TAR S30 (US) - Epizoda 6

2018
Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

TAR S30 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Masarka14 » 01 úno 2018, 15:21

Týmy se z Francie rozdělily na dva lety. 4 první týmy letěly o hodinu dříve než poslední tři a to v podstatě rozhodlo o tom, kdo bude eliminován, protože je po příletu do Prahy čekal Double U-Turn. První 4 týmy ho nevyužily, Alex & Conor také ne, ale Jessica & Cody ke smůle Trevora & Chrise již ano. Pro Jessicu & Codyho to byl opravdu dobrý tah, protože jinak by asi byli eliminováni oni. Trevor & Chris měli opravdu smůlu, že dorazili o tu minutku později. U detour si hráči mohli zvolit mezi "This" a "That", takže si vybírali náhodně. This bylo pivní detour, jak taky jinak v Česku, že :D Museli přeskládat sudy a pak natočit dokonalé pivo. Poté sud dovézt na určené místo, odkud mohli pokračovat dál. That byla přednáška o tom, jestli je země kulatá nebo placatá. Po přednášce museli projít testem. Za těžší bych asi označil tu pivní detour, protože se tam týmy hodně ztrácely. Trevor & Chris zvládli obě detour bravurně, stejně tak (podle střihu) i roadblock, ale časová ztráta byla příliš velká a myslím, že se to prostě nedalo dohnat. Pro ně byla i škoda, že U-Turn byl už před detour a ne po. Roadblock byla šílenost se sto telefony, kde soutěžící museli poskládat citaci Franze Kafky. Bohužel si mohly týmy radit a díky tomu to zvládly tři týmy najednou a nedali tak houslistům nejmenší šanci. Mezi těmi třemi spolupracujícimi bylo menší pozdvižení, protože se Jessica rozhodla zatajit Alexovi a Brittany jedno slovo, aby byla rychleji hotová. Brittany Jessicu po tom "incidentu" s trpaslíkem nemůže vystát. Doufám, že až se příště budou promíchávat dvojice, tak budou ony dvě spolu :mrgreen:.
Vyhrály Kristi & Jen, které jsou asi zatím největší favoritky na vítězství. hasiči překvapili, protože po minulém třetím místě, doběhli druzí. Opravdu jim to teď jde. Trevora & Chrise je mi líto, byli sympatičtí a v tomhle dílu si nezasloužili být eliminováni, protože všechno zvládli skvěle. Doufal jsem, že tahle etapa bude bez eliminace, ale nebylo tomu tak. Škoda.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

TAR S30 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod f*ck » 02 úno 2018, 09:11

Tak, co si budeme povídat, těšil jsem sen a epizodu z Prahy, nakonec slabý průměr.

Nepochopil jsem rozložení na dva lety, jak kdyby se nevešly týmy do jednoho letadla (Francie Praha), ať je to fér, umístění double U turn hned po příletu, to musel být mozek, kterého to napadlo.. :cry:

Detour a that a this, dle mě také trochu nevyrovnané, nevím jak dlouho trvala přednáška, ale skládání prázdných sudů nemohlo být časově náročnější. Na lodi kam se nám pivko vezlo, byla elita českého národa :vomit:

Legendární roadblock z 15. sezóny, kdy na něj doplatil Harlem Globetrotters, sakra kde jsou ty staré sezóny.
Team BigBrother a opět to malé, krásné, zákeřné stvoření zalhalo svým kolegům, ale stejně skončili předposlední.

Na konci dílu byl každý tým upozorněn, že mají být připraveny na vše..no jsem na to zvědav, head to head se dle mě moc neosvědčilo a prohození partnerů? No, uvidíme, jak to bude v praxi vypadat. Normální závodění asi vyšlo z módy a musí být drama, nedivil bych se kdyby dvě princezny, co se nesnáší, skončili spolu, zásahy produkce jak v survivoru.
a co to bylo za vandráka u phila v cíli? každá země neuvěřitelné kočky a u nás tam nacpou nějakého vandráka.
Stejné s návštěvou pivních lázní, nejhorší týpky, co jsem kdy viděl, přes bachor si ani nevidí na ptáka, ale hlavně, že mají svoje pivko, někdy i na hlavě :cry: :cry: :cry: ..jako národ, jsme z toho opět vyšli jako alkoholici :D :D

kvido02
Příspěvky: 17
Registrován: 05 pro 2015, 12:09
Nejoblíbenější série: TAR S01-29, TAR CAN S01-04, TAR AU S01-03

TAR S30 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod kvido02 » 02 úno 2018, 12:17

Po letech zpátky v Praze. Rozdělení do dvou letů dáno prakticky automaticky, bez boje, což určilo další průběh. A aby toho nebylo málo, dáme rovnou po příletu U-Turn, a rovnou dvojitej. Nesmysl, když už, tak až po dokončení úkolu. Ale co už, úkoly dobré, pro týmy náročné. Zátaras zpátky do minulosti, zákeřné to dílo.
Na člověka, který viděl Prahu poprvé, to muselo udělat opravdu super dojem. Češi se cachtají v pivě, pijou ho víc než vodu, poslouchají výhradně cikánskou hudbu, trpí obezitou, myslí si, že Země je plochá a nejvýznamnější osobou je jakýsi vekslák (poznal někdo, kdo soutěžící vítal v cíli?).
:beer: :beer: :beer:
Příští týden si prohodí parťáky. Jestli to bude stejně špatné jako Head to Head, tak :down:

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

TAR S30 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod brninho » 04 bře 2018, 00:34

28 sérií jsem TAR sledoval poctivě, a zrovna teď jsem se zamyslel jestli náhodou ve dvou sériích na který už jsem se vykašlal nebyla náhodou ČR...A hle! :D Jsem absolutně neobjektivní, sledoval jsem z téhle série jenom tenhle jedinej díl a na jeden pár mám svůj názor z BB, možná v TAR otočili o 180 stupňů a jsou to velcí sympaťáci (btw. nevěřím tomu :D )
Mně se ta epizoda přirozeně líbila, taxikáři vcelku nečekaně žádnej pár z ekonomickýho pohledu neojebali (nebo to aspoň nezaznělo), dokonce i zazněla pochvala, bylo vidět to hezký z Prahy+ reklama na český pivečko (i když Starouše jen v případu nouze, Brankáře mám rád z nostalgie, za studentských let to byl nejlevnější lahváč, kterej se ještě dal považovat za pivo), dokonce i v té budově kde se odehrávala přednáška jsem strávil nějákej čas, zkrátka když pominu ožralce v pivní lázni (v teplé vodě by mi stačily tak tři kousky abych se dostal do veselýho stavu, pánové podle mě měli víc než tři kousky :D ) tak si Praha udělala u diváka TAR dobrý očko, pro mě jako pro brňáka navíc dobrá zpráva že brněnskou hantýrku respektují i v US (Letenské park).
Co mě nepotěšilo tak předposlední a poslední místo, znovu, jsem neobjektivní, dobře to vím, ale Codyho a tu píču jsem v BB nemohl vystát, produkcí tlačenej pár, """oběti šikany"""" a blablabla, poslední pár mi přišel naopak nejsympatičtějsí a ze všech párů měl k Praze nejvřelejší vztah, nehoráznou radost by mi udělalo kdyby si to pořadí prohodili, to by byl možná i hnací motor k tomu, že bych to s TAR znovu hecnul, nakonec je to asi pořád málo a u české epizody zůstanu.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

TAR S30 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod sirek » 26 dub 2019, 22:17

Tak ta třicátá série je opravdu obrovský kvalitativní vzestup vzhůru oproti těm předcházejícím (v půlce předramatizované youtuberské jsem skončil). Místy se mi vrací vzpomínky na série do čísla 20. Tak ještě, že mě ta Praha přesvědčila.
Nejsympatičtější tým lyžařek po zásluze vyhrál, holky si to sympaticky užívaly, celé to zvládly zcela bezchybně a myslím, že je Praha okouzlila, což je milé. Nejotravnější mi přijdou ti dva auto-závodníci, Big Brother dvojice mi ani tolik nevadí, to zbytečné taktizování je zábavné. Evan se začíná projevovat trochu generálsky, tak uvidíme. Zbylé dva týmy - snoubenci a dvojčata, nijak nemusím a počítám, že oba brzo vypadnou.

Jinak si myslím, že Praha byla vyvedena ve skvělém světle, co se architektury a památek týče. Panoramatických záběrů a přeletů byla spousta a i díky krásně zvolené pit stop lokaci se myslím podařilo kvalitně zachytit to kouzlo. Ty pivní lázně byly trochu moc, pán na pit stop trochu odrazující (obyčejné přivítání ho mohli naučit gramaticky správně, ale budiž) a chlastající kapelka na lodi taky trochu zvláštní. Naštěstí nešlo o nějaké středobody a povedlo se to vyvážit solidními úkoly. Pivo bylo super, týmy navíc měly s orientací mnohem větší problém, než jsem čekal. Úkol na univerzitě taky zábavný, skvělá práce od Trevora a Chrise. Ikonický Roadblock pěkný, je fajn, že se doposud jediná česká epizoda takhle zapsala do historie TAR, jen škoda, že si týmy tak pomáhaly.
Celkově silná epizoda, která sice nijak nepřevyšuje ty předcházející, ale drží se na podobně dobré úrovni...

...až na to jedno ALE, kterým je celá situace s 2x U-Turnem. Debilní nápad byl už, když je předem rozdělili do dvou letů, čímž výrazně snížili soutěživost mezi prvními 4 týmy. Následné umístění U-Turnu PŘED Detour už jen stvrdilo rozsudek pro Trevora s Chrisem. Proč na něj přišli poslední? Na letišti byli náhodně vybráni ke kontrole zavazadel, čímž ztratili spoustu času a Big Brother tým jasně věděl, že to na ně může hodit. Tohle chtělo buď úplně zrušit nějaké produkcí rozdělování letů (nebo to řešit až na letišti) nebo umístit U-Turn ZA Detour. Jak ale koukám, jeho umístění před se nejspíš stane tradicí - v aktuální 31. sérii to je zase takhle.

Příště promíchání týmů, snad to s mým oblíbeným #TeamExtreme moc nezamává. Osobně to vidím jen jako nějaký dočasný prvek na část etapy.


Zpět na „The Amazing Race S30 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti