Robinsonův ostrov II - EP01

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 05 úno 2018, 20:23

Epizoda 1
5.2.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod sextant » 06 úno 2018, 00:03

Tak jsem se těšil, jak zde najdu komentáře k prvnímu dílu show a kde nic tu nic. Mně tedy první díl skutečně pobavil, ale ne jako Robinsonův ostrov, ale jako komedie a přehlídka neschopnosti. Nedovedu pochopit, jak je možné, že žádný z účastníků si nedal práci s tím, aby se podíval na některý US Survivor, zvláště když snad 28 dílů bylo dabováno v češtině.
Při výběru potřeb pro táboření se obě skupiny chovaly jako smyslu zbavení. Tu volbu vůdce a nejhoršího považuji za poněkud zcestnou, ale uvidíme k čemu to bude dobré.
U žen jsem se moc nasmál pokusu rozdělat oheň. Měli bambus a jak se rozdělá oheň pomocí rozštípnutého bambusu není žádné tajemství a funguje to vždycky. Jestliže ta holčina byla v kurzu přežití, tak by mně moc zajímalo co se tam naučila.
Jsem zvědav na středu, kdy jeden vypadne a vzniknou dva smíšené kmeny.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 06 úno 2018, 00:42

Těžko se to komentuje, tvůrci si dál jedou svůj slušně řečeno stupidní styl z první řady plný nesmyslných rozhodnutí (tentokráte tu máme 19 hráčů, namakaní chlapi vs obyč holky...) a idiotských twistů (viz ukázky na příští díl a možné vypadnutí toho, kdo nebude vybrán a 100% kvanta dalších co teprv přijdou)

Z castu mi opět není nikdo sympatickej, nikdy nepochopím, proč nevezmou třeba jen dva namakance, pak třeba nějaký dva pořádný nerdy co nikdy nebyli ani pod stanem, ale maj zápal pro hru a výhru, s menšinama je u nás problém oproti USA, ale nějakej ten černoch nebo třeba Turek by se snad sehnal a nejlépe do kmene s nějakým redneckem např. od Ostravy atd... bože, to je to tak těžký?? Ne, oni radši seberou 19 lidí, jeden jak druhej, s minimálníma rozdílama typu věk, počet kérek a vyrýsovanost svalů :-? Proč vy experti z Novy myslíte, že uspěli Vyvolení a ne Big Brother?? ;)

No pravidelně na to určo koukat nebudu, spíš když to chytnu zrovna v tv, ono beztak bude půlka epizod zase jen o kdejakým bezvýznamným uprdnutí:)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 06 úno 2018, 09:52

Tak já taky přispěju názorem, ať to tady trochu rozproudíme :)

Souhlasím s tím, že Nova ze Survivora dělá spíš něco jako Big Brothera na ostrově. Už jenom ten slogan "Džungle vztahů"... :-? Tvůrci by měli vědět, že v pravém Survivoru jde nejen o vztahy, ale i o přežití, soutěže, intriky, taktiky, aliance, (skryté) imunity...

Jinak první díl se mi nezdál zas tak špatný, když teda opominu ignorování klasické struktury dílu (vylodění - příjezd na ostrov - soutěž o imunitu - kmenová rada - první vyloučení). A samozřejmě spoilery v upoutávkách a sestřihu z dalších dílů (kdyby mě to bavilo zkoumat, tak dám určitě dohromady, jak budou příště rozděleny kmeny, a třeba i zjistím, kdo vypadne). Viz třeba Zina se žlutým šátkem atd. atd.

Avšak na to, že díl měl asi 50 minut a kromě vylodění se v něm nic nedělo, tak mám pocit, že jsme viděli ty samé hráče pořád dokola a někteří se ani moc neprojevili (u chlapů to byl pořád jen Dominik a Karel, zatímco třeba Jarda, Mirek, Ondra nebo Petr moc nemluvili; u holek to bylo trochu vyrovnanější, tam snad mluvily všechny). Nebo je to možná proto, že někteří jedinci jsou vzhledově a typově vyloženě zaměnitelní (Jarda-Mirek-Petr, Jenda-Radim, Bára-Katka, Martina-Terry).

sextant píše:Nedovedu pochopit, jak je možné, že žádný z účastníků si nedal práci s tím, aby se podíval na některý US Survivor, zvláště když snad 28 dílů bylo dabováno v češtině.


Co jsem si četla profily hráčů, tak celkem dost jich zmiňuje, že jsou fanoušci show, ale podle jejich chování na ostrově to tak moc nevypadalo. Chlapi se aspoň snažili postavit něco jako přístřešek, u žen jsem nic takového ani neviděla. Uvidíme, jak to půjde dál, hlavně co se týče hry a případných stupidních twistů ze strany produkce.

A teď nějaké názory na hráče:

Bizon - očekávaně byl podle věku označen za "nejslabšího" (já bych teda za nejslabšího označila spíš jednoho z těch hubenějších mlaďasů), je však vlastníkem Dědičné imunity (i když čekám, že si ho budou ostatní předcházet a pak ho vyhodí a budou doufat, že imunitu předá právě jim). Jinak se zatím moc neprojevil, takže - :?
Dominik - chlape, chlape, že tys nesledoval Survivor a nevíš, co se stane většině vůdčích osobností, co? S tím vůdcováním to fakt přeháněl, hlavně potom, co byl i jako vůdce zvolen. Jsem zvědavá, jak bude hrát dál, ale spíš poletí mezi prvníma. Zatím tedy :down:
Jarda - kdo? :?
Jenda - v díle se moc neprojevil, ale prý je to fanoušek show, tak mu hodím :idea:
Karel - nesympatický, uřvaný, takový slizounek. Nevím proč, ale připadá mi, jako kdyby někde utekl z kriminálu. Úsměvné mi přišlo, když s pár ostatníma chlapama plánoval vyloučení Dominika a přitom řval na celý tábor, že Dominik by v té chvíli musel být na ostrově u ženských, aby ho neslyšel. Doufám, že ho ta jeho hlasitost dostane do problémů :D Zatím tedy :down:
Martin - surfer dude, golden boy! :love: Zatím se moc neprojevil, ale mluvil celkem inteligentně a hlavně se na něj dobře kouká :D Za mě tedy :idea:
Mirek - kdo? :?
Ondra - vousama a úsměvem mi trochu připomíná Ruperta, jinak se v díle moc neprojevil. Vypadá ale sympaticky. Zatím ale :?
Petr - kdo? Taky se moc neprojevil, ale vysvětlete mi jednu věc - proč přijel na ostrov v montérkách a ochranné přilbě??? Povolali ho na ostrov z nějaké stavby? Nebo po vzoru Tonyho chce skrývat své skutečné zaměstnání (barman, lol) a vydávat se za construction workera? Ale jinak další chlap, na kterého se hezky kouká, zatím však :?
Radim - nevím, jak moc zná show, ale vypadá na stratéga. Uvidíme, co předvede dál. Hodím mu :idea:

Bára - vím, že na kameru mluvila celkem hodně, ale nějak si na ni nedokážu udělat dojem. Zatím :?
Blanka - sympatická a silná ženská, ale tipla bych si, že poletí brzy kvůli věku nebo kvůli nemoci (aby nedostala na konci sympathy votes). Jinak se moc neprojevila, takže :?
Janina - podle profilu jsem čekala, že to bude nějaká trhlá vegetariánka (á la panbíčkářka Lucka z první řady), ale zatím je mi docela sympatická a projevuje se inteligentně. Akorát nás v příštích dílech asi čeká slzavý údolí a nějaký to drámo, až otevře ten dopis od chlapa, co jí 7 let neopětuje lásku (pokud se jí dřív nerozmočí v dešti). Zatím jí však hodím :idea:
Káťa - taky sympatická, rozumná ženská, taková nenápadná, doufám že dojde daleko :) Zaslouží si :idea:
Katka - taky je mi sympatická, hodně mluvila na kameru, uvidíme co předvede dál, zatím jí dám :idea:
Martina - fanynka show, na ostrově si to vyloženě užívala, držím jí palce! :idea:
Nikol - nevím, co si o ní myslet. Barbínkovským vzhledem a způsobem mluvy mi někdy připomíná Petru z první řady (nikdy víc, prosím!), zároveň je prý fanynka show. Snažila se rozdělat oheň, i když na to šla úplně špatně. Nemůžu si pomoct, ale prostě mi není sympatická. Třeba se líp projeví v dalších dílech, zatím však :down:
Terry - podle vzhledu jsem čekala, že to bude další hloupoučká modelka, ale na kameře působí sympaticky a mluví rozumně. Fandím jí a doufám, že to vyhraje! S Martinou asi moje největší favoritky. A hlavně je to Kladeňačka jako já, takže :idea: :idea: :idea:
Zina - zatím nevím, co si o ní myslet. Chvílema jí fandím, protože to bude klasický underdog, pak zas z pusy vypustí něco, čím se mi znelíbí. Nicméně asi poletí brzy kvůli věku a výkonu v soutěžích. Zatím :?

Uvidíme, co bude dál. Předpokládám, že to v příštích dílech zabije produkce zase nějakými twisty á la Redemption Island, návraty po medevacu atd. Zatím tomu však dám šanci a budu to sledovat minimálně jako kulisu :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Russel14
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2017, 13:19
Nejoblíbenější série: S06,S08,S13,S19,S20,S25,S31,S34
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch Boston Rob Rob C Sandra D T Danni B Yul Parvati Todd H Russel H Kim Spradlin Malcolm Hayden Natalie A Jeremy C Kelley Wentworth Spencer Aubry Adam K Sarah L

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod Russel14 » 06 úno 2018, 20:40

Tak první díl za námi a hned musím říct, že jsme všichni zvykli na US formát a nemůžeme hodnotit RO podle US to je prostě něco nesmyslného.
Jen doufám, že twisty typu Terezy jako žolíka,fyzické soutěže na konci,Ostrov vyloučení se nebudou v této řadě opakovat. Tak cast budu hodnotit později podle jednoho dílu to nemá smysl ani. Začátek dobrý klasika, pak začala soutěž kde se dali očekávat nějaký advantages docela mě zamrzelo, že ji ani jedna z těch holek neviděla protože obě znají aspoň trochu survivora tak by mě zajímalo jak by s tím naložili. Karel jednu našel, nechápu proč nám neprozradili co vlastně našel jestli nápovědu k symbolu nebo další výhodu. Za mě to rozebíraní co kdo vzal a proč bylo zbytečně dlouhé. V táboře žen nějaký náznaky aliancí typu ( Janina a Katka chtěli vytvořit větší a nevěděli jak se která jmenuje to pobavilo :D ) ne
Káťa - Martina - Terry by mohla být skvělá trojka pak Janina a Katka spolu no každopadně Nicol podle castu je fanynka ale zatím se o nic nepokusila jen o oheň :D, Bára,Blanka zatím moc nevím co si o nich myslet a Zina tu nebudu soudit podle dvou momentu jako zábavný to bylo ale že ji většina odepisuje hned po 1 díle mi připadá nesmysl. Kmen můžu no Domča to rozjel svým šéfováním ještě než byl zvolen vůdcem vs Karel kterému sice nefandím, ale baví mě na něj koukat potenciál villiana nějaký má aspoň. Mirek,Ondra,Jarda,Petr zatím taky nevím. Spojenectví tam jako Karlos vytvořil něco jako většínovou alianci, ale vzhledem k tomu že se prohodí tak mu nevydrží. Nechápu proč dali dědičný idol do truhly kam se půjdou kouknout všichni, proč třeba to nedat do nějaký věci z tý truhly nebo něco jiného aby to někdo našel sám ne jak Bizon přede všemi. Radim,Martin,Jenda vypadají slibně zatím. A jen doufám, že Dominik a Karel skončí ve stejném kmeni ať je na co koukat. :lol:
A sledovat to samozřejmě budu i když opravdu mě některý věci štvou. Doufám, že se tomu bude v ČR dařit.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 06 úno 2018, 21:19

Zatím jsem sice neviděl, ale koukám, že příště nějaký přerozdělení kmenů a jeden údajně zůstane mimo a jde z kola ven... takže to vidím na 100% že nás čeká ostrov vyloučení i před sloučením :vomit:

Asi tomu ale stejně dám šanci, no... nadávat si budu až potom :mrgreen:
(?)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 07 úno 2018, 21:10

Tak jsem zkouknul a dost mě děsí, jak tam skoro na konci epizody prohlašují, že jsou na ostrově teprve 2 hodiny... aby nám z toho neudělali telenovelu až do prosince, tímhle tempem :-| za úspěch u dnešního druhého dílu budu považovat, pokud se přehoupneme aspoň do druhého dne (vzhledem k tomu míchání lidí naděje doufám je, přece je v týhle sestavě nechali aspoň jednou přespat, ne? :-| )

Zaměřil jsem se na úvodní sestřih a sice v něm asi není tentokrát tolik spoilerů jako loni, kdy v něm byli vidět i lidi v šátcích po sloučení, ale povedlo se mi roztřídit lidi podle toho, ve kterých kmenech skončí po promíchání, chybí mi určit jen jeden člověk u červených a tím pádem i odpadlík
Spoiler!
nevybrán zůstane někdo z dvojice Jenda X Káťa (ten mlaďas a brejlatá policajtka :D )


Jinak mě díl celkem navnadil, Karel a Zina bavili nejvíc, pár lidí podobně jako loni působí trochu prkenně, celkem příjemné překvapení například Radim, bál jsem se druhého Marka, ale tenhle kluk působí zatím docela sympaticky, takže dokud si nevytvoří vlastní stádo zombií, měl by být v pohodě :D (Marek byl teoreticky celkem cringe už od začátku, když byla ve hře Katie, tak snad si Radim udrží laťku :D ). Zatím mě teda nesere vůbec nikdo, jen Jarda mi nesedí takhle z pozadí, ale třeba až dostane prostor, bude fajn.
(?)

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod berka496 » 08 úno 2018, 16:40

Sledovatelnost: 622 tisíc diváků
Zdroj: https://www.mediaguru.cz/clanky/2018/02 ... vyrovnane/

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod Dejvy » 11 úno 2018, 18:37

Pozeral som AU Survivor a hned na to tuto “show”. Spamatal som sa a uz si to pozriem len sem-tam, mozno... inak cast je uplne rovnaky ako v S01.
Hned po par minutach ma musel nastvat moderator, naco tam hned vyklopil ze v hre bola vyhoda? Toto su veci co maju byt proste pod poklyckou. Nuz.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod Radix » 05 bře 2018, 17:58

Tak první epizoda nebyla zas tak zlá, ale ztotožňuju, že se z toho dělá spíš Big Brother než Survivor. Spousta hráčů je zaměnitelných. Nicméně zatím jsme jen na začátku a můžeme se někam posunout dál. Favority zatím úplně nemám, jen jsou tu hráči, kteří mi jsou víc sympatičtější. Uvidíme příště po rozřazení.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod Truestory » 26 bře 2018, 12:22

Tak se rozjelo. Z holek mi jsou sympatické Martina, Kátka a Terry. Z kluků Bizon a Radim. Martin má podle mě dost velkej potenciál, ale sympatickej mi uplně není. Moc se mi nelíbí Dominik a Blanka se Zinou. Karel šoumen ostrava, uvidíme jak to s ním dopadne.
Volba nejsilnějšího a nejslabšího hráče celkem zajímavá a začaly se díky ní utvářet vztahy. Dominik se sice jako lídr provokuje, zároveň dost lidí ho chce kvůli tomu vyhodit. Bizon jako nejslabší, to pro něj nemusí nic znamenat, kmenu má určitě co dát. Zina si o to řekla špatným výkonem. Martina ze sebe určitě nebude dělat takového vůdce jako Dominik.
Shrnuto, podtrženo první díl celkem zajímavej, protože nabízí slibné pokračování.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Robinsonův ostrov II - EP01

Příspěvekod boyarddor » 26 bře 2023, 14:48

No abych si trochu spravil chuť po CZ/SK Survivoru jsem se rozhodl zkouknout moji nejoblíbenější sérii ze všech Survivorů/Robinsonových ostrovů (byla to zároveň i moje první kterou jsem viděl).

První díl klasika: vylodění, příjezd do tábora, objevování ostrova atd. První hra dobrá, zároveň férová pro muže i ženy. Dění na ostrově bylo klasické na první den takže není co komentovat.

Hráče hodnotit asi nebudu jelikož by to byli jen a pouze moji oblíbenci :smile:


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů