Robinsonův ostrov II - EP14

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP14

Příspěvekod ItalianManiac » 21 bře 2018, 10:33

Epizoda 14
21.3.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP14

Příspěvekod sextant » 22 bře 2018, 00:36

Epizoda tentokrát nebyla tak roztahaná jako obyčejně. Karlovy dopisy kmenům ukázaly, jak byl Karel mimo realitu. Ostatně jeden kmen si udělal z jeho dopisu hračku a druhý jej hodil do ohně.
V soutěži o odměnu se ukázala jasně neschopnost kmene Kalinga. Soutěž o sušenky mohli s přehledem vyhrát a oni nebyli sto si poradit ani se začátkem labyrintu. Jardova snaha pomoci, aby se kmen vyhrabal ze stálého prohrávání se ukázala jako marná. Nejvíc mně překvapil Radim. Domníval jsem se, že bude expert na labyrinty, skládačky a pod., ale ukázalo se jediné. Možná, že je dobrý stratég, ale herně je naprosto neschopný. Kmenu Kalinga by asi nepomohlo nic, protože o tom, že jsou kmen jen kecají a když to mají dokázat tak skutek utek.
Líbilo se na, že Kalinga nerabovala v táboře Manobo (i když mohla). To bylo rozumné rozhodnutí.
Na kmeni Kalinga je dobře vidět jak jedno nesprávné rozhodnutí může zavést celý kmen do zkázy. Kdyby byli po první prohře vyřadili Radima, jak by možná hra vypadala jinak a kmeny by byly vyrovnané.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP14

Příspěvekod cihi » 22 bře 2018, 01:31

sextant píše:Epizoda tentokrát nebyla tak roztahaná jako obyčejně. Karlovy dopisy kmenům ukázaly, jak byl Karel mimo realitu. Ostatně jeden kmen si udělal z jeho dopisu hračku a druhý jej hodil do ohně.
V soutěži o odměnu se ukázala jasně neschopnost kmene Kalinga. Soutěž o sušenky mohli s přehledem vyhrát a oni nebyli sto si poradit ani se začátkem labyrintu. Jardova snaha pomoci, aby se kmen vyhrabal ze stálého prohrávání se ukázala jako marná. Nejvíc mně překvapil Radim. Domníval jsem se, že bude expert na labyrinty, skládačky a pod., ale ukázalo se jediné. Možná, že je dobrý stratég, ale herně je naprosto neschopný. Kmenu Kalinga by asi nepomohlo nic, protože o tom, že jsou kmen jen kecají a když to mají dokázat tak skutek utek.
Líbilo se na, že Kalinga nerabovala v táboře Manobo (i když mohla). To bylo rozumné rozhodnutí.
Na kmeni Kalinga je dobře vidět jak jedno nesprávné rozhodnutí může zavést celý kmen do zkázy. Kdyby byli po první prohře vyřadili Romana, jak by možná hra vypadala jinak a kmeny by byly vyrovnané.


jakyho Romana? on tam byl Roman? :D

spis se ukazala naprosta nevyzralost soutezicich... dostali nejakou prirucku a skoleni o tom... jak hrat a delat aliance... urcite jim zduraznovali... jak by bylo super... kdyby vyhrala holka a pak jim to udelalo bordel v hlavach... protoze nejsou v teto hre takticky vubec vyzrali

nemeli vylucovat jako prvni chlapy za a) nebo za b) ...kdyz uz teda to takto rozehraly holky a drzely divci alianci... tak ji mely dotahnout do konce! pokud by holky z druhyho kmene nebyly blby... tak by se k nim pridaly

ale alfa omega Kalingy byla prece uz v samotnym vyberu kmenu... kde kmen prakticky vybiral Karel... kterej si nesedl se "svalovcama" a vybral si schvalne takovy slaby hrace... aby tam on mohl byt "king" - no ani tak king nebyl... kdyby vybirali vic s rozumem... tak vyberou jinak - nehlede na to... ze oni meli diky te vybiraci soutezi pravo si vybrat temer celej kmen podle sebe! a nakonec Dominikovi spadlo to nejlepsi diky debilite (doslova) Karla do klina jako modry z nebe :D - toho... ze jeden kmen je vyrazne silnejsi nez ten druhej si vsiml jiste nejeden divak hned po vyberu - o to vic v Robinsonovi... kde jsou vice souteze na silu a daleko min na hadanky jako v klasickym Survivoru

shrnuto podtrzeno - za jejich neuspech muze primarne ego Karla

jinak si pripojim jeste tip na viteze - Terry - ma nejlepsi pozici ve hre... "sefa" Dominika ma omotanyho kolem prstu... muze jit pohodlne se svym kmenem... pozdeji podle me bude jeste nejaka holcici aliance... je fyzicky silna - muze vyhrat ke konci iminuty a hlavne eliminacni souteze (kterych se jiste ani v teto rade nezbavime)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP14

Příspěvekod sextant » 22 bře 2018, 02:13

Pardon, spletl jsem se, mělo být Radim. Opravím v textu.
S tím, že Karel vybíral slabíčka souhlasím, ale svou ukecaností a jednáním lezl na nervy všem. Měli jej vyhodit jako prvního.
Té nevyzrálosti soutěžicich nerozumím. 29 sezon Survivoru je dabováno do češtiny a byly několikrát (do 22.) vysílány v TV. Navíc není problém si stáhnout z Internetu kteroukoliv sezonu a podívat se na to jak se hra hraje a jaké dovednosti by soutěžící měli mít, případně co se mohou naučit doma. Někteří soutěžící vypadají, že vůbec netušili do čeho jdou.

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP14

Příspěvekod Yaka » 22 bře 2018, 10:49

Taky si to vždycky říkám, jak je možný, že tam někdo jede a nepodívá se aspoň na pár těch dobře recenzovaných serií originálu.... Karel to je kapitola sama pro sebe.... Jak v reálu těžko říct, ale v rámci té hry je vidět, že si jede svůj svět a vůbec nechápe co se kolem děje. To bohužel poznamenalo celou tuto sérii, kdy prvním hrůzostrašným výběrem do kmenů vlastně zničil celou první část serie až do sloučení.. Je to škoda, ale co se dá dělat.

Nevíme, jak se Radim chová mimo kamery, ale jinak je to asi nejnepříjemněší člověk, který tam je z obou kmenů. Způsob vystupování a mluvení v kontrastu s jeho fungováním během soutěží no nechápu, že to ostatní nevidí. On je ten, kterého měli vyhodit hned po Karlovi a opravdu by jim nechyběl.

Zatím se mi líbí soutěže, je to propracovanější. První vážnější pochybení vidím v minulém vyřazování. Když už se vyřazovali dva lidé, mělo se ject spravedlivě tak, že se vyhodí jeden, pak se kmenu oznámí, že bude ihned další hlasování a měla proběhnout diskuse. Bylo by to zajímavější a bůh ví jak by to dopadlo, takhle je to rána z čistého nebe bez možnosti obrany a to mi přijde dost nefér teda, takové zásahy jsme kritizovali u první série už.

Celkově jde ale úroveň produkce nahoru, za to ruky hore:)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 23 bře 2018, 23:35

Po tomhle týdnu jsem konečně prozřel - Radim mě baví, je to správnej hajzl :D navíc už jsem se přestal bát, že se z něj postupně vyklube druhej Marek, páč to byl robot bez emocí a Radim má na rozdíl od něj prostě jiskru :) (navíc s jeho výkony v soutěžích by byl dost zázrak, kdyby došel bez boje do finále)

V Manobu než jsem si vzpomněl, že chytla Blanka před 14 dny nebo kdy to bylo nějakýho polomrtvýho ptáka, tak jsem chvíli myslel, že jim z tý bedny utekl ten kokos (palmička), co minule našla Bára :mrgreen:

Na příští týden hledím optimisticky a budu věřit, že nějak stihnou kmenovku i vyhození z OV (kde ani nevím, koho bych chtěl vidět jít, svým způsobem fandím všem 3, ale asi by mi chyběla nejmíň Nikol).

Bizon: "No teda, vždyť my jsme tomu Karlovi nic špatnýho neudělali, vždyť my jsme ho s Radimem i tolerovali." :mrgreen:

Favoriti po 7. týdnu: Martina, Katka, Radim, Zina, Janina, Terry, Bizon
Pořád tak nějak čekám, že mají ještě víc co ukázat, než jsme zatím viděli: Martin, Ondra, Mirek, Petr, Káťa, Blanka
Už přesluhují: Bára, Dominik, Nikol

Zpovědi:

RO2-tab7.jpg
(?)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov II - EP14

Příspěvekod cypher.eu » 25 bře 2018, 11:42

Lidi, vůbec nemá cenu spílat nad tím, proč si hráči trochu nenastudovali hru atd., ono totiž co si budem povídat, Nova vybírá ne zrovna nějakou elitu národa, ale spíš Big Brother skvadru, takže se fakt není čemu divit:) Radim je ten samej příběh jak Marek, namistrovanej rádoby chytrák (i když z toho castu bude mít asi fakt nadprůměr IQ) co okatě intrikuje, řídí to tam a ty slepičky mu zobou z ruky dokud je nezařízne a tak jediný na co se zmůžou bude pindání na OV jak jim to mohl udělat a jaká to byla chyba ho poslouchat atd...

Koukám, že už tu lidi rezignovali na komentování nováckých debilotwistů, nebo si na ně už zvykli, mě nepřestává udivovat kde se ty nápady berou...

Doufám, že to celý vyhraje Zina, to by byla aspoň vtipná tečka za touto Survivor parodií :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP14

Příspěvekod sextant » 26 bře 2018, 03:39

Tak to máš úplnou pravdu. Pokud se budeme dívat na RO jako na parodii Survivoru pak je to zábavný pořad. Je jen smutné, že Nova neukázala, že dokáže udělat takový druh pořadu zajímavý. Ovšem produkce si to určitě myslí.
Kdyby vyhrála Zina, tak pro příště bych doporučoval, aby vybrali účastníky na úrovni debility.
Kmen Kalinga je naprosto marný. Ani s posilou nedokážou nic vyhrát. Divím se holkám tohoto kmene, že nevyhodili včas Radima, který vyjma intrikování neumí vůbec nic. V soutěžích je naprosto nemožný. Kdyby byly holky zůstaly ve své alianci a vyházely všechny kluky z kmene tak měly naději vyhrát. Vše zahodily když chtěly vyhrát bitvu a prohrály válku.

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP14

Příspěvekod Yaka » 26 bře 2018, 08:55

Já Vám nevím, lidi jako Zina jsou podle mě super, to je přesně člověk, kterýho chceš vedle sebe ve finále. Problém je, že to je neřízená střela, zrovna její výběr je podle mě okej, takový člověk by tam měl být v každé sérii. Navíc i dle originálu se tihle lidé dostávají poměrně daleko většinou - někdy až záhadně:))

A s tou přípravou, jako na pár serií se prostě podívat má každý, že to nedělají evidentně je věc překvapivá:) Připravit se na to asi jinak moc nedá, ale každej z nich by měl pochopit, že rozhodující je se dostat do sloučení ve stavu, kdy tam nejsem hned od prvního dne sloučení na odstřel. A v tomhle teda zatím kecy nejen Radima typu jsme super kmen no to bych asi psychicky neunesl. Takže po nemístném komentáři by mě asi taky vyhodili:)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP14

Příspěvekod Radix » 26 bře 2018, 10:28

Karlovy dopisy si evidentně všichni oblíbili. Alespoň nějakou zábavu s tím měli. Nicméně tyhle dopisy se mi prostě nelíbí, protože vyřazení hráči můžou takhle zpětně ovlivnit hru.

Další soutěž jako již tradičně prohrála Kalinga, když to zkazil jako již tradičně Radim. Kalinga nevykradla Manobo, což považuju za správné, když je sloučení takhle brzy. Navíc tu možnost dostali jen proto, že tolik prohrávají. :evil:

No nic, jsem zvědavý, co se chystá na příště. Úplně neočekávám sloučení, i když ukázky tomu lehce nasvědčují.

Fandím: Radim, Terry
Sympatie: Bizon, Martina, Martin, Katka, Ondra
Nefandím: Bára, Petr, Nikol
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů