Robinsonův ostrov II - EP03

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 12 úno 2018, 13:44

Epizoda 3
12.2.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod sextant » 13 úno 2018, 00:02

Tak bude zase ostrov vyhnanství. Teď s tím začali hned na začátku.
Soutěž o imunitu byla zajímavá. Jak to bude vypadat dál uvidíme. Zajímá mně kmenová rada ve středu. Koho asi tak vyloučí?

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod Nerd » 13 úno 2018, 07:11

sextant píše: Zajímá mně kmenová rada ve středu. Koho asi tak vyloučí?


Tak to jsme dva. Já doufám, že díky červeným dámám ve středu definitivně zavře držku Karel. Nicméně výzva ukázala, že pro červené je jedinou šancí do budoucna skládačka, díky ní by na ostrově vyloučených mohl najít útulné a prostorné místo pro sebe a své olbřímí ego můj další ''favorit'' Dominik, jemuž už začíná být žlutá pláž těsná. Vše ostatní je ve hvězdách
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
Russel14
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2017, 13:19
Nejoblíbenější série: S06,S08,S13,S19,S20,S25,S31,S34
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch Boston Rob Rob C Sandra D T Danni B Yul Parvati Todd H Russel H Kim Spradlin Malcolm Hayden Natalie A Jeremy C Kelley Wentworth Spencer Aubry Adam K Sarah L

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod Russel14 » 13 úno 2018, 10:46

Kněz ostrova Karel je tak strašně rád, že je v Kalinga ale moc mu zatím asi nedošlo, že tam je víc holek a pochybuju, že vyřadí holky jednu ze svých takže budou postupně vypadávat kluci, jelikož Bizon má imunitu na první kmenovku, docela se bojím, že to bude Radim, který je jeden z těch koho sem řadil, že dojde hodně daleko. Ostrov vyhnanství to sem zvědavý jestli tam budou nějaký souboje o to kdo se vrátí nebo to bylo jen čistě pro Petra aby měl kde přečkat než někdo vypadne. Jestli Ondra fakt flipne k holkám tak si asi můžem s jistotou říct, že vyhraje někdo z holek, ale spojení Terry-Ondra může být ve hře hodně zajímavý. Výzvu nečekaně vyhrál žlutý kmen. Kmenová rada: Pochybuji, že vypadne jedna z holek,Bizon má imunitu,Karel nevypadne takže buď Jenda nebo Radim a pokud Radim nenajde symbol což pochybuji takže půjde on.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 13 úno 2018, 13:58

Tak i po třetím díle mě to zatím celkem baví, je to taková oddechovka, dokud to nezačnou kurvit twisty a nedostanou se k moci nesympatický lidi jako loni, předpokládám, že u toho vydržím. Ze spoilerů, která sama show z ukázek poskytla, mám výběr případného odpadlíka zúžený na jednoho mužského a jednu ženskou, tak jsem zvědavý, pokud nebudou holky držet pospolu v tomhle kmeni, tak v tom druhém už tuplem ne se Zininým přístupem ke "slepicím", Blančině a teď už i Bářině nedůvěře k Terry, pokud odpadlíka příště nahradí Petr, nedokážu odhadnout, jak se uchytí (naděje existuje, loni se to peklo jmenovalo Ostrov vyloučení, Vyhnanství na mě působí spíš jako takový exil, tak si držme palce).

Zítra se bude částečně lámat chleba v tom smyslu, který den na kmenovku dojde, pokud ještě 3.den, je to v hajzlu a předpovídám systém 3 dni = 4 epizody s kmenovkou jednou za 14 dní, pokud bude kmenovka až 4. den (podle ukázek je ve dne a to odhad trochu komplikuje, respektive... dává naději :mrgreen: ), chleba se bude lámat až příští týden (který buďto skončí po 2 dnech kmenovkou a to by znamenalo vyřazování každý týden, anebo :vomit: pardon, :vomit: anebo to utnou po 2 dnech uprostřed a kmenovka bude až 8.den za 14 dní, což by znamenalo, že za 33 dní, pokud tam jsou fakt jenom tak krátce, stíhají, a to mě podrž(poser), celých 8 KMENOVEK ZA CELOU DOBU SOUTĚŽE :vomit: )))
(?)

matej773
Příspěvky: 18
Registrován: 13 úno 2017, 15:26

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod matej773 » 14 úno 2018, 10:20

sextant píše:Tak bude zase ostrov vyhnanství. Teď s tím začali hned na začátku.
Soutěž o imunitu byla zajímavá. Jak to bude vypadat dál uvidíme. Zajímá mně kmenová rada ve středu. Koho asi tak vyloučí?

Jak zase, vyhnanství tu ještě nebylo... :D

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod sextant » 14 úno 2018, 12:28

To je jedno, jestli se to jmenuje ostrov vyhnanství nebo zatracení. Zkrátka vyloučený nejede automaticky domů, ale má možnost se ještě do soutěže vrátit. Bude to jistě pořádné překvapení pro ostatní hráče a zcela určite to bude mít vliv na nejrůznější aliance. Velmi vhodné by bylo, aby takový navrátilec měl imunitu nejméně na dvě kmenové rady, aby stávající hráči měli naprosto zamotané hlavinky. :D

michelle
Příspěvky: 8
Registrován: 01 dub 2017, 15:09

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod michelle » 14 úno 2018, 17:01

https://www.youtube.com/watch?v=tDLx1riiAYM
Martinův komentář k prvním třem dílům :)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod Radix » 06 bře 2018, 15:11

Podle očekávání ve fyzické části Kalinga propadla a bohužel už to nedohnala na skládačce. To znamená, že v ohrožení je Radim, který mi začíná být víc a víc sympatický, a Jenda. Bizon má imunitu a Karla zatím mají holky rády. Z Ostrova vyhnanství jsem taky nadšený, ale chápu to. Snad tomu nebude Nova věnovat tak velký prostor jako loni.

Manobo zatím v pohodě. Sympatická je mi zejména Terry. Její aliance s Ondrou může být zajímavá. Bára zatím dost irituje. :evil:

Tak jsem zvědavý příště konečně na kmenovku.

Fandím: Radim, Terry
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod Truestory » 26 bře 2018, 16:18

Kalinga pro mě určitě sympatičtější tým. Víc se na ostrově bavili a víc bavili i mě u obrazovky. U Manoba Bára podle mě nesmyslně řešila vybírání z minulého dílu. Jinak řízená nuda pod vedením Dominika.
Soutěž vyrovnaná. Kalinga byla méňe organizovaná a taky i kvůli chybě Radima prohrála I když Katka na skládačce byla o dost rychlejší než Martin.
Za Petra jsem rád, že to pro něj nebyl konec hry a že zřejmě bude mít šanci se vrátit.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod boyarddor » 27 bře 2023, 19:25

Hru o imunitu vyhrálo nepřekvapivě Manobo. Toto je hra o imunitu kterou chceme vidět v Survivor CZ/SK. Jinak zbytek dílu pouze dění na ostrově. KR bude až v díle 4

Favoriti: Martina, Katka, Terry, Zina, Mirek, Ondra

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP03

Příspěvekod Yedko » 27 bře 2023, 20:05

boyarddor píše:Source of the post Hru o imunitu vyhrálo nepřekvapivě Manobo. Toto je hra o imunitu kterou chceme vidět v Survivor CZ/SK. Jinak zbytek dílu pouze dění na ostrově. KR bude až v díle 4

Favoriti: Martina, Katka, Terry, Zina, Mirek, Ondra


Sorry, nerad bych ti do toho kecal, ale moc nespatřuju smysl v tom, jak tu píšeš. Ono už to tu moc lidí číst nebude a i kdyby nakonec ano, tak tím, že už jsi to viděl dříve jen vytváříš nebezpečí, že budeš nechtěně spoilovat. A když spoilovat nebudeš tak to bude zase nudný tak jak ty tvé tři zprávy zatím jsou, protože tam nemáš to očekávání z toho co bude dál a nesnažíš se tu hru správně analyzovat, protože těžko se kritizuje něčí hra, když za pět dílů později zjistíš, že mu to pomohlo (např.).
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti