Robinsonův ostrov II - EP20

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod ItalianManiac » 11 dub 2018, 20:45

Epizoda 20
11.4.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod Heinz » 11 dub 2018, 22:37

Manobo nic, ale vůbec nic nepředvedlo. Jarda zaplatil. Ale podle upoutávek jde příště Radim? To by byla škoda, můžou si to tam s Martinem ještě pěkně dávat...

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod sextant » 12 dub 2018, 00:05

Mně z těch domluv před kmenovou radou překvapila jedna do očí bijící skutečnost. Že si nikdo neuvědomil, jak málo schází k ženské alianci. Kdyby to Radimovi myslelo, tak uzavřel tajnou alinci s muži Manobo a s jejich pomocí postupně vyřadil Báru, Zinu a Blanku. Muži by měli převahu a postupně vyřadili zbývající ženy. Pak už se mohli vydovádět mezi sebou.
Místo toho se Radim radoval jak všechny převezl a vyřadil Jardu a neuvědomil si, že teď mají ženy převahu a mohou postupně vyřadit všechny muže. Zvláště Radim měl na takovou možnost přijít sám, když se staví do role stratéga.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod Masarka14 » 12 dub 2018, 00:21

Tohle byl asi nejlepší díl RO. Čistá strategie. Za to palec :idea: .

Radim to tam suverénně řídí. V podstatě nikdo jinej tam nic nevymýšlí. Nedělám si iluze, že na to nedoplatí, ale stará Kalinga ho teď poslouchá na slovo.

Chyběla mi snaha starýho Manoba o získání hlasu jedný divoký karty (Blanka, Zina, Bára) nebo třeba Petra. U něj by to asi stejně nevyšlo, ale jak víme, on je v alianci až na 5. místě. Krásně to bylo vidět, když Radim řikal, že je potřeba se zbavit svalů (Mirek, Jarda...), aby pak měli ti slabší šanci. Petr = svaly. On je na tom fyzicky aktuálně asi nejlíp, ale strategicky vůbec ne.

Tahy Ziny (darování imunity) a Báry (hlas pro Ondru) nemá asi cenu komentovat.

Někde jsem četl, že někdo tipuje na výhru Katku a k tomu se taky začínám přiklánět. Teď jsou asi na řadě zbývající chlapi z Manoba a pak Radim. Ona je z ženskejch určitě nejvíc fyzicky zdatná a strategicky je na tom taky slušně. Předpoklady pro výhru tam jsou.

Jsem rád, že nakonec vypadl Jarda (bez imunity pro Mirka by vypadl Mirek). Vypadal odevzdaně, za tu dobu, co tam je nic nepředvedl. Asi se mu stýskalo po Dominikovi. Teď si to můžou užít na Ostrově vykoupení :D

sextant píše:Mně z těch domluv před kmenovou radou překvapila jedna do očí bijící skutečnost. Že si nikdo neuvědomil, jak málo schází k ženské alianci. Kdyby to Radimovi myslelo, tak uzavřel tajnou alinci s muži Manobo a s jejich pomocí postupně vyřadil Báru, Zinu a Blanku. Muži by měli převahu a postupně vyřadili zbývající ženy. Pak už se mohli vydovádět mezi sebou.
Místo toho se Radim radoval jak všechny převezl a vyřadil Jardu a neuvědomil si, že teď mají ženy převahu a mohou postupně vyřadit všechny muže. Zvláště Radim měl na takovou možnost přijít sám, když se staví do role stratéga.

Možnost na ženskou alianci tam určitě je. Blanka by jí určitě ocenila, stejně tak Martina a Katka. Terry by na ní taky mohla přistoupit. Každopádně pochybuju o její funkčnosti. Přece jenom se Zinou a Bárou je to podle mě nemožný.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod ItalianManiac » 12 dub 2018, 00:27

Nějak se nemůžu rozhodnout, jestli dnešní epizoda byla nejlepší za hoooodně dlouhou dobu, nebo jestli to byla absolutní sračka... :lol:

Jinak vy, kdož sledujete RO důkladněji a pozorněji než já, můžete mi někdo osvětlit, jak měla správně fungovat ta Zinina imunita? Celou dobu jsem totiž myslela, že ji může zahrát pouze při 12 hráčích ve hře, ale Martin ji zahrál při 13 hráčích. Bylo to při 12 hráčích nebo do 12 hráčů?

A Radim si tak moc hraje na fakt libovýho stratéga, že si vůbec neuvědomuje svoje chyby v taktice. Místo aby se snažil přelétavé hráče z Manoba (Bára, Blanka, Zina) dostat na stranu Kalingy a získat si jejich důvěru, tak každé z nich nakecá jiné jméno, nadiktuje jim co mají k danému jménu nakreslit za obrázek a ještě jim evidentně dá najevo, jak moc jim nevěří. Takže sice s pomocí Bizonovy dědičné imunity přežil dnešní hlasování, ale pro příště má už jen svoji skrytou imunitu (kterou si mohl ušetřit do závěru hry) + nasranou Báru + nasranou Blanku + Zinu, který je stejně celá hra víceméně u prdele + v příspěvkách výše zmíněnou ženskou alianci. :cry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod sextant » 12 dub 2018, 00:57

Zina má dědičnou imunitu použitelnou při 12 nebo 6 hráčích. Takže na příště by imunitu měla nebo ji použije až v 6? Toď otázka.
To co Martin zahrál nebyla dědičná imunita, ale obyčejná skrytá imunita, kterou dostal od Ziny.

ArtySssS
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2016, 19:05

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod ArtySssS » 12 dub 2018, 01:38

Jsem rád, že díky kvalitnímu střihu vím, že Petr vyhraje příští imunitu. :idea: :idea: :idea:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod cihi » 12 dub 2018, 04:03

na to... ze je Radim mistr guru taktik (ikdyz v Robinsonovi byt "mistrem" taktiky neni zase tak tezky)... tak udelal zasadni chybu... zbytecne ale uplne zbytecne to prekombinoval... meli hlasovat podle kralovny Bary (a tu priste nebo prespriste vyhodit) - ta ted bude ublizena a jisto jiste napise priste jeho... o to hloupejsi byly tady ty tahy s "potvrzovanim"... kdyz zahrali imunitu... jedinou Blanku meli nechat napsat nekoho jinyho (skrz iminutu - ikdyz kvuli te hlasy nedelili nebo to rezie jako duvod neukazala)

me uplne dostavalo... jak se tam Manobo radilo v 5 lidech koho teda vylouci.... a nejak si nevsimli... ze uz nejsou ve vetsine a vubec nijak nehrali :lol:

pak me dostaval stesk Martiny a jeste nekoho... jakoze jsou porad rozdeleny na dva kmeny... kdyz uz prece maji stejnej nazev... tak proc nehraje kazdej za sebe... boze to jsou takovi tupci - zajimalo by me... jestli nekdy (pokud bude dalsi serie) vybere Nova nejen modelky a fyzicky dobre vypadajici hrace... ale i hrace... kteri tuto hru znaji (ono jako ani ten Radim neni zadnej zazrak a ani Marek v prvni serii nehral buhvijak skvele - akorat umel spravne drzet hubu (opak Ziny) a hral bez emoci (opak Bary) - tohle malo stacilo na to byt suverenne nejlepsim hracem minule serie)

PS: naprosto sokujici byly pro me zabery z dalsiho dilu... to jako bude kmenovka 2 dily po sobe? :o :o :o to by byla neuveritelna vec u Novy - ale treba opravdu mile prekvapi... protoze pamatuju... ze narozdil od soucasne serie... tak ta 1. mela skvely tempo v prvni polovine... ve druhe to slo diky Ostrovu zbytecnosti do kytek... ve 2. serii ted byla strasne roztahana prvni pulka... ale treba prekvapi a ta finalni faze bude opravdu ve vetsim tempu

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod Radix » 12 dub 2018, 13:22

Parádní díl! :) Vážně mě to dost bavilo a i s výsledkem jsem spokojený.

Zina je vážně neuvěřitelná, když se takhle snadno zbavila HII přede všemi. Na druhou stranu to byl ale dobrý tah, protože se zbavila podezření, že jí má, dost jasně. Pořád u ní nevím, jak moc hraje, že je taková jednoduchá. Radim to podle mě se Zinou a Blankou zahrál dobře, nicméně nezahrál to dobře s Bárou. Tady podle mě udělal chybu. Překvapilo mě, že si dokonce Kalinga troufla rozdělit hlasy. Co naopak nechápu, proč Manobo šlo tak jasně po Radimovi? Vzhledem k tomu, kolik je ve hře imunit, tak je mohlo napadnout, že někdo z Kalingy jí může mít taky a může tak zachránit Radima. :warning: Dokonce i když nemělo nakonec Manobo většinu, tak by se jim podařilo někoho jiného vyloučit právě díky dělení hlasů Kalingou. Ženská aliance v šesti nebude. Bára s nimi spolupracovat nebude a Blanka se zdráhá pracovat i se Zinou, takže jsou chlapi ještě pořád v pohodě.

Jarda na OV s Dominikem, to bude lásky! :D Každopádně jsem na to zvědavý příště, pokud skutečně bude IC a TC v jednom díle. Nova se bohužel vrátila k nápovědám v ukázkách, takže už víme, kdo vyhraje imunitu.

Fandím: Radim, Katka
Sympatie: Bizon, Martina, Martin, Ondra, Terry
Nefandím: Bára, Petr
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod Nerd » 12 dub 2018, 13:29

Evil mastermind Radim :lol: Manobu stačilo napsat Bizona nebo kohokoliv jiného a celá Kalinga se mohla jít klouzat. To, že Zina má pravděpodobně dvě skryté imunity mi při mé pozornosti těžce uniklo a zahrát jí bylo od Martina trochu hloupé bez výhledu do dalších dnů, ale z pohodlí gauče se mi to snadno kecá, že. Já oproti ostatním z ženské aliance osypky nemám, ono když se člověk podívá na takovou stabilní Báru, nebo na ''schopnou favoritku'' Katku, tak se ani žádná ženská aliance reálně nerýsuje a nikdy rýsovat nemůže. Sečteno a podtrženo, další skvělá epizoda, kdy člověk nevěděl, jestli se dřív smát nebo brečet, jen tak dál! Jo a Jarda je na tom proklatom ostrově vyhnanokoupení, jestli tohle není důvod k optimismu, tak už nic :dance:
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod Yaka » 13 dub 2018, 10:24

No nevím, kde tu berete teorie o ženské alianci. Jak chcete skládat nějakou alianci s Bárou, Zinou a Blankou to by mě zajímalo mezi těma holkama... Radim mi i dál přijde jako hrozně nepříjemnej člověk a výsledek rady je jen neschopnost Manoba, které se 2 týdny více méně chová jako Dominikovo ovečky a když o něj přijdou jsou úplně nulový takže krom válení na pláži a utvrzování se ve 4 lidech (zajímavý, že jim nedojde, že 4 je málo) jak budou držet spolu. Už to tady někdo psal - stačilo, aby všichni napsali kohokoliv místo Radima a bylo hotovo. Ale tam není ani žádná snaha podle toho střihu o nějaký domluvy takže to je pak snadná práce. Díl celkově pěkný, soutěž skvělá krom začátku a losování o účast - mělo býti nabídnuto jídlo přesně jak tu píše někdo přede mnou.

Když jsem na to včera koukal konečně taky jsem si říkal, že největší chybou bylo hlasovat proti té zmatené emocionální trosce Báře. Kdyby jí vyhodili Ondru, měli jisté minimálně ještě jedno hlasování, takhle je defakto jistý, že už s nimi hlasovat nebude. I když u ní člověk nikdy neví s její stabilitou názorů více méně na všechno. Ona je opravdu takový úkaz.

Radim taky nemůže - jak tu někteří píšete - dělat alianci z chlapů... možná by se dostal mezi 5-7 posledních, ale pak by ho sfoukli jak svíčku. Takže jak ho nemám rád, tak Jarda byl druhé nejlepší rozhodnutí po Ondrovi. Budou to mít složité, protože na Zinu ani Báru se nelze spoléhat naprosto v ničem takže jim zůstane Blanka, ale i to by mohlo nakonec stačit, pokud udrží důvěru (což neudrží samozřejmě).

Zatím stále hodnotím pozitivně, druhá řada určitě lepší než první. Pokud půjde příště Radim vracíme se zpět o rok k neuvěřitelně debilnímu střihu upoutávek, což už naznačuje možný vítěz imunity:( a to je teda fakt škoda.... Udělat slušnej střih tak, abych neprozradil zbytečné hlavní zvraty a vývoj hry pro příští díl by opravdu měla zvládnout cvičená opice, tak snad to tam dali soudruzi z NDR schválně a bude to jinak:)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP20

Příspěvekod lacSzlo » 16 dub 2018, 15:58

Tak zatím to probíhá přesně tak, jak se mi to líbí, jsem zvědavý, kdy se to posere :D Jardu jsem si sice postupně docela oblíbil, ale chybět mi tam rozhodně nebude + má šanci sundat Dominika na OV hned v zárodku (prosím!!!)

Zina opět hvězda epizody - flipne na ali kvůli tomu, že jí nevěří, že jí v noci očuchával pes nohy (což mimochodem byl celkem dobrý tah, měli z ní jen prdel, problém je, že ze Ziny má prdel každej, je mi jí celkem líto, protože má v podstatě od prvního dne 0% šanci vyhrát, i kdyby teoreticky hrála fakt nejlíp - což sice nehraje, ale stejně :D ) a pak pro změnu daruje svým bývalým spojencům tajnou imunitu :lol:

Každopádně jen tak dál, rýsuje se to zatím asi nejlepším směrem, co mohlo (fakt bych asi nedal, kdyby to ta banda svaloušů ovládla po tom, co si krom Terry ze všech holek v Manobu udělali totální otloukánky), příště (vlastně dneska :mrgreen: ) hned další soutěž o imunitu i kmenovka? :o Tak to jsem zvědavý, jak to bude vypadat, pokud Nova zrychlí finiš a narve tam těch kmenovek co nejvíc a co do nejvíc epizod (jakože jsem čekal, že jich bude max. 5 podobně jako před sloučením... což se pořád ještě teda stát může, ona to ze začátku vypadalo podobně nadějně, 1.kmenovka ve 4.díle a 2.kmenovka v 6.díle, a pak to šlo trochu zpátky do kopru... uvidíme, ale fandím tomu :D )

Favoriti po 10. týdnu: Zina, Radim, Martina, Bizon, Katka, Bára, Blanka
Neškodné sympatické křoví: Petr, Mirek, Martin
Favorit na OV: Jarda

Zpovědi:

RO2-tab10.jpg

lol Jarda :lol:

A malý bonus k jubilejní epizodě:

RO2-TC1.jpg

Poslední kmenovka mi dělala trochu problém, zkouknul jsem to několikrát a padly 3 hlasy pro Mirka, 5 hlasů pro Radima, 1 pro Ondru a 3 pro Jardu, 13.hlas Ondřej z urny nevytáhl, ale viděli jsme, že pro Jardu hlasovali Radim-Bizon-Petr-Martina, z čehož mi vyplývá, že Katka dala hlas Mirkovi? Jedinou z Kalingy neukázali a někde se ten třetí hlas pro Mirka vzít musel, takže tím pádem pro něj hlasovala ona (nemám ale vůbec šajna proč)
(?)


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů