TAR S30 (US) - Epizoda 9+10

2018
Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

TAR S30 (US) - Epizoda 9+10

Příspěvekod Masarka14 » 16 úno 2018, 17:43

V první části bylo o vyřazeném týmu jasno v podstatě hned od začátku, protože Lucas ztratil pas. Celkově ten Bahrajn (asi díky tomu, že nebylo žádné "drama", kdo vypadne) byla taková nic moc etapa. I když dojení velbloudů docela zaujalo :D
Thajsko bylo už mnohem zábavnější. Víc mě bavila detour, kde se chytali žáby než ta, kde se měřili sloni. Tam se hodně předvedl Cody, když sám pochytal 20 žab. Stejně pak i u roadblocku, kde se jedli škorpioni a žáby. Celkově to vlastně celé odtáhl za Jessicu.
Vzhledem k tomu, že to byla NEL, tak se Henry & Evan udrželi v závodě.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

TAR S30 (US) - Epizoda 9+10

Příspěvekod jukab » 17 úno 2018, 21:35

Minulá série byla lepší, ale i tahle dokáže zabavit. Zbyl mi zde už jen jediný favorit, a to Evan+Henry...

Jessica je napřesdržku asi tak od půlky série, Cody je machr v úkolech, ale jinak je slepý, němý a bez mozku, pže s tak ošklivou a neschopnou paní dobrovolně a zadarmo (!) být, to jsem dlouho neviděl...Naštěstí se režie nemusí moc snažit, Jess se ztrapňuje v každém záběru sama ("Prosím, pomoz mi" min. 2x a údiv, když jí protiháče ni nepomohli :)
X-Games jsou šikovný, ale v posl.etapách už působí jen namyšleně ("V posl.etapě budeme my a 2 další týmy...") a vůbec ne zábavně
Závodníci si to užívají, což je oproti ostatním honičům příjemná změna, ale fandit se jim nedá, pže skoro v každý etapě něco zvorají nebo přehlídnou

Nejvíc mrzel odchod Houslistů a nejlepší etapa zatím: Reykjavík. Nudná byla Francie, Maroko i Bahrajn


Zpět na „The Amazing Race S30 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti