TAR S30 (US) - Epizoda 4+5

2018
Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

TAR S30 (US) - Epizoda 4+5

Příspěvekod Masarka14 » 27 led 2018, 00:14

Mini plachetnice musely být těžké na ovládání a ze začátku i hodně frustrující. Nejlépe to zvládly Kristin & Jen. Speed Bump byl pro baskeťáky jako stvořený. Co pro ně nebylo stvořené byly tyhle plachetnice a taky to špatně dopadlo i když byli pořád na stejné úrovni jako hasiči, kteří mimochodem hodně pobavili s jejich stylem couvání auta :D

Na první pohled se mi zdálo, že bude jednodušší u detour dělat bagety než boty, ale opak byl pravdou. Velké časové rozdíly to asi ale nebyly.

Na konci první části přišel na řadu Head-to-Head souboj, který překazil Kristin a Jen (které by jinak s přehledem vyhráli) šanci na výhru. Díky tomu, že se baskeťáci cestou ztratili, dorazili na místo až jako poslední a poslední také skončili. Prohráli finálový souboj. Takže byli eliminováni. Přesně, jak jsem se po minulém díle obával.

Roadblock ve druhé části epizody asi nebyl úplně jednoduchý, nejhůře se se stavěním katapultů popasoval Chris a Joey, kteří ztratili hodně času, který pak už nebyli moc schopní dohnat. Tahle ztráta se s nimi vlekla až do konce.

Všichni kromě Joeyho & Tima zvolili býčí detour a ukázalo se, že to byla správná volba. Sice se Trevor & Chris snažili jedlíkům pomoct svojí neschopností najít arénu, ale ani to jim nepomohlo, protože oni pro změnu nebyli schopní najít otevírání obrazu. Takže poslední skončili Joey & Tim a byli eliminováni.

Našel jsem si Tima na wikipedii a zjistil jsem, že profesionálně krkal a v roce 2012 byl světovým šampiónem, díky krku, který trval 18.1 sekundy :mrgreen: :mrgreen:
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Zpět na „The Amazing Race S30 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů