Robinsonův ostrov II - EP02

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 07 úno 2018, 20:43

Epizoda 2
7.2.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod Masarka14 » 07 úno 2018, 22:51

Bože, to je zase fraška. Petr neměl vůbec žádnou šanci se nijak zachránit nebo obhájit. Bohužel pochybuji, že bude nějaká kvalitativní změna od minulé série. Produkce je zatím úplně stejně dementní. Co k tomu říct.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod Kalam » 07 úno 2018, 22:56

Já musím teda napsat,že i druhej díl jsem se královsky bavil a těším se na další.Kmeny se rozdělily hodně zajímavě ale zrovna teda 3 kluci který mi jsou sympatický tak skončili v kmeni kde maj převahu ženský.Karel a hlavně Radim vypadaj na hráče se slušným potenciálem...vypadnutí Petra jsem si přál protože byl hrozně nudnej...ty vole a normálně to vypadá že nebude ostrov vykoupení nebo jak tu sračku pojmenovali loni..je tu naděje že se možná fakt poučili z loňskejch chyb..zatím jsem optimista...jen tak dál...

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod Kalam » 07 úno 2018, 23:04

sice neměl šanci se nijak obhájit ale co jsem tak koukal tak myslím že ten namakanej jouda by se ani nijak neobhájil a byl jenom max ovcí v alianci a jednoho krásnýho dne by v tichosti vypadl.a navíc třeba v 27.serii survivora taky Candice a rupert letěli hned aniž by se mohli obhájit..tak pohoda..kopírka americkýho survivoru to vlastně je!!!!

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod Megis » 07 úno 2018, 23:06

Tak, máme za sebou dva díly a musím říct, že oba dva mi docela odsýpaly, i když na ten šok, že to bude rozvleklé, si musím ještě pořádně zvyknout. Zatím nemáme ani žádný podraz od produkce, to bych nečekal. Určování vůdců a nejslabších se ukázalo až dnes jako důležité, a to, jak to dopadlo, mi nevadí, zajímavá myšlenka, stejně jako rozřazovací soutěž, to bych dokonce označil jako dobrý nápad. Z čeho mám hodně smíšené pocity, je rozdělení kmenů. Víceméně všichni hráči, kteří mě zaujali, skončili u červených (až na Martina teda) :shock: Opravdu nechcu, aby prohráli byť jen jedinou soutěž, ale žlutí vypadají silnější (dobře, ve skládačkách to asi pravda nebude, to byl snad nejhorší výkon, co jsem viděl, a to jsme těch skládaček viděli už fakt hodně :D) a červení na kmenovku asi určitě půjdou :(

Entusiasmus Martiny a Katky je prostě boží, s Janinou a Káťou je sranda, Nicol je sympatická, Karel showman, Radim vypadá strategicky dost dobře, Jenda má prostor se předvést, Bizonovi snad ani nejde nefandit :D

Tým žlutých - jak říkám, jenom volnomyšlenkář Martin mi je po chuti, zbytek zatím nic moc teda.

Petr nijak nezaujal, ale jak si s ním Bára (ač nevědomky) zahrála, to bylo už dost kruté.

Největší favoriti: Martina, Nicol, Martin :idea:

Dodatek:

To, že někdo vypadne víceméně hned, se párkrát stalo i v US verzi
Spoiler!
zmíním ještě Palau
. Já s tím nemám problém, hrát by měl každý od začátku a Petr si pravděpodobně neudělal nějaké extra vztahy. Při lichém počtu hráčů se s něčím takovým v takové soutěži prostě musí počítat.

K Ostrově vykoupení - neházel bych flintu do žita, v minulé verzi taky nebyl od začátku ;)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 07 úno 2018, 23:26

Tak jsem se nakonec seknul s tím, kdo půjde z kola ven (aspoň jsem z toho dílu taky něco měl, no :D ), Petra jsem nečekal, musím si ještě jednou pustit ten začátek 1.dílu, jak jsem dospěl k závěru, že skončí u červených. :? :? :?
Spoiler!
ok, zkontroloval jsem to, a podle mě to je Petr v záběru, kde s Katkou je v soutěži držení pytlů na klacku... navíc má v intru celkem slušný strnisko, takže si jsem celkem jistej, že ho ještě uvidíme... ale pozitivní je, že tím pádem to asi nevypadá na ostrov vyloučení, ale spíš že nahradí prvního vyloučenýho z červených... anebo je ještě varianta, že bude teď produkci sloužit jako náhradník až někdo z červených quitne... no uvidíme


Jinak zatím fajn, chvílema se to trochu vleklo, člověk ale chvílema přemejšlí nad tím, kolik času z první epizody by tyhle dva díly v US verzi asi tak zabraly (tipnul bych 5-10 minut max? :mrgreen: ). Nadále očekávám i do příště co díl, to jeden den, horko těžko se na to zvyká... (díky tomu u mě z těch našich verzí pořád vede ta slovenská, tam aspoň během jednoho vysílacího týdne stihli pobrat celej vyřazovací cyklus a ne tohle strašný natahování...).

Uvidíme, jak dál. Přidávám se k fanouškům červených, u žlutých mi vyloženě sejde jenom na Zině, Blance a Martinovi (on ten zbytek vlastně zatím ani moc vidět nebyl...), kdo mi po dnešním díle (a ukázkách na další) začal jako první vadit, je pipka Bára, která dělá drama z toho, že vzali do kmene dřív Blanku než jí, jako kdyby na tom sešlo a neměla to místo stejně 100% jistý... :roll:
(?)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod sheldom » 07 úno 2018, 23:29

Už jsem se že začátku bál, že Nova zvládne roztahnout první den do dvou dílů, naštěstí se moje obavy nenaplnily, i když těch záběrů z prvního dne tam bylo až moc. Rozšiřování soutěž byla zajímavá, je to jako vybírání hráčů, ale zpestřené soutěží. Pořád by mě ale zajímalo, co se stálo, že nebylo 20 hráčů, ale jen 19, nebo že by to byl záměr? Odchod Petra, doufejme že domů a ne na nějaký druh RI, je smutný, něco mohl předvést. Při srovnání s Palau mi to přišlo víc nefér, protože tady nemohl navázat žádné vztahy s ženami, kdežto v Palau byli všichni na jedné pláži. Když bych to shrnul, že začátku se mi díl nelíbil, ale soutěž se mi líbila moc a na roztahanost dílů si asi nezvyknu nikdy, ale evidentně se to Nově vyplatí, musíme doufám, že v této sérii nebudou žádné nesmyslné twisty.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod sextant » 08 úno 2018, 03:29

Ta roztahanost dílů mně také vadí a navíc mi vadí dlouhé bloky reklam, které si u této show mohli ušetřit. Divil jsem se, že soutěžící vůbec nenapadlo, že budou jistě smíšené kmeny. Takže aliance které vymýšleli byly naprosto k ničemu. Ta rozřazovací soutěž byla zajímavá i když nedokázat zopakovat skládačku, která byla jen hlavou dolů se mi jevilo dost divné.
Bylo předem jasné, že bude vyřazen jeden muž, ale připadalo by mi fér, kdyby odešel na ostrov vyhnanství a nahradil prvního regulérně vyřazeného hráče kmenovou radou. Pochybuji, že by jej produkce hned poslala domů když doprava tam jistě nebyla nijak levná.

matej773
Příspěvky: 18
Registrován: 13 úno 2017, 15:26

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod matej773 » 08 úno 2018, 06:52

Po této epizodě jsem příjemně překvapen, po slabším prvním díle rozhodně změna k lepšímu, charaktery se ještě trochu víc vykreslily (a Blanka se rozhodně ukázala jako silná hráčka), i když teda většinu dílu zabrala soutěž. :) 19 hráčů mne zpočátku vyděsilo, lekl jsem se, jestli to Nova zas úplně nezbabrá, naštěstí to docela zachránili.

Bizon se dostal i s Karlem do lepší pozice, za což jsem rád, ‘vyloučení’ Petra mne ani moc nevadí, jen jsem přišel o překvapení, protože FB Robinsonova Ostrova tam dával fotky s Ondrovými výroky, které ještě rozhodně neřekl, takže bylo jasné, že jde Petr domů, i když za tu naději, co mu dala, bych tu holku okamžitě poslal domů.
Dominik je tedy docela v pytli, rozhodně má na sobě velký terč, i za to co provedl, a já mu to i docela přeju.

Favoriti: Bizon, Blanka
Zajímaví: Karel
Nesympatičtí: Dominik, Zina

Edit: Ještě jsem zapomněl zmínit RI, doufám že nebude, i když by to bylo teda hned od začátku mnohem lepší, než když to udělali až po sloučení (a ještě tam navíc rovnou poslali tři hráče).

Uživatelský avatar
Russel14
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2017, 13:19
Nejoblíbenější série: S06,S08,S13,S19,S20,S25,S31,S34
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch Boston Rob Rob C Sandra D T Danni B Yul Parvati Todd H Russel H Kim Spradlin Malcolm Hayden Natalie A Jeremy C Kelley Wentworth Spencer Aubry Adam K Sarah L

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod Russel14 » 08 úno 2018, 17:10

Druhý díl už vykresluje některý soutěžící zajímavě třeba Bizon o kterém jsem si myslel ze bude nudnej, tak naopak mě baví má dědičnou imunitu,špehuje soukmenovce a dostal se do většinové aliance. Blanka se o něco pokouší a zajímavé to sledovat i když si myslím, že to nedopadne podle její představ jelikož Janina má jiné plány na alianci. Martin vyčkává myslím a vychází mu to. Jeho rozhovor s Radimem, myslím že Radim je chytrej dost, ale prostě to schovává za to jak je pohodovej týpek a baví mě hodně. Jenda zatím pomalu, přidal se k alianci a moc nespěchá dělat tahy, tak není blbej aby přepálil začátek zatím jen souhlasí se vším. Moc nechápu proč nám neprozradili co teda Karel našel jako papír ale co v něm bylo ? Noo a pak nám přišla soutěž která všechny aliance a plány na vyřazení vyhodila do povětří.
Soutěž v celku zajímavá taková směs všeho ale líbila se mi. Ondra řekl Petrovi, že ostrov opouští,ale neřekl mu, že je první vyřazený z RO. A v nějaké upovtávce byl ve výzvě kde drží zátěž, takže podle mě nahradí prvního vyřazeného.
Kmeny se dobře rozdělili hned se mi líbí red tribe.
Favorité: Radim,Jenda,Katka
Zajímavý: Karel,Bizon,Terry,Martin,Martina,Janina
Ostatní zatím nějak nebudu hejtit ani hodnotit uvidíme co ukážou v dalších dílech

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod berka496 » 08 úno 2018, 17:49

Sledovatelnost: 578 tisíc diváků
Zdroj: https://www.mediaguru.cz/clanky/2018/02 ... il-divaky/

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 08 úno 2018, 20:34

Víte někdo, kolik tam vlastně tentokrát byli dní? Na fb jsem četl nějaké spekulace, že snad jenom 33, což je o dost míň než minule, tak bych radši nějaký důvěryhodnější zdroj :D
(?)

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod Kalam » 10 úno 2018, 15:09

Snazil jsem se taky nekde dopatrat kolik dnu tam budou ale nikdy se to nepise..ale 33 dnu mi prijde hrozne malo teda...asi se budem muset nechat prekvapit

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod vrabejka » 11 úno 2018, 10:30

To vybírání to byl dobry paskvil :D Proč to dělat jednoduše. Jinak sem asi jeden z mala ale libi se mi Karluv tym. Karel je sice magor ale jako hráč ma větší potencial a neni tak atogsntni jako Dominik.
Ma taky plus ze vxbral vyrovnany tym a ne jen horu svalů.
Takhle by hráči vypadavat neměli.
Byl fakt problem vybrat jen 18 hráčů aby to bylo spravedlive že Novo. Doufam ze tentokrat nebudou žádný RI.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 11 úno 2018, 18:27

Nechápal jsem pointu vybírání: stejně si vždy jedna skupina vezme kluka a druhá holku. Tak se nic nezmění, kdyby se vybíralo bez soutěže. Tehdy mi krásně "Dominikův tým" (jako kontrast ke "Karlovu týmu") ukázal, že to takto nebude a svojí neschopností složit skládanku ukončili možnost výběru. Dobrá práce.
P.S. líbí se mi myšlenka udělat na začátku hry twist, o kterém Probst řekl, že byla pitomost a že už ho do hry nikdy nevrátí. A také, že bude vyloučen pouze jeden chlapec.
Jo a ještě k tomu twistu: velice mě zklamalo, že se mezi sebou soutěžící dohadovali, koho si vzít. Teď jsou prostě proti sobě dvě aliance a hlavně hráč ví, že ho tým nechce. Například v Panamě to bylo na sympatiích jednotlivce. Tady je to na sympatiích celého kmene a to výrazně negativně mění dynamiku hry.
Takže ke castu: je tu Dominik, což je chodící ego, Karel, což je chodící huba, 5 naprosto stejných kluků, ze kterých už jeden asi vypadl, Martin, který se od ostatních liší tím, že má vlasy a ten gay, který zatím snad ani nepromluvil, který se od ostatních liší tím, že má plnovous. Jediným fanditelným mi tu tedy zůstává Bizon
S holkama je to ještě komplikovanější: máme tu Zinu, která se zatím moc nepředvedla, "Mamču", která díkybohu myslí dobře strategicky, bohužel ji tam má Nova jen proto, aby ždímala z jejího příběhu. A pak 7 dalších holek, které jsou opět téměř jako vejce vejci a nevím, které z nich bych měl fandit. Asi Kátě. Je tam nějaká Káťa? Jestli ano, tak jí fandím.

EDIT: Jestli jsem až moc tvrdý, tak se omlouvám. Bude to jistě tím, že jsem zahořklý, že mě nevybrali.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod Radix » 06 bře 2018, 09:30

Tak druhý díl už byl zajímavější. Dokonce se začalo i hrát, ale Nova to rozsekla rozřazovací soutěží, v níž se předvedl Dominik a Terry. :D

Přikláním se k ostatním, že červený tým mi přijde zajímavější a budu mu fandit. Jen mám trochu strach, aby ve fyzické části soutěží totálně nepropadli a pak to už nedokázali dotáhnout u skládačky. No, budu jim držet palce.

Vyloučení Petra je tvrdé, ale Petr mě vůbec ničím na úvod nezaujal, takže jsem za něj rád. Stejně se nejspíš vrátí, jak už tu bylo zmíněno.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod Truestory » 26 bře 2018, 13:01

Tak aliance se utvářely dál a dost to ovlivnilo vybírání spoluhráčů do kmene. Kalinga je pro mě sympatičtější, ale v fyzických soutěžích to bude mít proti svalovcům určitě těžké.
Nechápu co řešila Bára. Vždyť bylo úplně jedno jestli ji vyberou poslední nebo předposlední. Pobavila mě Terry s Dominikem na skládačce :D
Petr si to docela vyžral. Obzvlášť ta situace s Bárou byla docela dost krutá...
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Robinsonův ostrov II - EP02

Příspěvekod boyarddor » 26 bře 2023, 20:35

Myslím si že všem kteří nikdy neviděli žádný Survivor bylo divný že by byli rozdělení na muže a ženy (asi jako Radimovi a stejně tak mě). Já osobně bych je teda nechal rozdělený alespoň 5 dnů a ne jen přes noc. Hra na rozdělení byla dobrá, ovšem kmen Kalingy si vybíral spíš Karel než Martina (chudák si ho vybrala kvůli fyzické stránce ale nevěděla co za člověka si vybrala). Kdyby byl výběr spíše na Martině, myslím si že by byl kmen složen spíše jako Manobo (ale to nezjistíme).

Petr nám odchází. Nic moc nepředvedl (jak sám říká) protože neměl možnost. Ale jeho pochodeň nezhasla :?

Tak nakonec přidám své favority: Martina, Katka, Terry, Zina, Mirek, Ondra


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů