CBB S1 - Epizoda 2

2018
Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

CBB S1 - Epizoda 2

Příspěvekod Masarka14 » 09 úno 2018, 19:56

Takže ženská aliance je potvrzená. Přidal se k nim ještě Ross, kterému to určitě nemám za zlé, protože tenhle týden bude vyřazen jeden muž a bude to tedy 6 žen proti 4 mužům. Jak jsem předpokládal, byli nominováni James a Chuck. Nakonec tedy byli nominovaní Keishou, která společně s ostatními ženami šla do DR se přihlásit k použití gift bagu od BB. Byla to reakce na pokus Chucka o získání HoH a tedy zachránění mužského jádra. Nebylo to úspěšné, ale za pokus to určitě stálo. Jestli jsem to pochopil dobře, tak tímto byl tento twist ukončen. Tím pádem byla pro ostatní chlapi škoda, že to nešli zkusit a strategicky si ho nechávali na později. I když byl stejně ASI jen jeden. Líbil se mi tah od Marissy, která se o něj nepřihlásila a chtěla si ho nechat na později. Nominace Chucka a Jamese dávala smysl z pohledu ženské aliance. Jsou to asi nejsilnější chlapi a chtějí hrát narozdíl od Metty, který chtěl jít domů a dobrovolně chtěl být nominován. Na konci jim za to, že ho nenominovali, vyhlásil válku. Jak ironické od člověka, co se jmenuje Světový Mír :mrgreen: :mrgreen:

:idea: James (skvělé DR sessions), Ross, Chuck
:down: Omarosa, Brandi, Keisha (není mi sympatická)

Je škoda, že někdo z dvojice James - Chuck bude vyloučen, protože mě baví oba :shock:
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Zpět na „Celebrity Big Brother 1 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů