasný, jak to dopadne... podruhý za celých 35 řad (naposled v S29). Fakt ostuda.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Ixuxu
Příspěvky: 6
Registrován: 09 zář 2014, 18:04

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod Ixuxu » 21 pro 2017, 21:09

Vyhrát měl/a bezpochyby
Spoiler!
Chrissy
Finální twist byl zajímavý, ovšem jak zde již zaznělo - Benovi ušitý na míru. :vomit:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod sextant » 21 pro 2017, 23:33

Počkám si na titulky, ale z toho co jsem viděl tak naprosto neskutečné nalézání imunit Benem bylo do očí bijící nadržování produkcí. Původní čtyřka měla jen jednou možnost vyloučit herně nadanou Chris a neudělala to. To byla její chyba a pak už Chris vyhrávala jednu imunitu za druhou.
Také mne překvapil způsob vysílání dílu s prolínáním dění v táboře a dění na vyhodnocení. Mně se to moc nelíbilo, ale někdo může mít třeba jiný názor.
Zdá se mi, že inovativně celý tento díl zazdili.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod brninho » 21 pro 2017, 23:36

Nevim, v minulosti i v případě slabší sezony jsem měl potřebu když ne po každé epizodě, tak alespoň třeba každou druhou-třetí epizodu něco semka napsat, ale tohle je první řada, která mě nechala enormně chladným..Už to fakt jde do absurdna, ze strategické hry se stává hra na schovku a uspějí ti, kdo se honí za pořád vracenou imunitou, Ben párkát řekl něco ve smyslu že tradičně se HII vrací do hry a doufám, že mi někdo s lepší pamětí než mám já potvrdí, že myslim v s30 se skrytá imunita do hry nevracela, byly tři a možná to je (jestli si to fakt pamatuju, opravte mě kdyžtak) ten důvod, proč to je asi poslední nováčkovská řada (a předposlední vůbec), která měla nějákou slušnou kvalitu.
Ben absolutně nezaslouženej, její hra mě něják neoslnila, na FTC se ocitla právě hlavně kvůli Benově hlouposti, ale měla to být Chrissy, už za ty imunity..A byla by to ona, nebýt té """""""advantage""""""" (potřebujeme mariňáka jako vítěze, yaaay!!). Škoda, že to XtttX zabalil definitivně, to by se tu strhlo peklo :D Já ten trojlístek Survivor, TAR a BB měl fakt rád, TAR už dvě-tři sezony nedávám, BB po poslední řadě asi taky zamávám a Survivor uvidím, ještě jsem neviděl celej reunion a spoilery jsem moc nesledoval, tak jsem zvědavej na příští sezonu, ale pokud to půjde podobným tempem, tak moje pochodeň zhasne stejně jako ta mnoha jiných ještě z bývalýho survivorwebu...

EDIT
- jo ještě něco, nenašel jsem si ve hře ani jednoho oblíbence/oblíbenkyni :D Tak blbý to bylo, jsem si jistej že totálního mimoňe Dr.Mika v budoucnu uvidíme, Probstovy oblíbence už si tak nějak dokážu vytipovat, možná i ten Ryan, ale seriózní kandidátka je možná fakt jen Chrissy a když se hodně zamyslím tak jako hezký křoví, který by mohlo překvapit je ta z kudrnatá z hustlers s dobrym zadkem, to je celý.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod Spencer91 » 22 pro 2017, 00:22

No, nerad bych tu omílal, co už padlo, nicméně z docela slušný řady, která mě bavila, se stala fraška ohledně vítěze, protože takováhle tlačenka už tu dlouho nebyla a v týhle řadě se produkce překonala, kam se na to hrabe Game Changers. Neřikám, že by byl Ben špatnej hráč, ale nebýt ImmunityTrain2 a zvratu, kterej se mu náramně hodil do krámu, tak by na FTC nikdy nebyl. Tohle trošku připomíná Samou a Russellovy HII s tím rozdílem, že jemu to k výhře nepomohlo, protože narozdíl od Bena nepřišel na to, že stačí pobrečet nad rodinou a win je v kapse (zdravím Jeremyho). Nechci působit jako suchar, ale rozbrečet se na FTC a mluvit o rodině a doufat, že mi to přihraje hlasy, je zvěrstvo a poslední záchranná brzda pro toho, kdo se neumí obhájit jako hráč. Chrissy nemusím, ale zasloužila si to mnohem víc, hrála hlavou, vyhrávala soutěže, hrála i přes to, že v jednu dobu vůbec netušila, co se děje a jen koukala, jak Probst zhasl pochodeň JPmu a Joeovi... ale nevykvajzla se na to a hrála dál... prototyp Sole Survivora pro mě. Její jediná chyba ovšem spočívala v tom, že podcenila dlouhý prsty produkce a spolíhala na to, že ten zpropadenej symbol už do hry nevrátí... nu což, stalo se. Opět po několika měsících jsem zhnusenej vlivem HII na hru, která by bez nich vypadala úplně jinak (zdravím pro změnu Malcolma a Cirie). Nechci, aby se ze hry vytratily, ale mělo by to být jako dřív.... jedna do každýho tábora, další po sloučení a šlus. Pak se z toho akorát stává fraška, kde nezáleží na sociální hře, na fyzický zdatnosti, ani na ničem jiným, ale na tom, kdo dokáže zabít nejvíc času hledáním symbolu, protože dotyčnej jako hráč stojí za starou belu... a to mě pěkně sejruje... :vomit:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod Radix » 22 pro 2017, 17:18

No, co říci k finálovému dílu? Jeho průběh mě zklamal, jakkoliv byla tahle řada pro mě zajímavou, tak ten závěr to dost podkopal. Ben hned po návratu z TC jde hledat HII. Ok, chápu jeho strategii, stejně by se s nikým nedomluvil. Bral bych i to, že ho opět najde po celonočním hledání. V Survivoru teď lítají veškeré výhody a hlavně v závěru sezony se to ohromně kupí. Ačkoliv se mi to nelíbí, tak je to prostě trend, kterým se Survivor vydal. Devon prokázal skvělou intuici a zachránil se tak na úkor Mikea. Velmi dobrý tah. :idea:

Potom už jsem si říkal, že je to jen o tom, jestli Ben vyhraje IC, což se mu nepodařilo a upřímně je to škoda, protože pak bych jeho účast na FTC a dost pravděpodobné vítězství překousnul. Bohužel nevyhrál, opět zvítězila Chrissy (všechna čest) a mělo to být jasné, Ben jde domů. Jenže "geniální" výhoda (uvozovky se hodí pro obě slova) to zase rozsekla a naklonila vše na stranu Bena, který tak získal možnost si FTC vybojovat, což proti Devonovi samozřejmě zvládnul.

Na FTC se docela pěkně rval Ryan, který věděl, že je z finálové trojky nejslabší, ale stejně to sympaticky zkusil, ačkoliv se mi zdálo, že už tlačil na pilu příliš. Chrissy podala dobrý výkon, ale je mi jasné, že jí to bude málo, protože Benův příběh mu to vyhraje. Zbytek shrnu u reunionu.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod jukab » 22 pro 2017, 23:07

Další sére za námi, poslední dobou se mi podzimní líbí víc než jarní, tak snad to S36 vyvrátí :)

Plusy: hodně zajímavých hráčů
zajímavé soutěže i o odměnu (nápověda k imunitě pod talířem)
nakonec jsme viděli celou znělku
herectví Bena a naivita ostatních
vypadávání hráčů kolem sloučení

Mínusy: už nikdy nechci twisty v TOP5 a dál
strašně imunit, hlavně v závěru
chyběla mi Survivor aukce
Jeffův tón hlasu před některými soutěžemi fakt hrůza
málo zábavných scének, dřív jich bývalo víc

Pozitivně překvapili:
Chrissy - komplexní hra, i když občas už mi to přišla přehnaná, nevzdává se
Lauren - dobré hlášky, schopnost utvořit alianci
Devon - dobrej balanc mezi relativně dobrou hrou a čistou zábavou

+/-
Ben - na hraně, líbila se mi bojovnost a učenlivost, nelíbila neexistující soc.hra či jakákoli strategie či taktika, což jsou esenciální složky hry
Ryan - těžko říct, pže v závěru málo prostoru na kameře, přišel mi typově jako David z nedávna, ale od 2.dílu alespoň dle prostoru slabota

Zklamali, už nechci vidět: Mike, Alan, Patrick, Ryan
Zklamali, ale chci vidět: Roark, Joe
Zbyteční: Jessica!, Desi, Ashley!, Simone a Cole, ten je mimo moje chápání....nebo odolnost

Uživatelský avatar
Russel14
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2017, 13:19
Nejoblíbenější série: S06,S08,S13,S19,S20,S25,S31,S34
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch Boston Rob Rob C Sandra D T Danni B Yul Parvati Todd H Russel H Kim Spradlin Malcolm Hayden Natalie A Jeremy C Kelley Wentworth Spencer Aubry Adam K Sarah L

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod Russel14 » 26 pro 2017, 13:35

Winner of Survivor Heroes vs Healers vs Hustlers isss naše oblíbena produkce v čele s jedinečným Jeffem Probstem. Tohle má být výsměch všem skvělým vítězům ( zdravím Sandru,Todda,Parvati,Hatche,Yula,Boston Roba, Kim a možná se ještě někdo najde ) tohle je prostě špatný co se to tam děje to se nedokáže vysvětlit. Neměli jsme vítěze mariňáka tak ejhle je tu Beňas tak mu k tomu pomůžeme , to nesmyslný podstrkravání idolu zničilo hru snad půlce hráčů pokud jsem dobře napočítal v této sérii bylo celkem 9 idolu, devět !!!!!!!! co tam smaží ?! abych se vrátil k Beňasovi to jak hned po vyhlášení se snažili hned ukázat jeho kroky to bylo ještě víc nápadný že ho tam protlačili, na FTC jsem u něj neviděl žádnou bojovnost
to jak na poslední chvíli začal mlít o mariňácích a rodině to jako bojovnost neberu. Respektuju ho jako člověka, ale hráč mizerný. U Ryana jsem tu bojovnost aspoň viděl nebo aspoň na FTC bylo vidět že o to bojovat, ale jeho hra stala za nic a to ze začátku byl můj favorit. No a Chrissy kdyby vyhrála nebyl bych úplně nadšený ale uznal bych že si to aspoň trochu zasloužila, i když ve hře někdy zůstala v menšině pořád se snažila hrát. No a ten twistík to byla největší trapárna co mohli vymyslet aby Beňas mohl vyhrát a ještě víc mě udivilo že ten twist bude i v další řadě WTFFF ? To jako teď každý hráč musí umět rozdělat oheň aby mohl jít do finále no to si děláš srandu už si připadám jak v RO, kde o finále rozhodují soutěže prostě nesmysl.
Second chance: Ali,Lauren,Chrissy, možná i ten Ryan ( pokud si uvědomí kde udělal chyby a svou hru zlepší ) ale opravdu až za dlouho

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod sextant » 27 pro 2017, 09:40

Já naopak to rozdělání ohně vítám. Ostatně kdo viděl díly kde k rozdělání ohně došlo, tak si vzpomene jak bylo trapné, že sotěžící nejen že se zranili, ale ještě dokázali za pár minut zničit kiřesadlo. Vrchol byla jedna rada, kde rozdělání ohně skončilo se zápalkami. Myslím, že účastník Survivoru by měl umět rozdělat oheň křesadlem ještě dřív než do soutěže jde.
Co se týče Ryana, tak měl před porotou kecy naprosto nesmyslné. V táboře nic nedělal, aby to nezkazil, na soutěže neměl sílu a jeho sociální hra nic moc. Myslím, že v jiných dílech byla ještě větší slabíčka než on a nakonec to uměli jak s mačetou tak i s křesadlem.

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod TripleM » 28 pro 2017, 23:31

Ja neviem, prečo to stále sledujem. Mne je z toho vyslovene zle. ABSURDNOSŤ.

Spoiler!
Neplnoletí nech nečítajú! Strašne nadávam :angry:


Aj tak im ale zničenú Sandrinu hru v Game Changers nedokážem odpustiť viac ako týchto "náhodných" päťnásť miliónov "secrets". Bože, chu*ovina to je hrozná už, príšerne finále, príšerné "zvraty", príšerná FTC, príšerné vraj "dobrodružstvo"... a to ma celkom bavila táto séria - aspoň som si to myslel.

Radím víťazstvo Bena (pri ktorom som sa podvedome prichytil, že mu fandím pri finálovej immunity challenge) za CHU*OVINU TOP No.1 TIP TOP ULTRA TOP nadávam hreším a neviem to opísať, aký som sklamaný a rozhorčený po tom, čo Chrissy prečítala jej "výhodu". Tomuto sa v žiadnom prípade fandiť už nedalo, aj keď milujem outsiderov. :cry:
A kde KUR*A mali hlavu tí PIČ*SI, čo sedeli v porote a ich počúvali??!! (kristove rany TOTO si snáď ani tá striga Chrissy nezaslúžila)

Táto hra už nemá NIČ z pôvodného konceptu! NIČ!
Ja som najväčší odporca HII a toto snáď nerozdýcham už nikdy. CH*J je ten Probst, bože plačem, jak mi do*ebal moju obľúbenú show.

Prečo táto séria nepadne na samé dno mojich obľúbených sérii je len to, že vysoko kvitujem odmenu, kde im podstrčili nápovedu pri žraní špagiet a ešte preto, že stále vyprodukovali niečo ako South Pičafic a Redemption Kokotsland.

Idem si zapáliť teraz o polnoci do tej sku*venej zimy. A keď z nej dostanem mŕtvicu, žiadajte Jeffa Chu*stra o odškodné a rozdeľte si ho tu.
PS: Platí iba pre znechutených, naj*baných a sklamaných z tejto pseudočasti "Survivora". A chalani diky za tip, idem skusiť austrálskeho survivora.
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

immortalite
Příspěvky: 1
Registrován: 24 dub 2016, 16:59

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod immortalite » 29 pro 2017, 09:28

Za mě jedna z nejlepších serií. A Ben co dodat super. Ještě se nikomu nepovedlo přežít tak silnou allianci proti němu. Ke všemu férovej chlap, narozdíl od ukňorané Chrissy, která vše brala osobně. Ben to bral sportovně, nepovyšoval sel, přál druhým vítězství nehledě na okolnosti. CHrissy se mu vysmívala, snažili se z ěj dělat blbce, ale x krát je přechytračil.

Nedoceněný zůstává možná Devon, který několikrát svýma nápadama zvrátil hru a měla asi nejlepší sociální vztahy. Byl pro mě největším překvapením.

Chrissy a Ryan, že pudou do finále jsem řel po 5 minutách sledování. Stačí se zaměřit na toho kdo se dokáže trochu vyjadřovat a a není úplnej mimoň a je jasno. Sem rád za Bena, kterej mě aspoň překvapil, protože když propálil že byl mariňák bylo jasný, že po něm každej pude. Ale zvládnul to i post-traumatickou sresovou poruchou, což fakt není legrace.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod kata_rina » 31 pro 2017, 18:38

Wow, to bylo teda finále! Jeff se nám za celých 17 let nezměnil, stále stejný štramák, akorát mozek už mu senilní a to pořádně!!! Co to jako bylo??
Za 1. z pohledu Chrissy se nakonec o žádnou výhodu nejednalo
Za 2. víc průhledné už to být ani nebylo, vše kolem výhry Bena tu bylo už rozebráno si myslím do detailu a nejde nic než souhlasit :cry: A oni se ani nestydí nám to vlastně v surové formě naservírovat ...

Tahle série pro mě byla taková proměnlivá. Po pomalém začátku to po sloučení dostalo spád a opravdu to stálo zato, spousta zajímavých hráčů, kteří chtěli hrát, ale finálová epizoda vše pohřbila a to i sny hráčů, protože se prostě do konceptu ideálního vítěze nehodili. Nezazlívám Benovi jeho imunity, byl opravdu jediný kdo se je pokusil hledat (pokud mu teda produkce neřekla ať hledá), byl by to i přijatelný vítěz nebýt toho konce. A jeho fňukání na FTC?!?!?

immortalite píše: A Ben co dodat super. Ještě se nikomu nepovedlo přežít tak silnou allianci proti němu.

A co takhle Mike z s30? Ten stál též proti většině a na rozdíl od Bena dokázal bojovat a získával imunity "legálně" a to v soutěžích + jeho sociální hra, která nebyla tak marná jako Benova.

Co dále k tomu napsat. Určitě se tu představila spousta zajímavých hráčů.
Devon: Pro mě vítěz. Jeho sociální hra byla super, trochu si jí pokazil vyloučením Ashley, ale i tak si myslím, být ve finále tak vyhraje. (Hlasy by mu dali Cole, JP, Lauren i Ashley + Ben). Přemýšlela jsem a zajímalo by mě, proč volil Ryana, jasně byli spolu od začátku, ale není v tom zase produkce, kdyby dal hlas Chrissy byla by tu remíza ...
Lauren: Po dlouhé době skvělá hráčka vyššího věku.
Mike: Vtipná postavička, na výhru sice neměl, ale pobavil.
Chrissy: Nepatřila k mým favoritům a ani mi nebyla sympatická, ale to jak hrála opravdu oceňuji. Po podrazu její vlastní aliance se nevzdala a zabojovala.
Joe: Snaha hrát, ale moc tlačil na pilu a život s ním v táboře nebyl určitě jednoduchý :D a s Mikem mě docela bavili.
Desi, Ashley: Fyzicky silné hráčky.
Ali: Jediná pre-jury hráčka, které mi bylo líto, dojít do sloučení tak to tam taky pěkně rozmíchá.
Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers - EP14 - finále

Příspěvekod sun.eagle » 29 srp 2020, 23:50

Tak definitivní pád do výkalů začal už po prvních pěti minutách když Beník našel další imunitu. :vomit: Jeffe really? To už není ani vtipné, ani trapné, to už je jen smutné do jak hlubokých sraček tahle kdysi skvělá show spadla.
No potom přišla napínavá poslední ICH a jak já byl rád že zafungovala karma a do finále postoupila nejlepší hráčka za posledních několik sérií Chrissy, 4x vyhrát ICH wau!! Ale fraška byla dovršená posledním twistem v podobě výhody - no výhody, spíš to byly postraní dveře pro Bena do finále :vomit: :vomit: :vomit:
V tu chvíli jsem věděl že produkce prostě udělá všechno proto aby Ben vyhrál, u rozdělávání ohně (počkat marinák asi umí ohen že?)možná i tu slámu trochu pokapali benzínem a dostal lepší křesadlo než chudák Devon, a potom před porotou jak se OPĚT rozhovořil o těžkém životu marináků tak jsem věděl že jediné americké oko nezůstane suché a nebylo co řešit, hnus, hnus, hnus. Všimněte si prosím i takových podprahových detailů, při řeči Beníka hraje srdceryvná melodie, a jakmile začne mluvit Chrissy tak začne imperial marsh jako u Dartha Vadera. Co vlastně předvedl? Nic, kromě toho že mu produkce naservírovala HII a možná si mimo kamery s Jeffem dali navzájem kuřbu, sorry za vulgarity, ale tak nasraný jsem dlouhoo nebyl. fakt že ne. :cry: :angry: :fight:
Zkusím dát Shitvivoru ještě šanci a počkám si na cast a začátek další série, a pokud nezaujme rovnou skočím na s40 a rozloučím se s legendama zlatých časů téhle kdysi skvělé show.
RIP SHITVIVOR. :vomit: :vomit: :vomit:


Zpět na „S35 - Heroes vs. Healers vs. Hustlers“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů