Robinsonův ostrov II - EP10

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 07 bře 2018, 20:31

Epizoda 10
7.3.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP10

Příspěvekod sextant » 08 bře 2018, 05:46

Tak mně díl popravdě naštval.
Napřed "jako" náhodně najde Zina sdělení, že má vyřadit jednoho člena kmene, pak dopis, že kmen je příliž sebevědomý a ješitný nad svými výhrami a nakonec prohra v držení břemene.
Jinak podle Survivoru tak naši borci jsou nic moc. Pokud vím, tak Rupert ustál 240 kg a na venek zdaleka nevypadal jako naši nabušení mladíci.
Zdá se mi, že Nova jde za svým cílem, aly soutěž vyhrála žena. Nic proti tomu, pokud by to bylo v poctivé soutěži, ale takto je jejich záměr až příliž okatý. Proto se ani nedivím, že sem nikdo nic nenapsal.
Tak aby řeč nestála, alespoň můj postřeh.

earthworm
Příspěvky: 2
Registrován: 16 srp 2015, 07:26

Robinsonův ostrov II - EP10

Příspěvekod earthworm » 08 bře 2018, 20:29

Rupert a JT ustáli 220, ale liber, což vychází na 100kg jako měl na zádech Dominik, takže za mě velký respekt :idea:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP10

Příspěvekod Radix » 09 bře 2018, 14:42

Konečně něco vyhrála Kalinga! Nicméně že to bude zrovna tahle disciplína, to jsem nečekal. Pěkný výkon Bizona, Petra a vlastně pak i Katky, která se skoro celou dobu "flákala" jen s tyčí na zádech.

Produkce už reaguje na vývoj a Zina někoho pošle z Manoba do Kalingy. Martin o tom ví a už informuje ostatní. Myslím, že Martin na to jde se Zinou chytře. Uvidíme, koho nakonec vybere, ale byl bych radši pro klasický swap než přesun jednoho hráče.

Fandím: Radim, Terry
Sympatie: Bizon, Martina, Martin, Katka
Nefandím: Bára, Karel, Petr
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 09 bře 2018, 17:14

Pondělní díl mě bavil zatím asi nejmíň, tenhle ale celkem ušel. Twist se Zinou v Manobu je docela stupidní, ale kdyby se ohledně něho něco opravdu DĚLO, mohlo to být jinak (pochopil jsem to tak, že Zina nesmí o svém rozhodnutí nic říct, a ostatní ví, že ona ten úkol má, ale nesmějí zase říct nic jí? :D )

Jinak klasika, vypadnutí Janiny jsem celkem čekal, a jsem asi radši, že šla ona než Káťa, za ty poraženecký kecy (jinak je mi sympatická). Doufám jen, že Nova teď nebude natahovat souboj na OV, když tam má 2 zajímavý lidi (pokud budeme mít štěstí, stihne se příští týden imunita, souboj i kmenovka... ale možná jedno z toho nahradí rozřešení Zinina úkolu)

Btw máme za sebou 9 dní v 10 epizodách, zdá se, že to nějak stáhli, nakonec snad těch 40 epizod ani nebude, spíš znova kolem těch 30, což je, i když to zní blbě, příjemné překvapení :D (když si ovšem člověk uvědomí, že jsme v podstatě ve třetině, smích ho přejde, když si vezme, jak velký hovno se tam vlastně zatím stalo... kolik vyřazovacích soutěží nás asi čeká? zase nějaký Armaggedon hned po sloučení jako to bylo zatím vždycky? A co pak Bizonova imunita, která jde zahrát v top 13 lidech? - nad tím poslední dobou dost uvažuju, o co vlastně jde :? - člověka to navnadí na sloučení ve 13 lidech (tzn. max ještě 4 kmenovky do sloučení, pokud by se OV vítěz vrátil do sloučení a nebude tam trčet až do konce), spíš se ale radši připravuju na nějakou zradu ze strany produkce (třeba že by Bizon dík tý imunitě automaticky postoupil po sloučení dál bez toho, že by se účasnil nějakýho soutěžního vylučování - tudíž že to není idol, ale vlastně náhrdelník... uvidíme no).

Favoriti po 5. týdnu: Katka, Martina, Zina, Terry
(?)

matej773
Příspěvky: 18
Registrován: 13 úno 2017, 15:26

Robinsonův ostrov II - EP10

Příspěvekod matej773 » 09 bře 2018, 20:37

Radix píše:...ale byl bych radši pro klasický swap než přesun jednoho hráče.

Swap to bude, aspoň podle jejich FB - šipka tam byla oboustranná, u jedné z jejich fotek.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 10 bře 2018, 00:08

Nebylo to v první sérii taky stylem "vykopnem Petru a vám ukradnem Jakuba?". Musel bych si to najít, ale mám pocit, že možná jo. Jinej swap tam taky nebyl :D

Jo, btw, zpovědi:

RO2-tab4.jpg
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP10

Příspěvekod sextant » 12 bře 2018, 08:28

Tak dnes uvidíme další díl. Mne jen u show děsí, že jsou v soutěži už 10 dní a skutečně soutěž opustil jen jeden soutěžící. Mám obavu, že zase najednou znenadání vyhodí víc účastníků. V porovnání se Survivorem, tak za 6 dní odešli už 3 účastníci. Tak to asi mě+lo být i u Robinsonů, jenže není. Lituji Janinu, že musí být s tím ukecaným Karlem na ostrově.


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti