Robinsonův ostrov II - EP16

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP16

Příspěvekod ItalianManiac » 28 bře 2018, 10:31

Epizoda 16
28.3.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP16

Příspěvekod sextant » 29 bře 2018, 00:54

Tak a je vymalováno. Katka je definitivně ze hry venku. Mně ta vyřazovací soutěž připadala sice zajímavá a bylo v ní třeba i dost taktiky, ale přivítal bych raději nějakou skládanku nebo fyzickou soutěž. Jsem moc rád, že si Katka uvědomila jakou chybu udělaly ženy na začátku, že měly vyřadit Radima.
Radim stále taktizuje a myslí si, že po sloučení udrží kmen pohromadě. Při tom by mu mělo být jasné, že se ženy spojí proti mužům a může být klidně první kdo vyletí, pokud si jej nebudou chtít jako padoucha nechat coby nehlasovatelného.
Dominik mně překvapil, že řekl Blance, že ji vyřadí. To se přece nikdy nedělá, aby se někomu předem říkalo, že vypadne. V této soutěži nelze být za všech okolností pravdomluvný. Vždy nastane okamžik, kdy se musí zalhat, aby se soutěžící posunul ve hře dál.
Na kmenové radě to dali Báře hezky sežrat a bylo vidět, že jí měly plné zuby nejen muži, ale i ženy. Bára nakonec blafovala, že má Blanka skrytou imunitu. Ta má nepravou skrytou imunitu, kterou si udělala sama. Takže Bára mohla klidně držet hubu. Ale to v jejím slepičím mozečku asi byla jen finta, aby se pomstila kmeni. Vyšlo z toho, že soužití s ní v kmeni bylo dost nepříjemné. Uvidíme, jak Bára dopadne na ostrově vyloučených (či jak se to jmenuje), zda s ženami si bude rozumět nebo jim také poleze na nervy.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP16

Příspěvekod Radix » 30 bře 2018, 08:54

Bohužel je ze hry Káťa. Soutěž to byla sice relativně zajímavá, ale žádná hitparáda. Taktiku bych zvolil jako Káťa, tedy nejdřív bych vyházel ty těžší kusy. Na konci spíš měla smůlu.

Dominik mě nepřestává udivovat. Řekne Blance, že pro ní hlasuje, protože chce hrát na férovku. Myslím, že mu dost záleží na tom, aby ho měli ostatní rádi, což bylo vidět i z jeho reakcí na TC. Měl by si uvědomit, že v téhle hře se nezavděčí všem.

Bára je konečně venku a myslím, že paradoxně Blance pomohla, když na konci řekla, že Blanka má HII. Příště může Blanka říct, že se ho zbaví, ať na sobě nemá kvůli tomu terč a zachrání se zase na jednu TC.

Příště už sloučení? Řekl bych, že ještě ne, protože na souboji na OV vidíme jen Janinu s Nikol, zatímco Bára teprve přichází.

Fandím: Radim, Terry
Sympatie: Bizon, Martina, Martin, Katka, Ondra
Nefandím: Bára, Petr, Nikol
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP16

Příspěvekod lacSzlo » 01 dub 2018, 20:27

Fail epizody: kdyby womenhater Terry nelezla Dominikovi a spol. tak hluboko do zadku, vzhledem k tomu, že ti troubové v podstatě dělili hlasy, mohly ženský kteréhokoliv z nich vyhodit, ale ne, pojďme radši vyhodit Báru nebo Blanku! (jakože je možný, že je to pro Terry výhodnější, ale teď momentálně mě to sere, tak co :( )

Vzhledem ke spoileru, co jsem psal cca u epizody 13., si myslím, že Bára návrat do hry nedá, ale uvidíme, fyzicky je na tom z těch tří asi nejlíp, takže by teoreticky neměla mít problém... ale na druhou stranu jí bylo za těch 16 epizod asi tak akorát a radši uvidím zpátky ve hře někoho jiného (konkrétně řečeno Janinu, které budu fakt držet pěsti :D posledních několik epizod byla dost ticho (přesněji řečeno je první, kdo má 4 epizody v kuse bez zpovědi na kameru), tak budu doufat, že to je proto, že bude ještě mít příležitost nakecat toho až až po sloučení :love: )

Co se týče sloučení, všiml si tu ještě někdo kromě mě, že v něm bude 14 LIDÍ?! Fakt 14 z 19? lol, eliminační soutěži se nevyhneme :down: Doufám, že ta návrátilka z OV bude moct tu soutěž aspoň skipnout a půjde na slučkostrov rovnou (plus by mi nevadilo, kdyby Zina a Bizon mohli použít svoje imunity - oni dva, Radim a Blanka vypadají, že budou nejvíc v nebezpečí vypadnutí... no, na druhou stranu, nebyla by to prdel, kdyby na eliminační soutěži vypadli všichni lidi, co mají nějaký herní výhody? :lol: )

Káťa je ze hry venku, fandil jsem jí, aby se prošedoeminencovala co nejdál... škoda, jinak zase až tolik nezaujala.

Favoriti po 8. týdnu: Radim, Martina, Katka, Bizon, Janina, Petr, Zina, Blanka
Zatím kompletně neodepisuji: Martin, Mirek, Ondra
Potenciál už kompetně využitý, nemají moc co víc předvést: Bára, Nikol
Červená kontrolka bliká, potencionální season-ruineři: Dominik, Jarda, Terry

Zpovědi:

RO2-tab8.jpg


Katka padla, ve hře nezbývá už nikdo bez nulové zpovědní epizody :beer:
(?)


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host