Robinsonův ostrov II - EP19

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP19

Příspěvekod ItalianManiac » 09 dub 2018, 09:55

Epizoda 19
9.4.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP19

Příspěvekod sextant » 09 dub 2018, 23:20

Tak máme za sebou první soutěž o imunitu. Ta soutěž se mi moc líbila, byla zajímavá a dopadla výborně. Překvapil mně Radim, který kupodivu v soutěži zazářil i když nevyhrál. Zřejmě se v kmenových soutěžích nějak šetřil a teď ukazuje, že dokáže zabrat. Co mně však překvapilo byly rozhovory o volbě na nadcházející kmenové radě. Vůbec nikoho nenapadá, že jsou skryté imunity. Přetahování hráčů z Manoba do Kalingy je chaotické a jak Bára tak i Blanka nemá vůbec jasno jak budou volit a koho. Radim je zaslepený kmenem Kalinga a vůbec jej nenapadlo, že může být utvořena ženská aliance a proto že by měl spojit síly s muži druhého kmene a vyloučit co nejvíce žen. Podle ukázek myslím, že kmenová rada ve středu bude zajímavá a možná i dosti chaotická.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP19

Příspěvekod Radix » 09 dub 2018, 23:32

Dnešní díl se povedl. Soutěž o imunitu byla zajímavá, ačkoliv nechápu, proč se losovalo o to, kdo nebude hrát. Mohli místo toho nabídnout jídlo, někdo by se určitě vzdal. Martin mě překvapil, že vyhrál, když si předtím proděravěl prst. A taky docela překvapil Radim, ale asi jenom pomohlo, že nešlo o fyzicky náročnou soutěž.

Samotná část, kde se rozebírala strategie se mi líbila. Ale je vtipné, že nikdo nepočítá s možností HII. :shock: Zdá se mi vcelku jasné, že půjde nějaký chlap z Manoba. Dává to prostě smysl. Mirek je podle mě v bezpečí a Martin má imunitu, takže to bude jeden z dvojice Ondra a Jarda. Přál bych si vyloučení Jardy, protože ten páreček Dominik - Jarda na OV by byl určitě nehorázná prdel (asi i doslova). :D :lol:

Fandím: Radim, Katka
Sympatie: Bizon, Martina, Martin, Ondra, Terry
Nefandím: Bára, Petr
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP19

Příspěvekod cihi » 10 dub 2018, 00:52

ta Bara je neskutecnej ignorant! :D ona proste vubec nepochopila princip teto hry... ona si bude hlasovat uplne jak chce... dokazu si predstavit... ze Kalinga + prebehlici zahlasuji pro Jardu a ona si sama da Ondru a jeste se pohada jak s Manobem... tak Kalingou na kmenove rade... protoze ona je ta "uprimna" - a teda zejmena hloupa... minimalne ve znalostech teto hry extremne hloupa

s Barou jit dal je velky riziko... to stejny Zina

byt Radimem... odstrelim Jardu... pripadne Ondru... v pripade... ze by si to kralovna Bara prala a dala milostive vedet svuj plan dopredu - a nerikala... ja dam asi toho a nebo spis toho... jeste uvidim... kdo mi tu bude vadit nejvic (kralovna totiz dosud nepochopila... ze se nevylucuje na zaklade sympatii - respektive... nevylucuje takto chytrej clovek)

a po nem bych vyloucil okamzite nevyzpitatelnou Baru... ci Zinu - tim by se zaroven predeslo zenske alianci... ke ktere to chte-nechte smeruje

pokud jsem dobre pochopil... tak Radim stejne zahraje imunitu od Bizona (nema vubec smysl ji nechavat na pozdeji - jeste by se to v te 6 mohlo obratit proti nemu samotnymu)... takze kmenovka asi nijak sokujicim zpusobem nedopadne

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Robinsonův ostrov II - EP19

Příspěvekod jason voorhees » 11 dub 2018, 08:44

Tak "Bohuš Matuš" na Ostrově nevim čeho byl teda moc :-D ...ten člověk se má asi hodně rád...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP19

Příspěvekod lacSzlo » 12 dub 2018, 23:33

Tak Zina vyměnila moc těsný tangáče za příliš volnou podprdu, nice :D

Bizon trochu zklamal, že krom dosažení sloučení už nemá žádný aspirace co dál, to trochu zavání... Kalinze fandím, ale hlavně proto, že jejich "core group" narozdíl od Manoba vypadá, že fakt nemaj v plánu jít spolu nezbytně až do final 5, takže snad už až do konce úplně zbytečnej nebude...

Ondra: "Blani, potřebujem sedmej hlas, jdeš do toho s náma, co?"
Blanka: "No, a kdo jste těch šest?"
Ondra: "No, jakože celej náš původní kmen kromě tebe. ;) "
To zní fakt přesvědčivě :lol:
(?)


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti