Cast

2018
Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Cast

Příspěvekod Masarka14 » 02 úno 2018, 23:04

Tak je to tu. Byl odhalen cast k Celebrity Big Brother! Počkat. Tohle, že jsou celebrity? Vždyť znám jen tři a to jsem na tom ještě dobře. Ale nevadí. Bude to pro mě v podstatě jako nováčkovská série :D Docela se těším a doufám, že mi to pomůže zapomenout na katastrofu jménem Big Brother 19.
Již před dvěma dny se soutěžící nastěhovali do domu a příští týden ze středy na čtvrtek bude odvysílán první díl řady. V domě budou soutěžící 26 dní. Finále je tedy naplánováno na 25. února. Každý týden by měli být vyřazeni dva soutěžící. Hraje se o 250 000 dolarů. Koncept by měl být stejný jako u normálních řad amerického Big Brothera až na to, že nebude žádný Jury House a o vítězi budou pravděpodobně rozhodovat diváci, což je asi škoda.
Přečetl jsem si profily soutěžících a podíval jsem se na 10 minutové rozhovory. Zajímavé na tomto castu je to, že tu jsou jen 2 lidé pod 30 let, což rozhodně není trendem posledních sérií. Samozřejmě to dává smysl. Kdo z mladých celebrit se skvělou kariérou by se nechal na měsíc zavřít do domu, kde bude snímán každý jeho pohyb 24/7? Mé dojmy, jsou zatím následovné:

Ariadna Gutiérrez - jeden ze tří lidí, které jsem znal už před CBB, díky tomu, že jí v roce 2015 Steve Harvey korunoval Miss Universe, ale pak zjistil, že udělal chybu a v přímém přenosu jí byla koruna odebrána. Bylo z toho hodně virální video. Aria je nejmladší účastnicí, podle rozhovoru nemá vůbec ponětí do čeho jde a o čem ta hra vlastně je. Nerada lže a je nerada, když jí někdo lže. Ta se přesně hodí do BB :mrgreen: Asi bude mít problémy se spojit s ostatními soutěžícími, díky jejímu věku. Klidně se ale může dostat do finále, protože ve hře neudělá nic a nikdo jí nebude vidět jako hrozbu.

James Maslow - druhý člověk, kterého znám. Kredit za to mé mladší sestře, která sledovala Nickelodeon a on byl v nějakém teen seriálu. Vypadalo to, že ví do čeho jde. Nějakou sérii už viděl, ale je vidět, že mu nejde o výhru. Jde mu o zviditelnění sebe sama, což je škoda. Trochu mi stylem vyjadřování připomíná Paulieho Calafiora z BB 18 a kdyby byl opravdu jako on, tak by to asi nebylo moc dobré.

Brandi Glanville - hned od začátku je vidět ta hrozná plastika na obličeji. To je hrůza. Je to taková ta reality show celebrita. Byla v BB UK, ale to je úplně jiná hra. No, o hře neví nic a řekla: "I'm not gonna strategize". To tak nějak mluví za vše.

Chuck Liddell - k němu moc nevím, co napsat. Uvidíme, co se z něj vyvine. Určitě se bude snažit vyhrát a hru trochu zná. Připomíná mi Dillona z BB CAN 5. Hlavně teda tím hlasitým dýcháním do mikrofonu :D

Keshia Knight Pulliam - její interview bylo nejnudnější a taky nejdelší ze všech. Ani jsem ho nedokoukal. Hru nezná, připadá mi taková hodná, ale nudná. Status celebrity získala tím, že pře 30 lety hrála v nějakém populárním sitcomu. Takže to je taky "obrovská" celebrita.

Marissa Jaret Winokur - vypadá to, že je opravdový fanoušek. Ví, co čekat, má dobrou strategii. Její interview mě bavilo, ale je hodně možný, že s ní budou mít lidé problémy. Ona totiž mluví fakt hodně rychle a je hlasitá. To by mohlo ostatní otravovat. Zaujala mě a jsem zvědav, co předvede.

Mark McGrath - botox, ó bože ten botox. Proč. Jinak ale vypadá zajímavě, zábavně a možná bych mu mohl fandit. Hru trochu zná. Sledoval BB 19.

Metta World Peace - takže Světový mír :lol: měl opravdu vtipný rozhovor Metta: "I'm not allowed to do showmances" Ika (soutěžící z BB CAN, která dělala rozhovory) "Who told you that? Metta: "My wife" :lol: :lol: :lol:. O hře neví vůbec, ale vůbec nic. Je to třetí osoba castu, kterou znám a jediný u koho jsem znal i jméno a ne jen tvář. Je považován za magora. Takhle sundal protihráče a takhle se pral s fanoušky. Prostě bouřlivák. Uvidíme, jak se bude chovat v domě. Třeba se už uklidnil :D

Ross Matthews - fanoušek, který touží po vítězství. Jeho interview mě bavilo. Podle fotky jsem nečekal, že je to gay, ale hned jak promluvil, bylo to jasné. Mohl by být hodně zajímavým hráčem.

Shannon Elizabeth - původně jsem myslel, že jsem slyšel jen o třech lidech v tomto castu, ale Shannon hrála ve filmu American Pie (česky Prcičky), takže jsem jí už také viděl. Je fanoušek show, viděla všechny série. Vypadá, že ví, jak na to.

Omarosa Manigault - jako jediná nemá video interview. Má jen krátké bio na CBS. Byla v nějakých reality-show, pracovala v Bílém domě a má nějakou spojitost s Trumpem. V biu měla napsáno, že je fanoušek BB, tak uvidíme.

Jsou zvěsti, že původně mělo být jen 10 lidí v castu namísto 11 a že ten člověk navíc je Omarosa. Dále se spekuluje, že přibude ještě jeden soutěžící.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Zpět na „Celebrity Big Brother 1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti