Robinsonův ostrov II - EP13

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 19 bře 2018, 09:49

Epizoda 13
19.3.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 19 bře 2018, 22:35

Sleduju teď místo epizody samotný Dominika a Katku v Jak to vidí Robinsoni E13 a nedá mi to, přijde mi, že to tam solidně spoilerujou :D buď to, anebo to říkají naschvál, ale to bych se hodně divil :D Kdo chce, ať čte, co jsem vypozoroval:

Spoiler!
Katka na Dominika: "Hele a to ta Bára tam to jídlo fakt pořád tak řešila?" = taky vám to zní, jako že se děvčata asi ve hře na jednom ostrově nakonec nepotkaly?

Dominik na Katku: "Hele a to ten Radim tam za váma fakt za všema takhle chodil?" = to samý v bledě modrým. :D Tady se ale hůř tipuje, kdo případně vypadl.

Plus Dominik a Katka se taky baví, jak kdyby se viděli v životě pomalu poprvý, tak co si z toho vybrat... možná jen jedou podle scénáře, aby řeč nestála, ale zaujalo mě to.
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP13

Příspěvekod sextant » 20 bře 2018, 04:37

Co dodat k této epizodě? No jen tolik, že konečně se produkce snaží redukovat počet hráčů. Vyřadit dvě holky naráz byl dobrý tah. Uvidíme jak to dopadne na ostrově vykoupení ( či jak se ten nesmysl jmenuje). Na druhé straně mně štve Radim. Velice si fandí jak je chytrý a je škoda, že holky jeho strategii neprokoukly a nevyhodily jej místo Jendy hned na začátku. Má sice skrytou imunitu, ale vzhledem ke zvratům ve hře může i s imunitou v kapse vyletět ani nebude vědět jak. Kdyby holky byly zachovaly ženskou alianci mohly si zajistit převahu ve kmeni a vyřadit klidně dva kluky a teprve potom v případě nějakého neúspěchu se zbavovat vlastních členek. Neudělaly to a teď jsou v menšině i se všemi následky co z toho plynou.
Uvidíme, jak se bude hra dál vyvíjet. Příště má být nějaké rabování, ale vzhledem k nešikovnosti Radima je to myslím zbytečné.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP13

Příspěvekod Lamik.lamity » 20 bře 2018, 08:53

RIP všechno. Poprvé mi vadí, že někdo vypadl. Káťa byla velká fanynka hry a věřil jsem, že se dostane alespoň do sloučení.

Tohle navíc byl naprosto pitomý způsob vylučování. Dvě rady po sobě jsou rozumný, tohle ne. Ale klobouk dolů, jak si to Radim zařídil. Proč však proboha přede všema hrál na bůhvíjaké tajemství? Fakt se nemůžu dočkat, až vyletí. A Dominik je taky pablb nejvyššího kalibru. Ať je Bára jaká chce, tahle pasivní agresivita se mi fakt hodně nelíbí

Fandím:?? Asi Terry, Katka, Bizon, Martin, Ondra??
Nefandím: všem ostatním
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Robinsonův ostrov II - EP13

Příspěvekod Truestory » 20 bře 2018, 10:49

Sleduju teď místo epizody samotný Dominika a Katku v Jak to vidí Robinsoni E13 a nedá mi to, přijde mi, že to tam solidně spoilerujou :D buď to, anebo to říkají naschvál, ale to bych se hodně divil :D Kdo chce, ať čte, co jsem vypozoroval:




To já tam objevil jiný spoiler.
Spoiler!
Říká, že Nikol ukázala jak bojuje, takže třeba Dominika porazila na ostrově vykoupení(nebo jak se to jmenuje)....a nebo to byla ironie :D :D
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP13

Příspěvekod Radix » 20 bře 2018, 18:33

Tak se to konečně trochu víc pohnulo a ačkoliv mě trochu i mrzí, že vypadla Káťa, tak jsem za to nakonec rád. Stejně by šla nejspíš i příště. Každopádně Radim to zahrál dobře, to se musí nechat. Jen já bych na jeho místě zkusil vyhodit Jardu místo Káti. To by byl slušný podraz. :)

Fandím: Radim, Terry
Sympatie: Bizon, Martina, Martin, Katka, Ondra
Nefandím: Bára, Petr, Nikol
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti