Robinsonův ostrov II - EP18

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 04 dub 2018, 09:38

Epizoda 18
4.4.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Robinsonův ostrov II - EP18

Příspěvekod Survivorfans » 04 dub 2018, 22:50

Plány lidí a dnešní vyjednávání s hostinou sou určitě zajímavý, ale dostává mě jak Nova dokáže tohle roztáhnout na 2 díly - v USA tak 10 minut. A celkově 4 díly u nás = 1 díl v Survu, počítám že kmenovky se určitě nejdříve dočkáme příští středu, protože v pondělí se dočkáme pouze soutěže o imunitu.

K ději - Očekával sem, že to bude hned jasný, ke Kalinze přejdou baby z Manoba a poté baby převezmou kontrolu. Zatím se k nim hrne "jen" Bára s Blankou, kterým by ale určitě vadilo že by měli najednou držet spolu. Terry ani Zina se nijak nevyjádřili, určitě by asi nechtěli být se silákama, ale zas se ani nehrnou k lidem z Kalingy, tak uvidíme protože oni by mohli rozhodnout.

Možná to ale jen Nova dramatizuje, aby to nebylo stále tak předvídatelný. Na ten scénář nahořejc to totiž vypadá hodně dlouho.

Pokud bych měl tipnout vítězku, tak nejspíš Katka - má vztahy s holkama i s Kalingou a jasný terče, který by letěli místo ní (Radim a silnější + ráznější Martina), kdyby se jim to zvrtlo a někdo by si konečně všimnul toho že ty 2 tam tomu velejí až moc, i tak s tím zatím nikdo nic neudělal.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP18

Příspěvekod sextant » 05 dub 2018, 00:39

Tak pro mne sice trochu zajímavý díl, ale pořád stejně roztahaný a bez soutěže. Nepočítám vyloučení Dominika. Tam vidím chybu Manobo. Kdyby se dohodli, že vyřadí jako prvního Radima, tak už si dnes dělal přístřešek na ostrově vyloučených. Takhle nechali úplně zbytečně vyřadit Dominika.
Návrat Báry byl překvapením, ale ukázalo se, že přes její řeči asi není schopna hrát tuto hru. Může se přidat ke Kalinze, ale není rozhodnutá a ta její liknavost jí může stát podezírání z obou stran.
Kalinga se chová jako celek, ale uvidíme jak dopadne po první soutěži o individuální imunitu. Radim v soutěžích spíš propadal, takže není nebezpečí, že by něco vyhrál. Myslím, že jej v jeho intrikách holky budou utvrzovat a pak jej vyhodí jako nepotřebnou veteš.
Je škoda, že Manobo nepředstavuje semknutou alianci s převahou počtu a tak se spíš obávám jejich postupnému zániku kvůli roztříštěnosti při hlasování.
Je škoda, že neproběhla soutěž o individuální imunitu, protože tam by se poprvé ukázalo jak na tom kdo je.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP18

Příspěvekod Radix » 05 dub 2018, 01:44

Tak za mě byl dnešní díl povedený. Ani mi nevadilo, že nebyla soutěž nebo kmenovka. I když, částečná kmenovka, kdy pět lidí z Kalingy dokázalo přehlasovat všechny ostatní a poslat Dominika na další Ostrov vykoupení. Návrat Báry byl famózní. Jak už tu bylo zmíněno, Katka hraje vážně dobře. Nechápu, proč Radim toho tolik vyžvanil Báře. To klidně mohlo chvíli počkat a nebo mohl ty informace víc profiltrovat.

Trochu to vypadá na problémy pro Radima v příštím díle, tak jsem na to zvědavý, jak si s tím poradí. Snad to nepodělá hned takhle zkraje.

Fandím: Radim, Katka
Sympatie: Bizon, Martina, Martin, Ondra, Terry
Nefandím: Bára, Petr
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

matej773
Příspěvky: 18
Registrován: 13 úno 2017, 15:26

Robinsonův ostrov II - EP18

Příspěvekod matej773 » 05 dub 2018, 15:38

Survivorfans píše:Plány lidí a dnešní vyjednávání s hostinou sou určitě zajímavý, ale dostává mě jak Nova dokáže tohle roztáhnout na 2 díly - v USA tak 10 minut. A celkově 4 díly u nás = 1 díl v Survu, počítám že kmenovky se určitě nejdříve dočkáme příští středu, protože v pondělí se dočkáme pouze soutěže o imunitu.

K ději - Očekával sem, že to bude hned jasný, ke Kalinze přejdou baby z Manoba a poté baby převezmou kontrolu. Zatím se k nim hrne "jen" Bára s Blankou, kterým by ale určitě vadilo že by měli najednou držet spolu. Terry ani Zina se nijak nevyjádřili, určitě by asi nechtěli být se silákama, ale zas se ani nehrnou k lidem z Kalingy, tak uvidíme protože oni by mohli rozhodnout.

Možná to ale jen Nova dramatizuje, aby to nebylo stále tak předvídatelný. Na ten scénář nahořejc to totiž vypadá hodně dlouho.

Pokud bych měl tipnout vítězku, tak nejspíš Katka - má vztahy s holkama i s Kalingou a jasný terče, který by letěli místo ní (Radim a silnější + ráznější Martina), kdyby se jim to zvrtlo a někdo by si konečně všimnul toho že ty 2 tam tomu velejí až moc, i tak s tím zatím nic neudělal.

Když už jsme o tipování, tak od začátku března (to mohla být tak 7., 8. epizoda), tak mám pocit, ze ten Radim je hodně nadějný na vítězství. V té době byl vlastně jediný co vůbec něco hrál, a potom přišel ten Jarda, to se pořádně rozjel.
Jen teda teď předvedl pořádnej mindfuck, vůbec nechápu, proč by chtěl k jeho záchraně teď použít tu Bizonovu imunitu, když tam mají jednoduchý hlas od Blanky, která je s tím samozřejmě v poho, stejně tak Bara, jen teda obě dvě varují před tou druhou.
Ještě větší mindfuck je ale to, ze vůbec v tyhle fázi hry bere v potaz Blanku - to by totiž pak musel zahrát tu svojí imunitu (jestli ji teda vůbec má, ani to tak moc nevypadá :fuck: ), a rázem jsou s klukama bez imunit a Katka a spol. mají volnou cestu ještě třeba se Zinou a někým do finále, protože je dost jasný, ze kluky tam proste do F5 chtit nebudou. A každá výhoda do hry dobrá, ty se rozhodně neplýtvají, když to jde i jinak.
A ještě ta ukázka, očividně se neshodnou s Katkou, jak to teď udělat. Ale pochybuju, že by teď Radim šel, to zas dělá Nova moc nápadně, stejně jak u poslední epizody, že půjde Radim, tím bylo dost jasne ze na RI skončí Dominik (tak teď už konečně Ostrov vykoupení, omg, nestridejte ty názvy jak ponožky, Novo :D).

EDIT: Ještě jsem se zapomněl podivit, proč vlastně o te dědičné imunitě Báře rikal, to taky není moc taktický.

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Robinsonův ostrov II - EP18

Příspěvekod Nerd » 06 dub 2018, 00:00

No ono je to s tou Bizonovou dědičnou imunitou ještě tak, že jí v první epizodě dostal před celým tehdejším mužským kmenem, pokud si dobře pamatuji, to až potom jakože ''tajně'' tu samou obdržela Zina, takže mne nepřestává fascinovat, že takhle poměrně zásadní strategickou informaci si nepamatuje nikdo minimálně z Manoba, idioti.

Radima neřeším, ten je asi tak skvělým stratégem, jako byl loni Marek, nicméně se zpátky vrátila Bára a ačkoliv jsem jí před jejím vyloučením už měl krapet dost a ve finálovém souboji jsem fandil Nikol s Janinou, její návrat mne zbavil pochybností, že už nemá hře co dát. Mirek je sympaťák a Bára tou správnou divokou kartou. Dominikovo odeslání na ostrov vyhnanství je už pak jen třešničkou na dortu skvělé epizodě.

favoriti: Mirek, Petr, Bára, Zina,
sympatie: Martin, Blanka, Terry,
ven: Bizon, Dominik, Jarda, Ondra, Radim, Katka, Martina,
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP18

Příspěvekod cihi » 06 dub 2018, 02:59

Dominikovo vylouceni bylo strasne nefer - pral jsem si... aby ho vyradili klasickou kmenovkou - podle me by letel jako prvni tak... ci tak - na druhou stranu jsem rad... ze vypadl alespon takovouto "kmenovkou" nez kdyby nekdo letel kvuli eliminacni soutezi

Bara je uplne tupa... naladova... zhrzena... sebestredna idiotka - vubec si nedokazu predstavit... ze by nesla s Kalingou - Nova zbytecne dramatizuje - ikdyz u ni je dost mozny... ze si pojede uplne "vlastni ligu" a bude si hlasovat podle sebe a sve nalady... kazdopadne takovyho cloveka chcete pro hlasovani pouze vyuzit... nikoliv byt s nim v alianci - takze do par kmenovek by mela letet - ikdyz do finale idealni souper (nedostala by hlas)... tak je nebezpecna svou sebestrednosti a naladovosti

byt Kalingou... tak pro jistotu... ze bude Bara spravne vyuzita v nasledujicim hlasovani... bych nechal ji samotnou vybrat vyloucenyho (tipuju Ondra) z Manoba - to by ji pridalo na dulezitosti... takze by asi uz necukla

na druhou stranu si porad myslim... ze to skonci zenskou alianci... kde jeste Bara muze sehrat svou roli (ale asi stejne neprekousne Blanku - protoze tahle tupka nehraje hlavou... nybrz emocema - kdyby hrala hlavou... tak muze klidne podle soucasnyho stavu byt ve finale) - daleko pravdepodobneji Barino misto v zenske alianci zabere neskodnej Bizon... pripadne Radim - oba dva muze vetsina holek na konci porazit

doposud jsem Radimovi docela pral... ale pokud bude ze sebe delat nadale takovyho kinga (v kontrastu hry toho totiz zase tolik nepredvedl)... tak mu budu prat nejakej peknej podraz

vubec bych si pral... aby prisel na kmenovce nejakej "blindside"... ale kdyz uz se s k nemu schylovalo... tak to produkce zkazila - vylouceni Karla... kde slo pouzit imunitu/vylouceni Dominika uz pred sloucenim - zde mohla prijit prekvapeni... a ono stejne moderator spatne polozenyma otazkama na kmenovce vyzradi vzdycky od hracu strasne moc informaci... ze by ani ten naplanovanej podraz na kmenovce nevysel

jedinej "blindside" co v lokalnich verzich pamatuju... tak byl ve slovenskym Ostrove - kdyz Kika vyloucila toho Rusa (ten prskal jak diva svine)... v prvni serii Robinsona myslim taky zadnej nebyl ze?

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP18

Příspěvekod lacSzlo » 06 dub 2018, 11:40

"JU HEF RUM?!" :love:

Dominikovo vyloučení :idea:
Bářin návrat :idea:
Ondřejovy výlevy :idea:
Nenápadný stratég Bizon při zpovídání Báry :lol:

a další epic momenty... prostě za mě zatím jednoznačně nejlepší epizoda, kterou nám RO vůbec kdy nabídnul, fakt velká spokojenost (jen ten závěr dílu se už trochu vlekl, ale co :mrgreen: ). Fakt doufám, že to Kalinze vyjde a nějak ty dvě ženský na svojí stranu přetáhnou (už jim stačí jen 2, jo!!!), i když Manobo bez Dominika by taky mohlo být ještě zajímavý (no... dejme tomu ještě třeba Jarda a Terry ven a pak by se na to dalo koukat, jak si to tam ten zbytek žlutých mezi sebou zařídí) - fakt je zázrak, co takový vypadnutí jednoho jedinýho člověka zmůže (věčná škoda, že tak loni nikdo hned zkraje slučka nezametl s Markem, dalo by se na to pak koukat :mrgreen: ), takže s Dominikem na OV2 mám teď v podstatě všechny lidi přesně tam, kde je chci mít (no prostě zázrak no :love: )

Favoriti po 9. týdnu: Radim, Martina, Bizon, Katka, Zina, Bára, Blanka, Petr, Ondra
Sympatické křoví: Mirek, Martin
Momentálně mě moc neberou, ale ani mi extrémně nevadí: Terry, Jarda, Dominik

Zpovědi:

RO2-tab9.jpg
(?)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 06 dub 2018, 18:46

Survivorfans píše:Plány lidí a dnešní vyjednávání s hostinou sou určitě zajímavý, ale dostává mě jak Nova dokáže tohle roztáhnout na 2 díly - v USA tak 10 minut.


Dneska jsem po titulkování US dílu dokoukávala poslední díl RO a do očí mě praštil jeden zásadní rozdíl mezi Survivorem a RO:

Blanka: "Co se týká vlastně jakoby takových sympatií, tak prostě od prvního dne prostě mně jakoby přirostla k srdci spíše jakoby Katka."

Problém je v tom, že američtí střihači by takovou zpověď do dílu v životě nepustili. Nedělám si iluze, američtí hráči určitě taky používají vycpávková slova, ale střihači pak zvukovou stopu upraví a vycpávky vystříhají (někdy i s projevy hráčů lehce manipulují, aby z nich dostali vyjádření k ději dle představ produkce). Kdyby si Nova dala tu práci a vystříhala z dílů všechny "jakoby", "prostě" a "vlastně" (nebo vybrali do hry hráče, kteří mají lepší projevy na kameru), díly by byly hned čtyřikrát kratší a třeba by pak dosáhli i klasické struktury odměna-imunita-kmenovka-vyloučení.

Celkově pak epizody budí takový nedotažený dojem, protože střihači od Novy nechávají v dílech různé scény a příběhové linie, kterým chybí pointa nebo nějaké zakončení. Např. u scény s rumem ("Jů hef rum? Rýly?" :lol:) jsem čekala nějakou pointu typu, že se někdo tím rumem ožere a bude dělat kraviny nebo jim bude špatně. Ale ničeho takového jsme se nedočkali.
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Robinsonův ostrov II - EP18

Příspěvekod Survivorfans » 07 dub 2018, 10:19

ItalianManiac píše:Problém je v tom, že američtí střihači by takovou zpověď do dílu v životě nepustili. Nedělám si iluze, američtí hráči určitě taky používají vycpávková slova, ale střihači pak zvukovou stopu upraví a vycpávky vystříhají (někdy i s projevy hráčů lehce manipulují, aby z nich dostali vyjádření k ději dle představ produkce). Kdyby si Nova dala tu práci a vystříhala z dílů všechny "jakoby", "prostě" a "vlastně" (nebo vybrali do hry hráče, kteří mají lepší projevy na kameru), díly by byly hned čtyřikrát kratší a třeba by pak dosáhli i klasické struktury odměna-imunita-kmenovka-vyloučení.


RO určitě stojí hodně peněz a tak to chce mít co nejvíce protahovaný. Proto tam pak cpou kraviny, který ani diváka nezajímají, hlavně když je scénář dalšího děje dost předvídatelnej. To ovlivňovaní se děje asi hlavně v USA, viz jak na to hodně nadával Dan Foley z WA. U nás to podle mě není, ale u těch zpovědí by mohli těm lidem říct - zopakuj to ale nějak normálně a né jak nějakej retard, co ani neumí říct větu, která by dávala smysl. Nebo před soutěží by jim měli dát více kamerových zkoušek.

Mě dál zaujímají další věci, možná to je tím, že nesleduju vše, ale spíš sem čuměl jak Dominik mele že v Manobu postavil přístřešek, tak na OV dá další, přitom před pár díly tam všichni spali na pláži - což by logiku nedávalo. U Kalingy asi něco maj. Dál vidíme spoustu keců z tábora, ale nic zajímavýho z přírody - př. "kecy u chození pro dřeva", hledání HII, jídla nebo tak.
Samozřejmě to nejsou podstatný věci, ale když už to je tolik natahovaný, tak bych uvítal i tohle a né kecy, který se furt opakujou nebo úplně bezvýznamný scény.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP18

Příspěvekod sextant » 07 dub 2018, 14:09

Podle mého názoru bude Nova RO protahovat tak dlouho až ztratí sledovanost a pak se bude divit kam se poděli její diváci. Upřímně řešeno já se už dívám jen ze zvědavosti, zda bude další díl stejně roztahaný jako ten předchozí. Až na drobné výjimky jsem nebyl zklamán.
Souhlasím s předpisatelem, že místo nicneříkajícího blábolení nudících se soutěžících mohla Nova zařadit postřehy z přírody ostrova na kterém soutěž probíhá případně i mořské záběry.
Ještě bych doplnil jeden postřeh. V kmenech se nijak neřeší jídlo a ani soutěžící nevypadají, že by byli nějak podvyživení. Dělá to na mně dojem, že jsou krmeni mimo kamery. Upozornila mně na to kamarádka, která se divila, jak mohli po půstu, který drželi sníst při sloučení takové množství jídla a nikomu nebylo špatně od žaludku. Zrovna tak nikdo nebyl opilý po kofole s rumem, což by v jejich kondici bylo očekáváno. Ze Survivoru víme, jak při sloučení dopadlo přejedení a jak soutěžící si dávali pozor, aby se moc nenajedli.


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů